|
|
Luigi Pari, Luca Cozzolino and Simone Bergonzoli
|
|
|
|
|
Fatmah A. Safhi and Ahmed Ateya
|
|
|
|
|
Jing Gong, Hongyan Du and Yong Sun
|
|
|
|
|
Petros Vahamidis, Angeliki Stefopoulou and Vassilis Kotoulas
|
|
|
|
|
Qing Gao, Daiwen Chen, Xuemei Ding, Zhiwen Xu, Aimin Wu and Keying Zhang
|
|
|
|
|
Tingting Cui, Jianbing Zhang and Weiqun Luo
|
|
|
|
|
Edmond Maican, Adrian Iosif and Sanda Maican
|
|
|
|
|
Zhen Tan, Fengzhen Liu, Yongshan Wan, Suqing Zhu, Jing Zhang, Kun Zhang and Lu Luo
|
|
|
|
|
Abdallah E. Elwakeel, Yasser S. A. Mazrou, Ahmed S. Eissa, Abdelaziz M. Okasha, Adel H. Elmetwalli, Abeer H. Makhlouf, Khaled A. Metwally, Wael A. Mahmoud and Salah Elsayed
|
|
|
|
|
Zahra Sepahvand, Masumeh Ziaee, Roshanak Ghorbani, Seyed Ali Hemmati and Jacek Francikowski
|
|
|
|
|
Sifiso Themba Clement Mdletshe and Ajuruchukwu Obi
|
|
|
|
|
Peter Bolo, Monicah Wanjiku Mucheru-Muna, Romano Kachiuru Mwirichia, Michael Kinyua, George Ayaga and Job Kihara
|
|
|
|
|
Mingjin Xin, Zhiwen Jiang, Yuqiu Song, Hongguang Cui, Aiju Kong, Bowen Chi and Renbao Shan
|
|
|
|
|
Yijia Zhang, Qinqing Bo, Xintian Ma, Yating Du, Xinyi Du, Liyang Xu and Yadong Yang
|
|
|
|
|
Maosen Xia, Pingan Xiang, Guo Mei and Zhizhen Liu
|
|
|
|
|
|
Yue Jiang, Yue Zhang and Hong Li
|
|
|
|
|
Samuel Pallis, Andrei Alyokhin, Brian Manley, Thais B. Rodrigues, Ethann Barnes and Kenneth Narva
|
|
|
|
|
Chang Gwon Dang, Seung Soo Lee, Mahboob Alam, Sang Min Lee, Mi Na Park, Ha-Seung Seong, Min Ki Baek, Van Thuan Pham, Jae Gu Lee and Seungkyu Han
|
|
|
|
|
Gabriela Frunza, Marius-Mihai Ciobanu, Otilia Cristina Murariu, Roxana Nicoleta Ra?u, Razvan-Mihail Radu-Rusu, Cristina Simeanu and Paul-Corneliu Boi?teanu
|
|
|
|
|
Tea Sokac Cvetnic, Veronika Gunjevic, Anja Damjanovic, Anita Pu?ek, Ana Jurinjak Tu?ek, Tamara Jakovljevic, Ivana Radojcic Redovnikovic and Darko Uher
|
|
|
|
|
Lukas Wiku Kuswidiyanto, Dong Eok Kim, Teng Fu, Kyoung Su Kim and Xiongzhe Han
|
|
|
|
|
Erich Seamon, Paul E. Gessler, John T. Abatzoglou, Philip W. Mote and Stephen S. Lee
|
|
|
|
|
Laura Soares, Fernando Mata, Joaquim L. Cerqueira and José Araújo
|
|
|
|
|
Qingsong Zhang, Haoling Liao, Honghong Yang, Mengmeng Liu, Suobin Jia and Hua Li
|
|
|
|
|
Shouhong Xie, Jizhou Zhang, Xiaojing Li, Zhe Chen, Xiaoning Zhang and Xianli Xia
|
|
|
|
|
Yifan Wu, Jingyu Liu, Yong Geng and Dong Wu
|
|
|
|
|
Agata Borowik, Jadwiga Wyszkowska, Magdalena Zaborowska and Jan Kucharski
|
|
|
|
|
|
Arnis Dzalbs, Madara Bimbere, Jelena Pubule and Dagnija Blumberga
|
|
|
|
|
Zijun Wang, Xin Qin, Hongqiang Dong, You Liang, Zhongyang Huo, Kun Qian and Fengping Yang
|
|
|
|
|
Strahinja Kovacevic, Milica Karad?ic Banjac, Jasmina Anojcic, Vojislav Banjac, Petar Ilic, Benjamin Salakovic, Sanja Podunavac-Kuzmanovic and Lidija Jevric
