|
|
Ousman Mahmud, Centdrika Dates, Luma Akil and Hafiz A. Ahmad
|
|
|
|
|
|
James A. Garner, H. Anwar Ahmad and Chad M. Dacus
|
|
|
|
|
Ebenezer O. Farombi and Olatunde Owoeye
|
|
|
|
|
Ari S. Lewis, Sonja N. Sax, Susan C. Wason and Sharan L. Campleman
|
|
|
|
|
Claudia P. Peregrino, Myriam V. Moreno, Silvia V. Miranda, Alma D. Rubio and Luz O. Leal
|
|
|
|
|
Zoli Mikoczy, Håkan Tinnerberg, Jonas Björk and Maria Albin
|
|
|
|
|
Clifton C. Addison, Brenda W. Jenkins, Daniel Sarpong, Gregory Wilson, Cora Champion, Jeraline Sims and Monique S. White
|
|
|
|
|
Brenda W. Campbell Jenkins, Clifton Addison, Gregory Wilson, Jiankang Liu, Melody Fortune, Kiana Robinson, Monique White and Daniel Sarpong
|
|
|
|
|
Anjaneyulu Yerramilli, Venkata B. Dodla, Srinivas Desamsetti, Srinivas V. Challa, John H. Young, Chuck Patrick, Julius M. Baham, Robert L. Hughes, Sudha Yerramilli, Francis Tuluri, Mark G. Hardy and Shelton J. Swanier
|
|
|
|
|
Venkata B. Dodla, Srinivas Desamsetti and Anjaneyulu Yerramilli
|
|
|
|
|
Edmund C. Merem, Sudha Yerramilli, Yaw A. Twumasi, Joan M. Wesley, Bennetta Robinson and Chandra Richardson
|
|
|
|
|
Gloria Miller, Gregorio Begonia and Maria F. T. Begonia
|
|
|
|
|
Jianwei Gao, Jiangping Yu and Linsheng Yang
|
|
|
|
|
Hector Rubio-Arias, Nora I. Rey, Rey M. Quintana, G. Virginia Nevarez and Oskar Palacios
|
|
|
|
|
|
|
Poritosh Roy, Takahiro Orikasa, Hiroshi Okadome, Nobutaka Nakamura and Takeo Shiina
|
|
|
|
|
Rachel A. Grant, Tim Halliday, Werner P. Balderer, Fanny Leuenberger, Michelle Newcomer, Gary Cyr and Friedemann T. Freund
|
|
|
|
|
Catherine E. LePrevost, Margaret R. Blanchard and W. Gregory Cope
|
|
|
|
|
Petros Kokkinos, Panos Ziros, Danai Meri, Sevasti Filippidou, Stella Kolla, Alexis Galanis and Apostolos Vantarakis
|
|
|
|
|
Giovanni Annicchiarico, Giovanni Caternolo, Emanuela Rossi and Pasquale Martiniello
|
|
|
|
|
Mei-Lin Wu, You-Shao Wang, Jun-De Dong, Cui-Ci Sun, Yu-Tu Wang, Fu-Lin Sun and Hao Cheng
|
|
|
|
|
Philip A. May, Daniela Fiorentino, Giovanna Coriale, Wendy O. Kalberg, H. Eugene Hoyme, Alfredo S. Aragón, David Buckley, Chandra Stellavato, J. Phillip Gossage, Luther K. Robinson, Kenneth Lyons Jones, Melanie Manning and Mauro Ceccanti
|
|
|
|
|
Karin Hohenadel, Shelley A. Harris, John R. McLaughlin, John J. Spinelli, Punam Pahwa, James A. Dosman, Paul A. Demers and Aaron Blair
|
|
|
|
|
Chen-Fa Wu, Chun-Hsien Lai, Hone-Jay Chu and Wen-Huang Lin
|
|
|
|
|
Wissem Mnif, Aziza Ibn Hadj Hassine, Aicha Bouaziz, Aghleb Bartegi, Olivier Thomas and Benoit Roig
|
|
|
|
|
|
Jeffrey A. Adams, Krishna R. Reddy and Lue Tekola
|
|
|
|
|
Paul S. Price and Xianglu Han
|
|
|
|
|
|
Yongping Yuan, Ronald L. Bingner, Martin A. Locke, Jim Stafford and Fred D. Theurer
|
|
|
|
|
Mohammad Siahpush, Ron Borland, Geoffrey T. Fong, Tara Elton-Marshall, Hua-Hie Yong and Charamporn Holumyong
|
|
|
|
|
Hwa-Lung Yu, Chih-Hsih Wang, Ming-Che Liu and Yi-Ming Kuo
|
|
|
|
|
Collin J. Preftakes, Jerome J. Schleier III and Robert K.D. Peterson
|
|
|
|
|
Carolina C. Martins, Saul M. Paiva and Jaime A. Cury
|
|
|
|
|
Guoqiang Tian and Feng Liu
|
|
|
|
|
Fengying Zhang, Liping Li, Thomas Krafft, Jinmei Lv, Wuyi Wang and Desheng Pei
|
|
|
|
|
Jinyao Mo, Yajuan Xia, Timothy J. Wade, David M. DeMarini, Mercy Davidson and Judy Mumford
|
|
|
|
|
Xiao-Ni Huo, Wei-Wei Zhang, Dan-Feng Sun, Hong Li, Lian-Di Zhou and Bao-Guo Li
|
|
|
|
|
Ellen S. Post, Anna Belova and Jin Huang
|
|
|
|
|
Lisa C. Vinikoor-Imler, J. Allen Davis and Thomas J. Luben
|
|
|
|
|
Erik M. Salomons and Sabine A. Janssen
|
|
|
|
|
Vinicius J. B. Martins, Telma M. M. Toledo Florêncio, Luciane P. Grillo, Maria Do Carmo P. Franco, Paula A. Martins, Ana Paula G. Clemente, Carla D. L. Santos, Maria de Fatima A. Vieira and Ana Lydia Sawaya
|
|
|
|
|
Shi-Bo Fang, Hao Hu, Wan-Chun Sun and Jian-Jun Pan
|
|
|
|
|
Liza Oates and Marc Cohen
|
|
|
|
|
Anu Kasmel and Pernille Tanggaard
|
|
|
|
|
Marie Lynn Miranda, Sharon E. Edwards, Martha H. Keating and Christopher J. Paul
|
|
|