|
|
Sumit Mishra, Nikhil Singh and Devanjan Bhattacharya
|
|
|
|
|
Shengyu Shen, Jiasheng Chen, Shaoyi Zhang, Dongbing Cheng, Zhigang Wang and Tong Zhang
|
|
|
|
|
Ming-Shih Chen, Yao-Tsung Ko and Wen-Che Hsieh
|
|
|
|
|
Jing Li, Wenyue Guo, Haiyan Liu, Xin Chen, Anzhu Yu and Jia Li
|
|
|
|
|
|
Meng-Cong Zheng and Yao-Wei Liu
|
|
|
|
|
Mohammad Sadegh Bahadori, Alexandre B. Gonçalves and Filipe Moura
|
|
|
|
|
Olaf Kühne, Dennis Edler and Corinna Jenal
|
|
|
|
|
Jae Sung Kim and Isaya Kisekka
|
|
|
|
|
Israa Kadhim and Fanar M. Abed
|
|
|
|
|
Jiaxin Zhang, Tomohiro Fukuda and Nobuyoshi Yabuki
|
|
|
|
|
Jung-Hong Hong and Yi-Tin Shi
|
|
|
|
|
Xungen Li, Feifei Men, Shuaishuai Lv, Xiao Jiang, Mian Pan, Qi Ma and Haibin Yu
|
|
|
|
|
Jang You Park, Dong June Ryu, Kwang Woo Nam, Insung Jang, Minseok Jang and Yonsik Lee
|
|
|
|
|
Yuanhong Qiu, Jian Yin, Ting Zhang, Yiming Du and Bin Zhang
|
|
|
|
|
Wenyuan Kong, Caiying Liao, Qian Xu, Jiabei Wang and Teng Fei
|
|
|
|
|
Márton Pál and Gáspár Albert
|
|
|
|
|
Ruifang Zhao, Xiaolan Xie, Xun Zhang, Min Jin and Mengmeng Hao
|
|
|
|
|
Daniela Stroppiana, Gloria Bordogna, Matteo Sali, Mirco Boschetti, Giovanna Sona and Pietro Alessandro Brivio
|
|
|
|
|
Shaojun Liu, Yi Long, Ling Zhang and Hao Liu
|
|
|
|
|
Alexis Richard C. Claridades and Jiyeong Lee
|
|
|
|
|
Gustavo Rocha and Luís Mateus
|
|
|
|
|
Pengyuan Wang, Xiao Huang, Joseph Mango, Di Zhang, Dong Xu and Xiang Li
|
|
|
|
|
Thibaud Chassin, Adeline Cherqui, Jens Ingensand and Florent Joerin
|
|
|
|
|
Dan He, Zixuan Chen, Tao Pei and Jing Zhou
|
|
|
|
|
Katarzyna Slomska-Przech, Tomasz Panecki and Wojciech Pokojski
|
|
|
|
|
Bing Han, Mingxing Hu, Jiemin Zheng and Tan Tang
|
|
|
|
|
Géraldine Del Mondo, Peng Peng, Jérôme Gensel, Christophe Claramunt and Feng Lu
|
|
|
|
|
Fan Xue, Xiao Li, Weisheng Lu, Christopher J. Webster, Zhe Chen and Lvwen Lin
|
|
|
|
|
Spencer P. Chainey, Jhonata A. S. Matias, Francisco Carlos F. Nunes Junior, Ticiana L. Coelho da Silva, José Antônio F. de Macêdo, Regis P. Magalhães, José F. de Queiroz Neto and Wellington C. P. Silva
|
|
|
|
|
Qifei Zhou, Changqing Zhu and Na Ren
|
|
|
|
|
Lukasz Musiaka and Marta Nalej
|
|
|
|
|
Qiuping Li, Haowen Luo and Xuechen Luan
|
|
|
|
|
Enrique García-Tejeda, Gustavo Fondevila and Oscar S. Siordia
|
|
|
|
|
Bilal Aslam, Ahsen Maqsoom, Nauman Khalid, Fahim Ullah and Samad Sepasgozar
|
|
|
|
|
Guglielmo Pristeri, Francesca Peroni, Salvatore Eugenio Pappalardo, Daniele Codato, Antonio Masi and Massimo De Marchi
|
|
|
|
|
Zhibin Pan, Jin Tang, Tardi Tjahjadi and Fan Guo
|
|
|
|
|
Hugo Castro Noblejas, Juan Francisco Sortino Barrionuevo, Darío Gumiel Muñoz and Matías Francisco Mérida Rodríguez
|
|
|
|
|
Ermioni-Eirini Papadopoulou, Christos Vasilakos, Nikolaos Zouros and Nikolaos Soulakellis
|
|
|
|
|
|
Bin Hu, Yongyang Xu, Xiao Huang, Qimin Cheng, Qing Ding, Linze Bai and Yan Li
|
|
|
|
|
Jinwoo Park and Daniel W. Goldberg
|
|
|
|
|
Erik Bollen, Rik Hendrix, Bart Kuijpers and Alejandro Vaisman
|
|
|
