|
|
Bradd J. Haley, Seon Woo Kim, Serajus Salaheen, Ernest Hovingh and Jo Ann S. Van Kessel
|
|
|
|
|
Viktor A. Filatov, Egor A. Ilin, Olesya Yu. Kulyak and Elena I. Kalenikova
|
|
|
|
|
Helen Giamarellou, Lamprini Galani, Theodoros Karavasilis, Konstantinos Ioannidis and Ilias Karaiskos
|
|
|
|
|
Marco Artini, Rosanna Papa, Gianluca Vrenna, Marika Trecca, Irene Paris, Caterina D?Angelo, Maria Luisa Tutino, Ermenegilda Parrilli and Laura Selan
|
|
|
|
|
Caroline Lopes Martini, Deborah Nascimento Santos Silva, Alice Slotfeldt Viana, Paul Joseph Planet, Agnes Marie Sá Figueiredo and Bernadete Teixeira Ferreira-Carvalho
|
|
|
|
|
Patrick Jansen, Georg Conrads, Johannes-Simon Wenzler, Felix Krause and Andreas Braun
|
|
|
|
|
Andrea Kos, Bojan Papic, Majda Golob, Jana Avber?ek, Darja Ku?ar, Tijana Ledina, Jasna Ðordevic and Sne?ana Bulajic
|
|
|
|
|
Niti Mittal, Parul Goel, Kapil Goel, Rashmi Sharma, Bhola Nath, Surjit Singh, Pugazhenthan Thangaraju, Rakesh Mittal, Kahkasha Kahkasha, Prasanna Mithra, Rajesh Sahu, Raman P. Priyadarshini, Nikita Sharma, Star Pala, Suneel Kumar Rohilla, Jyoti Kaushal, Sanjit Sah, Sarvesh Rustagi, Ranjit Sah and Joshuan J. Barboza
|
|
|
|
|
Laura ?akarnyte, Rita ?iug?diniene, Judita ?ymantiene and Modestas Ruzauskas
|
|
|
|
|
Angelo Del Gaudio, Carlo Covello, Federica Di Vincenzo, Sara Sofia De Lucia, Teresa Mezza, Alberto Nicoletti, Valentina Siciliano, Marcello Candelli, Antonio Gasbarrini and Enrico Celestino Nista
|
|
|
|
|
Alix Bénédicte Kagambèga, René Dembélé, Léa Bientz, Fatima M?Zali, Laure Mayonnove, Alassane Halawen Mohamed, Hiliassa Coulibaly, Nicolas Barro and Véronique Dubois
|
|
|
|
|
Aroosa Zafar, Yusra Wasti, Muhammad Majid, Durdana Muntaqua, Simona Gabriela Bungau and Ihsan ul Haq
|
|
|
|
|
María de Nuria Romero-Olid, Elena Bucataru, Pablo Ramos-García and Miguel Ángel González-Moles
|
|
|
|
|
Cécile Emeraud, Sandrine Bernabeu and Laurent Dortet
|
|
|
|
|
Antonella Agodi, Arturo Montineri, Rosa Manuele, Paola Noto, Giuseppe Carpinteri, Giacomo Castiglione, Patrizia Grassi, Antonio Lazzara, Anna Rita Mattaliano, Giuseppa Granvillano, Claudia La Mastra, Maria Clara La Rosa, Andrea Maugeri and Martina Barchitta
|
|
|
|
|
Faisal Usman, Mudassir Farooq, Tanveer A. Wani, Hassan Ahmad, Ibrahim Javed, Mazhar Iqbal, Fatima Akbar Sheikh, Farhan Siddique, Seema Zargar and Saleh Sheikh
|
|
|
|
|
Dimitra Dimopoulou, Elpis Mantadakis, Christos Koutserimpas and George Samonis
|
|
|
|
|
Angeliki Mavroidi, Konstantina Gartzonika, Nick Spanakis, Elisavet Froukala, Christos Kittas, Georgia Vrioni and Athanasios Tsakris
