|
|
Alexander Buslaev, Vladimir I. Iglovikov, Eugene Khvedchenya, Alex Parinov, Mikhail Druzhinin and Alexandr A. Kalinin
|
|
|
|
|
Gabriel Nyame, Zhiguang Qin, Kwame Opuni-Boachie Obour Agyekum and Emmanuel Boateng Sifah
|
|
|
|
|
Mahbuba Begum and Mohammad Shorif Uddin
|
|
|
|
|
Farhan Aslam, Wang Aimin, Mingze Li and Khaliq Ur Rehman
|
|
|
|
|
Anderson Gregório Marques Soares, Elvis Thermo Carvalho Miranda, Rodrigo Santos do Amor Divino Lima, Carlos Gustavo Resque dos Santos and Bianchi Serique Meiguins
|
|
|
|
|
Giuseppe Futia and Antonio Vetrò
|
|
|
|
|
Nestor Shpak, Oleh Kuzmin, Zoriana Dvulit, Tetiana Onysenko and Wlodzimierz Sroka
|
|
|
|
|
Anas Abou Allaban, Maozhen Wang and Taskin Padir
|
|
|
|
|
Jeremy Howard and Sylvain Gugger
|
|
|
|
|
Liang Xue, Xin Huang, Yuchun Wu, Xingchen Yan and Yan Zheng
|
|
|
|
|
Che-Wen Chen, Shih-Pang Tseng, Ta-Wen Kuan and Jhing-Fa Wang
|
|
|
|
|
Limengwei Liu, Modi Hu, Chaoqun Kang and Xiaoyong Li
|
|
|
|
|
|
Teofan Clipa and Giorgio Maria Di Nunzio
|
|
|
|
|
Augusto Y. Horita, Denis S. Loubach and Ricardo Bonna
|
|
|
|
|
Hamed Alqahtani and Manolya Kavakli-Thorne
|
|
|
|
|
Dex R. ALEKO and Soufiene Djahel
|
|
|
|
|
|
Tomoya Sagara, Muneo Kaigo and Yutaka Tsujinaka
|
|
|
|
|
Chao-Hsing Lee and Chien-Wen Chen
|
|
|
|
|
Vasiliki Diamantopoulou, Aggeliki Androutsopoulou, Stefanos Gritzalis and Yannis Charalabidis
|
|
|
|
|
Junying Han, Zhenyu Zhang and Xiaohong Wu
|
|
|
|
|
Qiang Wu, Yan Dong and Liping Xie
|
|
|
|
|
Usman Raza and Abdul Salam
|
|
|
|
|
Marlene Susanne Lisa Scharfe, Kathrin Zeeb and Nele Russwinkel
|
|
|
|
|
Barbara Metz, Johanna Wörle, Michael Hanig, Marcus Schmitt and Aaron Lutz
|
|
|
|
|
Yinan An, Sifan Liu and Hongzhi Wang
|
|
|
|
|
Bo Tang, Kaiyu Qin, Changwei Chen and Yong Cao
|
|
|
|
|
Ricardo A. Calix, Sumendra B. Singh, Tingyu Chen, Dingkai Zhang and Michael Tu
|
|
|
|
|
Yongpeng Shi, Yujie Xia and Ya Gao
|
|
|
|
|
Kaizhou Li, Jianhui Lin, Jinrong Liu and Yandong Zhao
|
|
|
|
|
Qiang Zhang, Xujuan Zhang, Linli Gong, Zhigang Li, Qingqing Zhang and Wanghu Chen
|
|
|
|
|
Hendrana Tjahjadi and Kalamullah Ramli
|
|
|
|
|
Mingda Wang and Guangmin Hu
|
|
|
|
|
Xiaopeng Yu, Changqing Xu, Dan Lu, Zeyu Zhu, Zhipeng Zhou, Nan Ye and Chuanmin Mi
|
|
|
|
|
|
Vishaka Basnayake, Dushantha Nalin K. Jayakody, Vishal Sharma, Nikhil Sharma, P. Muthuchidambaranathan and Hakim Mabed
|
|
|
|
|
Bruno Ferreira and Paulo Menezes
|
|
|
|
|
Rong Ma, Bingjia Shao, Jiaqi Chen and Dan Dai
|
|
|
|
|
Liqun Liu, Jiuyuan Huo, Fei Xue and Yongqiang Dai
|
|
|
|
|
|
Yuelei Xiao and Qing Nian
|
|
|
|
|
|
André Ferreira Cruz, Gil Rocha and Henrique Lopes Cardoso
|
|
|
|
|
Tobias Hecht, Stefan Kratzert and Klaus Bengler
|
|
|
|
|
SaiKiranmai Gorla, Lalita Bhanu Murthy Neti and Aruna Malapati
|
|
|
|
|
Madeleine E. Bartlett, Cristina Costescu, Paul Baxter and Serge Thill
|
|
|
|
|
Viktor Prokop and Jan Stejskal
|
|
|
|
|
David Bawden and Lyn Robinson
|
|
|
|
|
|
Xiaoyu Han, Yue Zhang, Wenkai Zhang and Tinglei Huang
|
|
|
|
|
Tulu Tilahun Hailu, Junqing Yu and Tessfu Geteye Fantaye
|
|
|
|
|
Juan Chen, Zhengxuan Xue and Daiqian Fan
|
|
|
|
|
João Falcão Carneiro, João Bravo Pinto, Fernando Gomes de Almeida and Miranda Fateri
|
|
|
|
|
Sandra Cano, Victor Peñeñory, César A. Collazos and Sergio Albiol-Pérez
|
|
|
|
|
Anne Parlina, Kalamullah Ramli and Hendri Murfi
|
|
|
|
|
|
Donghui Lin, Yohei Murakami and Toru Ishida
|
|
|
|
|
Martina Husáková and Vladimír Bure?
|
|
|
|
|
Marit Hagens and Serge Thill
|
|
|