|
|
Nam Chul Cho, Min Kyeong Jang and Il Kwon Huh
|
|
|
|
|
Inês M. Gonçalves, César Rocha, Reinaldo R. Souza, Gonçalo Coutinho, Jose E. Pereira, Ana S. Moita, António L. N. Moreira, Rui Lima and João M. Miranda
|
|
|
|
|
Martin Pfister, Kornelia Schützenberger, Bhavapriya J. Schäfer, Stefan Puchner, Hannes Stegmann, Christine Hohenadl, Michael Mildner, Gerhard Garhöfer, Leopold Schmetterer and René M. Werkmeister
|
|
|
|
|
Dong-Hui Kim, Wan-Shin Park, Sun-Woo Kim, Moon-Sung Lee, Soo-Yeon Seo and Hyun-Do Yun
|
|
|
|
|
Panning Liang, Mingyang Yu and Lincheng Jiang
|
|
|
|
|
Vivian Hirsch, Alice Blufstein, Christian Behm and Oleh Andrukhov
|
|
|
|
|
Ignazio Dimino, Giovanni Andreutti, Frédéric Moens, Federico Fonte, Rosario Pecora and Antonio Concilio
|
|
|
|
|
Yuxiang Sun, Tianyi Zhao, Seulgi Yoon and Yongju Lee
|
|
|
|
|
Elisabete Coelho, Mariana Pinto, Rita Bastos, Marco Cruz, Cláudia Nunes, Sílvia M. Rocha and Manuel A. Coimbra
|
|
|
|
|
Luqman Khan, Rick van Lanen, Govert Hoogland, Olaf Schijns, Kim Rijkers, Dimitrios Kapsokalyvas, Marc van Zandvoort and Roel Haeren
|
|
|
|
|
Margherita Tumedei, Carlos Fernando Mourão, Silvia D?Agostino, Marco Dolci, Michele Di Cosola, Adriano Piattelli and Alessandra Lucchese
|
|
|
|
|
Daniel Ziche, Winfried Riek, Alexander Russ, Rainer Hentschel and Jan Martin
|
|
|
|
|
Xinghua Cheng and Zhilin Li
|
|
|
|
|
Zhannat Ashikbayeva, Arman Aitkulov, Alexey Wolf, Alexander Dostovalov, Aida Amantayeva, Aliya Kurbanova, Vassilis J. Inglezakis and Daniele Tosi
|
|
|
|
|
Adil Al-Falahi, Falah Alobaid and Bernd Epple
|
|
|
|
|
Ming-Te Chen and Tsung-Hung Lin
|
|
|
|
|
Tomasz Blachowicz, Krzysztof Domino, Michal Koruszowic, Jacek Grzybowski, Tobias Böhm and Andrea Ehrmann
|
|
|
|
|
Gemma S. Parra-Dominguez, Raul E. Sanchez-Yanez and Carlos H. Garcia-Capulin
|
|
|
|
|
Ali Al-Laith, Muhammad Shahbaz, Hind F. Alaskar and Asim Rehmat
|
|
|
|
|
Yang Yu, Shimin Wei, Haiyan Sheng and Yingkun Zhang
|
|
|
|
|
Tobias Rosnitschek, Rick Hentschel, Tobias Siegel, Claudia Kleinschrodt, Markus Zimmermann, Bettina Alber-Laukant and Frank Rieg
|
|
|
|
|
Kun Fu, Tingyun Mao, Yang Wang, Daoyu Lin, Yuanben Zhang and Xian Sun
|
|
|
|
|
|
Tomasz Szydlowski, Krzysztof Surminski and Damian Batory
|
|
|
|
|
Luca Pierantoni, Nicola Pelagalli, Davide Mencarelli, Andrea Di Donato, Matteo Orlandini, Jacopo Pagliuca and Tullio Rozzi
|
|
|
|
|
Mesut Güven, Firat Hardalaç, Kanat Özisik and Funda Tuna
|
|
|
|
|
Rogelio Bautista-Sánchez, Liliana Ibeth Barbosa-Santillan and Juan Jaime Sánchez-Escobar
|
|
|
|
|
Fernando Peres, Enrico Fallacara, Luca Manzoni, Mauro Castelli, Ale? Popovic, Miguel Rodrigues and Pedro Estevens
|
|
|
|
|
Matteo Carbonieri and Nicola Bianchi
|
|
|
|
|
Inês F. G. Reis, António Figueiredo and António Samagaio
|
|
|
|
|
Vladimir Promakhov, Alexey Matveev, Nikita Schulz, Mikhail Grigoriev, Andrey Olisov, Alexander Vorozhtsov, Alexander Zhukov and Victor Klimenko
|
|
|
|
|
Igor Bychkov, Alexander Kazakov, Anna Lempert and Maxim Zharkov
|
|
|
|
|
Jong Suk Lim and Hyung-Woo Lee
|
|
|
|
|
Lin Pey Fan and Tzu How Chu
|
|
|
|
|
Periklis Tzanetis, Marco A. Marra, René Fluit, Bart Koopman and Nico Verdonschot
|
|
|
|
|
