|
|
Mario Martínez García, Silvia Ramos Cabral, Ricardo Pérez Zúñiga and Luis Carlos G. Martínez Rodríguez
|
|
|
|
|
Mahnoor Khalid, Muhammad Shahzad Sarfraz, Uzair Iqbal, Muhammad Umar Aftab, Gniewko Niedbala and Hafiz Tayyab Rauf
|
|
|
|
|
Hong Kan, Shuai Qu, Kai Dong, Shihan Wang, Chen Xu, Yingping Wang and Shuang Hua
|
|
|
|
|
Bo Wu, Yuan Wu, Ran Dong, Kiminori Sato, Soichiro Ikuno, Shoji Nishimura and Qun Jin
|
|
|
|
|
Nana Chen, Xin Zhao, Shuxian Dou, Aixing Deng, Chengyan Zheng, Tiehua Cao, Zhenwei Song and Weijian Zhang
|
|
|
|
|
Mayara Ketllyn de Paula Rosetti, Dejane Santos Alves, Isabela Caroline Luft, Katiane Pompermayer, Andressa Soares Scolari, Gabriela Trindade de Souza e Silva, Murilo Silva de Oliveira, Javier Andrés García Vanegas, Horácio Bambo Pacule, Geraldo Humberto Silva, Denilson Ferreira de Oliveira and Geraldo Andrade Carvalho
|
|
|
|
|
Bartosz Piechowicz, Aleksandra Kwiatek, Stanislaw Sadlo, Lech Zareba, Anna Koziorowska, Daniela Kloc and Maciej Balawejder
|
|
|
|
|
Jiabo Wang, Zhixiong Lu, Guangming Wang, Ghulam Hussain, Shanhu Zhao, Haijun Zhang and Maohua Xiao
|
|
|
|
|
Qi Wang, Peng Guo, Shiwei Dong, Yu Liu, Yuchun Pan and Cunjun Li
|
|
|
|
|
Eskinder Gidey, Oagile Dikinya, Reuben Sebego, Eagilwe Segosebe, Amanuel Zenebe, Said Mussa, Paidamwoyo Mhangara and Emiru Birhane
|
|
|
|
|
Martin Caraher, Cristina Santini and Alessio Cavicchi
|
|
|
|
|
Mingsong Hao, Chuntian Lu, Xi Zhou and Jing Xu
|
|
|
|
|
Dian Charity Hidayat, Kosuke Mizuno, Chairil Abdini Abidin Said and Herdis Herdiansyah
|
|
|
|
|
Jie Pei, Pengyu Liu, Huajun Fang, Xinyu Gao, Baihong Pan, Haolin Li, Han Guo and Feng Zhang
|
|
|
|
|
Miquel Duran-Ros, Joan Pujol, Toni Pujol, Sílvia Cufí, Gerard Arbat, Francisco Ramírez de Cartagena and Jaume Puig-Bargués
|
|
|
|
|
Alwyn Tan, Mo Salman, Bruce Wagner and Brian McCluskey
|
|
|
|
|
Jaciel Ramsés Méndez-León, Dena María Jesús Camarena-Gómez and Lizbeth Salgado-Beltrán
|
|
|
|
|
Chonggang Liu, Jiangye Li, Wei Sun, Yan Gao, Zhuyun Yu, Yue Dong and Pingxing Li
|
|
|
|
|
András Gáspárdy, Zsombor Wagenhoffer, Dóra Fürlinger, Maja Halmágyi, Imre Bodó, Hovirag Lancioni and Ákos Maróti-Agóts
|
|
|
|
|
Mohammad Nishat Akhtar, Emaad Ansari, Syed Sahal Nazli Alhady and Elmi Abu Bakar
|
|
|
|
|
Mariola Wrochna, Marta Stankiewicz-Kosyl and Marzena Winska-Krysiak
|
|
|
|
|
Mohan Lal, Sunita Munda, Twahira Begum and Sudin Kumar Pandey
|
|
|
|
|
Riffat Ara Zannat Tama, Md Mahmudul Hoque, Ying Liu, Mohammad Jahangir Alam and Mark Yu
|
|
|
|
|
Bánk Pápai, Zsófia Kovács, Kitti Andrea Tóth-Lencsés, Janka Bedo, Gábor Csilléry, Anikó Veres and Antal Szoke
|
|
|
|
|
Francisco Tomatis, Monika Egerer, Adriana Correa-Guimaraes and Luis Manuel Navas-Gracia
|
|
|
|
|
Ruiqing Wang, Jinlei Feng, Wu Zhang, Bo Liu, Tao Wang, Chenlu Zhang, Shaoxiang Xu, Lifu Zhang, Guanpeng Zuo, Yixi Lv, Zhe Zheng, Yu Hong and Xiuqi Wang
|
|
|
|
|
Xin Zhao, Jun Li, Shuying Zhao, Lili Chen, Man Zhang, Yi Ma and Dawei Yao
|
|
|
|
|
