|
|
Rawan Atwa, Safaa Alsmadi, Buthiena Kharabsheh and Ruwaidah Haddad
|
|
|
|
|
Elettra Agliardi and Rossella Agliardi
|
|
|
|
|
Sofia Karagiannopoulou, Konstantina Ragazou, Ioannis Passas, Alexandros Garefalakis and Nikolaos Sariannidis
|
|
|
|
|
Bayram Veli Salur and Cumhur Ekinci
|
|
|
|
|
Awatif Hodaed Alsheikh and Warda Hodaed Alsheikh
|
|
|
|
|
Asmâa Alaoui Taib and Safae Benfeddoul
|
|
|
|
|
Monica Alexiadou, Emmanouil Sofianos, Periklis Gogas and Theophilos Papadimitriou
|
|
|
|
|
Kittipob Saetia and Jiraphat Yokrattanasak
|
|
|
|
|
Mirza Sikalo, Almira Arnaut-Berilo and Adela Delalic
|
|
|
|
|
Soa La Nguyen, Cuong Duc Pham, Tu Van Truong, Trong Van Phi, Linh Thuy Le and Trang Thu Thi Vu
|
|
|
|
|
|
Mduduzi Biyase, Talent Zwane, Precious Mncayi and Mokgadi Maleka
|
|
|
|
|
Mikhail Vyacheslavovich Zharikov
|
|
|
|
|
Romlah Jaffar, Nor Asyiqin Abu, Mohamat Sabri Hassan and Mohd Mohid Rahmat
|
|
|
|
|
Hani El-Chaarani, Rebecca Abraham and Georges Azzi
|
|
|
|
|
Amal Al Ali, Ahmed M. Khedr, Magdi El Bannany and Sakeena Kanakkayil
|
|
|
|
|
M. Carmen Boado-Penas, Juan M. Nave and David Toscano
|
|
|
|
|
Hani El-Chaarani, Rebecca Abraham, Danielle Khalife and Madonna Salameh-Ayanian
|
|
|
|
|
Umar Farooq, Mosab I. Tabash, Basem Hamouri, Linda Nalini Daniel and Samir K. Safi
|
|
|
|
|
Ana Isabel Morais and Inês Pinto
|
|
|
|
|
Cheng-Kun Wang, Mohammad Masukujjaman, Syed Shah Alam, Ismail Ahmad, Chieh-Yu Lin and Yi-Hui Ho
|
|
|
|
|
Xuan Thi Thanh Mai, Ha Thi Nhu Nguyen, Thanh Ngo, Tu D. Q. Le and Lien Phuong Nguyen
|
|
|
|
|
Nursel Selver Ruzgar and Clare Chua-Chow
|
|
|
|
|
Tarek Eldomiaty, Marina Apaydin, Mona Yusuf and Mohamed Rashwan
|
|
|
|
|
Xinyi Li, Yuhong Zhang, Xing Zhang and Runtang Gu
|
|
|
|
|
Paskalis Seran, Usil Sis Sucahyo, Apriani Dorkas Rambu Atahau and Supramono Supramono
|
|
|
|
|
Happiness Kilombele, Shiferaw Feleke, Tahirou Abdoulaye, Steven Cole, Haruna Sekabira and Victor Manyong
|
|
|
|
|
Mduduzi Biyase and Yourishaa Naidoo
|
|
|
|
|
Amir Mahmud, Nurdian Susilowati, Indah Anisykurlillah and Puji Novita Sari
|
|
|
|
|
Xiaobo Xu, Martin Young, Liping Zou and Jiali Fang
|
|
|
|
|
Uzair Bhatti and Noralfishah Sulaiman
|
|
|
|
|
Rudemarlyn Urdaneta-Camacho, Juan Carlos Guevara-Pérez, Emilio Martín Vallespín and Néstor Le Clech
|
|
|
|
|
Ao Yang, Wenqi Li, Brian Sheng Xian Teo and Jaizah Othman
|
|
|
|
|
Werry Febrianti, Kuntjoro Adji Sidarto and Novriana Sumarti
|
|
|
|
|
Norzalita Abd Aziz, Fei Long and Wan Mohd Hirwani Wan Hussain
|
|
|
|
|
Luigi Buzzacchi and Luca Ghezzi
|
|
|
|
|
Ahmed Kamara and Niraj P. Koirala
|
|
|
|
|
Mimoun Benali, Karima Lahboub and Abdelhamid El Bouhadi
|
|
|
|
|
Eliana Wulandari, Tuti Karyani, Ernah and Raden Trizaldi Prima Alamsyah
|
|
|
|
|
|
International Journal of Financial Studies Editorial Office
|
|
|
|
|
Dachen Sheng and Heather Montgomery
|
|
|
|
|
Ramona Ora?tean and Silvia Cristina Marginean
|
|
|
|
|
|
Júlio Lobão and Ana C. Costa
|
|
|
|
|
Mohammad Sharik Essa and Evangelos Giouvris
|
|
|
|
|
Mohammed Mizanur Rahman, Mahfuzur Rahman and Md. Abdul Kaium Masud
|
|
|
|
|
Khaled Mahmud, Md. Mahbubul Alam Joarder and Kazi Muheymin-Us-Sakib
|
|
|
|
|
Sumathi Kumaraswamy, Yomna Abdulla and Shrikant Krupasindhu Panigrahi
|
|
|
|
|
Adrian Millea and Abbas Edalat
|
|
|
|
|
Mosab I. Tabash, Umaid A. Sheikh, Ali Matar, Adel Ahmed and Dang Khoa Tran
|
|
|
|
|
Sourav Prasad, Sabyasachi Mohapatra, Molla Ramizur Rahman and Amit Puniyani
|
|
|