|
|
Michael Xevgenis, Dimitrios G. Kogias, Panagiotis A. Karkazis and Helen C. Leligou
|
|
|
|
|
Kongpei Wu, Huiqin Qu and Conggui Huang
|
|
|
|
|
Beibei Song, Dehua Zhou, Jiahe Wu, Xiaowei Yuan, Yiming Zhu and Chuansheng Wang
|
|
|
|
|
Xu Wang, Bin Shi and Yili Fang
|
|
|
|
|
Alireza Alaei, Ying Wang, Vinh Bui and Bela Stantic
|
|
|
|
|
Alessia Paglialonga, Rebecca Theal, Bruce Knox, Robert Kyba, David Barber, Aziz Guergachi and Karim Keshavjee
|
|
|
|
|
Yong Xu, Hong Ni and Xiaoyong Zhu
|
|
|
|
|
Xingyuan Yang, Jie Yuan, Hao Yang, Ya Kong, Hao Zhang and Jinyu Zhao
|
|
|
|
|
Renaud Fabre, Otmane Azeroual, Joachim Schöpfel, Patrice Bellot and Daniel Egret
|
|
|
|
|
Uddom Lee, Peng Jiang, Hongyi Wu and Chunsheng Xin
|
|
|
|
|
Soumya Prakash Otta, Subhrakanta Panda, Maanak Gupta and Chittaranjan Hota
|
|
|
|
|
Damián Keller, Azeema Yaseen, Joseph Timoney, Sutirtha Chakraborty and Victor Lazzarini
|
|
|
|
|
Keattikorn Samarnggoon, Supara Grudpan, Noppon Wongta and Konlawat Klaynak
|
|
|
|
|
Mohammad Al Khasawneh, Abdel-Aziz Ahmad Sharabati, Shafig Al-Haddad, Rania Al-Daher, Sarah Hammouri and Sima Shaqman
|
|
|
|
|
Peter R. J. Trim, Yang-Im Lee and An Vu
|
|
|
|
|
Jiaqi Zhao, Ming Xu, Yunzhi Chen and Guoliang Xu
|
|
|
|
|
Mazen Gazzan and Frederick T. Sheldon
|
|
|
|
|
Muntadher Sallal, Ruairí de Fréin and Ali Malik
|
|
|
|
|
Ricardo Martins Gonçalves, Miguel Mira da Silva and Paulo Rupino da Cunha
|
|
|
|
|
Zhiyuan Wang, Hong Ni and Rui Han
|
|
|
|
|
Mohammad (Behdad) Jamshidi, Omid Moztarzadeh, Alireza Jamshidi, Ahmed Abdelgawad, Ayman S. El-Baz and Lukas Hauer
|
|
|
|
|
Francesco Morgan Bono, Luca Radicioni, Simone Cinquemani, Lorenzo Benedetti, Gabriele Cazzulani, Claudio Somaschini and Marco Belloli
|
|
|
|
|
Carlos Ocampo-López, Oscar Muñoz-Blandón, Leidy Rendón-Castrillón and Margarita Ramírez-Carmona
|
|
|
|
|
Muhammad Amish Hasan, Tanveer Ahmad, Asim Anwar, Salman Siddiq, Abdul Malik, Waseem Nazar and Imran Razzaq
|
|
|
|
|
Miguel Ángel García-Delgado, Sonia Rodríguez-Cano, Vanesa Delgado-Benito and María Lozano-Álvarez
|
|
|
|
|
Virginia M. Romero and Eduardo B. Fernandez
|
|
|
|
|
Jonathan Lancelot, Bhaskar P. Rimal and Edward M. Dennis
|
|
|
|
|
Qiuhong Zhai, Wenhao Zhu, Xiaoyu Zhang and Chenyun Liu
|
|
|
|
|
Husam H. Hasan and Zainab T. Alisa
|
|
|
|
|
Dimitris Gkoulis, Cleopatra Bardaki, George Kousiouris and Mara Nikolaidou
|
|
|
|
|
Ahmad Taha, Basel Barakat, Mohammad M. A. Taha, Mahmoud A. Shawky, Chun Sing Lai, Sajjad Hussain, Muhammad Zainul Abideen and Qammer H. Abbasi
|
|
|
|
|
Yuting Guan, Junjiang He, Tao Li, Hui Zhao and Baoqiang Ma
|
|
|
|
|
María E. Sousa-Vieira and Manuel Fernández-Veiga
|
|
|
|
|
Reza Aria, Norm Archer, Moein Khanlari and Bharat Shah
|
|
|
|
|
Sikha Bagui, Dustin Mink, Subhash Bagui, Sakthivel Subramaniam and Daniel Wallace
|
|
|