Srinivasagan N. Subhashree, C. Igathinathane, Adnan Akyuz, Md. Borhan, John Hendrickson, David Archer, Mark Liebig, David Toledo, Kevin Sedivec, Scott Kronberg and Jonathan Halvorson
|
|
|
|
|
Nicholas Davison, Aaron Brown and Andrew Ross
|
|
|
|
|
Abid Mehmood, Muneer Ahmad and Qazi Mudassar Ilyas
|
|
|
|
|
Ibrahim A. Elshaer and Abu Elnasr E. Sobaih
|
|
|
|
|
Verónica Saiz-Rubio, Coral Ortiz, Antonio Torregrosa, Enrique Ortí, Montano Pérez, Andrés Cuenca and Francisco Rovira-Más
|
|
|
|
|
Manorama Kamireddy, Sanjib K. Behera and Suresh Kancherla
|
|
|
|
|
Ewa Ropelewska and Krzysztof P. Rutkowski
|
|
|
|
|
Finbarr G. Horgan, Michael Launders, Enrique A. Mundaca and Eduardo Crisol-Martínez
|
|
|
|
|
Monika Sawicka, Piotr Latocha and Barbara Lata
|
|
|
|
|
Zhaohui Yan, Mingli Wang, Xujun Li and Hui Jiang
|
|
|
|
|
Yong-Han Hong, Chieh Kao, Chi-Chang Chang, Fu-Kuei Chang, Tuzz-Ying Song, Jer-Yiing Houng and Chi-Hao Wu
|
|
|
|
|
Max-Frederik Piepel and Hans-Werner Olfs
|
|
|
|
|
Liang Chi, Mengshuai Zhu, Chen Shen, Jing Zhang, Liwei Xing and Xiangyang Zhou
|
|
|
|
|
Shilpa Sharma, Swati Gupta, Deepa Kumari, Shanker Lal Kothari, Rohit Jain and Sumita Kachhwaha
|
|
|
|
|
Regina Gabilondo, Jorge Sánchez, Pedro Muñoz, Iris Montero-Muñoz, Pedro V. Mauri, José Marín and David Mostaza-Colado
|
|
|
|
|
Yunwei Xiong, Yuhua Li, Chenyang Wang, Hanqing Shi, Sunyuan Wang, Cheng Yong, Yan Gong, Wentian Zhang and Xiuguo Zou
|
|
|
|
|
Anna Bieniek, Arkadiusz Bieniek and Natalia Bielska
|
|
|
|
|
Lena Wöhl, Thorsten Ruf, Christoph Emmerling, Jan Thiele and Stefan Schrader
|
|
|
|
|
Hafiz Md-Tahir, Jumin Zhang, Yong Zhou, Muhammad Sultan, Fiaz Ahmad, Jun Du, Amman Ullah, Zawar Hussain and Junfang Xia
|
|
|
|
|
Przemyslaw Grodzicki, Joanna Bacia, Katarzyna Piatkowska and Bartosz Piechowicz
|
|
|
|
|
Jinnan Hu, Guo Li, Haolan Mo, Yibo Lv, Tingting Qian, Ming Chen and Shenglian Lu
|
|
|
|
|
Tahir Mahmood Qureshi, Muhammad Nadeem, Javeria Iftikhar, Salim-ur-Rehman, Sobhy M. Ibrahim, Faizan Majeed and Muhammad Sultan
|
|
|
|
|
Maria Geneva, Marieta Hristozkova, Elisaveta Kirova, Mariana Sichanova and Ira Stancheva
|
|
|
|
|
Samavia Mubeen, Wenjuan Ni, Chuntao He and Zhongyi Yang
|
|
|
|
|
Edward Osei, Syed H. Jafri, Philip W. Gassman, Ali Saleh and Oscar Gallego
|
|
|
|
|
Shruti, Alka Shukla, Saman Saim Rahman, Poonam Suneja, Rashmi Yadav, Zakir Hussain, Rakesh Singh, Shiv Kumar Yadav, Jai Chand Rana, Sangita Yadav and Rakesh Bhardwaj
|
|
|
|
|
Michelle Dobbratz, Jacob M. Jungers and Jessica L. M. Gutknecht
|
|
|
|
|
Jolanta Kowalska, Malgorzata Antkowiak and Alicja Tymoszuk
|
|
|
|
|
Wei Zhang, Jun Zhao, Li Xue, Hanping Dai and Jiajun Lei
|
|
|
|
|
Zhoufu Yan, Shurui Zhang and Fangwei Wu
|
|
|
|
|
Elisa Zampieri, Michele Pesenti, Fabio Francesco Nocito, Gian Attilio Sacchi and Giampiero Valè
|
|
|
|
|
Pattaraporn Ngamkham, Varit Srilaong, Chalermchai Wongs-Aree and Mantana Buanong
|
|
|
|
|
Leandro Israel da Silva, Marlon Correa Pereira, André Mundstock Xavier de Carvalho, Victor Hugo Buttrós, Moacir Pasqual and Joyce Dória
|
|
|