|
|
|
|
|
Stefano Azzariti, Andrew Mead, Pierre-Louis Toutain, Ross Bond and Ludovic Pelligand
|
|
|
|
|
Siti Roszilawati Ramli, Fashihah Sherina Abdul Hadi, Nur Asyura Nor Amdan, Insyirah Husna Kamaradin, Noraliza Zabari, Saraswathiy Maniam, Nur Suffia Sulaiman, Sumarni Ghazali, Zamtira Seman, Rohaidah Hashim and Norazah Ahmad
|
|
|
|
|
Karel Kostev, Louisa van den Boom, Christian Tanislav and Louis Jacob
|
|
|
|
|
Israa Abdullah Malli, Mohamud Salaad Mohamud and Sami Al-Nasser
|
|
|
|
|
Zachary D. C. Burke, Christopher M. Hart, Benjamin V. Kelley, Zeinab Mamouei, Gideon W. Blumstein, Christopher Hamad, Kellyn Hori, Nicolas Cevallos, Christina Villalpando, Nicole Truong, Amr Turkmani, Micah Ralston, Aaron Kavanaugh, Edgar Tenorio, Lawrence M. Kauvar, Alan Li, Nathanael Prunet, Alexandra I. Stavrakis and Nicholas M. Bernthal
|
|
|
|
|
Katherine E. Adam and Ann Bruce
|
|
|
|
|
Bianca Cornelia Lungu, Ioan Hutu and Paul Andrew Barrow
|
|
|
|
|
Filip Keller, Helena Antoni, Petra Minarcikova, Ondrej Hrdy and Roman Gal
|
|
|
|
|
Chiara Minotti, Antonella Di Caprio, Laura Facchini, Luca Bedetti, Francesca Miselli, Cecilia Rossi, Elisa Della Casa Muttini, Licia Lugli, Laura Luppi, Filippo Ferrari and Alberto Berardi
|
|
|
|
|
Ariane Boudier, Nour Mammari, Emmanuel Lamouroux and Raphaël E. Duval
|
|
|
|
|
Jaroslav Bzdil, Vladimir Sladecek, David Senk, Petr Stolar, Zuzana Waicova, Nela Kollertova, Monika Zouharova, Katarina Matiaskova, Petr Linhart and Katerina Nedbalcova
|
|
|
|
|
Laurens Manning, Bethwyn Allen and Joshua S. Davis
|
|
|
|
|
Konstantinos Tsikopoulos and Gabriele Meroni
|
|
|
|
|
Janet Velázquez, Tania Rodríguez-Cornejo, Tania Rodríguez-Ramos, Geysi Pérez-Rodríguez, Laura Rivera, James Hugh Campbell, Lowia Al-Hussinee, Yamila Carpio, Mario Pablo Estrada and Brian Dixon
|
|
|
|
|
Neethu Sivadas, Grace Kaul, Abdul Akhir, Manjulika Shukla, Murugan Govindakurup Govind, Mathew Dan, Kokkuvayil Vasu Radhakrishnan and Sidharth Chopra
|
|
|
|
|
Mustafa Akkaya, Luigi Zanna, Rudy Sangaletti, Ali Bokhari, Thorsten Gehrke and Mustafa Citak
|
|
|
|
|
Lubna Razaq, Fakhur Uddin, Shahzad Ali, Shah Muhammad Abbasi, Muhammad Sohail, Nabila E. Yousif, Hala M. Abo-Dief and Zeinhom M. El-Bahy
|
|
|
|
|
Marcos Alberto Pagani, Junior, Pedro Meira Dolfini, Beatriz Flávia de Moraes Trazzi, Maria Ines Meira Dolfini, William Saranholi da Silva, Eduardo Federighi Baisi Chagas, Carlos Henrique Bertoni Reis, João Paulo Galletti Pilon, Bruna Trazzi Pagani, Rodrigo Tavore Strasser, Claudemir Gregório Mendes, Fausto Tucunduva Vernaschi, Daniela Vieira Buchaim and Rogerio Leone Buchaim
