|
|
Shuaiqi Zhao, Wanglong Miao, Sheng Sheng, Xin Pan, Ping Li, Weihong Zhou and Fuan Wu
|
|
|
|
|
Xueqi Su, Xiaomeng Guo, Qian Chen, Zheng Sun, Xianchao Shang, Yun Gao, Tao Yu, Li Zhang, Long Yang and Xin Hou
|
|
|
|
|
Au?ra Rudinskiene, Au?ra Marcinkeviciene, Rimantas Velicka and Vaida Steponaviciene
|
|
|
|
|
Lilia Mexicano, Tarsicio Medina, Adriana Mexicano and Jesús-Carlos Carmona
|
|
|
|
|
Roberto Barbetti, Irene Criscuoli, Giuseppe Valboa, Nadia Vignozzi, Sergio Pellegrini, Maria Costanza Andrenelli, Giovanni L?Abate, Maria Fantappiè, Alessandro Orlandini, Andrea Lachi, Lorenzo Gardin and Lorenzo D?Avino
|
|
|
|
|
Youqiang Li, Penglin Zhan, Rumin Pu, Wenqi Xiang, Xin Meng, Shiqi Yang, Gaojiao Hu, Shuang Zhao, Jialong Han, Chao Xia, Hai Lan, Qingjun Wang, Jingwei Li, Yanli Lu, Yongtao Yu, Changjian Liao, Gaoke Li and Haijian Lin
|
|
|
|
|
Zhijuan Qi, Sheng Guan, Zhongxue Zhang, Sicheng Du, Sirui Li and Dan Xu
|
|
|
|
|
Azizullah Khalili, Ahlam Khalofah, Aketi Ramesh and Mahaveer P. Sharma
|
|
|
|
|
Petros Vahamidis, Demosthenis Chachalis, Antigoni Akrivou, Evangelos Karanasios, Maria Ganopoulou, Apostolia Argiri, Athanasia Mandoulaki, Evangelos Hatzigiannakis, Georgios Arampatzis, Andreas Panagopoulos, Irene Mantzouni and Emilia Markellou
|
|
|
|
|
Teresa Romero-Cortes, Victor H. Pérez España, José A. Pescador-Rojas, Eduardo Rangel-Cortés, María M. Armendaríz-Ontiveros and Jaime A. Cuervo-Parra
|
|
|
|
|
Yang Li, Yinsheng Sheng, Jing Shu, Shuqin Hao, Jinquan Wang, Qinglin Huang, Kailong He, Jiahui Qi and Jin Liu
|
|
|
|
|
Xiao Xu, Xinyu Wang, Sirui Zhou, Xumo Huang, Pengcheng Liu, Bojun Ma and Xifeng Chen
|
|
|
|
|
Xianglan Su, Yixia Cai, Bogui Pan, Yongqi Li, Bingquan Liu, Kunzheng Cai and Wei Wang
|
|
|
|
|
Shama Naz, Siffat Ullah Khan, Farah Kanwal, Ameer Khan and Guoping Zhang
|
|
|
|
|
Niharika Sharma, Davinder Singh and Kalenahalli Yogendra
|
|
|
|
|
Guillermo Aguilera Nuñez, Anders Glimskär, Giulia Zacchello, Richard M. Francksen, Mark J. Whittingham and Matthew Hiron
|
|
|
|
|
Md. Shakhawat Hossain, Jing Li, Chenyang Wang, Fakhrul Islam Monshi, Rehenuma Tabassum, Md Ashraful Islam, Muhiuddin Faruquee, Md. Abdul Muktadir, Md Sultan Mia, A. K. M. Mominul Islam, Ahmed Khairul Hasan, Ashim Sikdar and Baili Feng
|
|
|
|
|
Xuejun Yue, Haifeng Li, Qingkui Song, Fanguo Zeng, Jianyu Zheng, Ziyu Ding, Gaobi Kang, Yulin Cai, Yongda Lin, Xiaowan Xu and Chaoran Yu
|
|
|
|
|
Zain Abbas, Muhammad Ahmad Hassan, Weidong Huang, Haibing Yu, Mengqin Xu, Xiaoyu Chang, Xisheng Fang and Liqin Liu
|
|
|
|
|
