|
|
Angelica D?Aiello, Juan Lin, Rasim Gucalp, Vafa Tabatabaie, Haiying Cheng, Noah A. Bloomgarden, Yaron Tomer and Balazs Halmos
|
|
|
|
|
Stefania Cuzzubbo and Antoine F. Carpentier
|
|
|
|
|
Mark Woollam, Luqi Wang, Paul Grocki, Shengzhi Liu, Amanda P. Siegel, Maitri Kalra, John V. Goodpaster, Hiroki Yokota and Mangilal Agarwal
|
|
|
|
|
Austin J. Iovoli, Mark K. Farrugia, Sung Jun Ma, Jon M. Chan, Michael R. Markiewicz, Ryan McSpadden, Kimberly E. Wooten, Vishal Gupta, Moni A. Kuriakose, Wesley L. Hicks, Jr. and Anurag K. Singh
|
|
|
|
|
Yasunori Minami, Tomohiro Minami, Kazuomi Ueshima, Yukinobu Yagyu, Masakatsu Tsurusaki, Takuya Okada, Masatoshi Hori, Masatoshi Kudo and Takamichi Murakami
|
|
|
|
|
Henrike Westerveld, Maximilian P. Schmid, Remi A. Nout, Cyrus Chargari, Bradley R. Pieters, Carien L. Creutzberg, Alina Sturdza, Jacob C. Lindegaard, Zdenko van Kesteren, Renaud Mazeron, Nicole Nesvacil and Lars U. Fokdal
|
|
|
|
|
Francesco Schettini, Mario Giuliano, Fabiola Giudici, Benedetta Conte, Pietro De Placido, Sergio Venturini, Carla Rognoni, Angelo Di Leo, Mariavittoria Locci, Guy Jerusalem, Lucia Del Mastro, Fabio Puglisi, PierFranco Conte, Michelino De Laurentiis, Lajos Pusztai, Mothaffar F. Rimawi, Rachel Schiff, Grazia Arpino, Sabino De Placido, Aleix Prat and Daniele GeneraliaddShow full author listremoveHide full author list
|
|
|
|
|
|
Jaime Rubio, Ion Cristóbal, Andrea Santos, Cristina Caramés, Melani Luque, Marta Sanz-Alvarez, Sandra Zazo, Juan Madoz-Gúrpide, Federico Rojo and Jesús García-Foncillas
|
|
|
|
|
Sunny R. K. Singh, Sindhu J. Malapati, Rohit Kumar, Christopher Willner and Ding Wang
|
|
|
|
|
Daniela Damasceno, Julia Almeida, Cristina Teodosio, Luzalba Sanoja-Flores, Andrea Mayado, Alba Pérez-Pons, Noemi Puig, Paula Arana, Bruno Paiva, Fernando Solano, Alfonso Romero, Sergio Matarraz, Wouter B. L. van den Bossche, Juan Flores-Montero, Brian Durie, Jacques J. M. van Dongen and Alberto Orfao
|
|
|
|
|
Chiara Fabbroni, Giovanni Fucà, Francesca Ligorio, Elena Fumagalli, Marta Barisella, Paola Collini, Carlo Morosi, Alessandro Gronchi, Angelo Paolo Dei Tos, Paolo Giovanni Casali and Roberta Sanfilippo
|
|
|
|
|
|
Michele Da Broi, Paola Borrelli and Torstein R. Meling
|
|
|
|
|
Marnix R. Jansen, Otis M. Vrielink, Marloes Faut, Eric A. Deckers, Lukas B. Been and Barbara L. van Leeuwen
|
|
|
|
|
Dordaneh Sugano, Masatomo Kaneko, Wesley Yip, Amir H. Lebastchi, Giovanni E. Cacciamani and Andre Luis Abreu
|
|
|
|
|
Raquel Herranz, Julia Oto, Emma Plana, Álvaro Fernández-Pardo, Fernando Cana, Manuel Martínez-Sarmiento, César D. Vera-Donoso, Francisco España and Pilar Medina
|
|
|
|
|
Miguel E. Aguado-Barrera, Laura Martínez-Calvo, Juan Fernández-Tajes, Patricia Calvo-Crespo, Begoña Taboada-Valladares, Ramón Lobato-Busto, Antonio Gómez-Caamaño and Ana Vega
