|
|
Viktorija Va?takaite-Kairiene, Sigita Jurkoniene, Neringa Rasiukeviciute, Rasa Karkleliene and Giedre Samuoliene
|
|
|
|
|
Zhenwang Li, Quan Tang, Xu Wang, Baorui Chen, Chengming Sun and Xiaoping Xin
|
|
|
|
|
Martina Ghidoli, Michele Pesenti, Federico Colombo, Fabio Francesco Nocito, Roberto Pilu and Fabrizio Araniti
|
|
|
|
|
Mário C. Palombini, Pedro Palencia, Jessé Marques S. J. Pavão and José L. T. Chiomento
|
|
|
|
|
Xiaohui Yin, Yi Yuan, Xiaowen Han, Shuo Han, Yiting Li, Dongfang Ma, Zhengwu Fang, Shuangjun Gong and Junliang Yin
|
|
|
|
|
Mariana Cabral Pinto, Odair Honorato de Oliveira, Maria Beatriz Araújo de Oliveira, Cleiton Ribeiro da Silva, Marcela Portela Santos de Figueiredo, Rômulo Gil de Luna, Anielson dos Santos Souza, Lauter Silva Souto, Ancélio Ricardo de Oliveira Godim, Rodolfo Rodrigo de Almeida Lacerda, Andréa Chaves Fiuza Porto, Frank Gomes-Silva, Josimar Mendes de Vasconcelos, Guilherme Rocha Moreira, Maria Lindomárcia Leonardo da Costa, Mércia Regina Pereira de Figueiredo, Fabiana Aparecida Cavalcante Silva, Francisco Cássio Gomes Alvino, Amaro Epifânio Pereira Silva, Leonardo de Sousa Alves, Diogo Gonçalves Neder, Bianca Galúcio Pereira Araújo, Lucas Carvalho de Freitas, Tercilio Calsa Junior and João de Andrade Dutra FilhoaddShow full author listremoveHide full author list
|
|
|
|
|
Xuesheng Li, Shucheng Liao, Jiangan Hou, Wenjie Zhang, Guoqiang Yi and Haolin Li
|
|
|
|
|
Huilan Shi, Mengping Liu, Shihai Zhu, Zhonghua Duan, Rongrong Wu, Xiaolong Quan, Mengci Chen, Jiexue Zhang and Youming Qiao
|
|
|
|
|
Matabaro Joseph Malekera, Damas Mamba Mamba, Gauthier Bope Bushabu, Justin Cishugi Murhula, Hwal-Su Hwang and Kyeong-Yeoll Lee
|
|
|
|
|
Islombek Mirpulatov, Mikhail Gasanov and Sergey Matveev
|
|
|
|
|
Shuwen Li, Hong Xie, Yinglong Chen, Wei Jia, Di Dong, Mengdi Wang, Yinruizhi Li, Tiejun Zhang, Liebao Han and Yuehui Chao
|
|
|
|
|
Victoria Kamenchuk, Boris Rumiantsev, Sofya Dzhatdoeva, Elchin Sadykhov and Azret Kochkarov
|
|
|
|
|
Eduardo González María, Antonio Madueño Luna, Agustín Conesa Celdrán, Gemma Martínez Muñoz, Martin John Oates and Antonio Ruiz-Canales
|
|
|
|
|
Christina Chaski, Kyriakos D. Giannoulis, Alexios A. Alexopoulos and Spyridon A. Petropoulos
|
|
|
|
|
Demeke Teklu, Dawd Gashu, Edward J. M. Joy, Tilahun Amede and Martin R. Broadley
|
|
|
|
|
Ziyi Zan, Weifeng Yue, Hangzheng Zhao, Changming Cao, Fengyan Wu, Peirong Lin and Jin Wu
|
|
|
|
|
Giedre Motuzaite Matuzeviciute and Rimvydas Lau?ikas
|
|
|
|
|
Archis Pandya, Björn Thiele, Stephan Köppchen, Andres Zurita-Silva, Björn Usadel and Fabio Fiorani
|
|
|
|
|
Jiawei Gan, Wenxiu Zou, Xiaozeng Han, Xu Chen, Jun Yan and Xinchun Lu
|
|
|
|
|
Ana V. González-de-Peredo and Gerardo Fernández Barbero
|
|
|
|
|
Thidarat Rupngam, Aimé J. Messiga and Antoine Karam
|
|
|
|
|
