|
|
Jordan F. Clark, Stephanie H. Urióstegui, Richard K. Bibby, Bradley K. Esser, Gideon Tredoux
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Alireza Taravat, Masih Rajaei, Iraj Emadodin, Hamidreza Hasheminejad, Rahman Mousavian, Ehsan Biniyaz
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Laura Cunningham, John Tibby, Sean Forrester, Cameron Barr, Jan Skjemstad
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Bo Liu, Xiangqian Zhou, Wei Li, Chengpeng Lu, Longcang Shu
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Shaowei Ning, Jie Wang, Juliang Jin, Hiroshi Ishidaira
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Azucena Durán-Colmenares, Hector Barrios-Piña, Hermilo Ramírez-León
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Konstantinos Stefanidis, Aikaterini Kostara, Eva Papastergiadou
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
José-Luis Molina, Santiago Zazo, Pablo Rodríguez-Gonzálvez, Diego González-Aguilera
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Ali Arkamose Assani
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Binquan Li, Zhongmin Liang, Jianyun Zhang, Xueqing Chen, Xiaolei Jiang, Jun Wang, Yiming Hu
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Bjorgvin Vilbergsson, Gudmundur V. Oddsson, Runar Unnthorsson
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Khawar Rehman, Yong-Sik Cho
|
Pág. 1 - 24
|
|
|
|
Marta P. Luz, Lindsay C. Beevers, Alan J. S. Cuthbertson, Gabriela M. Medero, Viviane S. Dias, Diego T. F. Nascimento
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Hua Jin, Qiao Zhu, Xuehua Zhao, Yongbo Zhang
|
Pág. 1 - 15
|
|
|
|
John T. Fasullo, Robert S. Nerem
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Hio-Jung Shin, Hyun No Kim, Chul-Hyun Jeon, Min-Woo Jo, Trung Thanh Nguyen, John Tenhunen
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Wilson Sousa Júnior, Claudia Baldwin, Jeff Camkin, Pedro Fidelman, Osman Silva, Susana Neto, Timothy F. Smith
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Ah-Long Son, Byunghyun Kim, Kun-Yeun Han
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Ender Demirel, Mustafa M. Aral
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Lin Liu, Liming Jiang, Yafei Sun, Hansheng Wang, Chaolu Yi, Houtse Hsu
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
|
Hyung Suk Kim, Ichiro Kimura, Yasuyuki Shimizu
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Maria José Afonso, Liliana Freitas, Alcides Pereira, Luís Neves, Laura Guimarães, Lúcia Guilhermino, Bernhard Mayer, Fernando Rocha, José Manuel Marques, Helder I. Chaminé
|
Pág. 1 - 23
|
|
|
|
Chee Loong Wong, Juneng Liew, Zulkifli Yusop, Tarmizi Ismail, Raymond Venneker, Stefan Uhlenbrook
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Kent F. Kovacs, Ying Xu, Grant H. West, Michael Popp
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Johannes Boog, Jaime Nivala, Thomas Aubron, Scott Wallace, Christopher Sullivan, Manfred van Afferden, Roland A. Müller
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Zhijuan Qi, Tibin Zhang, Lifeng Zhou, Hao Feng, Ying Zhao, Bingcheng Si
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Zhiwei Wang, Shengtian Yang, Changsen Zhao, Juan Bai, Hezhen Lou, Ke Chen, Linna Wu, Guotao Dong, Qiuwen Zhou
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Bjorgvin Vilbergsson, Gudmundur V. Oddsson, Runar Unnthorsson
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Iván P. Vizcaíno, Enrique V. Carrera, Margarita Sanromán-Junquera, Sergio Muñoz-Romero, José Luis Rojo-Álvarez, Luis H. Cumbal
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Michelline M. R. Kansole, Tsair-Fuh Lin
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Qiting Zuo, Zengliang Luo, Xiangyi Ding
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Chris Blackmore, Severine van Bommel, Annemarieke de Bruin, Jasper de Vries, Lotten Westberg, Neil Powell, Natalie Foster, Kevin Collins, Pier Paolo Roggero, Giovanna Seddaiu
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
Muhammad Saleem Akhter, Guna Alankarage Hewa