|
|
|
|
|
Sophia Hawas, Jilong Qin, Sandra Wiedbrauk, Kathryn Fairfull-Smith and Makrina Totsika
|
|
|
|
|
Ruvimbo Dephine Mishi, Michael Andrew Stokes, Craig Anthony Campbell, Kevin William Plaxco and Sophie Lena Stocker
|
|
|
|
|
Eliana M. Cela, Dolores Urquiza, Marisa I. Gómez and Cintia D. Gonzalez
|
|
|
|
|
Francesca Pennino, Maria Luisa Maccauro, Michele Sorrentino, Mariagiovanna Gioia, Simonetta Riello, Giuseppe Messineo, Carmela Di Rosa, Paolo Montuori, Maria Triassi and Antonio Nardone
|
|
|
|
|
Nahum Mendez-Sanchez, Carlos Esteban Coronel-Castillo, Jacqueline Cordova-Gallardo and Xingshun Qi
|
|
|
|
|
Hadas Kon, Mor Lurie-Weinberger, Adi Cohen, Liat Metsamber, Alona Keren-Paz, David Schwartz, Yehuda Carmeli and Vered Schechner
|
|
|
|
|
Monika Zouharova, Katerina Nedbalcova, Katarina Matiaskova, Petr Slama and Jan Matiasovic
|
|
|
|
|
Tatjana Khromov, Gry Helene Dihazi, Phillipp Brockmeyer, Andreas Fischer and Frank Streit
|
|
|
|
|
Angela Quirino, Claudia Cicino, Giuseppe Guido Maria Scarlata, Nadia Marascio, Gianfranco Di Gennaro, Giovanni Matera, Francesca Licata and Aida Bianco
|
|
|
|
|
Milo Gatti, Matteo Rinaldi, Tommaso Tonetti, Antonio Siniscalchi, Pierluigi Viale and Federico Pea
|
|
|
|
|
Dana Auganova, Sabina Atavliyeva, Asylulan Amirgazin, Akmaral Akisheva, Anna Tsepke and Pavel Tarlykov
|
|
|
|
|
Jesus Ruiz-Ramos, Laura Escolà-Vergé, Álvaro Eloy Monje-López, Sergio Herrera-Mateo and Alba Rivera
|
|
|
|
|
Andrea Marino, Edoardo Campanella, Stefano Stracquadanio, Maddalena Calvo, Giuseppe Migliorisi, Alice Nicolosi, Federica Cosentino, Stefano Marletta, Serena Spampinato, Pamela Prestifilippo, Stefania Stefani, Bruno Cacopardo and Giuseppe Nunnari
|
|
|
|
|
Ana-Katharina E. Gehrke, Constanza Giai and Marisa I. Gómez
|
|
|
|
|
Ama Szmolka, Ákos Gellért, Dóra Szemerits, Fanni Rapcsák, Sándor Spisák and András Adorján
|
|
|
|
|
Patrick R. Lennard, Pieter S. Hiemstra and Peter H. Nibbering
|
|
|
|
|
Joan U. Okafor and Uchechukwu U. Nwodo
|
|
|
|
|
Hitoshi Kawasuji, Yoshihiro Ikezawa, Mika Morita, Kazushige Sugie, Mayu Somekawa, Masayoshi Ezaki, Yuki Koshiyama, Yusuke Takegoshi, Yushi Murai, Makito Kaneda, Kou Kimoto, Kentaro Nagaoka, Hideki Niimi, Yoshitomo Morinaga and Yoshihiro Yamamoto
|
|
|
|
|
Francisco Javier Membrillo de Novales, Germán Ramírez-Olivencia, Maj. Tatiana Mata Forte, María Isabel Zamora Cintas, Maj. María Simón Sacristán, María Sánchez de Castro and Miriam Estébanez Muñoz
