|
|
Diana I. Santos, Diana L. Faria, Sofia C. Lourenço, Vitor D. Alves, Jorge A. Saraiva, António A. Vicente and Margarida Moldão-Martins
|
|
|
|
|
Milica M. Bad?a and Marko C. Barjaktarovic
|
|
|
|
|
Song Fang and Jianxiao Ma
|
|
|
|
|
Xiaoyan Xu, Yi Mei, Yanhong Sun and Xiaoli Zhu
|
|
|
|
|
Kyung-Hee Kim, Kitae Song, Jeong-Min Park, Jae-Yoon Kim and Byung-Moo Lee
|
|
|
|
|
Gang Xu, Xianhua Chen, Xing Cai, Yunhong Yu and Jun Yang
|
|
|
|
|
Stefano Invernizzi, Francesco Montagnoli and Alberto Carpinteri
|
|
|
|
|
Phan Gia Luan and Nguyen Truong Thinh
|
|
|
|
|
Xiaomin Liu, Changlin Li, Jianjun Du and Guodong Nan
|
|
|
|
|
Dario Bertossi, Massimo Albanese, Dario Donadello, Luca Calogero Carletta, Riccardo Nocini, Giulia Ricciardi and Alessandra Lucchese
|
|
|
|
|
Pietro Valerio Foti, Corrado Inì, Mario Travali, Renato Farina, Stefano Palmucci, Corrado Spatola, Rocco Luca Emanuele Liardo, Roberto Milazzotto, Luigi Raffaele, Vincenzo Salamone, Rosario Caltabiano, Giuseppe Broggi, Lidia Puzzo, Andrea Russo, Michele Reibaldi, Antonio Longo, Paolo Vigneri, Massimo Venturini and Antonio Basile
|
|
|
|
|
Xiaoju Hou, Yanshen Liu and Zhifei Li
|
|
|
|
|
Sebastian Micus, Laura Padani, Michael Haupt and Götz T. Gresser
|
|
|
|
|
Kamil ?idek, Ján Pitel, Michal Balog, Alexander Ho?ovský, Vratislav Hladký, Peter Lazorík, Angelina Iakovets and Jakub Demcák
|
|
|
|
|
Haruki Toda, Tsubasa Maruyama, Yuichi Kurita and Mitsunori Tada
|
|
|
|
|
Sung-Ho Lee, Won-Hyeon Kim, Kyung-Won Ju, Min-Sun Lee, Han-Soo Kim, Jong-Ho Lee, Yu-Jin Jung and Bong-Ju Kim
|
|
|
|
|
Yuki Nakamura, Koichiro Nambu, Toshikazu Akahori, Toshihiro Shimizu and Shoichi Kikuchi
|
|
|
|
|
|
Álvaro Pérez-Romero, Héctor Felipe Mateo-Romero, Sara Gallardo-Saavedra, Víctor Alonso-Gómez, María del Carmen Alonso-García and Luis Hernández-Callejo
|
|
|
|
|
Irina E. Nicolae and Mihai Ivanovici
|
|
|
|
|
Emanuel Vamanu, Laura Dorina Dinu, Cristina Mihaela Luntraru and Alexandru Suciu
|
|
|
|
|
Dokyung Kim, Tae-Yang Lee, Lia Kim, Rongxue Cui, Jin Il Kwak, Haemi Kim, Sun-Hwa Nam, Minjin Kim, Wonjae Hwang, Ji-In Kim, Seunghun Hyun and Youn-Joo An
|
|
|
|
|
Manuel Alejandro Trejo-Letechipia, David Arturo Rodriguez-Sanchez, Reyna Berenice González-González, Alberto Isaac Perez-Sanpablo, Ana María Arizmendi-Morquecho, Tania E. Lara-Ceniceros, Jose Bonilla-Cruz and Jorge Armando Cortes-Ramirez
|
|
|
|
|
Laura Del Amo, Amanda Cano, Miren Ettcheto, Eliana B. Souto, Marta Espina, Antoni Camins, Maria Luísa García and Elena Sánchez-López
|
|
|
|
|
