|
|
Eduardo Leiva, Enzo Leiva-Aravena and Ignacio Vargas
|
|
|
|
|
Ender Demirel and Mustafa M. Aral
|
|
|
|
|
Pedro J. Pinto and G. Mathias Kondolf
|
|
|
|
|
Paul Muñoz, Rolando Célleri and Jan Feyen
|
|
|
|
|
Zala Schmautz, Fionna Loeu, Frank Liebisch, Andreas Graber, Alex Mathis, Tja?a Griessler Bulc and Ranka Junge
|
|
|
|
|
Edyta Kudlek, Mariusz Dudziak and Jolanta Bohdziewicz
|
|
|
|
|
Michelline M. R. Kansole and Tsair-Fuh Lin
|
|
|
|
|
|
Ik-Chang Choi, Hyun No Kim, Hio-Jung Shin, John Tenhunen and Trung Thanh Nguyen
|
|
|
|
|
Miguel Ángel López Zavala and Jorge Isidro Ramos Patlán
|
|
|
|
|
Yongfang Wang, Jiquan Zhang, Enliang Guo, Zhenhua Dong and Lai Quan
|
|
|
|
|
Yi-Kai Juan, Yi Chen and Jing-Ming Lin
|
|
|
|
|
Kai-Chun Fan, Keh-Chin Chang and Kung-Ming Chung
|
|
|
|
|
Chiara Biscarini, Silvia Di Francesco, Elena Ridolfi and Piergiorgio Manciola
|
|
|
|
|
Muhammad Naeem Khan, Yuanbo Gong, Tingxing Hu, Rattan Lal, Jiangkun Zheng, Meta Francis Justine, Muhammad Azhar, Mingxuan Che and Haitao Zhang
|
|
|
|
|
Stefan E. B. Weisner, Karin Johannesson, Geraldine Thiere, Henrik Svengren, Per Magnus Ehde and Karin S. Tonderski
|
|
|
|
|
Xiao Liu, Jingjie Yu, Ping Wang, Yichi Zhang and Chaoyang Du
|
|
|
|
|
Amaryllis Mavragani, Karla Sypsa, Alexia Sampri and Konstantinos P. Tsagarakis
|
|
|
|
|
Chi-Feng Chen, Lin-Yi Tsai, Chi-Hsuan Fan and Jen-Yang Lin
|
|
|
|
|
Natalie Foster, Kevin Collins, Ray Ison and Chris Blackmore
|
|
|
|
|
Bahram Saghafian, Rahman Davtalab, Arezoo Rafieeinasab and M. Reza Ghanbarpour
|
|
|
|
|
Sarah Ward and David Butler
|
|
|
|
|
Min Ge, Feng-Ping Wu and Min You
|
|
|
|
|
Héctor A. Ballinas-González, Victor H. Alcocer-Yamanaka and Adrián Pedrozo-Acuña
|
|
|
|
|
Thi Phuoc Lai Nguyen, Laura Mula, Raffaele Cortignani, Giovanna Seddaiu, Gabriele Dono, Salvatore G.P. Virdis, Massimiliano Pasqui and Pier Paolo Roggero
|
|
|
|
|
Vicente De Paulo R. Da Silva, Sonaly D. De Oliveira, Arjen Y. Hoekstra, José Dantas Neto, João Hugo B. C. Campos, Célia C. Braga, Lincoln Eloi De Araújo, Danilo De Oliveira Aleixo, José Ivaldo B. De Brito, Márcio Dionísio De Souza and Romildo M. De Holanda
|
|
|
|
|
Arthur J. Gold, Kelly Addy, Alisa Morrison and Marissa Simpson
|
|
|
|
|
Dong-Jiing Doong, Weicheng Lo, Zoran Vojinovic, Wei-Lin Lee and Shin-Ping Lee
|
|
|
|
|
|
Iván P. Vizcaíno, Enrique V. Carrera, Margarita Sanromán-Junquera, Sergio Muñoz-Romero, José Luis Rojo-Álvarez and Luis H. Cumbal
|
|
|
|
|
Mustafa M. Aral and Jiabao Guan
|
|
|
|
|
Ivaylo Sirakov, Matthias Lutz, Andreas Graber, Alex Mathis, Yordan Staykov, Theo H. M. Smits and Ranka Junge
|
|
|
|
|
Bjorgvin Vilbergsson, Gudmundur V. Oddsson and Runar Unnthorsson
|
|
|
|
|
Yuannan Long, Changshan Wu, Changbo Jiang, Shixiong Hu and Yizhuang Liu
|
|
|
|
|
Bjorgvin Vilbergsson, Gudmundur V. Oddsson and Runar Unnthorsson
|
|
|
|
|
Eleftherios Evangelou, Christos Tsadilas, Nikolaos Tserlikakis, Alexandros Tsitouras and Aristotelis Kyritsis
