|
|
Yenny Alexandra Paredes-Astudillo, Jairo R. Montoya-Torres and Valérie Botta-Genoulaz
|
|
|
|
|
Flavia Grignaffini, Francesco Barbuto, Lorenzo Piazzo, Maurizio Troiano, Patrizio Simeoni, Fabio Mangini, Giovanni Pellacani, Carmen Cantisani and Fabrizio Frezza
|
|
|
|
|
Batuhan Arasli and Sennur Ulukus
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ádám Nagy, János Majár and Endre Kovács
|
|
|
|
|
Roberto Rosario Corsini, Antonio Costa, Sergio Fichera and Vincenzo Parrinello
|
|
|
|
|
Tuan-Vinh La, Minh-Son Dao, Duy-Dong Le, Kim-Phung Thai, Quoc-Hung Nguyen and Thuy-Kieu Phan-Thi
|
|
|
|
|
Igor Pinheiro de Araújo Costa, Adilson Vilarinho Terra, Miguel Ângelo Lellis Moreira, Maria Teresa Pereira, Luiz Paulo Lopes Fávero, Marcos dos Santos and Carlos Francisco Simões Gomes
|
|
|
|
|
Matin Mortaheb, Cemil Vahapoglu and Sennur Ulukus
|
|
|
|
|
Jean Ruppert, Marharyta Aleksandrova and Thomas Engel
|
|
|
|
|
Christoffer Åleskog, Håkan Grahn and Anton Borg
|
|
|
|
|
Rafik Hamza and Hilmil Pradana
|
|
|
|
|
Daniel Sarabia, María Cruz Ortiz and Luis Antonio Sarabia
|
|
|
|
|
Federico Mosquera, Pieter Smet and Greet Vanden Berghe
|
|
|
|
|
André Lanrezac, Benoist Laurent, Hubert Santuz, Nicolas Férey and Marc Baaden
|
|
|
|
|
Lalit Garg, Sally McClean, Brian Meenan, Maria Barton, Ken Fullerton, Sandra C. Buttigieg and Alexander Micallef
|
|
|
|
|
Giulia Pugliese, Xiaochen Chou, Dominic Loske, Matthias Klumpp and Roberto Montemanni
|
|
|
|
|
Leila Karimi and Chowdhury Nawrin Ferdous
|
|
|
|
|
|
Roseline Oluwaseun Ogundokun, Rytis Maskeliunas, Sanjay Misra and Robertas Damasevicius
|
|
|
|
|
Gianpaolo Zammarchi, Claudio Conversano and Claudia Pisanu
|
|
|
|
|
|
Raz Lapid, Zvika Haramaty and Moshe Sipper
|
|
|
|
|
Jérôme Houdayer and Patrice Koehl
|
|
|
|
|
Stephen A. Adubi, Olufunke O. Oladipupo and Oludayo O. Olugbara
|
|
|
|
|
Zhenglong Li and Vincent Tam
|
|
|
|
|
Debabrata Swain, Santosh Satapathy, Biswaranjan Acharya, Madhu Shukla, Vassilis C. Gerogiannis, Andreas Kanavos and Dimitris Giakovis
|
|
|
|
|
Jong-Shin Chen, Ruo-Wei Hung, Fatemeh Keshavarz-Kohjerdi and Yung-Fa Huang
|
|
|
|
|
L. G. Divyanth, D. S. Guru, Peeyush Soni, Rajendra Machavaram, Mohammad Nadimi and Jitendra Paliwal
|
|
|
|
|
Ali Habeeb Askar, Issa Omle, Endre Kovács and János Majár
|
|
|
|
|
Salman Lari, Sang Wook Han, Jong Uk Kim and Hyock Ju Kwon
|
|
|
|
|
Sergey A. Soldatov, Danil M. Pashkov, Sergey A. Guda, Nikolay S. Karnaukhov, Alexander A. Guda and Alexander V. Soldatov
|
|
|
|
|
|
Piero Mazzetti and Anna Carbone
|
|
|
|
|
Farah Nur Arina Baharudin, Nor Azlina Ab. Aziz, Mohamad Razwan Abdul Malek, Anith Khairunnisa Ghazali and Zuwairie Ibrahim
|
|
|
|
|
José Victor Sá Santos and Napoleão Nepomuceno
|
|
|
|
|
Alireza Namdari, Maryam Asad Samani and Tariq S. Durrani
|
|
|
|
|
Na Ye, Cai Dai and Xingsi Xue
|
|
|
|
|
Nikolaos-Ioannis Galanis, Panagiotis Vafiadis, Kostas-Gkouram Mirzaev and George A. Papakostas
|
|
|
|
|
|
Duy-Dong Le, Anh-Khoa Tran, Minh-Son Dao, Kieu-Chinh Nguyen-Ly, Hoang-Son Le, Xuan-Dao Nguyen-Thi, Thanh-Qui Pham, Van-Luong Nguyen and Bach-Yen Nguyen-Thi
|
|
|
|
|
Alexandru-Liviu Olteanu, Marc Sevaux and Mohsen Ziaee
|
|
|
|
|
Arun Kumar Sangaiah, Samira Rezaei, Amir Javadpour, Farimasadat Miri, Weizhe Zhang and Desheng Wang
|
|
|
|
|
Lev Utkin and Andrei Konstantinov
|
|
|
|
|
Sami Diaf and Ulrich Fritsche
|
|
|
|
|
Jiamu Li, Ji Zhang, Mohamed Jaward Bah, Jian Wang, Youwen Zhu, Gaoming Yang, Lingling Li and Kexin Zhang
|
|
|
|
|
Rasoul Amirzadeh, Asef Nazari and Dhananjay Thiruvady
|
|
|