|
|
Kristian Eikeland Holmefjord, Lars Husdal, Martijn de Jongh and Sverre Torben
|
|
|
|
|
Irene Solís-Gallego, Katia María Argüelles Díaz, Jesús Manuel Fernández Oro and Sandra Velarde-Suárez
|
|
|
|
|
|
Alina Raileanu, Florin Onea and Eugen Rusu
|
|
|
|
|
Renqiang Wang, Donglou Li and Keyin Miao
|
|
|
|
|
Giovanni Cannata, Marco Tamburrino and Francesco Gallerano
|
|
|
|
|
Paul Koch and Stefan Gewies
|
|
|
|
|
Mamoon M.D. Al-Rshaidat, Anne Segonds-Pichon and Mohamed Salem
|
|
|
|
|
Li Zhou, Feng Diao, Ming Song, Yue Han and Shifeng Ding
|
|
|
|
|
Cheng-Tsung Chen, Jaw-Fang Lee and Chun-Han Lo
|
|
|
|
|
Agusti Torres, Ana-Maria Abril and Eric E. G. Clua
|
|
|
|
|
Kim Jye Lee Chang, Christopher C. Parrish, Cedric J. Simon, Andrew T. Revill and Peter D. Nichols
|
|
|
|
|
Theofano I. Koutrouveli and Athanassios A. Dimas
|
|
|
|
|
Itzik Klein and Roee Diamant
|
|
|
|
|
Haosheng Shen, Jundong Zhang, Baicheng Yang and Baozhu Jia
|
|
|
|
|
Karen L. M. Martin and Loni C. Adams
|
|
|
|
|
Virginia Zamparelli, Francesca De Santi, Andrea Cucco, Stefano Zecchetto, Giacomo De Carolis and Gianfranco Fornaro
|
|
|
|
|
Lvqing Wang, Zhaozi Zhang, Bingchen Liang, Dongyoung Lee and Shaoyang Luo
|
|
|
|
|
Jeong-Seok Kim, Bo Woo Nam, Kyong-Hwan Kim, Sewan Park, Seung Ho Shin and Keyyong Hong
|
|
|
|
|
Viktor P. Afanas?ev, Alexander Yu. Basov, Vladimir P. Budak, Dmitry S. Efremenko and Alexander A. Kokhanovsky
|
|
|
|
|
Bárbara F. V. Vieira, José L. S. Pinho, Joaquim A. O. Barros and José S. Antunes do Carmo
|
|
|
|
|
Irena Jurdana, Artem Krylov and Julia Yamnenko
|
|
|
|
|
Sokratis Stoumpos, Gerasimos Theotokatos, Christoforos Mavrelos and Evangelos Boulougouris
|
|
|
|
|
Guanghua He, Zhigang Zhang, Wei Wang, Zhengke Wang and Penglin Jing
|
|
|
|
|
Ximun Lastiri, Stéphane Abadie, Philippe Maron, Matthias Delpey, Pedro Liria, Julien Mader and Volker Roeber
|
|
|
|
|
Lizeth Torres, Javier Jiménez-Cabas, Omar González, Lázaro Molina and Francisco-Ronay López-Estrada
|
|
|
|
|
Sanne van Essen, Jule Scharnke, Tim Bunnik, Bülent Düz, Henry Bandringa, Rink Hallmann and Joop Helder
|
|
|
|
|
Andrea E. Copping, Mikaela C. Freeman, Alicia M. Gorton and Lenaïg G. Hemery
|
|
|
|
|
Lovro Maglic, Sanjin Valcic, Ana Gundic and Livia Maglic
|
|
|
|
|
Haixiao Jing, Yanyan Gao, Changgen Liu and Jingming Hou
|
|
|
|
|
Fadia Ticona Rollano, Thanh Toan Tran, Yi-Hsiang Yu, Gabriel García-Medina and Zhaoqing Yang
|
|
|
|
|
Jian Hu, Zibin Wang, Wang Zhao, Shili Sun, Cong Sun and Chunyu Guo
|
|
|
|
|
Bowen Kong, Fan Xia, Bingqi Yu, Tangdai Xia and Zhi Ding
|
|
|
|
|
Remo Cossu, Craig Heatherington, Irene Penesis, Ryan Beecroft and Scott Hunter
|
|
|
|
|
Mohammad Akhsanul Islam, Raed Lubbad and Mohammad Saud Afzal
|
|
|
|
|
J. Cameron McNatt, Aaron Porter and Kelley Ruehl
|
|
|
|
|
Jung-Eun Oh, Weon-Mu Jeong, Yeon S. Chang and Sang-Ho Oh
|
|
|
|
|
Haocai Huang, Chenyun Zhang, Weiwei Ding, Xinke Zhu, Guiqing Sun and Hangzhou Wang
|
|
|
|
|
Tongqiang Yu, Kun Liu, Jiaxia Wang and Zili Wang
|
|
|
|
|
Dong-Jiing Doong, Shien-Tsung Chen, Ying-Chih Chen and Cheng-Han Tsai
