|
|
Iffat Gheyas, Alessandro Raschella and Michael Mackay
|
|
|
|
|
Kai Lehniger and Peter Langendörfer
|
|
|
|
|
Yiming Sun and Tatsuo Nakajima
|
|
|
|
|
Yuanyou Ou and Baoning Niu
|
|
|
|
|
Jinting Zhu, Julian Jang-Jaccard, Amardeep Singh, Paul A. Watters and Seyit Camtepe
|
|
|
|
|
Syed Raza Bashir, Shaina Raza and Vojislav B. Misic
|
|
|
|
|
Honghao Si and Baoning Niu
|
|
|
|
|
Minas Pergantis, Iraklis Varlamis, Nikolaos Grigorios Kanellopoulos and Andreas Giannakoulopoulos
|
|
|
|
|
Ashish Koirala, Rabindra Bista and Joao C. Ferreira
|
|
|
|
|
Tongyang Xu, Yuan Liu, Zhaotai Ma, Yiqiang Huang and Peng Liu
|
|
|
|
|
Khaled A. M. Ahmed, Sabry F. Saraya, John F. Wanis and Amr M. T. Ali-Eldin
|
|
|
|
|
Antonios Pliatsios, Dimitrios Lymperis and Christos Goumopoulos
|
|
|
|
|
Pawel Fic, Adam Czornik and Piotr Rosikowski
|
|
|
|
|
Yu Guo, Guigen Nie, Wenliang Gao and Mi Liao
|
|
|
|
|
Dragos Ilie, Håkan Grahn, Lars Lundberg, Alexander Westerhagen, Bo Granbom and Anders Höök
|
|
|
|
|
Muneerah Al Asqah and Tarek Moulahi
|
|
|
|
|
Ernesto Cadena Muñoz, Gustavo Chica Pedraza, Rafael Cubillos-Sánchez, Alexander Aponte-Moreno and Mónica Espinosa Buitrago
|
|
|
|
|
Martina Pticek and Jasminka Dob?a
|
|
|
|
|
Shereen Ismail, Diana W. Dawoud and Hassan Reza
|
|
|
|
|
Abubakar Ahmad Musa, Adamu Hussaini, Weixian Liao, Fan Liang and Wei Yu
|
|
|
|
|
Elod P. Csirmaz and Laszlo Csirmaz
|
|
|
|
|
Yiming Zhu, Dehua Zhou, Yuan Li, Beibei Song and Chuansheng Wang
|
|
|
|
|
Abdul Wali, Saipunidzam Mahamad and Suziah Sulaiman
|
|
|
|
|
Renjie Chen and Nalini Ravishanker
|
|
|
|
|
Han Gao, Zhangqin Huang, Xiaobo Zhang and Huapeng Yang
|
|
|
|
|
Abdul Majeed, Abdullah M. Alnajim, Athar Waseem, Aleem Khaliq, Aqdas Naveed, Shabana Habib, Muhammad Islam and Sheroz Khan
|
|
|
|
|
Konstantinos I. Roumeliotis and Nikolaos D. Tselikas
|
|
|
|
|
Bronwin Patrickson, Mike Musker, Dan Thorpe, Yasmin van Kasteren, Niranjan Bidargaddi and The Consumer and Carer Advisory Group (CCAG)
|
|
|
|
|
Imran Moez Khan, Andrew Thompson, Akram Al-Hourani, Kandeepan Sithamparanathan and Wayne S. T. Rowe
|
|
|
|
|
Jacob Bushur and Chao Chen
|
|
|
|
|
Otmane Azeroual, Renaud Fabre, Uta Störl and Ruidong Qi
|
|
|
|
|
Barbara Guidi and Andrea Michienzi
|
|
|
|
|
William Hurst, Orestis Spyrou, Bedir Tekinerdogan and Caspar Krampe
|
|
|