|
|
|
|
|
Louise Rethacker, Marie Roelens, Claudia Bejar, Eve Maubec, Hélène Moins-Teisserenc and Anne Caignard
|
|
|
|
|
Andromachi Kotsafti, Melania Scarpa, Imerio Angriman, Ignazio Castagliuolo and Antonino Caruso
|
|
|
|
|
Mateusz Wierdak, Marcin Surmiak, Katarzyna Milian-Ciesielska, Mateusz Rubinkiewicz, Anna Rzepa, Michal Wysocki, Piotr Major, Stanislaw Klek and Michal Pedziwiatr
|
|
|
|
|
Leonie D. H. Gossel, Catrin Heim, Lisa-Marie Pfeffermann, Laura M. Moser, Halvard B. Bönig, Thomas E. Klingebiel, Peter Bader, Winfried S. Wels, Michael Merker and Eva Rettinger
|
|
|
|
|
Jemina Lehto, Anna Huguet Ninou, Dimitrios Chioureas, Jos Jonkers and Nina M. S. Gustafsson
|
|
|
|
|
Zoi Piperigkou, Konstantina Kyriakopoulou, Christos Koutsakis, Stylianos Mastronikolis and Nikos K. Karamanos
|
|
|
|
|
Navid Sobhani, Dana Rae Tardiel-Cyril, Aram Davtyan, Daniele Generali, Raheleh Roudi and Yong Li
|
|
|
|
|
Nozomi Yachida, Kosuke Yoshihara, Manako Yamaguchi, Kazuaki Suda, Ryo Tamura and Takayuki Enomoto
|
|
|
|
|
Sabeeta Kapoor, Trace Gustafson, Mutian Zhang, Ying-Shiuan Chen, Jia Li, Nhung Nguyen, Jorge Enrique Tovar Perez, Wan Mohaiza Dashwood, Praveen Rajendran and Roderick H. Dashwood
|
|
|
|
|
Jaime Feliu, Enrique Espinosa, Laura Basterretxea, Irene Paredero, Elisenda Llabrés, Beatriz Jiménez-Munárriz, Beatriz Losada, Alvaro Pinto, Ana Belén Custodio, María del Mar Muñoz, Jeniffer Gómez-Mediavilla, María Dolores Torregrosa, Patricia Cruz, Oliver Higuera and María José Molina-Garrido
|
|
|
|
|
Alain Bernard, Jonathan Cottenet, Philippe Bonniaud, Lionel Piroth, Patrick Arveux, Pascale Tubert-Bitter and Catherine Quantin
|
|
|
|
|
Stephanie T. Jünger, Lenhard Pennig, Petra Schödel, Roland Goldbrunner, Lea Friker, Martin Kocher, Martin Proescholdt and Stefan Grau
|
|
|
|
|
Willian Meira, Boutaina Daher, Scott Kenneth Parks, Yann Cormerais, Jerome Durivault, Eric Tambutte, Jacques Pouyssegur and Milica Vucetic
|
|
|
|
|
Francisco Gimeno-Valiente, Ángela L. Riffo-Campos, Luis Torres, Noelia Tarazona, Valentina Gambardella, Andrés Cervantes, Gerardo López-Rodas, Luis Franco and Josefa Castillo
|
|
|
|
|
Subhayan Sur, Robert Steele, T. Scott Isbell, Kalyan Nagulapalli Venkata, Mostafa E. Rateb and Ratna B. Ray
|
|
|
|
|
Ping-Hsien Tsou, Zong-Lin Lin, Yu-Chiang Pan, Hui-Chen Yang, Chien-Jen Chang, Sheng-Kai Liang, Yueh-Feng Wen, Chia-Hao Chang, Lih-Yu Chang, Kai-Lun Yu, Chia-Jung Liu, Li-Ta Keng, Meng-Rui Lee, Jen-Chung Ko, Guan-Hua Huang and Yaw-Kuen Li
|
|
|
|
|
Julian Steininger, Frank Friedrich Gellrich, Alexander Schulz, Dana Westphal, Stefan Beissert and Friedegund Meier
|
|
|
|
|
Diana Catalina Ardila, Vaishali Aggarwal, Manjulata Singh, Ansuman Chattopadhyay, Srilakshmi Chaparala and Shilpa Sant
