|
|
Ali Mohammadinia, Abbas Alimohammadi and Bahram Saeidian
|
|
|
|
|
Yannick Thiery, Pierre-Alexandre Reninger, Frederic Lacquement, Anne Raingeard, Maeva Lombard and Aude Nachbaur
|
|
|
|
|
Jonas Gliß, Kerstin Stebel, Arve Kylling, Anna Solvejg Dinger, Holger Sihler and Aasmund Sudbø
|
|
|
|
|
Thomas King, Philip Benson, Luca De Siena and Sergio Vinciguerra
|
|
|
|
|
Basri, Masayuki Sakakibara, Koichiro Sera and Idham Andri Kurniawan
|
|
|
|
|
Md. N. M. Bhuyian, Alfred Kalyanapu and Faisal Hossain
|
|
|
|
|
Marco Lima, Jorge Sanjurjo-Sánchez and Carlos Alves
|
|
|
|
|
Anna Scolobig, Nadejda Komendantova and Arnaud Mignan
|
|
|
|
|
Arianna Traviglia and Andrea Torsello
|
|
|
|
|
Till F. Sonnemann, Douglas C. Comer, Jesse L. Patsolic, William P. Megarry, Eduardo Herrera Malatesta and Corinne L. Hofman
|
|
|
|
|
Masanori Kameyama and Akari Harada
|
|
|
|
|
Divine Odame Appiah, Eric Kwabena Forkuo, John Tiah Bugri and Theresa Oteng Apreku
|
|
|
|
|
|
Costas Armenakis, Erin Xinheng Du, Sowmya Natesan, Ravi Ancil Persad and Ying Zhang
|
|
|
|
|
Jude Steven Ejepu, Peter Olasehinde, Appollonia A. Okhimamhe and Ipoola Okunlola
|
|
|
|
|
Miguel Esteban, Toni Glasbergen, Tomoyuki Takabatake, Bas Hofland, Shinsaku Nishizaki, Yuta Nishida, Jacob Stolle, Ioan Nistor, Jeremy Bricker, Hiroshi Takagi and Tomoya Shibayama
|
|
|
|
|
Anne Marie Ryan and Carl-Georg Bank
|
|
|
|
|
|
Md. Bodruddoza Mia, Yasuhiro Fujimitsu and Jun Nishijima
|
|
|
|
|
Dmitry A. Ganyushkin, Kirill V. Chistyakov, Ilya V. Volkov, Dmitry V. Bantcev, Elena P. Kunaeva and Anton V. Terekhov
|
|
|
|
|
Angela Santos, Nuno Fonseca, Margarida Queirós, José Luís Zêzere and José Luís Bucho
|
|
|
|
|
Pierre-Yves Declercq, Jan Walstra, Pierre Gérard, Eric Pirard, Daniele Perissin, Bruno Meyvis and Xavier Devleeschouwer
|
|
|
|
|
Jie Song, Raffaele De Risi and Katsuichiro Goda
|
|
|
|
|
Caleb Iddissah Yakubu, Vagner Gonçalves Ferreira and Cosmas Yaw Asante
|
|
|
|
|
Fumiyasu Makinoshima, Yoshi Abe, Fumihiko Imamura, Gaku Machida and Yukimi Takeshita
|
|
|
|
|
Pavel Y. Kuznetsov, Ivan Koulakov, Andrey Jakovlev, Ilyas Abkadyrov, Evgeny Deev, Evgeny I. Gordeev, Sergey Senyukov, Sami El Khrepy and Nassir Al Arifi
|
|
|
|
|
I Nengah Sinarta, Ahmad Rifa?i, Teuku Faisal Fathani and Wahyu Wilopo
|
|
|
|
|
Susanne Rutishauser, Stefan Erasmi, Ralph Rosenbauer and Ralf Buchbach
|
|
|
|
|
|
H. Gary Greene, David A. Cacchione and Monty A. Hampton
|
|
|