|
|
|
|
|
Deming Ma, Yongsheng Li, Jianwei Cai, Bingquan Li, Yanxiong Liu and Xingguo Chen
|
|
|
|
|
|
|
|
Qi Wu, Xuanming Ding, Yanling Zhang and Zhixiong Chen
|
|
|
|
|
Fangfang Liu and Ming Fang
|
|
|
|
|
Kaustubha Raghukumar, Grace Chang, Frank Spada and Craig Jones
|
|
|
|
|
Guanghua He, Binyang Xie, Wei Wang, Shuang Liu and Penglin Jing
|
|
|
|
|
Guilherme Moura Paredes, Claes Eskilsson and Allan P. Engsig-Karup
|
|
|
|
|
Pedro Magaña, Miguel Á. Reyes-Merlo, Ángela Tintoré, Carmen Zarzuelo and Miguel Ortega-Sánchez
|
|
|
|
|
Ho-Sik Eum, Weon-Mu Jeong, Yeon S. Chang, Sang-Ho Oh and Jong-Jip Park
|
|
|
|
|
Thomas Lykke Andersen, Mads Røge Eldrup and Peter Frigaard
|
|
|
|
|
Chunxia Gao, Siquan Tian, Richard Kindong and Xiaojie Dai
|
|
|
|
|
Jie Zhang and Magnus Larson
|
|
|
|
|
Kyunghwa Kim, Gilltae Roh, Wook Kim and Kangwoo Chun
|
|
|
|
|
Fang Luo, Shilian Zhang and Deqing Yang
|
|
|
|
|
Anyuan Bi, Fengye Zhao, Xiantao Zhang and Tong Ge
|
|
|
|
|
Sergej Antonello Sirigu, Mauro Bonfanti, Ermina Begovic, Carlo Bertorello, Panagiotis Dafnakis, Giuseppe Giorgi, Giovanni Bracco and Giuliana Mattiazzo
|
|
|
|
|
Sangmin Lee and Jung-Wuk Hong
|
|
|
|
|
Batuhan Aktas, Naz Yilmaz, Mehmet Atlar, Noriyuki Sasaki, Patrick Fitzsimmons and David Taylor
|
|
|
|
|
Seong Hyeon Kim, Bok Kyoung Choi and Eung Kim
|
|
|
|
|
Saeed Jamei, Adi Maimun, Rasul Niazmand Bilandi, Nor Azwadi, Simone Mancini, Luigi Vitiello and Maria De Carlini
|
|
|
|
|
Dan Hua, Takeshi Yasunaga and Yasuyuki Ikegami
|
|
|
|
|
Rosa Molina, Giorgio Manno, Carlo Lo Re, Giorgio Anfuso and Giuseppe Ciraolo
|
|
|
|
|
Hongli Ge, Hao Liu and Libang Zhang
|
|
|
|
|
María Clavero, Pilar Díaz-Carrasco and Miguel Á. Losada
|
|
|
|
|
Evelien Brand, Anne-Lise Montreuil, Rik Houthuys and Margaret Chen
|
|
|
|
|
Chao Li, Gang Wang, Kaiyun Chen, Feihong Yun and Liquan Wang
|
|
|
|
|
Shien-Tsung Chen and Yu-Wei Wang
|
|
|
|
|
Nhu Son Doan, Jungwon Huh, Van Ha Mac, Dongwook Kim and Kiseok Kwak
|
|
|
|
|
Ana Gomes, José L. S. Pinho, Tiago Valente, José S. Antunes do Carmo and Arkal V. Hegde
|
|
|
|
|
Yichen Jiang, Chenlu He, Peidong Zhao and Tiezhi Sun
|
|
|
|
|
Dapei Liu, Xin Wang, Yao Cai, Zihao Liu and Zheng-Jiang Liu
|
|
|
|
|
Kadir Orhan and Roberto Mayerle
|
|
|
|
|
Qianfeng Jing, Helong Shen and Yong Yin
|
|
|
|
|
Joel R. Perez and Carlos A. Reusser
|
|
|
|
|
Gerben Peeters, Muhammad Raheel Afzal, Maarten Vanierschot, René Boonen and Peter Slaets
|
|
|
|
|
|
Guido Pietroluongo, Giulia Cipriano, Karthik Ashok, Simone Antichi, Heloise Carlier, Anastasia Miliou, Rosalia Maglietta, Carmelo Fanizza and Roberto Carlucci
|
|
|
|
|
Shih-Chun Hsiao, Hongey Chen, Han-Lun Wu, Wei-Bo Chen, Chih-Hsin Chang, Wen-Dar Guo, Yung-Ming Chen and Lee-Yaw Lin
|
|
|
|
|
Cristiana Guerranti, Guido Perra, Tania Martellini, Luisa Giari and Alessandra Cincinelli
|
|
|
|
|
Hyun-Gi Kim, Bum-Joon Kim and Kwang-Ho Lee
|
|
|
|
|
Maria Francesca Bruno, Matteo Gianluca Molfetta, Vincenzo Totaro and Michele Mossa
|
|
|
|
|
Il-Kweun Oh and Seung-Woo Lee
|
|
|