|
|
Ernesto Burgio, Prisco Piscitelli and Annamaria Colao
|
|
|
|
|
Ourania S. Kotsiou, Panagiotis Kotsios, David S. Srivastava, Vaios Kotsios, Konstantinos I. Gourgoulianis and Aristomenis K. Exadaktylos
|
|
|
|
|
Xuping Cao, Aroskar Rajarshi and Juxi Tong
|
|
|
|
|
Edwin F. Liang, Samuel Z. Lim, Wilson W. Tam, Cyrus S. Ho, Melvyn W. Zhang, Roger S. McIntyre and Roger C. Ho
|
|
|
|
|
Catherine C. McDonald, Erin Kennedy, Linda Fleisher and Mark R. Zonfrillo
|
|
|
|
|
Yolanda Navarro-Abal, José Antonio Climent-Rodríguez, María José López-López and Juan Gómez-Salgado
|
|
|
|
|
Kylie Mason, Kirstin Lindberg, Deborah Read and Barry Borman
|
|
|
|
|
Rosario Ferrer-Cascales, Miriam Sánchez-SanSegundo, Nicolás Ruiz-Robledillo, Natalia Albaladejo-Blázquez, Ana Laguna-Pérez and Ana Zaragoza-Martí
|
|
|
|
|
Federica De Marco, Donato Pompeo De Cesare, Francesco Di Folco, Francesco Massoni, Gianfranco Tomei, Natale Mario Di Luca, Carmina Sacco, Francesco Tomei and Ricci Serafino
|
|
|
|
|
Di Wang, Jing Ma, Hao Li and Xingchang Zhang
|
|
|
|
|
Duncan E. McGregor, Valerie Carson, Javier Palarea-Albaladejo, Philippa M. Dall, Mark S. Tremblay and Sebastien F. M. Chastin
|
|
|
|
|
Isis J. Amaye, Thomas Heinbockel, Julia Woods, Zejun Wang, Miguel Martin-Caraballo and Patrice Jackson-Ayotunde
|
|
|
|
|
Chien-Yu Lin, Cheng-Kai Li, Jui-Ming Liu, Ren-Jun Hsu, Heng-Chang Chuang and Fung-Wei Chang
|
|
|
|
|
Isabelle Nogueira Leroux, Ana Paula Sacone da Silva Ferreira, Fernanda Pollo Paniz, Tatiana Pedron, Fernanda Junqueira Salles, Fábio Ferreira Da Silva, Heloisa França Maltez, Bruno Lemos Batista and Kelly Polido Kaneshiro Olympio
|
|
|
|
|
Matthew Mold, Agata Chmielecka, Maria Raquel Ramirez Rodriguez, Femia Thom, Caroline Linhart, Andrew King and Christopher Exley
|
|
|
|
|
Suhad A. A. A. N. Almuktar, Suhail N. Abed and Miklas Scholz
|
|
|
|
|
Simone M. Costa, Carolina C. Martins, Mânia Q. C. Pinto, Mara Vasconcelos and Mauro H. N. G. Abreu
|
|
|
|
|
Anna Furberg, Rickard Arvidsson and Sverker Molander
|
|
|
|
|
Pedro Henrique Franca Gois, Martin Wolley, Dwarakanathan Ranganathan and Antonio Carlos Seguro
|
|
|
|
|
Tsung-Hsien Yu, Kuo-Piao Chung, Yu-Chi Tung and Hsin-Yun Tsai
|
|
|
|
|
Matteo Scortichini, Manuela De Sario, Francesca K. De?Donato, Marina Davoli, Paola Michelozzi and Massimo Stafoggia
|
|
|
|
|
Youping Tian, Xiaoyu Zhou, Maohua Miao, De-kun Li, Ziliang Wang, Runsheng Li, Hong Liang and Wei Yuan
|
|
|
|
|
Ting-Min Hsieh, Pao-Jen Kuo, Shiun-Yuan Hsu, Peng-Chen Chien, Hsiao-Yun Hsieh and Ching-Hua Hsieh
|
|
|
|
|
Jerris R. Hedges, Karam F. A. Soliman, Gene D?Amour, Dong Liang, Carlos E. Rodríguez-Díaz, Kenira Thompson, Josefina Romaguera, Silvia E. Rabionet Sabater and Richard Yanagihara
|
|
|
|
|
Beruk Berhanu Desalegn, Christine Lambert, Simon Riedel, Tegene Negese and Hans Konrad Biesalski
|
|
|
|
|
Jeromey B. Temple and Joanna Russell
|
|
|
|
|
Chih-Feng Chen, Yun-Ru Ju, Guan-Ting Lin, Chiu-Wen Chen and Cheng-Di Dong
|
|
|
|
|
Ryan D. Burns, Timothy A. Brusseau and You Fu
|
|
|
|
|
Yuanyuan Zhang and Yuming Zhang
|
|
|
|
|
Feng Dong, Jingyun Li, Yue-Jun Zhang and Ying Wang
|
|
|