|
|
|
|
|
Lijuan Cui, Wei Li, Yaqiong Zhang, Jiaming Wei, Yinru Lei, Manyin Zhang, Xu Pan, Xinsheng Zhao, Kai Li and Wu Ma
|
|
|
|
|
Chen Jin, Kai Huang, Yajuan Yu and Yue Zhang
|
|
|
|
|
Ji Shen, Zhong Tong, Jianfeng Zhu, Xiaofei Liu and Fei Yan
|
|
|
|
|
Muhammad Saleem Akhter and Guna Alankarage Hewa
|
|
|
|
|
Chris Blackmore, Severine Van Bommel, Annemarieke De Bruin, Jasper De Vries, Lotten Westberg, Neil Powell, Natalie Foster, Kevin Collins, Pier Paolo Roggero and Giovanna Seddaiu
|
|
|
|
|
Qiting Zuo, Zengliang Luo and Xiangyi Ding
|
|
|
|
|
Zhiwei Wang, Shengtian Yang, Changsen Zhao, Juan Bai, Hezhen Lou, Ke Chen, Linna Wu, Guotao Dong and Qiuwen Zhou
|
|
|
|
|
Zhijuan Qi, Tibin Zhang, Lifeng Zhou, Hao Feng, Ying Zhao and Bingcheng Si
|
|
|
|
|
Maria José Afonso, Liliana Freitas, Alcides Pereira, Luís Neves, Laura Guimarães, Lúcia Guilhermino, Bernhard Mayer, Fernando Rocha, José Manuel Marques and Helder I. Chaminé
|
|
|
|
|
|
Johannes Boog, Jaime Nivala, Thomas Aubron, Scott Wallace, Christopher Sullivan, Manfred Van Afferden and Roland A. Müller
|
|
|
|
|
Kent F. Kovacs, Ying Xu, Grant H. West and Michael Popp
|
|
|
|
|
Chee Loong Wong, Juneng Liew, Zulkifli Yusop, Tarmizi Ismail, Raymond Venneker and Stefan Uhlenbrook
|
|
|
|
|
Ender Demirel and Mustafa M. Aral
|
|
|
|
|
Hyung Suk Kim, Ichiro Kimura and Yasuyuki Shimizu
|
|
|
|
|
|
Lin Liu, Liming Jiang, Yafei Sun, Hansheng Wang, Chaolu Yi and Houtse Hsu
|
|
|
|
|
Ah-Long Son, Byunghyun Kim and Kun-Yeun Han
|
|
|
|
|
Wilson Sousa Júnior, Claudia Baldwin, Jeff Camkin, Pedro Fidelman, Osman Silva, Susana Neto and Timothy F. Smith
|
|
|
|
|
Hio-Jung Shin, Hyun No Kim, Chul-Hyun Jeon, Min-Woo Jo, Trung Thanh Nguyen and John Tenhunen
|
|
|
|
|
John T. Fasullo and Robert S. Nerem
|
|
|
|
|
Hua Jin, Qiao Zhu, Xuehua Zhao and Yongbo Zhang
|
|
|
|
|
Marta P. Luz, Lindsay C. Beevers, Alan J. S. Cuthbertson, Gabriela M. Medero, Viviane S. Dias and Diego T. F. Nascimento
|
|
|
|
|
Khawar Rehman and Yong-Sik Cho
|
|
|
|
|
Binquan Li, Zhongmin Liang, Jianyun Zhang, Xueqing Chen, Xiaolei Jiang, Jun Wang and Yiming Hu
|
|
|
|
|
|
José-Luis Molina, Santiago Zazo, Pablo Rodríguez-Gonzálvez and Diego González-Aguilera
|
|
|
|
|
Konstantinos Stefanidis, Aikaterini Kostara and Eva Papastergiadou
|
|
|
|
|
Azucena Durán-Colmenares, Hector Barrios-Piña and Hermilo Ramírez-León
|
|
|
|
|
Shaowei Ning, Jie Wang, Juliang Jin and Hiroshi Ishidaira
|
|
|
|
|
Bo Liu, Xiangqian Zhou, Wei Li, Chengpeng Lu and Longcang Shu
|
|
|
|
|
Laura Cunningham, John Tibby, Sean Forrester, Cameron Barr and Jan Skjemstad
|
|
|
|
|
Alireza Taravat, Masih Rajaei, Iraj Emadodin, Hamidreza Hasheminejad, Rahman Mousavian and Ehsan Biniyaz
|
|
|
|
|
Jordan F. Clark, Stephanie H. Urióstegui, Richard K. Bibby, Bradley K. Esser and Gideon Tredoux
|
|
|
|
|
Roy E. Weitzell, Sujay S. Kaushal, Loretta M. Lynch, Steven M. Guinn and Andrew J. Elmore
|
|
|