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Ji Shen, Zhong Tong, Jianfeng Zhu, Xiaofei Liu, Fei Yan
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
Chen Jin, Kai Huang, Yajuan Yu, Yue Zhang
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Lijuan Cui, Wei Li, Yaqiong Zhang, Jiaming Wei, Yinru Lei, Manyin Zhang, Xu Pan, Xinsheng Zhao, Kai Li, Wu Ma
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Eleftherios Evangelou, Christos Tsadilas, Nikolaos Tserlikakis, Alexandros Tsitouras, Aristotelis Kyritsis
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Yuannan Long, Changshan Wu, Changbo Jiang, Shixiong Hu, Yizhuang Liu
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Vicente de Paulo R. da Silva, Sonaly D. de Oliveira, Arjen Y. Hoekstra, José Dantas Neto, João Hugo B. C. Campos, Célia C. Braga, Lincoln Eloi de Araújo, Danilo de Oliveira Aleixo, José Ivaldo B. de Brito, Márcio Dionísio de Souza, Romildo M. de Holanda
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Ivaylo Sirakov, Matthias Lutz, Andreas Graber, Alex Mathis, Yordan Staykov, Theo H. M. Smits, Ranka Junge
|
Pág. 1 - 7
|
|
|
|
Mustafa M. Aral, Jiabao Guan
|
Pág. 1 - 15
|
|
|
|
John S. Schwartz
|
Pág. 1 - 33
|
|
|
|
Dong-Jiing Doong, Weicheng Lo, Zoran Vojinovic, Wei-Lin Lee, Shin-Ping Lee
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
Arthur J. Gold, Kelly Addy, Alisa Morrison, Marissa Simpson
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Thi Phuoc Lai Nguyen, Laura Mula, Raffaele Cortignani, Giovanna Seddaiu, Gabriele Dono, Salvatore G.P. Virdis, Massimiliano Pasqui, Pier Paolo Roggero
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Héctor A. Ballinas-González, Victor H. Alcocer-Yamanaka, Adrián Pedrozo-Acuña
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Min Ge, Feng-Ping Wu, Min You
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Sarah Ward, David Butler
|
Pág. 1 - 25
|
|
|
|
Xiao Liu, Jingjie Yu, Ping Wang, Yichi Zhang, Chaoyang Du
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Muhammad Naeem Khan, Yuanbo Gong, Tingxing Hu, Rattan Lal, Jiangkun Zheng, Meta Francis Justine, Muhammad Azhar, Mingxuan Che, Haitao Zhang
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Kai-Chun Fan, Keh-Chin Chang, Kung-Ming Chung
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Miguel Ángel López Zavala, Jorge Isidro Ramos Patlán
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Edyta Kudlek, Mariusz Dudziak, Jolanta Bohdziewicz
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Zala Schmautz, Fionna Loeu, Frank Liebisch, Andreas Graber, Alex Mathis, Tja?a Griessler Bulc, Ranka Junge
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Paul Muñoz, Rolando Célleri, Jan Feyen
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Pedro J. Pinto, G. Mathias Kondolf
|
Pág. 1 - 23
|
|
|
|
Eduardo Leiva, Enzo Leiva-Aravena, Ignacio Vargas
|
Pág. 1 - 9
|
|
|
|
Ender Demirel, Mustafa M. Aral
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Roy E. Weitzell, Sujay S. Kaushal, Loretta M. Lynch, Steven M. Guinn, Andrew J. Elmore
|
Pág. 1 - 22
|
|
|
|
Bahram Saghafian, Rahman Davtalab, Arezoo Rafieeinasab, M. Reza Ghanbarpour
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Natalie Foster, Kevin Collins, Ray Ison, Chris Blackmore
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Chi-Feng Chen, Lin-Yi Tsai, Chi-Hsuan Fan, Jen-Yang Lin
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Amaryllis Mavragani, Karla Sypsa, Alexia Sampri, Konstantinos P. Tsagarakis
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Yongfang Wang, Jiquan Zhang, Enliang Guo, Zhenhua Dong, Lai Quan
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Stefan E. B. Weisner, Karin Johannesson, Geraldine Thiere, Henrik Svengren, Per Magnus Ehde, Karin S. Tonderski
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Chiara Biscarini, Silvia Di Francesco, Elena Ridolfi, Piergiorgio Manciola
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Yi-Kai Juan, Yi Chen, Jing-Ming Lin
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Ik-Chang Choi, Hyun No Kim, Hio-Jung Shin, John Tenhunen, Trung Thanh Nguyen
|
Pág. 1 - 19
|
|
|