|
|
|
|
|
Mohamed A. I. Abdelatti, Norhan K. Abd El-Aziz, El-sayed Y. M. El-Naenaeey, Ahmed M. Ammar, Nada K. Alharbi, Afaf Alharthi, Shadi A. Zakai and Adel Abdelkhalek
|
|
|
|
|
Mohit B. Patel, Helena Spikes, Robert S. Bailey, Thomas Connell, Hannah Gill, Michael R. Gokel, Rebecca Harris, Joseph W. Meisel, Saeedeh Negin, Shanheng Andrew Yin and George W. Gokel
|
|
|
|
|
Gabriele Tulone, Angela Costanzo, Nicola Pavan, Rosa Giaimo, Francesco Claps, Teresa Maria Assunta Fasciana, Anna Giammanco, Riccardo Bartoletti and Alchiede Simonato
|
|
|
|
|
Yong Kyun Kim, Yewon Eom, Eunsil Kim, Euijin Chang, Seongman Bae, Jiwon Jung, Min Jae Kim, Yong Pil Chong, Sung-Han Kim, Sang-Ho Choi, Sang-Oh Lee and Yang Soo Kim
|
|
|
|
|
Rao Nargis Jahan, Zafar Khan, Md. Sayeed Akhtar, Mohd Danish Ansari, Pavitra Solanki, Farhan J. Ahmad, Mohd Aqil and Yasmin Sultana
|
|
|
|
|
George Gu, Henry Pei, Alan Zhou, Brianna Fan, Hanlin Zhou, Austin Choi and Zuyi Huang
|
|
|
|
|
Muhammad Ajmal Khan, Atta Ur Rahman, Bakhtawar Khan, Samiah Hamad Al-Mijalli, Amal S. Alswat, Aftab Amin, Refaat A. Eid, Mohamed Samir A. Zaki, Sadia Butt, Jamshaid Ahmad, Eman Fayad and Amin Ullah
|
|
|
|
|
Miguel Márquez-Gómez, Marta Díaz-Navarro, Andrés Visedo, Rama Hafian, José Matas, Patricia Muñoz, Javier Vaquero, María Guembe and Pablo Sanz-Ruíz
|
|
|
|
|
Heena Yaqub Shaikh, Shaik Kalimulla Niazi, Asmatanzeem Bepari, Mary Anne Wong Cordero, Shazima Sheereen, Syed Arif Hussain, Muthuraj Rudrappa, Shashiraj Kariyellappa Nagaraja and Shekappa Ningappa Agadi
|
|
|
|
|
Idris Nasir Abdullahi, Carmen Lozano, Carmen Simón, Myriam Zarazaga and Carmen Torres
|
|
|
|
|
Mohammed Kanan, Maali Ramadan, Hanan Haif, Bashayr Abdullah, Jawaher Mubarak, Waad Ahmad, Shahad Mari, Samaher Hassan, Rawan Eid, Mohammed Hasan, Mohammed Qahl, Atheer Assiri, Munirah Sultan, Faisal Alrumaih and Areej Alenzi
|
|
|
|
|
Jinji Pang, Ashenafi Feyisa Beyi, Torey Looft, Qijing Zhang and Orhan Sahin
|
|
|
|
|
Claudia P. Barrera-Patiño, Jennifer M. Soares, Kate C. Branco, Natalia M. Inada and Vanderlei Salvador Bagnato
|
|
|
|
|
Jesús David Licona-Enríquez, María Guadalupe Labra-Zamora, Alma Griselda Ramírez-Reyes and María Guadalupe Miranda-Novales
|
|
|
|
|
Michele Verboni, Diego Romano Perinelli, Alessandro Buono, Raffaella Campana, Maurizio Sisti, Andrea Duranti and Simone Lucarini
|
|
|
|
|
Stergios Lazarinis, Nils P. Hailer, Josef D. Järhult and Anders Brüggemann
|
|
|
|
|