|
|
|
|
|
Marta M. Moreno, Sara González-Mora, Jaime Villena and Carmen Moreno
|
|
|
|
|
Joanna Szablinska-Piernik and Leslaw Bernard Lahuta
|
|
|
|
|
Shuaijie Jing, Longlong Ren, Yue Zhang, Xiang Han, Ang Gao, Baoyou Liu and Yuepeng Song
|
|
|
|
|
Shuai Shen, Yichuan He, Zhihui Tang, Yameng Dai, Yu Wang and Jiaxin Ma
|
|
|
|
|
Deniz Uztürk and Gülçin Büyüközkan
|
|
|
|
|
Natalia Matlok, Tomasz Piechowiak, Amanda Krempa, Czeslaw Puchalski and Maciej Balawejder
|
|
|
|
|
Travis Parker, Kristyn Leach, C. Scott Stoddard, Laura Roser, Antonia Palkovic, Troy Williams, Sassoum Lo, Paul Gepts, Don La Bonte, Ga Young Chung and E. Charles Brummer
|
|
|
|
|
Yang Li, Bo Zhao, Jizhong Wang, Yanjun Li and Yanwei Yuan
|
|
|
|
|
Anna Altmanninger, Verena Brandmaier, Bernhard Spangl, Edith Gruber, Eszter Takács, Mária Mörtl, Szandra Klátyik, András Székács and Johann G. Zaller
|
|
|
|
|
Rocío Maricela Peralta Manjarrez, Rafael Delgado Martínez, Adalberto Benavides Mendoza, Antonio Juárez Maldonado and Marcelino Cabrera De la Fuente
|
|
|
|
|
Jaroslaw Kurek, Gniewko Niedbala, Tomasz Wojciechowski, Bartosz Swiderski, Izabella Antoniuk, Magdalena Piekutowska, Michal Kruk and Krzysztof Bobran
|
|
|
|
|
Iwona Jaskulska, Joanna Lemanowicz, Bozena Debska, Dariusz Jaskulski and Barbara Breza-Boruta
|
|
|
|
|
Edyta Paczos-Grzeda, Volker Mohler and Sylwia Sowa
|
|
|
|
|
Hongmei Zhang, Zhijie Li, Zishang Yang, Chenhui Zhu, Yinhai Ding, Pengchang Li and Xun He
|
|
|
|
|
Kaixuan Zhao, Hongzhen Li, Jiangtao Ji, Qianwen Li, Mengsong Li, Yongkang He, Jinlong Li and Suhe Xing
|
|
|
|
|
Ruonan Gao, Fengxiang Jin, Min Ji and Yanan Zuo
|
|
|
|
|
Luca Nerva, Walter Chitarra, Gianni Fila, Lorenzo Lovat and Federica Gaiotti
|
|
|
|
|
Madalina-Alexandra Davidescu, Claudia Pânzaru, Alexandru Usturoi, Razvan-Mihail Radu-Rusu and ?teofil Creanga
|
|
|
|
|
Rui Li, Huaiwen Wang, Bingbing Shen and Xingwei Yao
|
|
|
|
|
Ruixue Zhu, Fengqi Hao and Dexin Ma
|
|
|
|
|
Safiullah Habibi, Tadashi Yokoyama, Mohammad Daud Haidari, Akihiro Torii, Michiko Yasuda and Naoko Ohkama-Ohtsu
|
|
|
|
|
Li Lin, Zhihai Wang, Jiaxiang Liu and Xiaocang Xu
|
|
|
|
|
Kyeongnam Kim, Dongbin Kim, Chaeeun Kim, Donghyeon Kim, Byeongjun Kim, Byung-Ho Lee and Sung-Eun Lee
|
|
|
|
|
Shulin Liu, Xinxin Chen, Jianping Hu, Qishuo Ding and Ruiyin He
|
|
|
|
|
Yecheng Wang, Xueqi Kang, Guoqing Wang and Wenyi Ji
|
|
|
|
|
Fabio Grazioso, Anzhelika Aleksandrovna Atsapina, Gardoon Lukman Obaeed Obaeed and Natalia Anatolievna Ivanova
|
|
|
|
|
Ruth Cordova-Cardenas, Luis Emmi and Pablo Gonzalez-de-Santos
|
|
|
|
|
Michael Moscarelli, Gary Wingenbach and Robert Strong
|
|
|
|
|
Jiabao Wang, Lu Liu, Qi Zhang, Tingting Sun and Piwu Wang
|
|
|
|
|
Shah Johir Rayhan, Md. Sadique Rahman and Kaiyu Lyu
