|
|
Hongjun Ni, Jiaqiao Zhang, Shuaishuai Lv, Xingxing Wang, Yu Zhu and Tao Gu
|
|
|
|
|
H. Y. Ammar, H. M. Badran, Ahmad Umar, H. Fouad and Othman Y. Alothman
|
|
|
|
|
Adham Al-Sayyad, Julien Bardon, Pierre Hirchenhahn, Regis Vaudémont, Laurent Houssiau and Peter Plapper
|
|
|
|
|
Luis Sanchez, Carlos Castillo, Willy Cruz, Bryan Yauri, Miguel Sosa, Clemente Luyo, Roberto Candal, Silvia Ponce and Juan M. Rodriguez
|
|
|
|
|
Haifeng Yang, Hui Wang, Jincheng Zhang, Jingjing Chang and Chunfu Zhang
|
|
|
|
|
Zhihao Fang, Jiao Chen, Weifeng He, Zhufang Yang, Zhanwei Yuan, Mingrui Geng and Guangyu He
|
|
|
|
|
Roman Tkachov, Lukas Stepien, Moritz Greifzu, Anton Kiriy, Nataliya Kiriy, Tilman Schüler, Tino Schmiel, Elena López, Frank Brückner and Christoph Leyens
|
|
|
|
|
Shuai Yang, Zhiyong Wang, Xueqiong Dai, Jianrong Xiao, Mengqiu Long and Tong Chen
|
|
|
|
|
Zhitao Fan, Chao Zhi, Lei Wu, Pei Zhang, Chengqiang Feng, Liang Deng, Bingjun Yu and Linmao Qian
|
|
|
|
|
Xirong Wu, Nanxiang Zhen and Fansheng Kong
|
|
|
|
|
Fa Yang, Bowen Guan, Jingyi Liu, Jiayu Wu, Jianan Liu, Chao Xie and Rui Xiong
|
|
|
|
|
Duy Quang Pham, Christopher C. Berndt, Ameneh Sadeghpour, Hala Zreiqat, Peng-Yuan Wang and Andrew S. M. Ang
|
|
|
|
|
Bin Yang, Pengfei Zhang, Guangxin Wang, Aiqin Wang, Xiaofang Chen, Shizhong Wei and Jingpei Xie
|
|
|
|
|
Sungwon Kim, Hyemin Hong, Taek Hee Han and Min Ook Kim
|
|
|
|
|
Julio C. Velázquez-Altamirano, Itzel P. Torres-Avila, Gerardo Teran-Méndez, Selene I. Capula-Colindres, Roman Cabrera-Sierra, Rafael Carrera-Espinoza and Enrique Hernández-Sánchez
|
|
|
|
|
Bruna Aparecida Rezende, Anderson Júnior dos Santos, Marcelo Araújo Câmara, Denilson José do Carmo, Manuel Houmard, Alessandro Roger Rodrigues and Juan Carlos Campos Rubio
|
|
|
|
|
Ya Liu, Chao Xia, Abdelhafid Zehri, Lilei Ye, Nan Wang, Boris Zhmud, Hongbin Lu and Johan Liu
|
|
|
|
|
Tengfei Xiang, Zhong Lv, Feifei Wei, Jian Liu, Wei Dong, Cheng Li, Yingxuan Zhao and Depeng Chen
|
|
|
|
|
Harpal Singh, Kalyan C. Mutyala and Gary L. Doll
|
|
|
|
|
Jin-Cherng Hsu and Yu-Shen Ma
|
|
|
|
|
Yingchao Du, Xiaomeng Zhang, Lianqi Wei, Bo Yu, Daqing Ma and Shufeng Ye
|
|
|
|
|
Francisco Buendía-Martínez, Aránzazu Fernández-García, Florian Sutter, Loreto Valenzuela and Alejandro García-Segura
|
|
|
|
|
Zeinab Abdel Hamid, Mona Hasan Gomaa, Sayed S. Abdel Rehim, Maamoun Abdel Hamid and Ahmed Ibrahim
|
|
|
|
|
Bo Li, Cong Li, Yimin Gao, Hongjian Guo, Yunchuan Kang and Siyong Zhao
|
|
|
|
|
Fernanda Caio and Christian Moreau
|
|
|
|
|
Linyun Zhang, Chongxing Huang and Hui Zhao
|
|
|
|
|
Jun Li, Kwang-Pill Lee and Anantha Iyengar Gopalan