|
|
|
|
|
Manuela Giansanti, Terry Karimi, Isabella Faraoni and Grazia Graziani
|
|
|
|
|
Martina Finocchiaro, Pablo Cortegoso Valdivia, Albert Hernansanz, Nicola Marino, Denise Amram, Alicia Casals, Arianna Menciassi, Wojciech Marlicz, Gastone Ciuti and Anastasios Koulaouzidis
|
|
|
|
|
Nicole K. Yun, Sherin J. Rouhani, Christine M. Bestvina, Ethan M. Ritz, Brendan A. Gilmore, Imad Tarhoni, Jeffrey A. Borgia, Marta Batus, Philip D. Bonomi and Mary Jo Fidler
|
|
|
|
|
Pawel Cisek, Dariusz Kieszko, Mateusz Bilski, Radomir Debicki, Ewelina Grywalska, Rafal Hrynkiewicz, Dominika Bebnowska, Izabela Kordzinska-Cisek, Agnieszka Rolinska, Paulina Niedzwiedzka-Rystwej and Ludmila Grzybowska-Szatkowska
|
|
|
|
|
Antonio Lopez-Beltran, Fernando López-Rios, Rodolfo Montironi, Sophie Wildsmith and Markus Eckstein
|
|
|
|
|
Stephanie Sendker, Dirk Reinhardt and Naghmeh Niktoreh
|
|
|
|
|
Fatema Tuz Zahra, Md. Sanaullah Sajib and Constantinos M. Mikelis
|
|
|
|
|
Hussein Akil, Mercedes Quintana, Jérémy H. Raymond, Tommy Billoux, Valentin Benboubker, Sophie Besse, Philippe Auzeloux, Véronique Delmas, Valérie Petit, Lionel Larue, Michel D?Incan, Françoise Degoul and Jacques Rouanet
|
|
|
|
|
Sweta Sharma Saha, Lucy Gentles, Alice Bradbury, Dominik Brecht, Rebecca Robinson, Rachel O?Donnell, Nicola J. Curtin and Yvette Drew
|
|
|
|
|
Andrea Cuviello, Catherine Yip, Haven Battles, Lori Wiener and Renee Boss
|
|
|
|
|
Tomohiro Enokida and Makoto Tahara
|
|
|
|
|
Binafsha M. Syed, Andrew R. Green, Emad A. Rakha, David A.L. Morgan, Ian O. Ellis and Kwok-Leung Cheung
|
|
|
|
|
Umberto Cillo, Alessandro Vitale, Michael L. Volk, Anna Chiara Frigo, Paolo Feltracco, Annamaria Cattelan, Giuseppina Brancaccio, Giuseppe Feltrin, Paolo Angeli, Patrizia Burra, Sara Lonardi, Silvia Trapani and Massimo Cardillo
|
|
|
|
|
Satoshi Takahashi, Masamichi Takahashi, Manabu Kinoshita, Mototaka Miyake, Risa Kawaguchi, Naoki Shinojima, Akitake Mukasa, Kuniaki Saito, Motoo Nagane, Ryohei Otani, Fumi Higuchi, Shota Tanaka, Nobuhiro Hata, Kaoru Tamura, Kensuke Tateishi, Ryo Nishikawa, Hideyuki Arita, Masahiro Nonaka, Takehiro Uda, Junya Fukai, Yoshiko Okita, Naohiro Tsuyuguchi, Yonehiro Kanemura, Kazuma Kobayashi, Jun Sese, Koichi Ichimura, Yoshitaka Narita and Ryuji Hamamotoadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Ivonne A. Montes-Mojarro, Falko Fend and Leticia Quintanilla-Martinez
|
|
|
|
|
