|
|
|
Dongxiao Yin, Z. George Xue, David J. Gochis, Wei Yu, Mirce Morales and Arezoo Rafieeinasab
|
|
|
|
|
Corrado Amodeo, Sasha D. Hafner, Rúben Teixeira Franco, Hassen Benbelkacem, Paul Moretti, Rémy Bayard and Pierre Buffière
|
|
|
|
|
Kangquan Qi, Mei Chen, Ruobin Dai, Qiang Li, Miaoju Lai and Zhiwei Wang
|
|
|
|
|
Stela Stoyanova, Elenka Georgieva, Iliana Velcheva, Ilia Iliev, Tonka Vasileva, Veselin Bivolarski, Stoil Tomov, Krisztián Nyeste, László Antal and Vesela Yancheva
|
|
|
|
|
Ignacio Ruigómez, Enrique González, Luis Rodríguez-Gómez and Luisa Vera
|
|
|
|
|
José A. Gómez-Limón, Carlos Gutiérrez-Martín and Nazaret M. Montilla-López
|
|
|
|
|
Raffaele Albano, Caterina Samela, Iulia Craciun, Salvatore Manfreda, Jan Adamowski, Aurelia Sole, Åke Sivertun and Alexandru Ozunu
|
|
|
|
|
Alexandra G. Firth, Beth H. Baker, John P. Brooks, Renotta Smith, Raymond B. Iglay and J. Brian Davis
|
|
|
|
|
Jie Xu, Chao Zhu, Yi Liu, Guanghui Lv, Changyan Tian and Hongrui Ma
|
|
|
|
|
Yehor Pererva, Charles D. Miller and Ronald C. Sims
|
|
|
|
|
Rinat M. Manasypov, Artem G. Lim, Ivan V. Kri?kov, Liudmila S. Shirokova, Sergey N. Vorobyev, Sergey N. Kirpotin and Oleg S. Pokrovsky
|
|
|
|
|
Barry Hart, Glen Walker, Asitha Katupitiya and Jane Doolan
|
|
|
|
|
Guillermo Barrientos, Albert Herrero, Andrés Iroumé, Oscar Mardones and Ramon J. Batalla
|
|
|
|
|
|
Dave DeSimone, Donya Sharafoddinzadeh and Maryam Salehi
|
|
|
|
|
Nur Atirah Muhadi, Ahmad Fikri Abdullah, Siti Khairunniza Bejo, Muhammad Razif Mahadi and Ana Mijic
|
|
|
|
|
África de la Hera-Portillo, Julio López-Gutiérrez, Pedro Zorrilla-Miras, Beatriz Mayor and Elena López-Gunn
|
|
|
|
|
Triantafyllia-Maria Perivolioti, Jaroslava Frouzova, Michal Tu?er and Dimitra Bobori
|
|
|
|
|
Yuna Shin, Taekgeun Kim, Seoksu Hong, Seulbi Lee, EunJi Lee, SeungWoo Hong, ChangSik Lee, TaeYeon Kim, Man Sik Park, Jungsu Park and Tae-Young Heo
|
|
|
|
|
Michael Burton, Bethany Cooper and Lin Crase
|
|
|
|
|
Teresa Campbell, Kakada Pin, Peng Bun Ngor and Zeb Hogan
|
|
|
|
|
Fi-John Chang and Shenglian Guo
|
|
|
|
|
Luis E. Camilo Rosado, P. Amparo López-Jiménez, Francisco-Javier Sánchez-Romero, Pilar Conejos Fuertes and Modesto Pérez-Sánchez
|
|
|
|
|
Oleg S. Pokrovsky, Rinat M. Manasypov, Sergey G. Kopysov, Ivan V. Krickov, Liudmila S. Shirokova, Sergey V. Loiko, Artem G. Lim, Larisa G. Kolesnichenko, Sergey N. Vorobyev and Sergey N. Kirpotin
|
|
|
|
|
Ahmed Abdelrady, Saroj Sharma, Ahmed Sefelnasr, Mustafa El-Rawy and Maria Kennedy
|
|
|
|
|
Ningyue Chen, Yanjun Zhang, Jinjin Wu, Wenxun Dong, Yixuan Zou and Xin Xu
|
|
|
|
|
Raffaella Pellegrino, Miguel Ángel Toledo and Víctor Aragoncillo
|
|
|
|
|
Xiangpeng Mu, Juan Bao and Yunfei Chen
|
|
|
|
|
Xiaoshu Wang, Bing Gao and Xusheng Wang