Claudio Bianchini, Giovanni Franceschini and Ambra Torreggiani
|
|
|
|
|
Heng Li, Vigasini Subbiah, Colin J. Barrow, Frank R. Dunshea and Hafiz A. R. Suleria
|
|
|
|
|
Ye Gu, Shuyou Zhang, Lemiao Qiu, Zili Wang and Lichun Zhang
|
|
|
|
|
Hugonnaud Valentin and Mazouffre Stéphane
|
|
|
|
|
Nicole E. Kirchner-Hall, Wayne Zhao, Yihuang Xiong, Iurii Timrov and Ismaila Dabo
|
|
|
|
|
Dongbing Guo, Chunhui Wang, Baoling Qi, Yu Zhang and Qingyan Li
|
|
|
|
|
Min-Jae Kim, Booki Chun, Hong-Joon Choi, Wonsik Shin and Doo-Yeol Yoo
|
|
|
|
|
Konstantinos Evangelidis, Theofilos Papadopoulos and Stella Sylaiou
|
|
|
|
|
|
Chhandak Mukherjee, Marina Deng, Virginie Nodjiadjim, Muriel Riet, Colin Mismer, Djeber Guendouz, Christophe Caillaud, Hervé Bertin, Nicolas Vaissiere, Mathieu Luisier, Xin Wen, Magali De Matos, Patrick Mounaix and Cristell Maneux
|
|
|
|
|
Yulong Feng, Wei Xiao, Teng Wu, Jianwei Zhang, Jing Xiang and Hong Guo
|
|
|
|
|
Zwe-Ling Kong, Athira Johnson, Tzu-Ling Ting, Po-Jen Cheng and Chien-Feng Mao
|
|
|
|
|
Jose I. Huertas, Javier E. Aguirre, Omar D. Lopez Mejia and Cristian H. Lopez
|
|
|
|
|
Sunmi Lee, Jongbong Choi, Junghyun Kim, Yongwoo Jang and Tae Ho Lim
|
|
|
|
|
Khaled Alawadhi, Abdullah Alfalah, Bashar Bader, Yousef Alhouli and Ahmed Murad
|
|
|
|
|
Lin Ang, Mi Hong Yim, Jun-Hyeong Do and Sanghun Lee
|
|
|
|
|
Yongku Kim and Jeongjin Lee
|
|
|
|
|
Zahid Khan, Anis Koubaa, Sangsha Fang, Mi Young Lee and Khan Muhammad
|
|
|
|
|
Meftah Elsaraiti and Adel Merabet
|
|
|
|
|
Stylianos Mystakidis, Eleni Berki and Juri-Petri Valtanen
|
|
|
|
|
Jianmin Qiu, Ying Yang, Xin Hong, Piotr Vasiljev, Dalius Mazeika and Sergejus Borodinas
|
|
|
|
|
|
Nattawat Yachum, Somjai Chunjarean, Nilaped Russamee and Jiraphon Srisertpol
|
|
|
|
|
Martina Gizzi, Glenda Taddia and Stefano Lo Russo
|
|
|
|
|
Zool Hilmi Ismail and Mohd Ghazali Mohd Hamami
|
|
|
|
|
Nakisa Farrokhseresht, Arjen A. van der Meer, José Rueda Torres and Mart A. M. M. van der Meijden
|
|
|
|
|
Rongguo Song, Xiaoxiao Chen, Shaoqiu Jiang, Zelong Hu, Tianye Liu, David G. Calatayud, Boyang Mao and Daping He
|
|
|
|
|
|
Zeinab Farahmandpour, Mehdi Seyedmahmoudian and Alex Stojcevski
|
|
|
|
|
José Oñate-López, Loraine Navarro, Christian G. Quintero M. and Mauricio Pardo
|
|
|
|
|
Mohamed Beshir, Karim Omar, Felipe Roman Centeno, Samuel Stevens, Lesley Gibson and David Rush
|
|
|
|
|
Giacomo Giacalone, Marta Zanoletti, Rebecca Re, Davide Contini, Lorenzo Spinelli, Alessandro Torricelli and Luisa Roveri
|
|
|
|
|
Jeong-Hyeon Kim, Doo-Hwan Park, Seul-Kee Kim, Myung-Sung Kim and Jae-Myung Lee
|
|
|
|
|
Youri Geurkink, Jan Boone, Steven Verstockt and Jan G. Bourgois
|
|
|
|
|
Tsan-Chang Chang and Hung-Der Jang
|
|
|
|
|
Sam Yu and Vasudevan Lakshminarayanan
|
|
|
|
|
Amzar Omairi and Zool Hilmi Ismail
|
|
|
|
|
Marta Fontana, Rosamaria Fastuca, Piero A. Zecca, Riccardo Nucera, Angela Militi, Alessandra Lucchese, Marco Portelli and Alberto Caprioglio
|
|
|
|
|
Adrien Wartelle, Farah Mourad-Chehade, Farouk Yalaoui, Jan Chrusciel, David Laplanche and Stéphane Sanchez
|
|
|
|
|
Carlos Alberto Stefano Filho, José Ignacio Serrano, Romis Attux, Gabriela Castellano, Eduardo Rocon and Maria Dolores del Castillo
|
|
|