|
|
Kin-Ka Chan, Nora Fung-Yee Tam, Christie Ng, Celia Sze-Nga Kwok, Steven Jing-Liang Xu, Eric Tung-Po Sze and Fred Wang-Fat Lee
|
|
|
|
|
Qiao Li, Yue Li, Shuchuang Dong, Yoichi Mizukami, Jialin Han, Takero Yoshida and Daisuke Kitazawa
|
|
|
|
|
Lu Liu, Xiaofei Yao, Zhanpeng Ji, Hongmei Gao, Zhihua Wang and Zhifu Shen
|
|
|
|
|
Wenchuan Zang, Ming Chen, Tingting Guo, Xin Luan and Dalei Song
|
|
|
|
|
Valery Bobkov, Alexey Kudryashov and Alexander Inzartsev
|
|
|
|
|
Ibrahim M. Ghandour, Hamad A. Al-Washmi, Athar A. Khan, Ammar A. Mannaa, Mohammed H. Aljahdali and Brian G. Jones
|
|
|
|
|
Scott A. Stephens, Ryan Paulik, Glen Reeve, Sanjay Wadhwa, Ben Popovich, Tom Shand and Rebecca Haughey
|
|
|
|
|
Ammar A. Mannaa, Rabea A. Haredy and Ibrahim M. Ghandour
|
|
|
|
|
Jinwan Park, Jungsik Jeong and Youngsoo Park
|
|
|
|
|
Dai Liu, Zhenglin Li, Guangxu Wang and Yunfeng Liu
|
|
|
|
|
Xiaofei Cheng, Chang Liu, Qilong Zhang, Ming He and Xifeng Gao
|
|
|
|
|
Shuo Huang, Weiqi Liu, Wanzhen Luo and Kai Wang
|
|
|
|
|
Mian Xie and Susana Lopez-Querol
|
|
|
|
|
Zhengkun Pan, Chaonan Zhang, Shaodan Wang, Di Sun, Aiguo Zhou, Shaolin Xie, Guohuan Xu and Jixing Zou
|
|
|
|
|
Deivis Avila, Graciliano Nicolás Marichal, Ramón Quiza and Felipe San Luis
|
|
|
|
|
Yen Hai Tran, Patrick Marchesiello, Rafael Almar, Duc Tuan Ho, Thong Nguyen, Duong Hai Thuan and Eric Barthélemy
|
|
|
|
|
Wenzhi Yang, Guangjie Liang, Yang Sun and Zhijin Gong
|
|
|
|
|
Shueei-Muh Lin and Yang-Yih Chen
|
|
|
|
|
Pushpa Dissanayake, Marissa L. Yates, Serge Suanez, France Floc?h and Knut Krämer
|
|
|
|
|
Dimitra Anevlavi and Kostas Belibassakis
|
|
|
|
|
Jiaqi Liu, Shengchun Piao, Minghui Zhang, Shizhao Zhang, Junyuan Guo and Lijia Gong
|
|
|
|
|
Jeffrey W. Short, Harold J. Geiger, Lowell W. Fritz and Jonathan J. Warrenchuk
|
|
|
|
|
Achilleas G. Samaras and Theophanis V. Karambas
|
|
|
|
|
Mohammad Ghiasian, Jane Carrick, Claire Bisson, Brian K. Haus, Andrew C. Baker, Diego Lirman and Landolf Rhode-Barbarigos
|
|
|
|
|
Jiahao Qi, Jundong Zhang and Qingyan Meng
|
|
|
|
|
Chijioke D. Eke, Babatunde Anifowose, Marco J. Van De Wiel, Damian Lawler and Michiel A. F. Knaapen
|
|
|
|
|
Mikhail Kazak, Konstantin Koshel and Pavel Petrov
|
|
|
|
|
Maurizio D?Anna, Deborah Idier, Bruno Castelle, Sean Vitousek and Goneri Le Cozannet
|
|
|
|
|
Alessandro Scarpellini, Valentina Finazzi, Paolo Schito, Arianna Bionda, Andrea Ratti and Ali Gökhan Demir
|
|
|
|
|