Ifigenia Vasiliadou, Omar Breik, Holly Baker, Isla Leslie, Van Ren Sim, Gemma Hegarty, Andriana Michaelidou, Kannon Nathan, Andrew Hartley, James Good, Paul Sanghera, Charles Fong, Teresa Guerrero Urbano, Mary Lei, Imran Petkar, Miguel Reis Ferreira, Chris Nutting, Kee Howe Wong, Kate Newbold, Kevin Harrington, Shree Bhide and Anthony Kongadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Nardeen Eldafashi, Rebecca Darlay, Ruchi Shukla, Misti Vanette McCain, Robyn Watson, Yang Lin Liu, Nikki McStraw, Moustafa Fathy, Michael Atef Fawzy, Marco Y. W. Zaki, Ann K. Daly, João P. Maurício, Alastair D. Burt, Beate Haugk, Heather J. Cordell, Cristiana Bianco, Jean-François Dufour, Luca Valenti, Quentin M. Anstee and Helen L. Reeves
|
|
|
|
|
|
Anna Buchholz, Aurelia Vattai, Sophie Fürst, Theresa Vilsmaier, Christina Kuhn, Elisa Schmoeckel, Doris Mayr, Christian Dannecker, Sven Mahner, Udo Jeschke and Helene H. Heidegger
|
|
|
|
|
Marco Silvestri, Carolina Reduzzi, Giancarlo Feliciello, Marta Vismara, Thomas Schamberger, Cäcilia Köstler, Rosita Motta, Stefano Calza, Cristina Ferraris, Andrea Vingiani, Giancarlo Pruneri, Maria Grazia Daidone, Christoph A. Klein, Bernhard Polzer and Vera Cappelletti
|
|
|
|
|
Olga Vera, Ilah Bok, Neel Jasani, Koji Nakamura, Xiaonan Xu, Nicol Mecozzi, Ariana Angarita, Kaizhen Wang, Kenneth Y. Tsai and Florian A. Karreth
|
|
|
|
|
Xi-Feng Jin, Gerald Spöttl, Julian Maurer, Svenja Nölting and Christoph Josef Auernhammer
|
|
|
|
|
Hsiao-Ling Chen, Vinson Wai-Shun Chan, Yu-Kang Tu, Erica On-Ting Chan, Hsiu-Mei Chang, Yung-Shun Juan, Jeremy Yuen-Chun Teoh and Hsiang Ying Lee
|
|
|
|
|
Iris Simon, Sonia Perales, Laura Casado-Medina, Alba Rodríguez-Martínez, Maria del Carmen Garrido-Navas, Ignacio Puche-Sanz, Juan J. Diaz-Mochon, Clara Alaminos, Pablo Lupiañez, Jose A. Lorente, María J. Serrano and Pedro J. Real
|
|
|
|
|
Stefanie Krassnig, Christina Wohlrab, Nicole Golob-Schwarzl, Andrea Raicht, Christoph Schatz, Anna Maria Birkl-Toeglhofer, Christina Skofler, Nadine Gantenbein, Marlene Leoni, Martin Asslaber, Stefan L. Leber, Kariem Mahdy-Ali, Gord von Campe, Marlene Mayer, Andrea Borenich, Serge Weis, Martin Benesch and Johannes Haybaeck
|
|
|
|
|
Philipp Wendel, Lisa Marie Reindl, Tobias Bexte, Leander Künnemeyer, Vinzenz Särchen, Nawid Albinger, Andreas Mackensen, Eva Rettinger, Tobias Bopp and Evelyn Ullrich
|
|
|
|
|
Hiresh Ayoubian, Joana Heinzelmann, Sebastian Hölters, Oybek Khalmurzaev, Alexey Pryalukhin, Philine Loertzer, Julia Heinzelbecker, Stefan Lohse, Carol Geppert, Hagen Loertzer, Heiko Wunderlich, Rainer M. Bohle, Michael Stöckle, Vsevolod Borisovich Matveev, Arndt Hartmann and Kerstin Junker
|
|
|
|
|
Marianna Noale, Alessio Bruni, Luca Triggiani, Michela Buglione, Filippo Bertoni, Luca Frassinelli, Rodolfo Montironi, Renzo Corvò, Vittorina Zagonel, Angelo Porreca, Pierfrancesco Bassi, Mauro Gacci, Giario Natale Conti, Stefania Maggi, Stefano Magrini and The Pros-IT CNR Study Group
|
|
|
|
|
Matthias Alexa, Annette Hasenburg and Marco Johannes Battista
|
|
|
|
|
