|
|
Aminurrashid Noordin, Mohd Ariffanan Mohd Basri and Zaharuddin Mohamed
|
|
|
|
|
Yong Gao, Dongliang Wang, Wu Wei, Qiuda Yu, Xiongding Liu and Yuhai Wei
|
|
|
|
|
Jiangkun Gong, Jun Yan, Deren Li and Deyong Kong
|
|
|
|
|
Yutao Jing, Xianghe Wang, Juan Heredia-Juesas, Charles Fortner, Christopher Giacomo, Rifat Sipahi and Jose Martinez-Lorenzo
|
|
|
|
|
Elena Basan, Alexandr Basan, Alexey Nekrasov, Colin Fidge, Evgeny Abramov and Anatoly Basyuk
|
|
|
|
|
Ying Hong Pheh, Shane Kyi Hla Win and Shaohui Foong
|
|
|
|
|
Mohammad Sadeq Ale Isaac, Marco Andrés Luna, Ahmed Refaat Ragab, Mohammad Mehdi Ale Eshagh Khoeini, Rupal Kalra, Pascual Campoy, Pablo Flores Peña and Martin Molina
|
|
|
|
|
Wei Cao, Hao Qing, Xing Xu, Chang Liu, Silin Chen, Yi Zhong, Jiabo Liu, Yuanjie Li, Xiaodong Jiang, Dalun Gao, Zhaoxia Jiang and Qingsong Liu
|
|
|
|
|
Matteo Cutugno, Umberto Robustelli and Giovanni Pugliano
|
|
|
|
|
Lvyang Ye, Ning Gao, Yikang Yang and Xue Li
|
|
|
|
|
Ruifan Wang, Tiantian Bao, Shangfeng Tian, Linghan Song, Shuangwen Zhong, Jian Liu, Kunyong Yu and Fan Wang
|
|
|
|
|
Daniel E. Martin, Roberto Rodriguez, Derek A. Woller, K. Chris Reuter, Lonnie R. Black, Mohamed A. Latheef, Mason Taylor and Kiara M. López Colón
|
|
|
|
|
Jairaj Desai, Jijo K. Mathew, Yunchang Zhang, Robert Hainje, Deborah Horton, Seyyed Meghdad Hasheminasab, Ayman Habib and Darcy M. Bullock
|
|
|
|
|
Santos Miguel Orozco Soto, Jonathan Cacace, Fabio Ruggiero and Vincenzo Lippiello
|
|
|
|
|
Lizhen Wu, Chang Wang, Pengpeng Zhang and Changyun Wei
|
|
|
|
|
Lijian Xie, Xiuli Feng, Chi Zhang, Yuyi Dong, Junjie Huang and Junkai Cheng
|
|
|
|
|
Mohamed Torky, Mohamed El-Dosuky, Essam Goda, Václav Sná?el and Aboul Ella Hassanien
|
|
|
|
|
Tzu-Jui Lin and Karl A. Stol
|
|
|
|
|
Jun Wei, Yong-Bai Sha, Xin-Yu Hu, Jin-Yan Yao and Yan-Li Chen
|
|
|
|
|
Jefferson T. Hinke, Louise M. Giuseffi, Victoria R. Hermanson, Samuel M. Woodman and Douglas J. Krause
|
|
|
|
|
Guanwei Shi, Xin Du, Mingwei Du, Qiangzi Li, Xiaoli Tian, Yiting Ren, Yuan Zhang and Hongyan Wang
|
|
|
|
|
Hayden Hedworth, Jeffrey Page, John Sohl and Tony Saad
|
|
|
|
|
Yu Jing, Fugui Qi, Fang Yang, Yusen Cao, Mingming Zhu, Zhao Li, Tao Lei, Juanjuan Xia, Jianqi Wang and Guohua Lu
|
|
|
|
|
Han Li, Yiqun Dong, Yunxiao Liu and Jianliang Ai
|
|
|
|
|
Hongxun Liu, Satoshi Suzuki, Wei Wang, Hao Liu and Qi Wang
|
|
|
|
|
Mubashar Sarfraz, Muhammad Farhan Sohail, Sheraz Alam, Muhammad Javvad ur Rehman, Sajjad Ahmed Ghauri, Khaled Rabie, Hasan Abbas and Shuja Ansari
|
|
|
|
|
Pu Yang, Ziwei Shen, Yu Ding and Kejia Feng
|
|
|
|
|
Saulius Rudys, Andrius Laucys, Paulius Ragulis, Rimvydas Aleksiejunas, Karolis Stankevicius, Martynas Kinka, Matas Razgunas, Domantas Brucas, Dainius Udris and Raimondas Pomarnacki
|
|
|
|
|
Worasit Sangjan, Lynne A. Carpenter-Boggs, Tipton D. Hudson and Sindhuja Sankaran
|
|
|
|
|
|
Rakesh John Amala Arokia Nathan, Indrajit Kurmi and Oliver Bimber
|
|
|
|
|
Estela Barroso-Barderas, Ángel Antonio Rodríguez-Sevillano, Rafael Bardera-Mora, Javier Crespo-Moreno and Juan Carlos Matías-García
|
|
|
|
|
Amarasingam Narmilan, Felipe Gonzalez, Arachchige Surantha Ashan Salgadoe and Kevin Powell
|
|
|
|
|
Jia Song, Yunlong Hu, Jiangcheng Su, Mingfei Zhao and Shaojie Ai
|
|
|
|
|
Yuzhuang Wan, Yi Zhong, Yan Huang, Yi Han, Yongqiang Cui, Qi Yang, Zhuo Li, Zhenhui Yuan and Qing Li
|
|
|
|
|
Muhammad Baber Sial, Yuwei Zhang, Shaoping Wang, Sara Ali, Xinjiang Wang, Xinyu Yang, Zirui Liao and Zunheng Yang
|
|
|
|
|
Wei Cui, Ruilin Li, Yanxiang Feng and Yikang Yang
|
|
|
|
|
Fatma S. Alrayes, Jaber S. Alzahrani, Khalid A. Alissa, Abdullah Alharbi, Hussain Alshahrani, Mohamed Ahmed Elfaki, Ayman Yafoz, Abdullah Mohamed and Anwer Mustafa Hilal
|
|
|
|
|
Alejandro Valencia-Arias, Paula Andrea Rodríguez-Correa, Juan Camilo Patiño-Vanegas, Martha Benjumea-Arias, Jhony De La Cruz-Vargas and Gustavo Moreno-López
|
|
|
|
|
Jiangkun Gong, Deren Li, Jun Yan, Huiping Hu and Deyong Kong
|
|
|
|
|
Alexey Nekrasov, Alena Khachaturian and Colin Fidge
|
|
|
|
|
Fatma S. Alrayes, Saud S. Alotaibi, Khalid A. Alissa, Mashael Maashi, Areej Alhogail, Najm Alotaibi, Heba Mohsen and Abdelwahed Motwakel
|
|
|
|
|
Viswa Narayanan Sankaranarayanan, Sumeet Satpute and George Nikolakopoulos
|
|
|
|
|
Younsil Kim and Joongwon Bae
|
|
|