Valeria Cafaro, Silvio Calcagno, Cristina Patanè, Salvatore Luciano Cosentino and Giorgio Testa
|
|
|
|
|
Héctor Iván Bedolla-Rivera, María de la Luz Xochilt Negrete-Rodríguez, Francisco Paúl Gámez-Vázquez, Dioselina Álvarez-Bernal and Eloy Conde-Barajas
|
|
|
|
|
Yang-Ju Son, Jai-Eok Park and Chu Won Nho
|
|
|
|
|
Qiaorong Wei, Yanbin Yin, Bin Deng, Xuewei Song, Zhenping Gong and Ying Shi
|
|
|
|
|
Yali Zhang, Junqi Xiao, Kangting Yan, Xiaoyang Lu, Wanjian Li, Haoxin Tian, Linlin Wang, Jizhong Deng and Yubin Lan
|
|
|
|
|
Zeqiang Shao, Emmanuel R. Mwakidoshi, Esther M. Muindi, Rogério P. Soratto, Shivani Ranjan, Smruti Ranjan Padhan, Andrew W. Wamukota, Sumit Sow, Daniel O. Wasonga, Jamal Nasar, Mahmoud F. Seleiman and Harun I. Gitari
|
|
|
|
|
Daniel Bañón, María Fernanda Ortuño, María Jesús Sánchez-Blanco, Beatriz Lorente Pagán and Sebastián Bañón
|
|
|
|
|
Bhawana Bhattarai, Cassandra K. Walker, Ashley J. Wallace, James G. Nuttall, Graham Hepworth, Joe F. Panozzo, Debra L. Partington and Glenn J. Fitzgerald
|
|
|
|
|
Xiaomin Feng, Ying Zhao, Wenlong Nie, Qiang Zhang, Zhixia Liu, Yijun Jiang, Kai Chen, Ning Yu, Xin Luan, Wenlong Li, Miaomiao Shan, Jianlong Xu and Qingshan Lin
|
|
|
|
|
Yibo Zhang, Hao Sun, Fanhang Zhang, Baohua Zhang, Shutian Tao, Haitao Li, Kaijie Qi, Shaoling Zhang, Seishi Ninomiya and Yue Mu
|
|
|
|
|
Yi Zhang, Endian Yang, Qin Liu and Chen Feng
|
|
|
|
|
Govind Dnyandev Vyavahare, Yejin Lee, Yeong Ju Seok, Han Na Kim, Jwakyung Sung and Jin Hee Park
|
|
|
|
|
Sitao Liu, Shenghui Fu, Anrui Hu, Pan Ma, Xianliang Hu, Xinyu Tian, Hongjian Zhang and Shuangxi Liu
|
|
|
|
|
Jiageng Du, Huitao Zhang, Weilong Li, Xiaoyan Li, Zhuo Wang, Ying Zhang, Aisheng Xiong and Mengyao Li
|
|
|
|
|
Xiangming Lei, Mingliang Wu, Yajun Li, Anwen Liu, Zhenhui Tang, Shang Chen and Yang Xiang
|
|
|
|
|
Qudratullah Soofizada, Antonio Pescatore, Simone Orlandini and Marco Napoli
|
|
|
|
|
Junduo Wang, Zeliang Zhang, Nala Zhang, Yajun Liang, Zhaolong Gong, Junhao Wang, Allah Ditta, Zhiwei Sang, Xueyuan Li and Juyun Zheng
|
|
|
|
|
Temitope Esther Olatunde Shonde, Moses Adeolu Adebayo, Ayomide Ajoke Bhadmus, Idris Ishola Adejumobi, Olaniyi A. Oyatomi, Benjamin Faloye and Michael T. Abberton
|
|
|
|
|
Min Li, Xuejing Wu, Yulei Zhu, Najeeb Ullah and Youhong Song
|
|
|
|
|
Khawla Nsiri and Abdelmajid Krouma
|
|
|
|
|
Jiying Kong, Zhenhai Luo, Chao Zhang, Min Tang, Rui Liu, Ziang Xie and Shaoyuan Feng
|
|
|
|
|
Bushra Ahmed Alhammad, Aden Mohamed, Muhammad Ali Raza, Mwende Ngie, Sagar Maitra, Mahmoud F. Seleiman, Daniel Wasonga and Harun I. Gitari
|
|
|
|
|
Anastasios Katsileros, Nikolaos Antonetsis, Maria-Georgia Gkika, Eleni Tani, Penelope J. Bebeli and Ioannis Tokatlidis
|
|
|
|
|
Sheng Jiang, Ziyi Liu, Jiajun Hua, Zhenyu Zhang, Shuai Zhao, Fangnan Xie, Jiangbo Ao, Yechen Wei, Jingye Lu, Zhen Li and Shilei Lyu
|
|
|
|
|
