|
|
Iphigenia Keramitsoglou, Panagiotis Sismanidis, Olga Sykioti, Vassilios Pisinaras, Ioannis Tsakmakis, Andreas Panagopoulos, Argyrios Argyriou and Chris T. Kiranoudis
|
|
|
|
|
Lucio Cecchini, Francesco Romagnoli, Massimo Chiorri and Biancamaria Torquati
|
|
|
|
|
Sultan F. Altobaishi, Fahed A. Almana, Ahmed M. Abd-ElGawad, Mohammed A. Al-Yafrsi and Khalid M. Elhindi
|
|
|
|
|
Yuichiro Amekawa, Surat Hongsibsong, Nootchakarn Sawarng and Girma Gezimu Gebre
|
|
|
|
|
George P. Balayiannis and Helen Karasali
|
|
|
|
|
Yue Wang, Feilong Weng and Xuexi Huo
|
|
|
|
|
Adilet Sugirbay, Kaiyuan Zhao, Guangyao Liu, Guangrui Hu, Jun Chen, Zhasulan Mustafin, Ruslan Iskakov, Nurbol Kakabayev, Marat Muratkhan, Valery Khan, Yu Chen and Shuo Zhang
|
|
|
|
|
João C. Gonçalves, António M. G. Lopes and José L. S. Pereira
|
|
|
|
|
Marta Janczak-Pieniazek, Daniela Horvat, Marija Viljevac Vuletic, Marija Kovacevic Babic, Jan Buczek and Ewa Szpunar-Krok
|
|
|
|
|
M. A. Tawfik, Khaled M. Oweda, M. K. Abd El-Wahab and W. E. Abd Allah
|
|
|
|
|
Dora Bjedov, Mirna Velki, Lucija Sara Kovacic, Lidija Begovic, Ivan Le?ic, Luka Jurinovic, Tibor Mikuska, Mirta Sudaric Bogojevic, Sandra Ecimovic and Alma Miku?ka
|
|
|
|
|
Li Dai, Yanwei Chen and Xiaoli Wei
|
|
|
|
|
Yanqi Xie, Shuifa Ke and Xiaojing Li
|
|
|
|
|
Irene Bayiyana, Anton Bua, Alfred Ozimati, Johnny Mugisha, John Colvin and Christopher Abu Omongo
|
|
|
|
|
Bartosz Piechowicz and Anna Koziorowska
|
|
|
|
|
Christopher McCarthy, Yamikani Nyoni, Daud Jones Kachamba, Lumbani Benedicto Banda, Boyson Moyo, Cornelius Chisambi, James Banfill and Buho Hoshino
|
|
|
|
|
Kunpeng Tian, Bin Zhang, Cheng Shen, Haolu Liu, Jicheng Huang and Aimin Ji
|
|
|
|
|
Ramazan Çakmakçi, Mehmet Ali Salik and Songül Çakmakçi
|
|
|
|
|
Hamed Alghamdi and Turki Turki
|
|
|
|
|
Huang Huang, Xinwei Cuan, Zhuo Chen, Lina Zhang and Hao Chen
|
|
|
|
|
Fan Yang, Yuefeng Du, Wei Li, Zhen Li, Enrong Mao and Zhongxiang Zhu
|
|
|
|
|
Xue Yang, Yongli Xie, Youming Qiao, Lan Chen, Tian Wang, Lingling Wu, Junxi Li and Ying Gao
|
|
|
|
|
Elzbieta Wojciechowicz-Zytko and Edyta Wilk
|
|
|
|
|
Andrzej Baryga, Rafal Ziobro, Dorota Gumul, Justyna Rosicka-Kaczmarek and Karolina Miskiewicz
|
|
|
|
|
Yao Hu, Wei Xiang, Yiping Duan, Bo Yan, Lan Ma, Jiajie Liu and Jiangnan Lyu
|
|
|
|
|
O?balt Podpecan, Melita Hajdinjak and Janez Posedi
|
|
|
|
|
Kandasamy Senthilraja, Subramanian Venkatesan, Dhandayuthapani Udhaya Nandhini, Manickam Dhasarathan, Balasubramaniam Prabha, Kovilpillai Boomiraj, Shanmugam Mohan Kumar, Kulanthaivel Bhuvaneswari, Muthurajan Raveendran and Vellingiri Geethalakshmi
|
|
|
|
|
Wenhui Wang, Zirou Yu, Xindi Yin, Zijie Wang, Song Xu, Chenyu Shi, Jianjun Zang, Hu Liu and Fenglai Wang
|
|
|
|
|
Maria K. Sakka and Christos G. Athanassiou
|
|
|
|
|
Jules Degila, Ida Sèmévo Tognisse, Anne-Carole Honfoga, Sèton Calmette Ariane Houetohossou, Fréjus Ariel Kpedetin Sodedji, Hospice Gérard Gracias Avakoudjo, Souand Peace Gloria Tahi and Achille Ephrem Assogbadjo
|
|
|
|
|
Hongjun Ni, Zhiwei Shi, Stephen Karungaru, Shuaishuai Lv, Xiaoyuan Li, Xingxing Wang and Jiaqiao Zhang
