|
|
Santiago Cabrera, Marie Anne Eurie Forio, Koen Lock, Marte Vandenbroucke, Tania Oña, Miguel Gualoto, Peter L. M. Goethals and Christine Van der heyden
|
|
|
|
|
Munique A. B. Moraes, Raphaella A. M. Rodrigues, Louise Schlüter, Raju Podduturi, Niels O. G. Jørgensen and Maria C. Calijuri
|
|
|
|
|
Soha M. Mostafa, Osama Wahed, Walaa Y. El-Nashar, Samia M. El-Marsafawy, Martina Zelenáková and Hany F. Abd-Elhamid
|
|
|
|
|
Loredana Manfra, Chiara Maggi, Giuseppe d?Errico, Alice Rotini, Barbara Catalano, Silvia Maltese, Ginevra Moltedo, Giulia Romanelli, Giulio Sesta, Giuseppe Granato, Pasquale Lanera, Marina Amici, Giacomo Martuccio, Fulvio Onorati, Rossella Di Mento, Maria T. Berducci, Gianluca Chiaretti, Olga Faraponova, Francesco Regoli and Andrea Tornambè
|
|
|
|
|
Yeon-Moon Choo, Jong-Gu Kim and Sang-Ho Park
|
|
|
|
|
Nicolas Akil, Guillaume Artigue, Michaël Savary, Anne Johannet and Marc Vinches
|
|
|
|
|
Fei-Fei Liu, Su-Chun Wang, Zhi-Lin Zhu and Guang-Zhou Liu
|
|
|
|
|
Tao Zhou, Zengchuan Dong, Xiuxiu Chen and Qihua Ran
|
|
|
|
|
Jorge Leandro and James Shucksmith
|
|
|
|
|
Carmen Rojo, Dalia Lumbi, Ariel Aguilar, Karen Palacios, Katherine Osorio and Pilar Ruiz
|
|
|
|
|
Maho Iwaki, Yosuke Yamashiki, Takashi Toda, Chunmeng Jiao and Michio Kumagai
|
|
|
|
|
Adina Moraru, Michal Pavlícek, Oddbjørn Bruland and Nils Rüther
|
|
|
|
|
Paula Rodríguez-Villanueva and David Sauri
|
|
|
|
|
Jong Seok Lee and Hyun Il Choi
|
|
|
|
|
Yeon-Moon Choo, Sang-Bo Sim and Yeon-Woong Choe
|
|
|
|
|
Richard E. Lizotte, Peter C. Smiley, Robert B. Gillespie and Scott S. Knight
|
|
|
|
|
|
Farida Boubé Dobi, Eugène Koffi Kouakou, Yahaya Nazoumou, Boubacar Abdou Boko, Sophie Ngomune Edimo, Fadji Zaouna Maina and Moussa Konaté
|
|
|
|
|
Pilar Gracia-de-Rentería and Ramón Barberán
|
|
|
|
|
Sang-ik Lee, Jin-Yong Choi and Won Choi
|
|
|
|
|
Yoonja Kang and Yeongji Oh
|
|
|
|
|
Chulsang Yoo, Huy Phuong Doan, Changhyun Jun and Wooyoung Na
|
|
|
|
|
Yassine Belghaddar, Nanee Chahinian, Abderrahmane Seriai, Ahlame Begdouri, Reda Abdou and Carole Delenne
|
|
|
|
|
Lamprini Malea, Konstantinia Nakou, Apostolos Papadimitriou, Athanasios Exadactylos and Sotiris Orfanidis
|
|
|
|
|
Ismail Abd-Elaty, Abdelrahman M. Said, Gamal M. Abdelaal, Martina Zelenáková, Jan Jandora and Hany F. Abd-Elhamid
|
|
|
|
|
Fekadu Aduna Duguma, Fekadu Fufa Feyessa, Tamene Adugna Demissie and Krystyna Januszkiewicz
|
|
|
|
|
Bahareh Montazeri, Olga Koba-Ucun, Idil Arslan-Alaton and Tugba Olmez-Hanci
|
|
|
|
|
Wei Shang, Shuanggen Jin, Yang He, Yuanyuan Zhang and Jian Li
|
|
|
|
|
Shawn Jun, Cherisse Chun, Kacie Ho and Yong Li
|
|
|
|
|
John Day, Reed Goodman, Zhongyuan Chen, Rachael Hunter, Liviu Giosan and Yanna Wang
|
|
|
|
|
Rebecca Schiel, Bruce M. Wilson and Malcolm Langford
|
|
|
|
|
Christin Wilske, Peter Herzsprung, Oliver J. Lechtenfeld, Norbert Kamjunke, Jürgen W. Einax and Wolf von Tümpling
|
|
|
|
|
Hang Trieu, Per Bergström, Mikael Sjödahl, J. Gunnar I. Hellström, Patrik Andreasson and Henrik Lycksam
|
|
|
|
|
Hsin-Fu Yeh, Tsien-Ting Huang and Jhe-Wei Lee