Larissa Alves Rodrigues, Lázaro da Costa Corrêa Cañizares, Silvia Leticia Rivero Meza, Betina Bueno Peres, Silvia Naiane Jappe, Newiton da Silva Timm, Maurício de Oliveira and Paulo Carteri Coradi
|
|
|
|
|
Partha S. Biswas, R. Santelices, Rhulyx Mendoza, Vitaliano Lopena, Juan D. Arbelaez, Norvie L. Manigbas, Joshua N. Cobb, Bertrand Collard and Mohammad Rafiqul Islam
|
|
|
|
|
Silvia Antileo-Mellado, Cristina Muñoz, Juan Carlos Sanchez-Hernandez, Milagros Ginebra and Marco Sandoval
|
|
|
|
|
Rongrong Tan, Long Jiao, Danjuan Huang, Xun Chen, Hongjuan Wang and Yingxin Mao
|
|
|
|
|
Zubing He, Zhi Wang, Jianxun Hao, Yifan Wu and Houjun Liu
|
|
|
|
|
Shuaibo Shao, Yuanping Li, Zhongwei Li, Xiaoxiao Ma, Yanqi Zhu, Yuqing Luo, Pumo Cai, Xiaoli Jia, Christopher Rensing and Qisong Li
|
|
|
|
|
Mingxia Zhang, Zhenzhen Chen, Haimeng Wu, Fanmei Kong, Baojin Guo, Yijun Wang, Qi Zhao, Huiyan Xu, Hui Wang, Ping Huang, Ying Guo, Yanrong An, Sishen Li and Yongyu Xu
|
|
|
|
|
Shuangshuang Lai, Hailin Ming, Qiuyan Huang, Zhihao Qin, Lian Duan, Fei Cheng and Guangping Han
|
|
|
|
|
Haining Wu, Shufang Chen, Zhipeng Huang, Tangwei Huang, Xiumei Tang, Liangqiong He, Zhong Li, Jun Xiong, Ruichun Zhong, Jing Jiang, Zhuqiang Han and Ronghua Tang
|
|
|
|
|
Yitong Zhang, Jiangtao Li, Fang Lu, Siqi Wang, Yangjie Ren, Shiyang Guo, Ben Wang and Wei Gao
|
|
|
|
|
Sergio Vélez, Enrique Barajas, José Antonio Rubio, Dimas Pereira-Obaya and José Ramón Rodríguez-Pérez
|
|
|
|
|
Zhichao Chen, Hongping Zhou, Haifeng Lin and Di Bai
|
|
|
|
|
Khin Thanda Win, Moe Moe Hlaing, Aye Lae Lae Hlaing, Zin Thu Zar Maung, Khaing Nwe Oo, Thinzar Nwe, Sandar Moe, Thein Lin, Ohm Mar Saw, Thado Aung, Mai Swe Swe, San Mar Lar, Ei Shwe Sin, Yoshiyuki Yamagata, Enrique R. Angeles, Yuji Matsue, Hideshi Yasui, Min San Thein, Naing Kyi Win, Motoyuki Ashikari and Atsushi YoshimuraaddShow full author listremoveHide full author list
|
|
|
|
|
Amalia Nafisah Rahmani Irawan and Daisuke Komori
|
|
|
|
|
Xue Wang, Jiantao Zhang, Jie Zhang, Hecang Zang, Feng Hu, Tongmei Gao, Ming Huang, Youjun Li and Guoqiang Li
|
|
|
|
|
Jinwei Wang, Yousef Alhaj Hamoud, Qinyuan Zhu, Hiba Shaghaleh, Jingnan Chen, Fenglin Zhong and Maomao Hou
|
|
|
|
|
Milica Colovic, Anna Maria Stellacci, Nada Mzid, Martina Di Venosa, Mladen Todorovic, Vito Cantore and Rossella Albrizio
|
|
|
|
|
Alexandru Matie?, Cornel Negru?ier, Oana Ro?ca Mare, Olimpia Smaranda Minta?, Gabriela Zanc Savan, Antonia Cristina Maria Odagiu, Luiza Andronie and Ioan Pacurar
|
|
|
|
|
Rubén Collantes, Ramon Salcedo, Enric Armengol, Jose F. Schlosser and Emilio Gil
|
|
|
|
|