|
|
|
|
|
Yunhua He, Yuling Yang, Xinliang Guo and Huanhuan Xia
|
|
|
|
|
Xiaoxing Yan, Lin Wang and Xingyu Qian
|
|
|
|
|
Tareq Manzoor, Kashif Nazar, Muhammad Zafar, Shaukat Iqbal, Muddassir Ali, Woo Young Kim, Mahmood Saleem and Sanaullah Manzoor
|
|
|
|
|
Mariateresa Lettieri, Maurizio Masieri, Mariachiara Pipoli, Alessandra Morelli and Mariaenrica Frigione
|
|
|
|
|
Johannes Wette, Aránzazu Fernández-García, Florian Sutter, Francisco Buendía-Martínez, David Argüelles-Arízcun, Itziar Azpitarte and Gema Pérez
|
|
|
|
|
Jessica Jong Kwang Yin, Ming Chian Yew, Ming Kun Yew and Lip Huat Saw
|
|
|
|
|
Shahereen Chowdhury, Bipasha Bose, Kenji Yamamoto and Stephen C. Veldhuis
|
|
|
|
|
Monserrat Escamilla-García, Luis Felipe Delgado-Sánchez, Raquel Adriana Ríos-Romo, Blanca E. García-Almendárez, Georgina Calderón-Domínguez, Juan Vicente Méndez-Méndez, Aldo Amaro-Reyes, Prospero Di Pierro and Carlos Regalado-González
|
|
|
|
|
Tao Feng, Mingde Tong, Shuotian Yao and Shifeng Wen
|
|
|
|
|
Chenkai Liu, Hongbo Ju, Lihua Yu, Junhua Xu, Yaoxiang Geng, Wenxiang He and Jixuan Jiao
|
|
|
|
|
Alberto Chiloeches, Coro Echeverría, Marta Fernández-García and Alexandra Muñoz-Bonilla
|
|
|
|
|
Norihiro Shimoi, Masae Komatsu and Yasumitsu Tanaka
|
|
|
|
|
Youwei Guo, Guoqing Xiao, Wei Zhang, Nange Zhang, Chunling Chen, Yi Fan, Hongjie Li, Xuewei Liu and Yi He
|
|
|
|
|
Alexey Vereschaka, Sergey Grigoriev, Nikolay Sitnikov, Anatoliy Aksenenko, Filipp Milovich, Nikolay Andreev, Gaik Oganyan and Jury Bublikov
|
|
|
|
|
Qusay A. Jawad, Dhafer S. Zinad, Rawaa Dawood Salim, Ahmed A Al-Amiery, Tayser Sumer Gaaz, Mohd S. Takriff and Abdul Amir H. Kadhum
|
|
|
|
|
Jiangtong Yu, Wenlei Sun, Haibo Huang, Wei Wang, Yangxiao Wang and Yawei Hu
|
|
|
|
|
|
Kirill Puchnin, Vitaliy Grudtsov, Maria Andrianova, Stanislav Bezzubov and Alexander Kuznetsov
|
|
|
|
|
Miaomiao Cui, Peng-Yuan Wang, Zuankai Wang and Bin Wang
|
|
|
|
|
Yuquan Zhang, Sheng Hong, Jinran Lin and Yuan Zheng
|
|
|
|
|
Hamid Taghiyari, Ayoub Esmailpour and Antonios Papadopoulos
|
|
|
|
|
Alfredo Morales, Oscar Piamba and Jhon Olaya
|
|
|
|
|
Xiaopeng Xie and Yinan Wang
|
|
|
|
|
|
Savisha Mahalingam, Salmi Mohd Yunus, Abreeza Manap, Nurfanizan Mohd Afandi, Rabiatul A. Zainuddin and Nurul F. Kadir
|
|
|
|
|
Qingyu Liu, Qinhe Zhang, Min Zhang and Fazhan Yang
|
|
|
|
|
Jing Wen, Chen Song, Taikai Liu, Ziqian Deng, Shaopeng Niu, Yapeng Zhang, Libin Liu and Min Liu
|
|
|
|
|
Bin Du, Yu Shi and Qian Liu
|
|
|
|
|
Zhi-Yue Li, Sheng-Chi Chen, Qiu-Hong Huo, Ming-Han Liao, Ming-Jiang Dai, Song-Sheng Lin, Tian-Lin Yang and Hui Sun
|
|