|
|
|
|
|
Xing Chen, Weizu Wang, Chaowei Huang, Yanfei Wang, Han Fu and Jun Li
|
|
|
|
|
Andrea Crespo-Barreiro, Natalia Gómez, Judith González-Arias, Noemí Ortiz-Liébana, Fernando González-Andrés and Jorge Cara-Jiménez
|
|
|
|
|
Kun Zhang, Chenyuan Zhai, Yonglong Li, Yan Li, Hui Qu and Yixin Shen
|
|
|
|
|
Khodran Alzahrani, Mubashar Ali, Muhammad Imran Azeem and Bader Alhafi Alotaibi
|
|
|
|
|
Nehal M. Elekhtyar and Arwa A. AL-Huqail
|
|
|
|
|
Lisemelo Francina Motholo, Marde Booyse, Justin Louis Hatting, Toi John Tsilo, Makhotso Lekhooa and Oriel Thekisoe
|
|
|
|
|
Hua Wang, Jijun Liu, Zhonghong Wu, Jia Liu, Lu Yi, Yixue Li, Siqi Li and Meizhi Wang
|
|
|
|
|
Ning Zhou, Fanglei Zhong and Yanjie Yin
|
|
|
|
|
Ahmed H. Abdullah, Mostafa A. A. Awad-Allah, Naglaa A. A. Abd-Elkarim, Zienab F. R. Ahmed and Eman M. A. Taha
|
|
|
|
|
Michael Friedrich Tröster
|
|
|
|
|
Min Liu, Jinxiu Yang, Guoquan Zheng, Ping Shang and Yipei Li
|
|
|
|
|
|
Mikhail V. Belyakov, Gennady N. Samarin, Vyacheslav A. Ruzhev, Alexander A. Kudryavtsev, Igor Yu. Efremenkov and Nikita D. Blinov
|
|
|
|
|
Jana Jadudová, Milada ?tastná, Iveta Marková and Emília Hroncová
|
|
|
|
|
Gustavo Yves Rodrigues Ramos, Gutierres Nelson Silva, Ynayanna Nariza Medeiros Silva, Yago de Medeiros Silva, Izaias Santos Marques, Giovana Lopes da Silva, Marcela Silva Carvalho, Leda Rita D?antonino Faroni, Simone Kelly Rodrigues Lima, Daniel Dias Rufino Arcanjo, Massimo Lucarini, Alessandra Durazzo and Douglas Rafael e Silva Barbosa
|
|
|
|
|
Rita Biasi, Elena Brunori, Silvia Vanino, Alessandra Bernardini, Alessia Catalani, Roberta Farina, Antonio Bruno and Gabriele Chilosi
|
|
|
|
|
Csilla Tóthová, Róbert Link, Veronika Glembová and Oskar Nagy
|
|
|
|
|
Kezhi Li, Shufeng Li, Xiangdong Ni, Bo Lu and Binqiang Zhao
|
|
|
|
|
Belén Cárceles Rodríguez, Víctor Hugo Durán Zuazo, Dionisio Franco Tarifa, Simón Cuadros Tavira, Pedro Cermeño Sacristan and Iván Francisco García-Tejero
|
|
|
|
|
Mariangela Diacono, Alessandro Persiani, Vincenzo Alfano, Antonio Monteforte and Francesco Montemurro
|
|
|
|
|
|
Meqbel M. Aliedan, Mansour A. Alyahya, Ibrahim A. Elshaer and Abu Elnasr E. Sobaih
|
|
|
|
|
Vasileios Greveniotis, Elisavet Bouloumpasi, Stylianos Zotis, Athanasios Korkovelos, Dimitrios Kantas and Constantinos G. Ipsilandis
|
|
|
|
|
Larry E. Chase and Riccardo Fortina
|
|
|
|
|
Zijia Yang, Hailin Feng, Yaoping Ruan and Xiang Weng
|
|
|
|
|
Xueqin Pan, Jun Liu, Xiao Xu, Liwei Zhang and Long Zhang
|
|
|
|
|
Jasper Mohr, Andreas Tewes, Hella Ahrends and Thomas Gaiser
|
|
|
|
|
Damon E. Abdi, Jennifer Blanchard, Jeb S. Fields, Leticia Santos, Lily Beasley and Jeffrey Beasley
|
|
|
|
|
Luis Henrique Curcino Batista, Ivanna Morais Oliveira, Laura Franco Prados, Laylles Costa Araújo, Igor Machado Ferreira, Mateus José Inácio de Abreu, Saulo Teixeira Rodrigues de Almeida, César Aparecido de Araújo Borges, Gustavo Rezende Siqueira and Flávio Dutra de Resende
|
|
|
|
|
Dejene Kebede, Isaac Onziga Dramadri, Patrick Rubaihayo, Thomas Odong and Richard Edema
|
|
|
|
|