Yibing Li, Xinyu Liu, Weiwei Chen and Liang Yi
|
|
|
|
|
Sebastien Gueydon, Frances Judge, Eoin Lyden, Michael O?Shea, Florent Thiebaut, Marc Le Boulluec, Julien Caverne, Jérémy Ohana, Benjamin Bouscasse, Shinwoong Kim, Sandy Day, Saishuai Dai and Jimmy Murphy
|
|
|
|
|
Dacheng Huang and Jianrun Zhang
|
|
|
|
|
Xuyu Ouyang, Haichao Chang, Baiwei Feng, Zuyuan Liu, Chengsheng Zhan and Xide Cheng
|
|
|
|
|
Changqing Jiang, Ould el Moctar and Thomas E. Schellin
|
|
|
|
|
Nurul Uyun Azman, Mohd Khairi Abu Husain, Noor Irza Mohd Zaki, Ezanizam Mat Soom, Nurul Azizah Mukhlas and Sayyid Zainal Abidin Syed Ahmad
|
|
|
|
|
Baiwei Feng, Chengsheng Zhan, Zuyuan Liu, Xide Cheng and Haichao Chang
|
|
|
|
|
Zhen Guo, Yi Hong and Dong-Sheng Jeng
|
|
|
|
|
Roy Gafter and Nitai Drimer
|
|
|
|
|
Donald R. Noble, Michael O?Shea, Frances Judge, Eider Robles, Rodrigo Martinez, Faryal Khalid, Philipp R. Thies, Lars Johanning, Yann Corlay, Roman Gabl, Thomas A. D. Davey, Nithiananthan Vejayan and Jimmy Murphy
|
|
|
|
|
Alfonso-Isidro López-Diaz, Miguel A. Gutiérrez, Andrés Ortega Piris, Emma Díaz-Ruiz-Navamuel and David Rodríguez-Rosa
|
|
|
|
|
Chiara Lauritano, Ylenia Carotenuto and Vittoria Roncalli
|
|
|
|
|
Marta Solé, José-Manuel Fortuño, Mike van der Schaar and Michel André
|
|
|
|
|
Shigeru Sato, Rika Kawaura, Kaito Togashi, Nanami Mizusawa, Ko Yasumoto, Kentaro Takada, Masafumi Amano and Shugo Watabe
|
|
|
|
|
Ayesha Ubaid, Farookh Hussain and Muhammad Saqib
|
|
|
|
|
Ru-Yi Ren, Zao-Jian Zou and Jian-Qin Wang
|
|
|
|
|
Claudio D?Iglio, Marco Albano, Francesco Tiralongo, Sergio Famulari, Paola Rinelli, Serena Savoca, Nunziacarla Spanò and Gioele Capillo
|
|
|
|
|
Efsevia Fragkou, Eleftheria Antoniou, Ioannis Daliakopoulos, Thrassyvoulos Manios, Marianna Theodorakopoulou and Nicolas Kalogerakis
|
|
|
|
|
Laura Pintore, Virginia Sciacca, Salvatore Viola, Cristina Giacoma, Elena Papale and Giacomo Giorli
|
|
|
|
|
Tamara Petranovic, Antonio Mikulic, Marko Katalinic, Maro Corak and Jo?ko Parunov
|
|
|
|
|
Maja Stojakovic and Elen Twrdy
|
|
|
|
|
Marvin F. Li, Patricia M. Glibert and Vyacheslav Lyubchich
|
|
|
|
|
Monika J. Szynaka, Karim Erzini, Jorge M. S. Gonçalves and Aida Campos
|
|
|
|
|
Bin Wang, Lei Wu, Ning Zhao, Tianran Liu and Naoki Hirose
|
|
|
|
|
|
|
Sayyid Zainal Abidin Syed Ahmad, Mohd Khairi Abu Husain, Noor Irza Mohd Zaki, Nurul Azizah Mukhlas, Ezanizam Mat Soom, Nurul Uyun Azman and Gholamhossein Najafian
|
|
|
|
|