Christopher G. Klingaa, Filippo Zanini, Sankhya Mohanty, Simone Carmignato and Jesper H. Hattel
|
|
|
|
|
Karlis Kukemilks and Jean-Frank Wagner
|
|
|
|
|
Sanghun Pyo, Hosu Lee and Jungwon Yoon
|
|
|
|
|
Quentin Leboutet, Julien Roux, Alexandre Janot, Julio Rogelio Guadarrama-Olvera and Gordon Cheng
|
|
|
|
|
Ionel-Alexandru Gal, Alexandra-Catalina Ciocîrlan and Mihai Margaritescu
|
|
|
|
|
Tito Fernandes, Carmen Garrine, Jorge Ferrão, Victoria Bell and Theodoros Varzakas
|
|
|
|
|
Sungwon Kim, Hyemin Hong and Taekhee Han
|
|
|
|
|
Dahee Jung, Jieun Baek and Yosoon Choi
|
|
|
|
|
Simona Ioana Vicas, Vasile Laslo, Adrian Vasile Timar, Cornel Balta, Hildegard Herman, Alina Ciceu, Sami Gharbia, Marcel Rosu, Bianca Mladin, Luminita Fritea, Simona Cavalu, Coralia Cotoraci, József Prokisch, Maria Puschita, Calin Pop, Eftimie Miutescu and Anca Hermenean
|
|
|
|
|
Gneorghe Cosmin Spirchez, Aurel Lunguleasa and Valentina Doina Ciobanu
|
|
|
|
|
Noura Addoun, Zakaria Boual, Cédric Delattre, Toufik Chouana, Christine Gardarin, Pascal Dubessay, Fatima Benaoun, Seddik Addaoud, Mohamed Didi Ould El Hadj, Philippe Michaud and Guillaume Pierre
|
|
|
|
|
Alissa Kain, Douglas L. Van Bossuyt and Anthony Pollman
|
|
|
|
|
Adriana Brandis, Ivan Kraus and Simon Petrovcic
|
|
|
|
|
Maria A. Neto, Luis Roseiro, Ana Messias, Rui I. Falacho, Paulo J. Palma and Ana M. Amaro
|
|
|
|
|
Wei Song, Jian Xu, Lepeng Gao, Qingzhu Zhang, Jin Tong and Lili Ren
|
|
|
|
|
Yohei Endo and Takaharu Yasue
|
|
|
|
|
Sayumi Kaneko, Yuta Ozawa, Kumi Nakai, Yuji Saito, Taku Nonomura, Keisuke Asai and Hiroki Ura
|
|
|
|
|
Chengyin Peng, Dandan Zhu, Kaifeng Li, Xiang Du, Fei Zhao, Mingpan Wan and Yuanbiao Tan
|
|
|
|
|
Xing?an Liu, Dongli Ma, Muqing Yang, Yang Guo and Haode Hu
|
|
|
|
|
Mamphaga Ratshilengo, Caston Sigauke and Alphonce Bere
|
|
|
|
|
Ryszard Staniszewski, Przemyslaw Frankowski, Dariusz Kayzer, Janina Zbierska and Krzysztof Achtenberg
|
|
|
|
|
Virendra Kumar Yadav, Krishna Kumar Yadav, Marina M. S. Cabral-Pinto, Nisha Choudhary, Govindhan Gnanamoorthy, Vineet Tirth, Shiv Prasad, Afzal Husain Khan, Saiful Islam and Nadeem A. Khan
|
|
|
|
|
Cecilia Herbón, María Teresa Barral and Remigio Paradelo
|
|
|
|
|
Yuwei Cai, Qingzhu Zhang, Zhaohao Zhang, Gaobo Xu, Zhenhua Wu, Jie Gu, Junjie Li, Jinjuan Xiang and Huaxiang Yin
|
|
|
|
|
Theresa Loss and Alexander Bergmann
|
|
|
|
|
|
Theodore Papatheodorou, John Giannatsis and Vassilis Dedoussis
|
|
|
|
|
|
|
Peter Grohmann and Michael S. J. Walter
|
|
|
|
|