Okuhle Mndi, Avela Sogoni, Muhali Olaide Jimoh, Carolyn Margaret Wilmot, Fanie Rautenbach and Charles Petrus Laubscher
|
|
|
|
|
Igor Yudaev, Yuliia Daus, Vladimir Panchenko and Vadim Bolshev
|
|
|
|
|
Iqbal Ahmed, Rajendra Babu Dubey, Devendra Jain, Mohamed A. El-Sheikh and Prashant Kaushik
|
|
|
|
|
Mihaela Dumitru, Nicoleta Aurelia Lefter, Mihaela Habeanu, Georgeta Ciurescu, Dan C. Vodnar, Simon Elemer, Ionut Sorescu, Sergiu Emil Georgescu and Andreea Dudu
|
|
|
|
|
Guichuan Li, Haiyu Li, Xuan Li, Zhichao Gong, Qinghua Yang, Yuxiang Huang and Zuoli Fu
|
|
|
|
|
Dominika Sieracka, Maciej Zaborowicz and Jakub Frankowski
|
|
|
|
|
Xinyu Jia, Xueqin Jiang, Zhiyong Li, Jiong Mu, Yuchao Wang and Yupeng Niu
|
|
|
|
|
Victor Kavvadias, Zacharias Ioannou, Evangelia Vavoulidou and Christos Paschalidis
|
|
|
|
|
Rossella Vadalà, Vincenzo Nava, Vincenzo Lo Turco, Angela Giorgia Potortì, Rosaria Costa, Rossana Rando, Hedi Ben Mansour, Nawres Ben Amor, Asma Beltifa, Antonello Santini and Giuseppa Di Bella
|
|
|
|
|
Antonio Gattuso, Amalia Piscopo, Rosa Romeo, Alessandra De Bruno and Marco Poiana
|
|
|
|
|
Sang-Mo Kang, Md. Injamum Ul Hoque, Ji-In Woo and In-Jung Lee
|
|
|
|
|
Weronika Ptak, Jaroslaw Czarnecki, Marek Brennensthul, Krzysztof Lejman and Agata Malecka
|
|
|
|
|
Changjie Wu, Xiaolong Tang and Xiaoyan Xu
|
|
|
|
|
Ieva Me?aka, Arta Kronberga, Marta Berga, Laura Kalane, Laura Pastare, Gundars Skudrin? and Ilva Nakurte
|
|
|
|
|
Wuxiong Weng, Changyu Wang, Guixuan Zhu, Zejun Gu, Han Tang, Jinfeng Wang and Jinwu Wang
|
|
|
|
|
Vasileios Greveniotis, Elisavet Bouloumpasi, Stylianos Zotis, Athanasios Korkovelos, Dimitrios Kantas and Constantinos G. Ipsilandis
|
|
|
|
|
Ana Luisa Alves Ribeiro, Gabriel Mascarenhas Maciel, Ana Carolina Silva Siquieroli, José Magno Queiroz Luz, Rodrigo Bezerra de Araujo Gallis, Pablo Henrique de Souza Assis, Hugo César Rodrigues Moreira Catão and Rickey Yoshio Yada
|
|
|
|
|
Giusy D?Attoma, Angelantonio Minafra, Pasquale Saldarelli and Massimiliano Morelli
|
|
|
|
|
Lucy Reed and Bernard R. Glick
|
|
|
|
|
Dexi Zhan, Yongqi Mu, Wenxu Duan, Mingzhu Ye, Yingqiang Song, Zhenqi Song, Kaizhong Yao, Dengkuo Sun and Ziqi Ding
|
|
|
|
|
|
Alfadhl Y. Khaled, Nader Ekramirad, Kevin D. Donohue, Raul T. Villanueva and Akinbode A. Adedeji
|
|
|
|
|
Chengcheng Ma, Shujuan Yi, Guixiang Tao, Yifei Li, Song Wang, Guangyu Wang and Feng Gao
|
|
|
|
|
Xuemin Gong, Yijia Wang, Tianyu Zhan, Chenxu Wang, Changjia Li and Yanxu Liu
|
|
|
|
|
Mohd Asgher, Abdul Rehaman, Syed Nazar ul Islam, Mohd Arshad and Nafees A. Khan
|
|
|
|
|
Sérgio Mateus Chilaule, Mercedes Vélez-Nicolás, Verónica Ruiz-Ortiz, Ángel Sánchez-Bellón and Santiago García-López
|
|
|
|
|
Alessandra Santini, Antonella Di Fonzo, Elisa Giampietri, Andrea Martelli, Orlando Cimino, Anna Dalla Marta, Maria Carmela Annosi, Francisco José Blanco-Velázquez, Teresa Del Giudice and Filiberto Altobelli
|
|
|
|
|
Benjamin Ruch, Margita Hefner and André Sradnick
|
|
|
|
|
Orlando Coto Arbelo, Aliya Momotaz, Hardev S. Sandhu, Sushma Sood, Wayne Davidson, Miguel Baltazar and Duli Zhao
|
|
|