Mengyuan Yang, Dongxian Zhou, Huixian Hang, Shuo Chen, Hua Liu, Jikang Su, Huilin Lv, Huixin Jia and Gengmao Zhao
|
|
|
|
|
Bhimsen Shrestha, Blair L. Stringam, Murali K. Darapuneni, Kevin A. Lombard, Soumaila Sanogo, Charles Higgins and Koffi Djaman
|
|
|
|
|
Reagan W. Hejl, Matthew M. Conley, Desalegn D. Serba and Clinton F. Williams
|
|
|
|
|
Bin Li, Xinyu Wei, Huazhong Lu, Xi Chen, Xingxing Zhou, Fengxi Yang and Junhong Zhao
|
|
|
|
|
Fan Zhang, Junming Zhang, Qifeng Li, Yang Yang and Yunyan Sheng
|
|
|
|
|
Abdulaziz G. Alghamdi, Akram K. Alshami, Ahmed El-Shafei, Abdulrasoul M. Al-Omran, Arafat Alkhasha, Anwar A. Aly and Abdulaziz R. Alharbi
|
|
|
|
|
Francisco Altimiras, Leonardo Pavéz, Alireza Pourreza, Osvaldo Yañez, Lisdelys González-Rodríguez, José García, Claudio Galaz, Andrés Leiva-Araos and Héctor Allende-Cid
|
|
|
|
|
Yayi Wang, Rong Zhang, Songling Li, Xinnian Guo, Quanhui Li, Xiaoli Hui, Zhaohui Wang and Huixia Wang
|
|
|
|
|
Bakry A. Bakry, Mervat Sh. Sadak, Nagla M. Al Ashkar, Omar M. Ibrahim, Mohammad K. Okla and Amira M. El-Tahan
|
|
|
|
|
Bin Li, Li Zhang, Lincao Wei, Yujie Yang, Zhexuan Wang, Bo Qiao and Lingjuan Han
|
|
|
|
|
Gianluigi Farru, Fabiano Bisinella Scheufele, Daniela Moloeznik Paniagua, Fritz Keller, Changyoon Jeong and Daniele Basso
|
|
|
|
|
Qi Chen, Yingying Zhou, Yue Qi, Wen Zeng, Zhaoji Shi, Xing Liu and Jiaen Zhang
|
|
|
|
|
Yuxin Chang, Bowen Zhang, Guolong Li, Peng Zhang, Huiyu Liu and Shaoying Zhang
|
|
|
|
|
Xichao Fan, Jingtao Qin, Mouchao Lv and Mingliang Jiang
|
|
|
|
|
Saeid Hazrati, Giuseppe Pignata, Manuela Casale, Seyyed Jaber Hosseini and Silvana Nicola
|
|
|
|
|
Xinpei Wei, Benkang Xie, Chu Wan, Renfeng Song, Wanru Zhong, Shuquan Xin and Kai Song
|
|
|
|
|
Natalia Torres-Pagán, Marta Muñoz, Sara Barbero, Roberta Mamone, Rosa Peiró, Alessandra Carrubba, Adela M. Sánchez-Moreiras, Diego Gómez de Barreda and Mercedes Verdeguer
|
|
|
|
|
Huifang Wang, Bangbang Yang, Xinyu Zhao, Hailong Chen, Fei Liu, Yating Ru, Xirui Wei, Xiaofeng Fu, Weiwei Guo, Ximei Li, Nataliia Golub and Yumei Zhang
|
|
|
|
|
Jimmy A. Ocaña-Reyes, Marco Gutiérrez, Richard Paredes-Espinosa, Christian A. Riveros, Gloria P. Cárdenas, Nino Bravo, Astrid Quispe-Tomas, Luiz P. Amaringo-Cordova, Juan C. Ocaña-Canales, José W. Zavala-Solórzano, Hugo A. Huamaní Yupanqui, Juancarlos Cruz and Richard Solórzano-Acosta
|
|
|
|
|
Yalin Gao, Jinghai Wang, Yanlin Ma, Minhua Yin, Qiong Jia, Rongrong Tian, Yanxia Kang, Guangping Qi, Chen Wang, Yuanbo Jiang and Haiyan Li
|
|
|
|
|