Mónica Y. Moreno-Revelo, Lorena Guachi-Guachi, Juan Bernardo Gómez-Mendoza, Javier Revelo-Fuelagán and Diego H. Peluffo-Ordóñez
|
|
|
|
|
Sugiyanto, Gerry Fernando and Wen-Kai Tai
|
|
|
|
|
Fabian Krieg, Jan Kirchhof, Eduardo Pérez, Thomas Schwender, Florian Römer and Ahmad Osman
|
|
|
|
|
Radu Brejea, Sanda Rosca, Florian Dumitru Taut, ?tefan Bila?co, Cristian Domu?a and Ioana Maria Borza
|
|
|
|
|
Andrea Menapace, Ariele Zanfei and Maurizio Righetti
|
|
|
|
|
Tomasz Kossowski and Lukasz Matuszewski
|
|
|
|
|
Osama Saber, Sajid Ali Ansari and Abdullah Aljaafari
|
|
|
|
|
Liang Huang, Chao Wu, Dao Zhou and Frede Blaabjerg
|
|
|
|
|
Gang Jin, Wenshuo Li, Jianxin Han, Zhanjie Li, Gaofeng Hu and Guangxing Sun
|
|
|
|
|
Giorgio Lo Giudice, Romolo Fragola, Giovanni Francesco Nicoletti, Gabriele Cervino, Eugenio Pedullà, Nicola Zerbinati and Raffaele Rauso
|
|
|
|
|
Ana Laura Santos and D. Barrie Johnson
|
|
|
|
|
Nicola Genzano, Francesco Marchese, Marco Neri, Nicola Pergola and Valerio Tramutoli
|
|
|
|
|
Kuang-Wei Lin, Li-Wei Chou, Yi-Tien Su, Shun-Hwa Wei and Chen-Shen Chen
|
|
|
|
|
Hae-Jin Lee, Hae-Lim Kim, Dae-Young Lee, Dong-Ryung Lee, Bong-Keun Choi and Seung-Hwan Yang
|
|
|
|
|
Doyoung Jang, Sangwoon Youn, Jun-Yong Lee and Hosung Choo
|
|
|
|
|
Ramona Cimpoe?u, Petrica Vizureanu, Ioan ?tirbu, Alina Sodor, Georgeta Zegan, Marius Prelipceanu, Nicanor Cimpoe?u and Nicoleta Ioanid
|
|
|
|
|
Muhammad Aamir, Majid Tolouei-Rad, Khaled Giasin, Ana Vafadar, Ugur Koklu and William Keeble
|
|
|
|
|
Choon-Su Park, Sun-Ho Lee and Dong-Jin Yoon
|
|
|
|
|
Oskars Ozolins, Xiaodan Pang, Aleksejs Udalcovs, Richard Schatz, Sandis Spolitis, Vjaceslavs Bobrovs, Gunnar Jacobsen and Sergei Popov
|
|
|
|
|
João Trovão and António Portugal
|
|
|
|
|
Ruizhi Yang, Lida Liu, Shuangyi Yan and Dimitra Simeonidou
|
|
|
|
|
Long Li, Dongxing Xuan and Chi Sun Poon
|
|
|
|
|
Alberto Battistel, Peter Paul Pott and Knut Möller
|
|
|
|
|
Gaspare Palaia, Chiara Ciolfi, Alessandro Del Vecchio, Alessandro Ciolfi, Gianluca Tenore and Umberto Romeo
|
|
|
|
|
Dimitrios Amanatidis, Ifigeneia Mylona, Irene (Eirini) Kamenidou, Spyridon Mamalis and Aikaterini Stavrianea
|
|
|
|
|
Weixin Zheng, Jinmei Dong, Jing Wen, Chenggong Chang and Xueying Xiao
|
|
|
|
|
Iurii Katser, Viacheslav Kozitsin, Victor Lobachev and Ivan Maksimov
|
|
|
|
|
Minhyo Kim, Youqiang Zhang and Sangrok Jin
|
|
|
|
|
Muhammad Umair Khan, Salman Saeed, Moncef L. Nehdi and Rashid Rehan
|
|
|
|
|
Pablo Sanz de Ojeda, Eugenio Sanz Pérez, Rubén Galindo and Cesar Sanz Riaguas
