|
|
Deyuan Zhong, Liangda Fang and Quanlong Guan
|
|
|
|
|
Mojtaba Nayyeri, Modjtaba Rouhani, Hadi Sadoghi Yazdi, Marko M. Mäkelä, Alaleh Maskooki and Yury Nikulin
|
|
|
|
|
Ken Jom Ho, Ender Özcan and Peer-Olaf Siebers
|
|
|
|
|
Stanislav Kirpichenko, Lev Utkin, Andrei Konstantinov and Vladimir Muliukha
|
|
|
|
|
Mauro Dell?Amico, Jafar Jamal and Roberto Montemanni
|
|
|
|
|
Jiao Su, Yi An, Jialin Wu and Kai Zhang
|
|
|
|
|
|
Tushar Ganguli and Edwin K. P. Chong
|
|
|
|
|
Romain Amyot, Noriyuki Kodera and Holger Flechsig
|
|
|
|
|
|
Jiaming Li, Ning Xie and Tingting Zhao
|
|
|
|
|
François Legrand, Richard Macwan, Alain Lalande, Lisa Métairie and Thomas Decourselle
|
|
|
|
|
Zheng Li, Xinkai Chen, Jiaqing Fu, Ning Xie and Tingting Zhao
|
|
|
|
|
Fabi Prezja, Leevi Annala, Sampsa Kiiskinen and Timo Ojala
|
|
|
|
|
Alessio Cellupica, Marco Cirelli, Giovanni Saggio, Emanuele Gruppioni and Pier Paolo Valentini
|
|
|
|
|
Mohammad Shokouhifar, Mohamad Hasanvand, Elaheh Moharamkhani and Frank Werner
|
|
|
|
|
Azal Ahmad Khan, Salman Hussain and Rohitash Chandra
|
|
|
|
|
Mahbuba Begum, Sumaita Binte Shorif, Mohammad Shorif Uddin, Jannatul Ferdush, Tony Jan, Alistair Barros and Md Whaiduzzaman
|
|
|
|
|
Sardar Anisul Haque, Mohammad Tanvir Parvez and Shahadat Hossain
|
|
|
|
|
|
Konstantin Gaipov, Daniil Tausnev, Sergey Khodenkov, Natalya Shepeta, Dmitry Malyshev, Aleksey Popov and Lev Kazakovtsev
|
|
|
|
|
Pornrawee Tatit, Kiki Adhinugraha and David Taniar
|
|
|
|
|
|
Nosa Aikodon, Sandra Ortega-Martorell and Ivan Olier
|
|
|
|
|
|
Virgilijus Sakalauskas and Dalia Kriksciuniene
|
|
|
|
|
Amr A. Abd El-Mageed, Ayoub Al-Hamadi, Samy Bakheet and Asmaa H. Abd El-Rahiem
|
|
|
|
|
Kai Gutenschwager, Markus Rabe and Jorge Chicaiza-Vaca
|
|
|
|
|
|
Dena Kadhim Muhsen, Ahmed T. Sadiq and Firas Abdulrazzaq Raheem
|
|
|
|
|
|
Antonio Angrisano, Giovanni Cappello, Salvatore Gaglione and Ciro Gioia
|
|
|
|
|
Jih-Jeng Huang and Chin-Yi Chen
|
|
|
|
|
Dthenifer Cordeiro Santana, Gustavo de Faria Theodoro, Ricardo Gava, João Lucas Gouveia de Oliveira, Larissa Pereira Ribeiro Teodoro, Izabela Cristina de Oliveira, Fábio Henrique Rojo Baio, Carlos Antonio da Silva Junior, Job Teixeira de Oliveira and Paulo Eduardo Teodoro
|
|
|
|
|
Danilo Pau, Andrea Pisani and Antonio Candelieri
|
|
|
|
|
?tefan Ionescu, Camelia Delcea, Nora Chiri?a and Ionu? Nica
|
|
|
|
|
Jocelyn Sabatier and Christophe Farges
|
|
|
|
|
Ana Corceiro, Nuno Pereira, Khadijeh Alibabaei and Pedro D. Gaspar
|
|
|
|
|
Alireza Rezvanian, S. Mehdi Vahidipour and Ali Mohammad Saghiri
|
|
|
|
|
David S. Pellicer and Emilio Larrodé
|
|
|
|
|
Yuto Kamiwaki and Shinji Fukuda
|
|
|
|
|
António Pedro Branco, Cátia Vaz and Alexandre P. Francisco
|
|
|
|
|
Depeng Gao, Shuai Wang, Yuwei Yang, Haifei Zhang, Hao Chen, Xiangxiang Mei, Shuxi Chen and Jianlin Qiu
|
|
|
|
|
Firas Alghanim, Ibrahim Al-Hurani, Hazem Qattous, Abdullah Al-Refai, Osamah Batiha, Abedalrhman Alkhateeb and Salama Ikki
|
|
|
|
|
Wenny Hojas-Mazo, Francisco Maciá-Pérez, José Vicente Berná Martínez, Mailyn Moreno-Espino, Iren Lorenzo Fonseca and Juan Pavón
|
|
|
|
|
Mattia Neroni, Massimo Bertolini and Angel A. Juan
|
|
|
|
|
|
Ioannis G. Tsoulos and V. N. Stavrou
|
|
|
|