|
|
|
Mustafa Aziz Amen, Ahmad Afara and Hourakhsh Ahmad Nia
|
|
|
|
|
Dereje Tessema Adigeh and Birhanu Girma Abebe
|
|
|
|
|
Jesús Armando Aguilar-Jiménez, Luis Hernández-Callejo, José Alejandro Suástegui-Macías, Victor Alonso Gómez, Alfonso García-Álvaro, Raúl Maján-Navalón and Lilian Johanna Obregón
|
|
|
|
|
Elena A. Mikhailova, Lili Lin, Zhenbang Hao, Hamdi A. Zurqani, Christopher J. Post, Mark A. Schlautman, Gregory C. Post, George B. Shepherd and Sarah J. Kolarik
|
|
|
|
|
Gabriel Ayobami Ogunkunbi and Ferenc Meszaros
|
|
|
|
|
Vinayak Bhanage, Sneha Kulkarni, Rajat Sharma, Han Soo Lee and Shirishkumar Gedam
|
|
|
|
|
Federico Karagulian, Carlo Liberto, Matteo Corazza, Gaetano Valenti, Andreea Dumitru and Marialisa Nigro
|
|
|
|
|
Jennie Gray, Lisa Buckner and Alexis Comber
|
|
|
|
|
Mansoor Urf Manoo, Faheemullah Shaikh, Laveet Kumar and Siti Indati Mustapa
|
|
|
|
|
Ali Asgary, Adriano O. Solis, Nawar Khan, Janithra Wimaladasa and Maryam Shafiei Sabet
|
|
|
|
|
Bridget Thodesen, Erlend Andenæs, Rolf André Bohne and Tore Kvande
|
|
|
|
|
Asmaa Al-Mohannadi, Mark David Major, Raffaello Furlan, Rashid Saad Al-Matwi and Rima J. Isaifan
|
|
|
|
|
Quan-Hoang Vuong, Tam-Tri Le, Viet-Phuong La, Thu-Trang Vuong and Minh-Hoang Nguyen
|
|
|
|
|
Izyan Ayuni Mohamad Selamat, Sreetheran Maruthaveeran, Mohd Johari Mohd Yusof and Mohd Fairuz Shahidan
|
|
|
|
|
André Tchoia Relógio and Fernando Oliveira Tavares
|
|
|
|
|
Josana Gabriele Bolzan Wesz, Luciana Inês Gomes Miron, Ioanni Delsante and Patricia Tzortzopoulos
|
|
|
|
|
Roberto Suson, Donna Marie Rivero, Alma Arnejo, Nadine May Atibing, Joerabell Lourdes Aro, Angelo Burdeos, Kafferine Yamagishi and Lanndon Ocampo
|
|
|
|
|
Keshav Bhattarai and Ambika P. Adhikari
|
|
|
|
|
Simone Perna, Zainab Ali AL-Qallaf and Qaisar Mahmood
|
|
|
|
|
Bintang Noor Prabowo, Alenka Temeljotov Salaj and Jardar Lohne
|
|
|
|
|
Huong-Thi Bui, Jihye Park, Eunyoung Lee, Moonsun Jeong and Bong-Ju Park
|
|
|
|
|
Jota Samper and Weichun Liao
|
|
|
|
|
|
Rahul Vardhan Bhatnagar and Sewa Ram
|
|
|
|
|
|
Minh-Hoang Nguyen, Minh-Hieu Thi Nguyen, Ruining Jin, Quang-Loc Nguyen, Viet-Phuong La, Tam-Tri Le and Quan-Hoang Vuong
|
|
|
|
|
José Francisco Vergara-Perucich
|
|
|
|
|
Carmen Forciniti and Laura Eboli
|
|
|
|
|
Dimitrios Kalfas, Stavros Kalogiannidis, Fotios Chatzitheodoridis and Ermelinda Toska
|
|
|
|
|
Chima Ibeanu, Mazyar Ghadiri Nejad and Matina Ghasemi
|
|
|
|
|
Danjuma Abdu Yusuf, Jie Zhu, Sadiq Abdullahi Nashe, Abdullahi Muhammad Usman, Abdullahi Sagir, Adamu Yukubu, Abdulmalik Sule Hamma, Namadi Sharif Alfa and Abubakar Ahmed
|
|
|
|
|
Masilonyane Mokhele and Fradreck Garatsa
|
|
|
|
|
Massimo Beccarello and Giacomo Di Foggia
|
|
|
|
|
Clara Madeira, Paula Rodrigues and Monica Gomez-Suarez
|
|
|