|
|
|
|
|
Emilia Ludwiczak, Mariusz Nietupski, Agnieszka Laszczak-Dawid, Beata Gabrys, Bozena Kordan and Cezary Purwin
|
|
|
|
|
Changgeng Dai, Yuqi Zhong, Jing Yu, Yiyu Cheng and Maolin Hou
|
|
|
|
|
Hao Wang, Lixin Zhang, Huan Wang, Xue Hu, Jiawei Zhao, Fenglei Zhu and Xun Wu
|
|
|
|
|
Ophelia Asirifi Amoako, Richard Oteng-Frimpong, Julius Yirzagla, Yussif Baba Kassim, Theophilus Kwabla Tengey, Desmond Sunday Adogoba, Mercy Mingle, Ramatu Alhassan and Abdul Aleem Ibrahim
|
|
|
|
|
Brianda Susana Velázquez-de-Lucio, Jorge Álvarez-Cervantes, María Guadalupe Serna-Díaz, Edna María Hernández-Domínguez and Joselito Medina-Marin
|
|
|
|
|
Jelena Vapa Tankosic, Svetlana Ignjatijevic, Nemanja Lekic, Nata?a Kljajic, Milo? Ivani?, Slobodan And?ic and Dejan Ristic
|
|
|
|
|
Piotr Kanarek, Barbara Breza-Boruta, Mateusz Pawlowski and Miroslaw Kobierski
|
|
|
|
|
Piotr Jaroslaw Zarczynski, Slawomir Józef Krzebietke, Stanislaw Sienkiewicz and Jadwiga Wierzbowska
|
|
|
|
|
Han Hao, Chenyang Liu and Ling Xin
|
|
|
|
|
Menglei Yin, Peng Song and Weifeng Yan
|
|
|
|
|
Xiangjun Yun, Jinrui Wu, Bo Xu, Shijie Lv, Le Zhang, Wenguang Zhang, Shixian Sun, Guixiang Liu, Yazhou Zu and Bin Liu
|
|
|
|
|
Sicheng Zhao, Tingyu Li, Guogang Wang and Yongxiang Zhang
|
|
|
|
|
Kamil Skic, Agnieszka Adamczuk, Patrycja Boguta, Angelika Gryta, Salman Masoudi Soltani, Svetlana Ignatova and Grzegorz Józefaciuk
|
|
|
|
|
Folasade Afolabi, Ryo Matsumoto, Bolanle Akinwande, Bolanle Otegbayo and Asrat Asfaw
|
|
|
|
|
Ruihong Sun, Changhai Zhou, Yougang Jia, Yumei Li, Yuntong He, Haoyu Che, Yonghong Zhang, Jing Zhang and Dongqiao Peng
|
|
|
|
|
Imtiaz F. Chowdhury, Joseph R. Moore and John C. Broster
|
|
|
|
|
Ming Xu, Xueqian Jiang, Fei He, Bilig Sod, Tianhui Yang, Fan Zhang, Lili Cong, Ruicai Long, Mingna Li, Xue Wang, Qingchuan Yang, Tiejun Zhang and Junmei Kang
|
|
|
|
|
Md Rayhan Ahmed Shawon, Md Obyedul Kalam Azad, Byeong Ryeol Ryu, Jong Kuk Na and Ki Young Choi
|
|
|
|
|
Renata Matysik-Pejas, Malgorzata Bogusz, Kamila Daniek, Monika Szafranska, Lukasz Satola, Andrzej Krasnodebski and Pawel Dziekanski
|
|
|
|
|
Jidapa Khonghintaisong, Patcharin Songsri and Nakorn Jongrungklang
|
|
|
|
|
William Luiz de Souza, Eliéder Prates Romanzini, Lutti Maneck Delevatti, Rhaony Gonçalves Leite, Priscila Arrigucci Bernardes, Abmael da Silva Cardoso, Ricardo Andrade Reis and Euclides Braga Malheiros
|
|
|
|
|
Zheng Ma, Zelin Zhang, Zhaohui Zhang, Zhiqiang Song, Yanbin Liu, Yaoming Li and Lizhang Xu
|
|
|
|
|
Jinpeng Hu, Lizhang Xu, Yang Yu, Jin Lu, Dianlei Han, Xiaoyu Chai, Qinhao Wu and Linjun Zhu
|
|
|
|
|
Sri Markumningsih, Seok-Joon Hwang, Jeong-Hun Kim, Moon-Kyeong Jang and Ju-Seok Nam
|
|
|
|
|
Zhi Dou, Changsheng Mi, Haikong Lu and Hui Gao