|
|
|
Lida Luo, Qihui Wang, Qian Ma, Qingwei Wang, Jin Liu, Linfeng Ding and Weizhong Jiang
|
|
|
|
|
Hong Guo, Angela Rina Adukure and Patricia Iglesias
|
|
|
|
|
Grégory Abadias, Firat Angay, Rubenson Mareus and Cédric Mastail
|
|
|
|
|
Emilia-Adela Salca and Salim Hiziroglu
|
|
|
|
|
María-Dolores Avilés, Ramón Pamies, José Sanes, Francisco-José Carrión and María-Dolores Bermúdez
|
|
|
|
|
Andreea Groza, Dragana B. Dreghici and Mihai Ganciu
|
|
|
|
|
Boris Rybin, Ruslan Safin, Irina Zavrazhnova, Shamil Mukhametzyanov, Dmitry Rybin and Albina Gazizulina
|
|
|
|
|
Gorana Petkovic, Marina Vukoje, Josip Bota and Suzana Pasanec Preprotic
|
|
|
|
|
Laura Patricia Domínguez-Jaimes, María Ángeles Arenas Vara, Erika Iveth Cedillo-González, Juan Jacobo Ruiz Valdés, Juan José De Damborenea, Ana Conde Del Campo, Francisco Javier Rodríguez-Varela, Ivonne Liliana Alonso-Lemus and Juan Manuel Hernández-López
|
|
|
|
|
Masaya Shimabukuro, Yusuke Tsutsumi, Kosuke Nozaki, Peng Chen, Risa Yamada, Maki Ashida, Hisashi Doi, Akiko Nagai and Takao Hanawa
|
|
|
|
|
Zuobing Xiao, Shuai Wan, Yunwei Niu and Xingran Kou
|
|
|
|
|
Xiangping Xu, Yi Wang, Chi Liu, Jiasheng Zou and Chunzhi Xia
|
|
|
|
|
Kamil Bacharz, Wioletta Raczkiewicz, Magdalena Bacharz and Wioletta Grzmil
|
|
|
|
|
Li-Yuan Zhang, Yi Shui, Ling-Ling Zhao, Ping Zhu, Wen-Yong Xu and Yao-Hui You
|
|
|
|
|
Victor Gomes Lauriano Souza, João Ricardo Afonso Pires, Carolina Rodrigues, Patricia Freitas Rodrigues, Andréia Lopes, Rui Jorge Silva, Jorge Caldeira, Maria Paula Duarte, Francisco Braz Fernandes, Isabel Maria Coelhoso and Ana Luisa Fernando
|
|
|
|
|
Thi Tran Anh Tuan, Dong-Hau Kuo, Phuong Thao Cao, Van Sau Nguyen, Quoc-Phong Pham, Vinh Khanh Nghi and Nguyen Phuong Lan Tran
|
|
|
|
|
Carina Hedrich, Stefanie Haugg, Leutrim Pacarizi, Kaline P. Furlan, Robert H. Blick and Robert Zierold
|
|
|
|
|
Emi Kawai, Hideki Kakisawa, Atsushi Kubo, Norio Yamaguchi, Taishi Yokoi, Takashi Akatsu, Satoshi Kitaoka and Yoshitaka Umeno
|
|
|
|
|
Iran Rocha Segundo, Elisabete Freitas, Salmon Landi, Jr., Manuel F. M. Costa and Joaquim O. Carneiro
|
|
|
|
|
Francesco Fanicchia, Ioana Csaki, Laura E. Geambazu, Henry Begg and Shiladitya Paul
|
|
|
|
|
Yandan Zhu, Mufu Yan, Quanli Zhang, Qiwen Wang and Hangyu Zhuo
|
|
|
|
|
Igor Pronin, Nadejda Yakushova, Igor Averin, Andrey Karmanov, Vyacheslav Moshnikov and Dimitre Dimitrov
|
|
|
|
|
Ying Yu, Yuxin Zuo, Zhonghao Zhang, Lei Wu, Chuanlong Ning and Chuncheng Zuo
|
|
|
|
|
Xiaoyu Huang, Wen Zhou, Xuedong Zhou, Yao Hu, Pengfei Xiang, Bolei Li, Bangcheng Yang, Xian Peng, Biao Ren, Mingyun Li and Lei Cheng
|
|
|