József Prokisch, Greta Töros, Duyen H. H. Nguyen, Chaima Neji, Aya Ferroudj, Daniella Sári, Arjun Muthu, Eric C. Brevik and Hassan El-Ramady
|
|
|
|
|
Angel James Medina Medina, Rolando Salas López, Jhon Antony Zabaleta Santisteban, Katerin Meliza Tuesta Trauco, Efrain Yury Turpo Cayo, Nixon Huaman Haro, Manuel Oliva Cruz and Darwin Gómez Fernández
|
|
|
|
|
Antonios Chrysargyris, Panayiota Xylia and Nikolaos Tzortzakis
|
|
|
|
|
Ionu? Ovidiu Jerca, Sorin Mihai Cîmpeanu, Razvan Ionu? Teodorescu, Elena Maria Draghici, Oana Alina Ni?u, Sigurd Sannan and Adnan Arshad
|
|
|
|
|
Guihua Lv, Xiangnan Li, Tingzhen Wang, Zhenxing Wu, Ruiqiu Fang and Jianjian Chen
|
|
|
|
|
Yi Lu, Jingli Xu, Zhenyu Liu, Yuan Chen, Xiang Zhang and Dehua Chen
|
|
|
|
|
María Dolores Granado-Castro, María Dolores Galindo-Riaño, Jesús Gestoso-Rojas, Lorena Sánchez-Ponce, María José Casanueva-Marenco and Margarita Díaz-de-Alba
|
|
|
|
|
Hongyan Zhu, Bingyan Zheng, Weizheng Zhong, Jinbo Xu, Weibo Nie, Yan Sun and Zilong Guan
|
|
|
|
|
Xin Zhao, Zeyi Zhao, Fengnian Zhao, Jiangfan Liu, Zhaoyang Li, Xingpeng Wang and Yang Gao
|
|
|
|
|
Shaodong Wang, Yifan Li, Qian Li, Xucan Ku, Guoping Pan, Qiyun Xu, Yao Wang, Yifei Liu, Shuaiwen Zeng, Shah Fahad, Hongyan Liu and Jiaolong Li
|
|
|
|
|
Salvatore Ceccarelli and Stefania Grando
|
|
|
|
|
Wei Yang, Guo-Feng Wan, Jia-Qi Zhou, Gen-Cai Song, Jing Zhao, Feng-Lin Huang and Shuan Meng
|
|
|
|
|
Yubo Li, Qin Zhu, Yang Zhang, Shuang Liu, Xiaoting Wang and Enheng Wang
|
|
|
|
|
Katarzyna Goscinna, Katarzyna Retmanska, Elzbieta Wszelaczynska and Jaroslaw Poberezny
|
|
|
|
|
Imran Ali Lakhiar, Haofang Yan, Jianyun Zhang, Guoqing Wang, Shuaishuai Deng, Rongxuan Bao, Chuan Zhang, Tabinda Naz Syed, Biyu Wang, Rui Zhou and Xuanxuan Wang
|
|
|
|
|
Huajie Guo, Zhiying Qin, Wei Ren, Hongmei Feng, Wenliang Chen, Longlong Liu and Zhaoxia Sun
|
|
|
|
|
Lu Wang, Cunjie Yan, Wenqi Zhang and Yinghu Zhang
|
|
|
|
|
Christopher Lee Augustin and David W. Franzen
|
|
|
|
|
Zhengdi Han, Huijing Hou, Xianzi Yao, Xiang Qian and Mingyao Zhou
|
|
|
|
|
Panpan Liu, Dong Wang, Yue Li, Ji Liu, Yongxing Cui, Guopeng Liang, Chaoqun Wang, Chao Wang, Daryl L. Moorhead and Ji Chen
|
|
|
|
|
Juanjuan Li, Changnan Yang, Xuezhi Zhang, Shengbiao Wu, Hailong Chi, Xinjiang Zhang and Changzhou Wei
|
|
|
|
|
Cristina Muñoz, Milagros Ginebra and Erick Zagal
|
|
|
|
|
Pongsakorn Sunvittayakul, Passorn Wonnapinij, Pornchanan Chanchay, Pitchaporn Wannitikul, Sukhita Sathitnaitham, Phongnapha Phanthanong, Kanokpoo Changwitchukarn, Anongpat Suttangkakul, Hernan Ceballos, Leonardo D. Gomez, Piya Kittipadakul and Supachai Vuttipongchaikij
|
|
|
|