|
|
|
|
|
Andrzej Wójtowicz, Jan Piekarczyk, Marek Wójtowicz, Jaroslaw Jasiewicz, Slawomir Królewicz and Elzbieta Starzycka-Korbas
|
|
|
|
|
Alicia Hernández-Lara, Margarita Ros, Almudena Giménez, Diego A. Moreno, Francisco J. Díaz-Galiano, María Jesús Martínez-Bueno, Pedro Lozano-Pastor and José Antonio Pascual
|
|
|
|
|
Yan Hong, Zhihao Xia, Jingming Su, Rujing Wang, Yongjia Chang, Qing Huang, Liman Wei and Xiangyu Chen
|
|
|
|
|
Tariro Mafirakurewa, Abbyssinia Mushunje and Siphe Zantsi
|
|
|
|
|
Shouqiang Zhao, Zhongyang Li, Chuncheng Liu, Jiuming Sun, Jibin Song, Xiaotong Li and Yuan Liu
|
|
|
|
|
Nadya Buga and Marko Petek
|
|
|
|
|
|
Immaculada Argemí-Armengol, Marc Tor, Diego Bottegal, Maria A. Latorre, Beatriz Serrano-Pérez and Javier Álvarez-Rodríguez
|
|
|
|
|
Weijiao Ye and Ziqiang Li
|
|
|
|
|
Urszula Sikorska, Malgorzata Masko, Anna Ciesielska, Lukasz Zdrojkowski and Malgorzata Domino
|
|
|
|
|
Qingzhen Zhu, Zhihao Zhu, Hengyuan Zhang, Yuanyuan Gao and Liping Chen
|
|
|
|
|
Barbara Zajdel, Pawel Migdal, Agnieszka Murawska, Agata Jojczyk, Ewelina Berbec, Kornelia Kucharska and Jakub Gabka
|
|
|
|
|
?ana Jurjevic, Bojan Matkovski, Stanislav Zekic and Danilo Ðokic
|
|
|
|
|
Xintian Ma, Xiangyi Wang, Yingbin He, Yan Zha, Huicong Chen and Shengnan Han
|
|
|
|
|
Jingfu Zhang, Zhiwei Liu, Zhengxiang Shi, Leisheng Jiang and Tao Ding
|
|
|
|
|
Bo-Min Bae, Yeon-Soo Kim, Wan-Soo Kim, Yong-Joo Kim, Sang-Dae Lee and Taek-Jin Kim
|
|
|
|
|
Alfredo Serreta-Oliván, Rubén Sancho-Cohen, Ana Cristina Sánchez-Gimeno, Pablo Martín-Ramos, José Antonio Cuchí-Oterino and José Casanova-Gascón
|
|
|
|
|
Chengqian Li, Jianguo Wu, Xiaoyong Pan, Hanjie Dou, Xueguan Zhao, Yuanyuan Gao, Shuo Yang and Changyuan Zhai
|
|
|
|
|
Jaime Nolasco Rodríguez-Vázquez, Karim Ammar, Ignacio Solís and Fernando Martínez-Moreno
|
|
|
|
|
Shuhe Zheng, Minglei He, Xuexin Jia, Zebin Zheng, Xinhui Wu and Wuxiong Weng
|
|
|
|
|
Bruno R. Gilli, Camila S. Grassmann, Eduardo Mariano and Ciro A. Rosolem
|
|
|
|
|
Gabriel Fordonski, Adam Okorski, Jacek Olszewski, Joanna Dabrowska and Agnieszka Pszczólkowska
|
|
|
|
|
Antal Vigh, Adriana Dalila Criste, Nicolae Corcionivoschi and Christine Gerard
|
|
|
|
|
Laura Yesenia Solís-Ramos, Antonio Andrade-Torres, Martin Hassan Polo-Marcial, Marysol Romero-Ceciliano, Cristofer Coto López, Carlos Ávila-Arias and Keilor Rojas-Jiménez
|
|
|
|
|
Feng Tian, Haibin Shi, Qingfeng Miao, Ruiping Li, Jie Duan, Xu Dou and Weiying Feng
|
|
|
|
|
Shanmugam Sureshkumar, Junho Song, Vetriselvi Sampath and Inho Kim
|
|
|
|
|
Alexandra Sintori, Vasilia Konstantidelli, Penelope Gouta and Irene Tzouramani
|
|
|
|
|
Peng Lyu, Jeongik Min and Juwhan Song
|
|
|
|
|
Hao Zhu, Wendi Cao, Yicai Huang, Niel A. Karrow and Zhangping Yang
|
|
|