|
|
Krithika Latha Bhaskaran, Richard Sakyi Osei, Evans Kotei, Eric Yaw Agbezuge, Carlos Ankora and Ernest D. Ganaa
|
|
|
|
|
Zaher Ali Al-Sai, Mohd Heikal Husin, Sharifah Mashita Syed-Mohamad, Rasha Moh?d Sadeq Abdin, Nour Damer, Laith Abualigah and Amir H. Gandomi
|
|
|
|
|
Somayeh Labafi, Sanee Ebrahimzadeh, Mohamad Mahdi Kavousi, Habib Abdolhossein Maregani and Samad Sepasgozar
|
|
|
|
|
Keundug Park and Heung-Youl Youm
|
|
|
|
|
|
Cristian González García and Eva Álvarez-Fernández
|
|
|
|
|
Ali Alawneh, Iyad M. Alazzam and Khadijah Shatnawi
|
|
|
|
|
Abdullah M. Almuhaideb and Huda A. Alghamdi
|
|
|
|
|
Antonio Candelieri, Andrea Ponti and Francesco Archetti
|
|
|
|
|
Andrey Bogdanchikov, Dauren Ayazbayev and Iraklis Varlamis
|
|
|
|
|
Shyamala Subramanian, Sashikala Mishra, Shruti Patil, Kailash Shaw and Ebrahim Aghajari
|
|
|
|
|
Nasrin Bayat, Diane D. Davey, Melanie Coathup and Joon-Hyuk Park
|
|
|
|
|
Triyanna Widiyaningtyas, Muhammad Iqbal Ardiansyah and Teguh Bharata Adji
|
|
|
|
|
Widad Elouataoui, Imane El Alaoui, Saida El Mendili and Youssef Gahi
|
|
|
|
|
Pooja Bidwai, Shilpa Gite, Kishore Pahuja and Ketan Kotecha
|
|
|
|
|
Heru Susanto, Aida Sari and Fang-Yie Leu
|
|
|
|
|
Dimos Ntioudis, Panagiota Masa, Anastasios Karakostas, Georgios Meditskos, Stefanos Vrochidis and Ioannis Kompatsiaris
|
|
|
|
|
Irene Tangkawarow, Riyanarto Sarno and Daniel Siahaan
|
|
|
|
|
Sunveg Nalwar, Kunal Shah, Ranjeet Vasant Bidwe, Bhushan Zope, Deepak Mane, Veena Jadhav and Kailash Shaw
|
|
|
|
|
Christine Dewi, Rung-Ching Chen, Yong-Cun Zhuang and Henoch Juli Christanto
|
|
|
|
|
Sangeetha Ramaswamy and Usha Devi Gandhi
|
|
|
|
|
Suleiman Ali Alsaif, Minyar Sassi Hidri, Imen Ferjani, Hassan Ahmed Eleraky and Adel Hidri
|
|
|
|
|
Thao-Trang Huynh-Cam, Venkateswarlu Nalluri, Long-Sheng Chen and Yi-Yi Yang
|
|
|
|
|
Dian Candra Rini Novitasari, Fatmawati Fatmawati, Rimuljo Hendradi, Hetty Rohayani, Rinda Nariswari, Arnita Arnita, Moch Irfan Hadi, Rizal Amegia Saputra and Ardhin Primadewi
|
|
|
|
|
Jayashree Moorthy and Usha Devi Gandhi
|
|
|
|
|
Bashar Saadoon Mahdi, Mustafa Jasim Hadi and Ayad Rodhan Abbas
|
|
|
|
|
Alexander Sboev, Roman Rybka, Artem Gryaznov, Ivan Moloshnikov, Sanna Sboeva, Gleb Rylkov and Anton Selivanov
|
|
|
|
|
Markos Konstantakis, Yannis Christodoulou, John Aliprantis and George Caridakis
|
|
|
|
|
Sungchae Park and Heung-Youl Youm
|
|
|
|
|
Diana Kalita and Pavel Lyakhov
|
|
|
|
|
Hossein Hassani, Xu Huang and Steve MacFeely
|
|
|
|
|
Ashraf Jaradat, Fadi Safieddine, Aziz Deraman, Omar Ali, Ahmad Al-Ahmad and Yehia Ibrahim Alzoubi
|
|
|
|
|