Masanori Oshi, Michelle R. Huyser, Lan Le, Yoshihisa Tokumaru, Li Yan, Ryusei Matsuyama, Itaru Endo and Kazuaki Takabe
|
|
|
|
|
Kamya Sankar, Sunitha Nagrath and Nithya Ramnath
|
|
|
|
|
Eileen Shiuan, Anupama Reddy, Stephanie O. Dudzinski, Aaron R. Lim, Ayaka Sugiura, Rachel Hongo, Kirsten Young, Xian-De Liu, Christof C. Smith, Jamye O?Neal, Kimberly B. Dahlman, Renee McAlister, Beiru Chen, Kristen Ruma, Nathan Roscoe, Jehovana Bender, Joolz Ward, Ju Young Kim, Christine Vaupel, Jennifer Bordeaux, Shridar Ganesan, Tina M. Mayer, Gregory M. Riedlinger, Benjamin G. Vincent, Nancy B. Davis, Scott M. Haake, Jeffrey C. Rathmell, Eric Jonasch, Brian I. Rini, W. Kimryn Rathmell and Kathryn E. BeckermannaddShow full author listremoveHide full author list
|
|
|
|
|
Stefan Grasl, Elisabeth Schmid, Gregor Heiduschka, Markus Brunner, Bla?en Marijic, Matthaeus Ch. Grasl, Muhammad Faisal, Boban M. Erovic and Stefan Janik
|
|
|
|
|
Dongun Lee and Jeong Hee Hong
|
|
|
|
|
Linor Rubinstein-Achiasaf, Dina Morein, Hagar Ben-Yaakov, Yulia Liubomirski, Tsipi Meshel, Eti Elbaz, Orly Dorot, Edward Pichinuk, Michael Gershovits, Miguel Weil and Adit Ben-Baruch
|
|
|
|
|
Jin Wang, Yuan Hu, Vicente Escamilla-Rivera, Cassandra L. Gonzalez, Lin Tang, Bingbing Wang, Adel K. El-Naggar, Jeffrey N. Myers and Carlos Caulin
|
|
|
|
|
Juan Gómez-Salgado, Javier Fagundo-Rivera, Mónica Ortega-Moreno, Regina Allande-Cussó, Diego Ayuso-Murillo and Carlos Ruiz-Frutos
|
|
|
|
|
Hanmin Wang, Evgeny Chirshev, Nozomi Hojo, Tise Suzuki, Antonella Bertucci, Michael Pierce, Christopher Perry, Ruining Wang, Jeffrey Zink, Carlotta A. Glackin, Yevgeniya J. Ioffe and Juli J. Unternaehrer
|
|
|
|
|
Damiënne Marcus, Relinde I. Y. Lieverse, Carmen Klein, Amir Abdollahi, Philippe Lambin, Ludwig J. Dubois and Ala Yaromina
|
|
|
|
|
Ilaria Guarracino, Tamara Ius, Cinzia Baiano, Serena D?Agostini, Miran Skrap and Barbara Tomasino
|
|
|
|
|
Sebastian G. Walter, Sebastian Scheidt, Robert Nißler, Christopher Gaisendrees, Kourosh Zarghooni and Frank A. Schildberg
|
|
|
|
|
Kyle Bromma, Abdulaziz Alhussan, Monica Mesa Perez, Perry Howard, Wayne Beckham and Devika B. Chithrani
|
|
|
|
|
Matyas Bukva, Gabriella Dobra, Juan Gomez-Perez, Krisztian Koos, Maria Harmati, Edina Gyukity-Sebestyen, Tamas Biro, Adrienn Jenei, Sandor Kormondi, Peter Horvath, Zoltan Konya, Almos Klekner and Krisztina Buzas
|
|
|
|
|
Lan-Yan Yang, Tiing Yee Siow, Yu-Chun Lin, Ren-Chin Wu, Hsin-Ying Lu, Hsin-Ju Chiang, Chih-Yi Ho, Yu-Ting Huang, Yen-Ling Huang, Yu-Bin Pan, Angel Chao, Chyong-Huey Lai and Gigin Lin
|
|
|
|
|
|
Jing Zhao, Avan Kader, Dilyana B. Mangarova, Julia Brangsch, Winfried Brenner, Bernd Hamm and Marcus R. Makowski
|
|
|
|
|
Xiaosu Chen, Yajing Lv, Kejia Xu, Xiaoshuang Wang, Yujia Zhao, Jia Li, Xuan Qin, Yi Shi, Longlong Wang, Antao Chang, Chongbiao Huang and Rong Xiang
