|
|
Xufeng Wang, Dongdong Qin, Dongsheng Zhang, Weiming Guan, Mengtang Xu, Xuanlin Wang and Chengguo Zhang
|
|
|
|
|
Qiwei Lu, Zeyu Ye, Yilei Zhang, Tao Wang and Zhixuan Gao
|
|
|
|
|
Claudia Cristina Sanchez Moore and Luiz Kulay
|
|
|
|
|
Ping He, Seyed Ali Arefifar, Congshan Li, Fushuan Wen, Yuqi Ji and Yukun Tao
|
|
|
|
|
Hyoung Tae Kim, Se-Myong Chang and Young Woo Son
|
|
|
|
|
Rana Muhammad Adnan, Zhongmin Liang, Xiaohui Yuan, Ozgur Kisi, Muhammad Akhlaq and Binquan Li
|
|
|
|
|
Haonan Tian, Zhongbao Wei, Sriram Vaisambhayana, Madasamy Thevar, Anshuman Tripathi and Philip Kjær
|
|
|
|
|
Francesco Neirotti, Michel Noussan, Stefano Riverso and Giorgio Manganini
|
|
|
|
|
|
Qian Wang, Shenglai Yang, Haishui Han, Lu Wang, Kun Qian and Jieqiong Pang
|
|
|
|
|
Min Lu, Yu Chen, Debin Zhang, Jingyuan Su and Yong Kang
|
|
|
|
|
Hugo Sakamoto, Flávia M. Ronquim, Marcelo Martins Seckler and Luiz Kulay
|
|
|
|
|
Gabriela D. Oliveira and Luis C. Dias
|
|
|
|
|
Shijun Chen, Huwei Chen and Shanhe Jiang
|
|
|
|
|
Diego Mejía-Giraldo, Gregorio Velásquez-Gomez, Nicolás Muñoz-Galeano, Juan Bernardo Cano-Quintero and Santiago Lemos-Cano
|
|
|
|
|
Huiyuan Liu, Kehan Xu, Zhe Zhang, Wei Liu and Jianyong Ao
|
|
|
|
|
Philip Tafarte, Marcus Eichhorn and Daniela Thrän
|
|
|
|
|
Fahad N. Alkoaik, Ahmed M. Abdel-Ghany, Ibrahim M. Al-Helal, Mohamed A. Rashwan, Ronnel B. Fulleros and Mansour N. Ibrahim
|
|
|
|
|
Daniel Gutierrez-Reina, Federico Barrero, Jose Riveros, Ignacio Gonzalez-Prieto, Sergio L. Toral and Mario J. Duran
|
|
|
|
|
Chin-Lung Hsieh, Po-Hong Tsai, Ning-Yih Hsu and Yong-Song Chen
|
|
|
|
|
Sangjoon Ann, Woo-Young Lee, Gyu-Yeong Choe and Byoung Kuk Lee
|
|
|
|
|
Devi Marietta Siregar, Yiseul Park, Yong Sun Won and Jun Heok Lim
|
|
|
|
|
Michael-Allan Millar, Neil M. Burnside and Zhibin Yu
|
|
|
|
|
Heng Du, Qiuye Sun, Qifu Cheng, Dazhong Ma and Xu Wang
|
|
|
|
|
Yibo Li, Heyun Lin, Hai Huang, Hui Yang, Qiancheng Tao and Shuhua Fang
|
|
|
|
|
Zhe Ma, Baoshan Zhu, Cong Rao and Yonghong Shangguan
|
|
|
|
|
Agung Tri Wijayanta, Pranowo, Mirmanto, Budi Kristiawan and Muhammad Aziz
|
|
|
|
|
Noemi Munkacsi and Krushna Mahapatra
|
|
|
|
|
Yiseul Park, Misol Oh and Jae Hyun Kim
|
|
|
|
|
Jeisson Vélez-Sánchez, Juan David Bastidas-Rodríguez, Carlos Andrés Ramos-Paja, Daniel González Montoya and Luz Adriana Trejos-Grisales
|
|
|