Giammarco Baiardi, Michela Cameran Caviglia, Fabio Piras, Fabio Sacco, Roberta Prinapori, Maria Luisa Cristina, Francesca Mattioli, Marina Sartini and Emanuele Pontali
|
|
|
|
|
Israel Abebrese Sefah, Sarentha Chetty, Peter Yamoah, Johanna C. Meyer, Audrey Chigome, Brian Godman and Varsha Bangalee
|
|
|
|
|
Dong-gon Hyun, Jarim Seo, Su Yeon Lee, Jee Hwan Ahn, Sang-Bum Hong, Chae-Man Lim, Younsuck Koh and Jin Won Huh
|
|
|
|
|
Lilly Cheng Immergluck, Xiting Lin, Ruijin Geng, Mike Edelson, Fatima Ali, Chaohua Li, TJ Lin, Chamanara Khalida, Nancy Piper-Jenks, Maria Pardos de la Gandara, Herminia de Lencastre, Alexander Tomasz, Teresa H. Evering, Rhonda G. Kost, Roger Vaughan and Jonathan N. Tobin
|
|
|
|
|
Audrey Chigome, Nishana Ramdas, Phumzile Skosana, Aislinn Cook, Natalie Schellack, Stephen Campbell, Giulia Lorenzetti, Zikria Saleem, Brian Godman and Johanna C. Meyer
|
|
|
|
|
Melvin Roberto Tapia-Rodriguez, Ernesto Uriel Cantu-Soto, Francisco Javier Vazquez-Armenta, Ariadna Thalia Bernal-Mercado and Jesus Fernando Ayala-Zavala
|
|
|
|
|
Michiko Furugaito, Yuko Arai, Yutaka Uzawa, Toshinori Kamisako, Kohei Ogura, Shigefumi Okamoto and Ken Kikuchi
|
|
|
|
|
Jamal L. Roskam, Alfons G. J. M. Oude Lansink and Helmut W. Saatkamp
|
|
|
|
|
Simone Campani, Marta Talamonti, Lorenzo Dall?Ara, Irene Coloretti, Ilenia Gatto, Emanuela Biagioni, Martina Tosi, Marianna Meschiari, Roberto Tonelli, Enrico Clini, Andrea Cossarizza, Giovanni Guaraldi, Cristina Mussini, Mario Sarti, Tommaso Trenti and Massimo Girardis
|
|
|
|
|
Vyacheslav M. Abramov, Igor V. Kosarev, Andrey V. Machulin, Evgenia I. Deryusheva, Tatiana V. Priputnevich, Alexander N. Panin, Irina O. Chikileva, Tatiana N. Abashina, Ashot M. Manoyan, Anna A. Ahmetzyanova, Olga E. Ivanova, Tigran T. Papazyan, Ilia N. Nikonov, Nataliya E. Suzina, Vyacheslav G. Melnikov, Valentin S. Khlebnikov, Vadim K. Sakulin, Vladimir A. Samoilenko, Alexey B. Gordeev, Gennady T. Sukhikh and Vladimir N. UverskyaddShow full author listremoveHide full author list
|
|
|
|
|
Sergey V. Valiulin, Andrei A. Onischuk, Alexandra P. Pyryaeva, Sergey V. An?kov, Anatoly M. Baklanov, Nikolay N. Shkil, Ekaterina V. Nefedova, Kirill S. Ershov, Tatyana G. Tolstikova and Galina G. Dultseva
|
|
|
|
|
Jipan Yi, Yao Sun, Chenghong Zeng, Xenia Kostoulias and Yue Qu
|
|
|
|
|
Denise Meinberger, Marco G. Drexelius, Joshua Grabeck, Gabriele Hermes, Annika Roth, Dzemal Elezagic, Ines Neundorf, Thomas Streichert and Andreas R. Klatt
|
|
|
|
|
Mehmet Sait Deger, Mehmet Akif Sezerol and Muhammed Atak
|
|
|