|
|
Dmitriy Ivonin, Timofey Kalnin, Eugene Grachev and Evgeny Shein
|
|
|
|
|
Vittorio Scribano and Serafina Carbone
|
|
|
|
|
Delwyn G. Fredlund and Murray D. Fredlund
|
|
|
|
|
Grzegorz Wierzbicki, Mateusz Grygoruk, Maria Grodzka-Lukaszewska, Piotr Bartold and Tomasz Okruszko
|
|
|
|
|
Emmanouil Psomiadis, Nikos Charizopoulos, Konstantinos X. Soulis and Nikolaos Efthimiou
|
|
|
|
|
|
Ilsa Rosianna, Eka Djatnika Nugraha, Heri Syaeful, Sugili Putra, Masahiro Hosoda, Naofumi Akata and Shinji Tokonami
|
|
|
|
|
Sebastian Rózycki, Rafal Zaplata, Jerzy Karczewski, Andrzej Ossowski and Jacek Tomczyk
|
|
|
|
|
|
Alberto Bolla, Paolo Paronuzzi, Daniela Pinto, Davide Lenaz and Marco Del Fabbro
|
|
|
|
|
Gennady Platov, Dina Iakshina and Vladimir Krupchatnikov
|
|
|
|
|
|
Raúl F. Lazcano, Anna E. S. Vincent and Timothy J. Hoellein
|
|
|
|
|
Pei Sun Loh, Long-Xiu Cheng, Shi-Yuan Lin and Selvaraj Kandasamy
|
|
|
|
|
Jaroslav Bárta, Tomá? Belov, Jan Frolík and Jaroslav Jirku
|
|
|
|
|
Guido S. Mariani and Andrea Zerboni
|
|
|
|
|
Ana Barreiro, Alba Lombao, Angela Martín, Javier Cancelo-González, Tarsy Carballas and Montserrat Díaz-Raviña
|
|
|
|
|
Alessandro Ippolito, Loredana Perrone, Angelo De Santis and Dario Sabbagh
|
|
|
|
|
Ashraf Abdelkarim, Seham S. Al-Alola, Haya M. Alogayell, Soha A. Mohamed, Ibtesam I. Alkadi and Ismail Y. Youssef
|
|
|
|
|
|
Maria Francesca Ferrario, Leonello Serva and Livio Bonadeo
|
|
|
|
|
Mintesinot Taye, Dejene Sahlu, Benjamin F. Zaitchik and Mulugeta Neka
|
|
|
|
|
Francesca Bozzano, Carlo Esposito, Paolo Mazzanti, Federico Innocca and Saverio Romeo
|
|
|
|
|
Zhixiong Chen, Hongrui Li, Anthony Teck Chee Goh, Chongzhi Wu and Wengang Zhang
|
|
|
|
|
Mahdi O. Karkush, Mahmood D. Ahmed, Ammar Abdul-Hassan Sheikha and Ayad Al-Rumaithi
|
|
|
|
|
Georges Sadaka and Denys Dutykh
|
|
|
|
|
Sheng Wu, Andrei Deev, Yan Zhuang, Le Lu, Zhengyou Wang, Yongchun Tang and Andrew Sneddon
|
|
|
|
|
|
Zhiyong Zhang, Diego Arosio, Azadeh Hojat and Luigi Zanzi
|
|
|
|
|
|
Richard J. Hewitt, Francis F. Wenban-Smith and Martin R. Bates
|
|
|
|
|
|
Paúl Carrión-Mero, Néstor Montalván-Burbano, Nataly Paz-Salas and Fernando Morante-Carballo
|
|
|
|
|
Frédéric-Victor Donzé, Laurent Truche, Parisa Shekari Namin, Nicolas Lefeuvre and Elena F. Bazarkina
|
|
|
|
|
Achraf Atouabat, Sveva Corrado, Andrea Schito, Faouziya Haissen, Oriol Gimeno-Vives, Geoffroy Mohn and Dominique Frizon de Lamotte
|
|
|
|
|
Henrik Drake, Ellen Kooijman and Melanie Kielman-Schmitt
|
|
|
|
|
Gabriele Cruciani, Marcello Franceschelli, Hans-Joachim Massonne, Giovanni Musumeci and Massimo Scodina
|
|
|
|
|
Antonietta Rosso, Agatino Reitano and Rossana Sanfilippo
|
|
|
|
|
Paolo Tasseron, Hestia Zinsmeister, Liselotte Rambonnet, Auke-Florian Hiemstra, Daniël Siepman and Tim van Emmerik
|
|
|
|
|
Guy Dieudonne Moukandi N?kaya, Didier Orange, Sandra Murielle Bayonne Padou, Pankyes Datok and Alain Laraque
|
|
|
|
|
Temitope Love Baiyegunhi, Kuiwu Liu, Oswald Gwavava and Christopher Baiyegunhi
|
|
|
|
|
Ramses Mourhatch and Swaminathan Krishnan
|
|
|
|
|
J. Carl Ureta, Hamdi A. Zurqani, Christopher J. Post, Joan Ureta and Marzieh Motallebi
|
|
|
|
|
Hanane Sghiouri El Idrissi, Abderrahim Samaouali, Younes El Rhaffari, Salah El Alami and Yves Geraud
|
|
|
|
|
Matthew Fox and Andrew Carter
|
|
|
|
|
Marco Delle Rose, Corrado Fidelibus, Paolo Martano and Luca Orlanducci
|
|
|
|
|
Hans Kupfersberger, Gerhard Rock and Johannes C. Draxler
|
|
|
|
|
Amin Rashidi, Denys Dutykh, Zaher Hossein Shomali, Nasser Keshavarz Farajkhah and Mohammadsadegh Nouri
|
|
|
|
|
Roberto Bizzarri and Angela Baldanza
|
|
|
|
|
Sheng Wu, Yongchun Tang, Mian Lin and Andrew Sneddon
|
|
|
|
|
|
Ulrich Zanke and Aron Roland
|
|
|
|
|
Cyprian Seul, Roman Bednarek, Tomasz Kozlowski and Lukasz Maciag
|
|
|
|
|
Francesco Guerrera, Manuel Martín-Martín and Mario Tramontana
|
|
|