Siyao Yu, Haoran Bu, Xue Hu, Wancheng Dong and Lixin Zhang
|
|
|
|
|
Guowu Yu, Noman Shoaib, Yang Yang, Lun Liu, Nishbah Mughal, Yuewei Mou and Yubi Huang
|
|
|
|
|
Wei Yan, Tailong Tan, Hao Chen, Haiyan Sun, Rongkui Hui and Zhenqian Zhang
|
|
|
|
|
Jiao Deng, Lijuan Wang, Rebecca Njeri Damaris, Jiali Zhao, Lan Zhang, Tingting Wang, Chaojie Yang, Juan Huang, Taoxiong Shi, Liwei Zhu, Ziye Meng, Fang Cai and Qingfu Chen
|
|
|
|
|
Valentina Spanic and Hrvoje Sarcevic
|
|
|
|
|
Long Zhou, Qiu Dong, Jianqun Yu, Yang Wang, Yulong Chen, Mingwei Li, Wenjun Wang, Yajun Yu and Jun Yuan
|
|
|
|
|
Yanan Li, Chengyu Wang, Junnan Wu, Yumang Zhang, Qi Li, Shuxia Liu and Yunhang Gao
|
|
|
|
|
Yuanping Zhou, Wenjiao Luo, Maoxing Li, Qiong Wang, Yongxin Liu and Huachun Guo
|
|
|
|
|
Na Xu, Lin Meng, Fang Tang, Shasha Du, Yanli Xu, Shuai Kuang, Yuanda Lv, Wenjing Song, Yang Li, Weicong Qi and Yu Zhang
|
|
|
|
|
Lingyun Gao, Ran Yan, Wei He and Kongming Wu
|
|
|
|
|
|
Jizhong Deng, Chang Yang, Kanghua Huang, Luocheng Lei, Jiahang Ye, Wen Zeng, Jianling Zhang, Yubin Lan and Yali Zhang
|
|
|
|
|
Shankarappa Varalakshmi, Smrutishree Sahoo, Narendra Kumar Singh, Navneet Pareek, Priya Garkoti, Velmurugan Senthilkumar, Shruti Kashyap, Jai Prakash Jaiswal, Sherry Rachel Jacob and Amol N. Nankar
|
|
|
|
|
Ke Wu, Zhicheng Jia and Qifeng Duan
|
|
|
|
|
Gniewko Niedbala, Magdalena Piekutowska and Patryk Hara
|
|
|
|
|
Yanyou Wu and Yansheng Wu
|
|
|
|
|
Daria D. Emekeeva, Tomiris T. Kusainova, Lev I. Levitsky, Elizaveta M. Kazakova, Mark V. Ivanov, Irina P. Olkhovskaya, Mikhail L. Kuskov, Alexey N. Zhigach, Nataliya N. Glushchenko, Olga A. Bogoslovskaya and Irina A. Tarasova
|
|
|
|
|
Xiaojing Chen, Kaipeng Xi, Zhiping Yang, Jinjing Lu, Qiang Zhang, Bin Wang, Ke Wang and Jundong Shi
|
|
|
|
|
Antonio M. De Ron and Ana Paula Rodiño
|
|
|
|
|
Qingqing Zhou, Songchao Zhang, Xinyu Xue, Chen Cai and Baokun Wang
|
|
|
|
|
Jiajing Wang, Yahui He, Yiyi Tang, Li Liu, Yongqiang Li, Xingcan Chen and Wanfa Gu
|
|
|
|
|
Haiyan Chen, Zhenhai Jin, Rong Huang, Linxin He, Wangjun Tian, Liang Zhao and Zhenfen Zhang
|
|
|
|
|
Tebra Triki, Leila Bennani, Faiza Boussora, Samir Tlahig, Sihem Ben Ali, Amel Gasmi, Hedi Yahia, Khaled Belhouchette, Mohamed Loumerem and Ferdaous Guasmi
|
|
|
|
|
Feng Zhao, Yajie Li, Tongxia Cui and Jiangping Bai
|
|
|
|
|
Wanlu Zhang, Shiduo Niu, Jiaxin Yao, Yipeng Zhang, Xiao Li, Huixin Dong, Shuang Si, Hang Li, Xuelei Li, Jianhong Ren and Zhen Gao
|
|
|
|
|
Zhaoping Yang, Hugjiltu Minggagud, Qian Wang and Hongyuan Pan
|
|
|
|
|
Zehua Liu, Hanghang Liu, Binbin Tan, Xidui Wang and Peifang Chong
|
|
|
|
|
Nianbing Zhou, Yanhong Zhang, Tong Sun, Jinyan Zhu, Jinlong Hu and Qiangqiang Xiong
|
|
|
|
|
Dexiao Kong, Jiayi Wang, Qinghui Zhang, Junqiu Li and Jian Rong
|
|
|
|
|
Min Tang, Rui Liu, Hongchen Li, Xiaodong Gao, Pute Wu and Chao Zhang
|
|
|