|
Yanchao Yuan, Ningning Zhou, Shuaishuai Bai, Feng Zeng, Chunying Liu, Yuxi Zhang, Shupeng Gai and Weiling Gai
|
|
|
|
|
Michael Moustakas, Anelia Dobrikova, Ilektra Sperdouli, Anetta Hanc, Julietta Moustaka, Ioannis-Dimosthenis S. Adamakis and Emilia Apostolova
|
|
|
|
|
Bruno F. Fregonezi, Anderson E. S. Pereira, Josué M. Ferreira, Leonardo F. Fraceto, Diego G. Gomes and Halley C. Oliveira
|
|
|
|
|
Biao Liu, Wei Chen, Zhen Wang, Zhaohui Guo, Yongmei Li, Lijuan Xu, Minxi Wu and Hongmei Yin
|
|
|
|
|
Zhengyan Miao, Haipeng Shang, Mengjie Lin, Rui Song, Jiashuai He, Xinmei Li, Leikang Sun, Xiaoyong Li, Hangzhao Guo, Yuxia Li, Rongfa Li, Quanjun Liu, Zhibo Feng, Xucun Jia and Qun Wang
|
|
|
|
|
Dongxue Zhao, Yingli Cao, Jinpeng Li, Qiang Cao, Jinxuan Li, Fuxu Guo, Shuai Feng and Tongyu Xu
|
|
|
|
|
Jingying Hei, Yue Li, Qiong Wang, Shu Wang and Xiahong He
|
|
|
|
|
Shanshan Jiang, Hui Li, Hainuo Wang, Xiaoxia Liu and Kongming Wu
|
|
|
|
|
Tianbao Huang, Zhenhua Wang, Li Guo, Haiqiang Li, Mingdong Tan, Jie Zou, Rui Zong and Yam Prasad Dhital
|
|
|
|
|
Xiaolei Gao, Ying Yang, Jiawei Ye, Huan Xiong, Deyi Yuan and Feng Zou
|
|
|
|
|
Jiufu Luo, Zhongxin Luo, Wen Li, Wenbo Shi and Xin Sui
|
|
|
|
|
Wei Tang, Ziguang Li, Haipeng Guo, Boyu Chen, Tingru Wang, Fuhong Miao, Chao Yang, Wangdan Xiong and Juan Sun
|
|
|
|
|
Haile Tewolde, Thomas R. Way, Normie Buehring and Johnie N. Jenkins
|
|
|
|
|
Shibiao Cai, Bangyu Zheng, Zhiyuan Zhao, Zhaoxia Zheng, Na Yang and Bingnian Zhai
|
|
|
|
|
Shuqi Jiang, Jiankui Yu, Shenglin Li, Junming Liu, Guang Yang, Guangshuai Wang, Jinglei Wang and Ni Song
|
|
|
|
|
Athakorn Promwee, Sukimplee Nijibulat and Hien Huu Nguyen
|
|
|
|
|
Taotao Zhao, Xinqiang Zhu, Hongshan Yang, Yonggang Wang, Feifan Leng and Xiaoli Wang
|
|
|
|
|
Ruowen Qiang, Meng Wang, Qian Li, Yingjie Li, Huixian Sun, Wenyu Liang, Cuilan Li, Jinjing Zhang and Hang Liu
|
|
|
|
|
Bolin Wu, Jiqing Peng, Hanyu Fu, Fengxia Shao, Song Sheng and Sen Wang
|
|
|
|
|
Mirko La Iacona, Sara Lombardo, Giovanni Mauromicale, Aurelio Scavo and Gaetano Pandino
|
|
|
|
|
Md. Shahidul Haque Bir, Md. Arshad Ali, Most Mohshina Aktar, Kee Woong Park, Muhammad Shahbaz, Khim Phin Chong, Muhammad Shafiq Shahid, Olga Panfilova and Gabrijel Ondrasek
|
|
|
|
|
Wei Hu, Zhouming Gao, Xiaoya Dong, Jian Chen and Baijing Qiu
|
|
|
|
|
Shining Han, Yanxi Liu, Anor Bao, Tongtong Jiao, Hua Zeng, Weijie Yue, Le Yin, Miao Xu, Jingmei Lu, Ming Wu and Liquan Guo
|
|
|
|
|
Jianwei Hou, Cunfang Xing, Jun Zhang, Qiang Wu, Tingting Zhang, Junmei Liang, Hao An, Huiqing Lan and Yu Duan
|
|
|