Noor Fazreen Dzulkafli, Akbariah Mahdzir and Hirofumi Hara
|
|
|
|
|
Yingying Bian, Wei Yan, Hongtao Hu and Zezheng Li
|
|
|
|
|
Luka Glamuzina, Alexis Conides, Giorgio Mancinelli and Branko Glamuzina
|
|
|
|
|
Ting Wang, Xi Chen, Song Qin and Jialin Li
|
|
|
|
|
Synne Frydenberg, Katie Aylward, Kjetil Nordby and Jon Olav H. Eikenes
|
|
|
|
|
Abram Musinguzi, Madinah Shamsu, Muhammad K. Akbar and Jason G. Fleming
|
|
|
|
|
Haodong Shang, Chengsheng Zhan and Zuyuan Liu
|
|
|
|
|
Kyu-Sik Park, Hung-Truyen Luong and Joonmo Choung
|
|
|
|
|
Qiang Zheng, Bai-Wei Feng, Zu-Yuan Liu and Hai-Chao Chang
|
|
|
|
|
Chunying Xu, Junwei Hu, Jiawang Chen, Yongqiang Ge and Ruixin Liang
|
|
|
|
|
Pavel Tishchenko, Vyacheslav Lobanov, Dmitry Kaplunenko, Sergey Sagalaev and Petr Tishchenko
|
|
|
|
|
Patricia Mares-Nasarre, Gloria Argente, M. Esther Gómez-Martín and Josep R. Medina
|
|
|
|
|
Myeong-rok Ryu and Kweonha Park
|
|
|
|
|
Tania Demonte Gonzalez, Gordon G. Parker, Enrico Anderlini and Wayne W. Weaver
|
|
|
|
|
Guilin Liu, Pengfei Xu, Yi Kou, Fang Wu, Yi Yang, Daniel Zhao and Zaijin You
|
|
|
|
|
Rui-Jie Zhao, You-Long Zhao, De-Sheng Zhang, Yan Li and Lin-Lin Geng
|
|
|
|
|
Chun Bao Li, Mingsheng Chen and Joonmo Choung
|
|
|
|
|
Mónica M. Ramalho and Tiago A. Santos
|
|
|
|
|
Chao Hu, Chenxuan Tang, Chenyang Yuwen and Yong Ma
|
|
|
|
|
Zhongzhi Liu, Zhiwei Guo, Yongqing Li, Libao Zhu and Chengqing Yuan
|
|
|
|
|
Yi-Qing Zhou and Wen-Yu Luo
|
|
|
|
|
Peng Zhou, Jiawang Chen, Dongrui Ruan, Xiaoqing Peng, Xiaocheng Wu, Ziqiang Ren and Qiaoling Gao
|
|
|
|
|
Guang Yang, Feng Zhou, Gang Qiao, Yunjiang Zhao, Yufei Liu, Yinheng Lu and Yuanan He
|
|
|
|
|
Weilei Mu, Yuxue Wang, Hailiang Sun and Guijie Liu
|
|
|
|
|
|
Spyros Antonopoulos, Klaas Visser, Miltiadis Kalikatzarakis and Vasso Reppa
|
|
|
|
|
Yinan Mao, Qingyun Ma, Jiaxin Lin, Ye Chen and Qiang Shu
|
|
|
|
|
Thawanrat Kobkeatthawin, Sanya Sirivithayapakorn, Thongchai Nitiratsuwan, Dudsadee Muenhor, Pei-Sun Loh and Siriporn Pradit
|
|
|
|
|
|
Baigang Huang, Jianjun Jiang and Zaojian Zou
|
|
|
|
|
Sebastien Gueydon, Frances M. Judge, Michael O?Shea, Eoin Lyden, Marc Le Boulluec, Julien Caverne, Jérémy Ohana, Shinwoong Kim, Benjamin Bouscasse, Florent Thiebaut, Sandy Day, Saishuai Dai and Jimmy Murphy
|
|
|
|
|
Qiong Hu, Jun Chen, Liwen Deng, Yajuan Kang and Shaojun Liu
|
|
|
|
|
Chunye Hu, Jialing Hao and Zhen Liu
|
|
|
|
|
Lei Liu, Yong Zhang, Chen Chen, Yue Hu, Cong Liu and Jing Chen
|
|
|