|
|
Jin Nakabe, Teruhiro Mizumoto, Hirohiko Suwa and Keiichi Yasumoto
|
|
|
|
|
Camille Champion, Anne-Claire Brunet, Rémy Burcelin, Jean-Michel Loubes and Laurent Risser
|
|
|
|
|
Danny Hucke and Carl Philipp Reh
|
|
|
|
|
Roman Vavrek, Jirí Becica, Viera Papcunová, Petra Gundová and Jana Mitríková
|
|
|
|
|
Ronald D. Hagan and Michael A. Langston
|
|
|
|
|
Subhash Bhagat, Bibhuti Das, Abhinav Chakraborty and Krishnendu Mukhopadhyaya
|
|
|
|
|
Markus Rabe, Jesus Gonzalez-Feliu, Jorge Chicaiza-Vaca and Rafael D. Tordecilla
|
|
|
|
|
Kuan Liu, Haiyuan Liu, Dongyan Sun and Lei Zhang
|
|
|
|
|
Shunichi Ohmori and Kazuho Yoshimoto
|
|
|
|
|
|
Carlos Lassance, Vincent Gripon and Antonio Ortega
|
|
|
|
|
Amr Mohamed AbdelAziz, Louai Alarabi, Saleh Basalamah and Abdeltawab Hendawi
|
|
|
|
|
Shixun Wang and Qiang Chen
|
|
|
|
|
Jonathan Mwaura, Andries P. Engelbrecht and Filipe V. Nepomuceno
|
|
|
|
|
Davide Bilò, Luciano Gualà, Stefano Leucci and Guido Proietti
|
|
|
|
|
Maria-Evangelia Papadaki, Nicolas Spyratos and Yannis Tzitzikas
|
|
|
|
|
Roman Zoun, Kay Schallert, David Broneske, Ivayla Trifonova, Xiao Chen, Robert Heyer, Dirk Benndorf and Gunter Saake
|
|
|
|
|
Alessio Ferone and Antonio Maratea
|
|
|
|
|
Ryan Feng, Yu Yao and Ella Atkins
|
|
|
|
|
Gokarna Sharma, Ramachandran Vaidyanathan and Jerry L. Trahan
|
|
|
|
|
Enrico Bianchi and Paolo Penna
|
|
|
|
|
|
Qibing Jin, Nan Lin and Yuming Zhang
|
|
|
|
|
Algorithms Editorial Office
|
|
|
|
|
|
Dushko Stavrov, Gorjan Nadzinski, Stojche Deskovski and Mile Stankovski
|
|
|
|
|
Linhuai Tang, Zhihong Huang, Gang Cai, Yong Zheng and Jiamin Chen
|
|
|
|
|
Haohao Zhou and Xiangzhi Wei
|
|
|
|
|
Zhichao Sun, Kang Zhou, Xinzheng Yang, Xiao Peng and Rui Song
|
|
|
|
|
Nalinda Kulathunga, Nishath Rajiv Ranasinghe, Daniel Vrinceanu, Zackary Kinsman, Lei Huang and Yunjiao Wang
|
|
|
|
|
Li Wang, Xi Wang and Xilong Cai
|
|
|
|
|
Alessia Sarica, Maria Grazia Vaccaro, Andrea Quattrone and Aldo Quattrone
|
|
|
|
|
András Faragó and Zohre R. Mojaveri
|
|
|
|
|
Xiaoting Mo, Xinglu Liu and Wai Kin (Victor) Chan
|
|
|
|
|
Volodymyr Dzyura, Pavlo Maruschak and Olegas Prentkovskis
|
|
|
|
|
Rafael D. Tordecilla, Pedro J. Copado-Méndez, Javier Panadero, Carlos L. Quintero-Araujo, Jairo R. Montoya-Torres and Angel A. Juan
|
|
|
|
|
|
Pedro Maristany de las Casas, Ralf Borndörfer, Luitgard Kraus and Antonio Sedeño-Noda
|
|
|
|
|
Marvin Kastner, Nicole Nellen, Anne Schwientek and Carlos Jahn
|
|
|