|
|
|
|
|
Lily N. Trinh, Andrew R. Crawford, Mohammad H. Hussein, Mourad Zerfaoui, Eman A. Toraih, Gregory W. Randolph and Emad Kandil
|
|
|
|
|
Shabirul Haque and Sarah R. Vaiselbuh
|
|
|
|
|
Lieze Berben, Giuseppe Floris, Hans Wildiers and Sigrid Hatse
|
|
|
|
|
Rushikesh S. Joshi, Samanvi S. Kanugula, Sweta Sudhir, Matheus P. Pereira, Saket Jain and Manish K. Aghi
|
|
|
|
|
Felix Boehm, Rene Graesslin, Marie-Nicole Theodoraki, Leon Schild, Jens Greve, Thomas K. Hoffmann and Patrick J. Schuler
|
|
|
|
|
Guangsheng Zhu, Dian Ren, Xi Lei, Ruifeng Shi, Shuai Zhu, Ning Zhou, Lingling Zu, Ramon Andrade De Mello, Jun Chen and Song XU
|
|
|
|
|
Vincenzo K. Wong, Dhakshinamoorthy Ganeshan, Corey T. Jensen and Catherine E. Devine
|
|
|
|
|
Raitis Peculis, Helvijs Niedra and Vita Rovite
|
|
|
|
|
Joanna Jazowiecka-Rakus, Agata Hadrys, Masmudur M. Rahman, Grant McFadden, Wojciech Fidyk, Ewa Chmielik, Marlena Pazdzior, Maciej Grajek, Violetta Kozik and Aleksander Sochanik
|
|
|
|
|
Alexander Klein, Theresa Fell, Christof Birkenmaier, Julian Fromm, Volkmar Jansson, Thomas Knösel and Hans Roland Dürr
|
|
|
|
|
Daniele Caracciolo, Caterina Riillo, Maria Teresa Di Martino, Pierosandro Tagliaferri and Pierfrancesco Tassone
|
|
|
|
|
Ilary Ruscito, Maria Luisa Gasparri, Maria Paola De Marco, Flavia Costanzi, Aris Raad Besharat, Andrea Papadia, Thorsten Kuehn, Oreste Davide Gentilini, Filippo Bellati and Donatella Caserta
|
|
|
|
|
Gabriele Reinartz, Andrea Baehr, Christopher Kittel, Michael Oertel, Uwe Haverkamp and Hans Th. Eich
|
|
|
|
|
Emer O?Connell, Ian S. Reynolds, Deborah A. McNamara, John P. Burke and Jochen H. M. Prehn
|
|
|
|
|
Manlio Mencoboni, Marcello Ceppi, Marco Bruzzone, Paola Taveggia, Alessia Cavo, Francesca Scordamaglia, Marina Gualco and Rosa Angela Filiberti
|
|
|
|
|
Radouane El Ayachy, Roger Sun, Kanta Ka, Adrien Laville, Anne-Sophie Duhamel, Anne Tailleur, Isabelle Dumas, Sophie Bockel, Sophie Espenel, Pierre Blanchard, Yungan Tao, Stéphane Temam, Antoine Moya-Plana, Christine Haie-Meder and Cyrus Chargari
|
|
|
|
|
Jenny Ling-Yu Chen, Chao-Yuan Huang, Yu-Sen Huang, Che-Yu Hsu, Keng-Hsueh Lan, I-Lun Shih, Wen-Fang Cheng, Chi-An Chen, Bor-Ching Sheu and Sung-Hsin Kuo
|
|
|
|
|
Hyeon-Yeol Cho, Jin-Ha Choi, Joungpyo Lim, Sang-Nam Lee and Jeong-Woo Choi
|
|
|
|
|
Isabel Gugel, Florian Grimm, Philip Hartjen, Maria Breun, Julian Zipfel, Marina Liebsch, Hubert Löwenheim, Ulrike Ernemann, Lan Kluwe, Victor-Felix Mautner, Marcos Tatagiba and Martin Ulrich Schuhmann
|
|
|
|
|
Pier Francesco Ferrucci, Laura Pala, Fabio Conforti and Emilia Cocorocchio
|
|
|
|
|
|
Micaela Oliveira, Pedro Conceição, Krishna Kant, Alar Ainla and Lorena Diéguez
|
|
|