Marco Brambilla, Alireza Javadian Sabet, Kalyani Kharmale and Amin Endah Sulistiawati
|
|
|
|
|
Nejood Faisal Abdulsattar, Firas Abedi, Hayder M. A. Ghanimi, Sachin Kumar, Ali Hashim Abbas, Ali S. Abosinnee, Ahmed Alkhayyat, Mustafa Hamid Hassan and Fatima Hashim Abbas
|
|
|
|
|
Bolanle Adefowoke Ojokoh, Benjamin Aribisala, Oluwafemi A. Sarumi, Arome Junior Gabriel, Olatunji Omisore, Abiola Ezekiel Taiwo, Tobore Igbe, Uchechukwu Madukaku Chukwuocha, Tunde Yusuf, Abimbola Afolayan, Olusola Babalola, Tolulope Adebayo and Olaitan Afolabi
|
|
|
|
|
Linda Atika, Siti Nurmaini, Radiyati Umi Partan and Erwin Sukandi
|
|
|
|
|
Zaharaddeen Karami Lawal, Hayati Yassin, Daphne Teck Ching Lai and Azam Che Idris
|
|
|
|
|
Peter R. J. Trim and Yang-Im Lee
|
|
|
|
|
Elias Dritsas and Maria Trigka
|
|
|
|
|
Bhushan Zope, Sashikala Mishra, Kailash Shaw, Deepali Rahul Vora, Ketan Kotecha and Ranjeet Vasant Bidwe
|
|
|
|
|
Andrea Ponti, Ilaria Giordani, Matteo Mistri, Antonio Candelieri and Francesco Archetti
|
|
|
|
|
Mohamed K. Ramadan, Aliaa A. A. Youssif and Wessam H. El-Behaidy
|
|
|
|
|
Irfan Ullah Khan, Nida Aslam, Fatima M. Anis, Samiha Mirza, Alanoud AlOwayed, Reef M. Aljuaid, Razan M. Bakr and Nourah Hasan Al Qahtani
|
|
|
|
|
Maya Hilda Lestari Louk and Bayu Adhi Tama
|
|
|
|
|
Christine Dewi and Rung-Ching Chen
|
|
|
|
|
Sumeth Yuenyong and Konlakorn Wongpatikaseree
|
|
|
|
|
Havana Rika, Itzhak Aviv and Roye Weitzfeld
|
|
|
|
|
Gomathy Ramaswami, Teo Susnjak and Anuradha Mathrani
|
|
|
|
|
Aitak Shaddeli, Farhad Soleimanian Gharehchopogh, Mohammad Masdari and Vahid Solouk
|
|
|
|
|
Yuan Chen and Abdul Q. M. Khaliq
|
|
|
|
|
Amir Salar Hajy Sheikhi, Elias Iosif, Oleg Basov and Ioanna Dionysiou
|
|
|
|
|
Thoralf Reis, Tim Funke, Sebastian Bruchhaus, Florian Freund, Marco X. Bornschlegl and Matthias L. Hemmje
|
|
|
|
|
Abdullah M. Almuhaideb and Sammar S. Algothami
|
|
|
|
|
Mohan Naik Ramachandra, Madala Srinivasa Rao, Wen Cheng Lai, Bidare Divakarachari Parameshachari, Jayachandra Ananda Babu and Kivudujogappa Lingappa Hemalatha
|
|
|
|
|
Athira Nambiar and Divyansh Mundra
|
|
|
|
|
Alireza Javadian Sabet, Mahsa Shekari, Chaofeng Guan, Matteo Rossi, Fabio Schreiber and Letizia Tanca
|
|
|
|
|
Gianluca Bonifazi, Francesco Cauteruccio, Enrico Corradini, Michele Marchetti, Luigi Sciarretta, Domenico Ursino and Luca Virgili
|
|
|
|
|
Ahmed Al Marouf, Jon G. Rokne and Reda Alhajj
|
|
|
|
|
Jessica Sehrt, Bent Braams, Niels Henze and Valentin Schwind
|
|
|
|
|
Khaled ELKarazle, Valliappan Raman and Patrick Then
|
|
|
|
|
Abdul Majeed, Xiaohan Zhang and Seong Oun Hwang
|
|
|
|
|
Remah Younisse, Ashraf Ahmad and Qasem Abu Al-Haija
|
|
|