|
|
|
|
|
Zied Hajej, Aime C. Nyoungue, Aminu S. Abubakar and Kammoun Mohamed Ali
|
|
|
|
|
Gyula Simon and László Sujbert
|
|
|
|
|
Ibrahim Yitmen, Sepehr Alizadehsalehi, Ilknur Akiner and Muhammed Ernur Akiner
|
|
|
|
|
Katsutoshi Mizuta, Sabine Grunwald, Wendell P. Cropper, Jr. and Allan R. Bacon
|
|
|
|
|
Alexandra-Antonia Cucu, Gabriela-Maria Baci, Adela Ramona Moise, Stefan Dezsi, Bianca Dana Marc, Stefan Stângaciu and Daniel Severus Dezmirean
|
|
|
|
|
Chaoqun Wang, Xugang Hua, Zhiwen Huang and Qing Wen
|
|
|
|
|
José Raúl Hoyos-Flores, Blanca R. Rangel-Colmenero, Zeltzin N. Alonso-Ramos, Myriam Z. García-Dávila, Rosa M. Cruz-Castruita, José Naranjo-Orellana and Germán Hernández-Cruz
|
|
|
|
|
Octavio Loyola-González, Emilio Francisco Ferreira Mehnert, Aythami Morales, Julian Fierrez, Miguel Angel Medina-Pérez and Raúl Monroy
|
|
|
|
|
Wen-Ten Kuo, Chuen-Ul Juang and Tzu-Yi Chen
|
|
|
|
|
Souhail Hermassi, Lawrence D. Hayes and René Schwesig
|
|
|
|
|
Cheng-Ju Wu, Hua Ting, Chuan-Chao Lin, Yi-Chung Chen, Ming-Che Chao and Shin-Da Lee
|
|
|
|
|
Óscar G. Hernández, Vicente Morell, José L. Ramon and Carlos A. Jara
|
|
|
|
|
Bethany Gosala, Sripriya Roy Chowdhuri, Jyoti Singh, Manjari Gupta and Alok Mishra
|
|
|
|
|
Md. Shahriare Satu, Koushik Chandra Howlader, Mufti Mahmud, M. Shamim Kaiser, Sheikh Mohammad Shariful Islam, Julian M. W. Quinn, Salem A. Alyami and Mohammad Ali Moni
|
|
|
|
|
Juan Pablo Salazar-Fernandez, Jorge Munoz-Gama, Jorge Maldonado-Mahauad, Diego Bustamante and Marcos Sepúlveda
|
|
|
|
|
Shu-Hua Chen, Christine H. Parker, Timothy R. Croley and Melinda A. McFarland
|
|
|
|
|
Minna Ni, Zhihong Sun, Yuhan Luo, Qi Yi, Yiqing Zhang and Zhongyi Wang
|
|
|
|
|
Jinhyoung Park, Hanchul Cho and Yong-Seok Lee
|
|
|
|
|
Carmen Díaz-López, Joaquín Jódar, Konstantin Verichev, Miguel Luis Rodríguez, Manuel Carpio and Montserrat Zamorano
|
|
|
|
|
Enrico Rebufello, Fabrizio Piacentini, Alessio Avella, Rudi Lussana, Federica Villa, Alberto Tosi, Marco Gramegna, Giorgio Brida, Eliahu Cohen, Lev Vaidman, Ivo Pietro Degiovanni and Marco Genovese
|
|
|
|
|
|
Jordan R. Cissell, Steven W. J. Canty, Michael K. Steinberg and Loraé T. Simpson
|
|
|
|
|
Alessandro de Sire, Antonio Ammendolia, Lorenzo Lippi, Giacomo Farì, Carlo Cisari and Marco Invernizzi
|
|
|
|
|
Vincenzo Zammuto, Maria Teresa Caccamo, Salvatore Magazù, Antonio Spanò, Salvatore Guglielmino and Concetta Gugliandolo
|
|
|
|
|
Ali Al-Naji, Ghaidaa A. Khalid, Jinan F. Mahdi and Javaan Chahl
|
|
|
|
|