|
|
|
|
|
Indrastuti, Shinobu Kazama and Satoshi Takizawa
|
|
|
|
|
Chirayu Jaroenongard, Mukand S. Babel, Sangam Shrestha, Sutat Weesakul, Vilas Nitivattananon and Dibesh Khadka
|
|
|
|
|
Jenq-Tzong Shiau and Yu-Cheng Lien
|
|
|
|
|
Xinjian Guan, Qiongying Du, Wenge Zhang and Baoyong Wang
|
|
|
|
|
Lucileine de Assumpção, Maristela Cavicchioli Makrakis, Jhony Ferry Mendonça da Silva, Karane Allison Silvestre de Moraes, Suelen Fernanda Ranucci Pini, Patrícia Sarai da Silva, Elaine Antoniassi Luiz Kashiwaqui, Eduardo Gentil, Lenice Souza-Shibatta, Oscar Akio Shibatta and Sergio Makrakis
|
|
|
|
|
Salman A. M. Fadl-Elmola, Cristian Moisescu Ciocan and Ioana Popescu
|
|
|
|
|
Bryan Acosta-Angulo, Jose Lara-Ramos, Jennyfer Diaz-Angulo, Miguel Angel Mueses and Fiderman Machuca-Martínez
|
|
|
|
|
Marco Klein, Moritz Hartmann and Franz von Bock und Polach
|
|
|
|
|
Vsevolod Moreido, Boris Gartsman, Dimitri P. Solomatine and Zoya Suchilina
|
|
|
|
|
Ming Fai Chow, Muhammad Fadhlullah Abu Bakar, Jee Khai Wong and Lloyd Ling
|
|
|
|
|
Mohammad A. Moghaddam, Paul A. T. Ferre, Mohammad Reza Ehsani, Jeffrey Klakovich and Hoshin Vijay Gupta
|
|
|
|
|
Abiola Abraham Adebiyi and Peng Hu
|
|
|
|
|
Caroline Hallin, Jacobus L. A. Hofstede, Grit Martinez, Jürgen Jensen, Nina Baron, Thorsten Heimann, Aart Kroon, Arne Arns, Björn Almström, Per Sørensen and Magnus Larson
|
|
|
|
|
Prashant K. Srivastava, Rajani Kumar Pradhan, George P. Petropoulos, Varsha Pandey, Manika Gupta, Aradhana Yaduvanshi, Wan Zurina Wan Jaafar, Rajesh Kumar Mall and Atul Kumar Sahai
|
|
|
|
|
Hai-Tao Chen, A-Long Li, Wen-Chuan Wang and Zhao Zhao
|
|
|
|
|
Kalomoira Zisopoulou and Dionysia Panagoulia
|
|
|
|
|
Jingzhou Zhang, Shengtang Zhang, Si Chen, Ming Liu, Xuefeng Xu, Jiansen Zhou, Wenjun Wang, Lijun Ma and Chuantao Wang
|
|
|
|
|
Kathi Jo Jankowski, Linda A. Deegan, Christopher Neill, Hillary L. Sullivan, Paulo Ilha, Leonardo Maracahipes-Santos, Nubia Marques and Marcia N. Macedo
|
|
|
|
|
Jonathan P. Truslove, Andrea B. Coulson, Emma Mbalame and Robert M. Kalin
|
|
|
|
|
Francisco Javier Caballero, Miguel Ángel Toledo, Rafael Moran and Javier San Mauro
|
|
|
|
|
Yuhang Han, Bin Liu, Dan Xu, Chaoguo Yuan, Yanan Xu, Jinxia Sha, Su Li, Yifan Chang, Bolun Sun and Zhiheng Xu
|
|
|
|
|
Fabrizio Antonioli, Stefano Furlani, Paolo Montagna, Paolo Stocchi, Lucio Calcagnile, Gianluca Quarta, Jonathan Cecchinel, Valeria Lo Presti, Maurizio Gasparo Morticelli, Franco Foresta Martin, Edwige Pons-Branchu and Valeria Vaccher
|
|
|
|
|
Manny Anthony M. Taguba, Dennis C. Ong, Benny Marie B. Ensano, Chi-Chuan Kan, Nurak Grisdanurak, Jurng-Jae Yee and Mark Daniel G. de Luna
|
|
|
|
|
José Ángel Aranda, Carles Beneyto, Martí Sánchez-Juny and Ernest Bladé
|
|
|
|
|
|
Giovanni Massazza, Maurizio Bacci, Luc Descroix, Mohamed Housseini Ibrahim, Edoardo Fiorillo, Gaptia Lawan Katiellou, Geremy Panthou, Alessandro Pezzoli, Maurizio Rosso, Elisa Sauzedde, Andrea Terenziani, Tiziana De Filippis, Leandro Rocchi, Sara Burrone, Maurizio Tiepolo, Théo Vischel and Vieri Tarchiani
|
|
|