|
|
|
|
|
Xiaoyan Chen, Dong Bai, Chunlei Song, Yiyong Zhou and Xiuyun Cao
|
|
|
|
|
Tiziana Di Lorenzo, Grant C. Hose and Diana M.P. Galassi
|
|
|
|
|
Xuchun Ye, Zengxin Zhang, Chong-Yu Xu and Jia Liu
|
|
|
|
|
Henry P. Huntington, Richard Binder Sr., Robert Comeau, Lene Kielsen Holm, Vera Metcalf, Toku Oshima, Carla SimsKayotuk and Eduard Zdor
|
|
|
|
|
Guolin Han, Jialin Wang, Yuying Pan, Na Huang, Ziyuan Zhang, Ruiqi Peng, Zizhong Wang, Guofeng Sun, Cong Liu, Shangqian Ma, Yu Song and Zhihua Pan
|
|
|
|
|
Feng-Hsin Hsu, Chih-Chieh Su, Pei-Ling Wang and In-Tian Lin
|
|
|
|
|
Hansjörg Albrecher, Dominik Kortschak and Franz Prettenthaler
|
|
|
|
|
Roberta Ferraiuolo, Francesco De Paola, Diana Fiorillo, Gerardo Caroppi and Francesco Pugliese
|
|
|
|
|
Xiaoli Chen and Guoru Huang
|
|
|
|
|
Taghrid S. Alomar, Mohamed A. Habila, Zeid A. Alothman, Najla AlMasoud and Saad Saeed Alqahtany
|
|
|
|
|
Wakjira Takala Dibaba, Tamene Adugna Demissie and Konrad Miegel
|
|
|
|
|
Gana Gecheva, Vesela Yancheva, Iliana Velcheva, Elenka Georgieva, Stela Stoyanova, Desislava Arnaudova, Violeta Stefanova, Deyana Georgieva, Vesela Genina, Borislava Todorova and Ivelin Mollov
|
|
|
|
|
Vincenzo De Santis, Massimo Caldara and Luigi Pennetta
|
|
|
|
|
Lujie Shui, Xiaojie Pan, Xiaojuan Chen, Fengyi Chang, Duanji Wan, Defu Liu, Mingming Hu, Shanze Li and Yuchun Wang
|
|
|
|
|
Zoltán Kern, István Gábor Hatvani, György Czuppon, István Fórizs, Dániel Erdélyi, Tja?a Kanduc, László Palcsu and Polona Vreca
|
|
|
|
|
Fritz Petersen and Jason A. Hubbart
|
|
|
|
|
Pietro Rizzo, Emma Petrella, Antonio Bucci, Emma Salvioli-Mariani, Alessandro Chelli, Anna Maria Sanangelantoni, Melinda Raimondo, Andrea Quagliarini and Fulvio Celico
|
|
|
|
|
Clarissa Glaser, Christiane Zarfl, Hermann Rügner, Amelia Lewis and Marc Schwientek
|
|
|
|
|
Shaik Rehana, Chandra Rupa Rajulapati, Subimal Ghosh, Subhankar Karmakar and Pradeep Mujumdar
|
|
|
|
|
Marek Nawalany, Grzegorz Sinicyn, Maria Grodzka-Lukaszewska and Dorota Miroslaw-Swiatek
|
|
|
|
|
Leena Jaydeep Shevade, L. James Lo and Franco A. Montalto
|
|
|
|
|
Hyun A. Son, Sungsu Lee and Jooyong Lee
|
|
|
|
|
Guangtao Fu, Fanlin Meng, Mónica Rivas Casado and Roy S. Kalawsky
|
|
|
|
|
Weichen Ren, Jie Wei, Qiancheng Xie, Baoguang Miao and Lijie Wang
|
|
|
|
|
Barbora Jáchymová, Josef Krása, Tomá? Dostál and Miroslav Bauer
|
|
|
|
|
Jitendra Kumar Vyas, Muthiah Perumal and Tommaso Moramarco
|
|
|
|
|
Marina Kirichenko-Babko, Yaroslav Danko, Malgorzata Franus, Witold Stepniewski and Roman Babko
|
|
|
|
|
Isis S. P. C. Scott, Chad J. Penn and Chi-hua Huang
|
|
|
|
|
Yongwu Wang, Tieniu Wu, Jianwu Huang, Pei Tian, Hailin Zhang and Tiantian Yang
|
|
|
|
|
Adam Perz, Leszek Sobkowiak and Dariusz Wrzesinski
|
|
|