Nicola Tragni, Giuseppe Calamita, Lorenzo Lastilla, Valeria Belloni, Roberta Ravanelli, Michele Lupo, Vito Salvia and Maria Rosaria Gallipoli
|
|
|
|
|
Emmanouela Mystiridou, Anastasios C. Patsidis and Nikolaos Bouropoulos
|
|
|
|
|
Young-Hyun Lee, Jin-Hoo Kim, Sang-Hee Lee and Sung-Bo Kim
|
|
|
|
|
Jinsong Zhang, Shuai Zhang, Jianhua Zhang and Zhiliang Wang
|
|
|
|
|
José Miguel Álvarez, Daniel Alfonso-Corcuera, Elena Roibás-Millán, Javier Cubas, Juan Cubero-Estalrrich, Alejandro Gonzalez-Estrada, Rocío Jado-Puente, Marlon Sanabria-Pinzón and Santiago Pindado
|
|
|
|
|
Witchulada Yungyuen, Thi Thuong Vo, Apiradee Uthairatanakij, Gang Ma, Lancui Zhang, Nopparat Tatmala, Samak Kaewsuksaeng, Pongphen Jitareerat and Masaya Kato
|
|
|
|
|
Hong Hai Hoang and Bao Long Tran
|
|
|
|
|
Minh-Trieu Tran, Soo-Hyung Kim, Hyung-Jeong Yang and Guee-Sang Lee
|
|
|
|
|
Young-Hun Oh and Jeong-Ho Moon
|
|
|
|
|
Ana Tinoco, André F. Costa, Salomé Luís, Madalena Martins, Artur Cavaco-Paulo and Artur Ribeiro
|
|
|
|
|
Woohyun Son, Snons Cheong, Changyoon Lee and Moohee Kang
|
|
|
|
|
Chieh-Yuan Tsai, Yi-Fan Chiu and Yu-Jen Chen
|
|
|
|
|
Manggar Arum Aristri, Muhammad Adly Rahandi Lubis, Sumit Manohar Yadav, Petar Antov, Antonios N. Papadopoulos, Antonio Pizzi, Widya Fatriasari, Maya Ismayati and Apri Heri Iswanto
|
|
|
|
|
Jiahua Wu and Hyo-Jong Lee
|
|
|
|
|
|
Nesrine H. Youssef, Sameer H. Qari, Said I. Behiry, Eldessoky S. Dessoky, Ehab I. El-Hallous, Moustafa M. Elshaer, Ahmed Kordy, Viviana Maresca, Ahmed Abdelkhalek and Ahmed A. Heflish
|
|
|
|
|
Rasoul Daneshfaraz, Ehsan Aminvash, Amir Ghaderi, John Abraham and Mohammad Bagherzadeh
|
|
|
|
|
Mingjie Zhang, Jiangang Yang, Wanfu Zhang and Qianlei Gu
|
|
|
|
|
Cristina Florentina Pelcaru, Mihaela Ene, Alina-Maria Petrache and Daniel Constantin Negu?
|
|
|
|
|
Young Shin Han, Bo Seung Kwon, Choon Sung Nam and Jong Sik Lee
|
|
|
|
|
Yoon Hee Cho, Yeong Sook Yoon, Min Sun Koo, Wanseo Kim, Younglim Kho, Sunmi Kim, Yang Jee Kim, Haewon Choi, Eun Jeong Choi, Jae Whoan Koh, Kyoung Chul Chun and Young Ah Kim
|
|
|
|
|
Biprodip Pal, Debashis Gupta, Md. Rashed-Al-Mahfuz, Salem A. Alyami and Mohammad Ali Moni
|
|
|
|
|
Krishan Harkhoe, Guy Verschaffelt and Guy Van der Sande
|
|
|
|
|
Eva Baranovicova, Anna Bobcakova, Robert Vysehradsky, Zuzana Dankova, Erika Halasova, Vladimir Nosal and Jan Lehotsky
|
|
|
|
|
Enrique Navarro, Archit Navandar, Santiago Veiga and Alejandro F. San Juan
|
|
|
|
|
Wen-Jen Chang, Yen-Li Wang, Yen-Hsiang Chang and Shih-Yin Lo
|
|
|