|
|
Mohamed A. Damos, Jun Zhu, Weilian Li, Abubakr Hassan and Elhadi Khalifa
|
|
|
|
|
Spencer P. Chainey and Franklin Epiphanio Gomes de Almeida
|
|
|
|
|
Raphael Witt, Lukas Loos and Alexander Zipf
|
|
|
|
|
Mona Bartling, Clemens R. Havas, Stefan Wegenkittl, Tumasch Reichenbacher and Bernd Resch
|
|
|
|
|
Wuping Liu, Wei Guo and Xinyan Zhu
|
|
|
|
|
Wenmin Yao, Tong Chu, Wenlong Tang, Jingyu Wang, Xin Cao, Fengjun Zhao, Kang Li, Guohua Geng and Mingquan Zhou
|
|
|
|
|
Xiang Feng, Peipei Wu, Wei Shen and Qian Huang
|
|
|
|
|
Nicholus Mboga, Stefano D?Aronco, Tais Grippa, Charlotte Pelletier, Stefanos Georganos, Sabine Vanhuysse, Eléonore Wolff, Benoît Smets, Olivier Dewitte, Moritz Lennert and Jan Dirk Wegner
|
|
|
|
|
Stavroula Dimitriadou and Konstantinos G. Nikolakopoulos
|
|
|
|
|
|
Jinxin Wang, Yan Shi, Zilong Qin, Yihang Chen and Zening Cao
|
|
|
|
|
Patricia K. Doyle-Baker, Andrew Ladle, Angela Rout and Paul Galpern
|
|
|
|
|
Lewen Zhao, Jan Dou?a and Pavel Václavovic
|
|
|
|
|
Yuming Lu, Bingfang Wu, Nana Yan, Weiwei Zhu, Hongwei Zeng, Zonghan Ma, Jiaming Xu, Xinghua Wu and Bo Pang
|
|
|
|
|
José Manuel Naranjo Gómez, Rui Alexandre Castanho, José Cabezas Fernández and Luís Loures
|
|
|
|
|
Saeid Zare Naghadehi, Milad Asadi, Mohammad Maleki, Seyed-Mohammad Tavakkoli-Sabour, John Lodewijk Van Genderen and Samira-Sadat Saleh
|
|
|
|
|
Aulia Akbar, Johannes Flacke, Javier Martinez and Martin F. A. M. van Maarseveen
|
|
|
|
|
Sifiso Xulu, Nkanyiso Mbatha and Kabir Peerbhay
|
|
|
|
|
Hanchen Yu, Jingwei Li, Sarah Bardin, Hengyu Gu and Chenjing Fan
|
|
|
|
|
David Alvarez Castro and Alistair Ford
|
|
|
|
|
Yuting Liang and Yunfeng Hu
|
|
|
|
|
Prashant K. Srivastava, George P. Petropoulos, Rajendra Prasad and Dimitris Triantakonstantis
|
|
|
|
|
Jan Ketil Rød, Arne H. Eide, Thomas Halvorsen and Alister Munthali
|
|
|
|
|
Radek Barvir, Alena Vondrakova and Jan Brus
|
|
|
|
|
Marketa Beitlova, Stanislav Popelka, Vít Vo?enílek, Kamila Facevicová, Barbora Anna Janecková and Vladimír Matlach
|
|
|
|
|
Hang Liu, Riken Homma, Qiang Liu and Congying Fang
|
|
|
|
|
Ubaldo Marín-Comitre, Álvaro Gómez-Gutiérrez, Francisco Lavado-Contador, Manuel Sánchez-Fernández and Alberto Alfonso-Torreño
|
|
|
|
|
Ruichen Zhang, Shaofeng Bian and Houpu Li
|
|
|
|
|
Lianwei Li, Yangfeng Xu, Cunjin Xue, Yuxuan Fu and Yuanyu Zhang
|
|
|
|
|
Litao Han, Cheng Gong, Lei Gu, Hu Qiao, Aiguo Zhang and Mengfan Liu
|
|
|
|
|
Clemens Havas, Lorenz Wendlinger, Julian Stier, Sahib Julka, Veronika Krieger, Cornelia Ferner, Andreas Petutschnig, Michael Granitzer, Stefan Wegenkittl and Bernd Resch
|
|
|
|
|
Miguel Lourenço, Luís B. Oliveira, João P. Oliveira, André Mora, Henrique Oliveira and Rui Santos
|
|
|
|
|
Sara Ait-Lamallam, Reda Yaagoubi, Imane Sebari and Omar Doukari
|
|
|
|
|
Long Chen, Antoni B. Moore and Sandra Mandic
|
|
|
|
|
Bruna Almeida and Pedro Cabral
|
|
|
|
|
Waishan Qiu, Wenjing Li, Xun Liu and Xiaokai Huang
|
|
|
|
|
Burak Ekim, Elif Sertel and M. Erdem Kabadayi
|
|
|