|
|
Walaa Elnashar, Hany F. Abd-Elhamid, Martina Zelenáková and Ahmed Elyamany
|
|
|
|
|
Shuaiguo Li, Kejian Tian, Qing Qiu, Yue Yu, Han Li, Menghan Chang, Xuejian Sun, Jinming Gu, Fenglin Zhang, Yibing Wang and Hongliang Huo
|
|
|
|
|
Jerzy Zawisza, Iwona Radosz, Jaroslaw Biegowski and Leszek M. Kaczmarek
|
|
|
|
|
Amare Bantider, Bamlaku Tadesse, Adey Nigatu Mersha, Gete Zeleke, Taye Alemayehu, Mohsen Nagheeby and Jaime Amezaga
|
|
|
|
|
|
Hebatullah H. Farghal, Marianne Nebsen and Mayyada M. H. El-Sayed
|
|
|
|
|
Mara Meggiorin, Giulia Passadore, Silvia Bertoldo, Andrea Sottani and Andrea Rinaldo
|
|
|
|
|
Lana Filipovic, Jasmina Defterdarovic, Rui Chen, Vedran Krevh, Horst H. Gerke, Thomas Baumgartl, Zoran Kovac, Gabrijel Ondra?ek, Stanko Ru?icic, Hailong He, Jaromir Dusek and Vilim Filipovic
|
|
|
|
|
|
Astrid Schilmann, Andrés Sánchez-Pájaro, Marbella T. Ovilla-Muñoz, Juan Téllez-Sosa, Sugey Bravo-Romero, Sara Yuvisela Bahena-Reyes, Margarita Lobato, Jesús Martínez-Barnetche, Celia Mercedes Alpuche-Aranda, Héctor Lamadrid-Figueroa and Tonatiuh Barrientos-Gutiérrez
|
|
|
|
|
Shufang Wang and Liping Wang
|
|
|
|
|
Lidriana Pinheiro, Antônio Rodrigues Ximenes Neto, Francisco Assis Aquino Bezerra Filho, Cassia Rosane Silveira Pinto, Laldiane de Souza Pinheiro, Paulo Pessoa, Regimário Lima Filho, Regina Balbino da Silva, Jáder Morais, Adryane Gorayeb, Lorenzo Bramanti and Sergio Rossi
|
|
|
|
|
Mohammed Baljon and Sunil Kumar Sharma
|
|
|
|
|
Shin Ying Ang, Hui Weng Goh, Bashirah Mohd Fazli, Hazzeman Haris, Nor Ariza Azizan, Nor Azazi Zakaria and Zubaidi Johar
|
|
|
|
|
Jennifer Treviño, Miguel Rodríguez-Rodríguez, María José Montes-Vega, Héctor Aguilera, Ana Fernández-Ayuso and Nuria Fernández-Naranjo
|
|
|
|
|
|
Kai Zhang, Dongli Li, Xuejun He, Changyuan Xie and Haibo He
|
|
|
|
|
Mary T. Motloung, Sifiso I. Magagula, Andiswa Kaleni, Tlholohelo S. Sikhosana, Kgomotso Lebelo and Mokgaotsa J. Mochane
|
|
|
|
|
Mingxiang Liu, Lei Zhang, Le Han, Ying Zhang, Chengjun Gu and Jianbo Huang
|
|
|
|
|
Yaping Zhao, Yanrong Li, Jianjun Feng, Mengfan Dang, Yajing Ren and Xingqi Luo
|
|
|
|
|
Gustavo Lopes Muniz, Agda Loureiro Gonçalves Oliveira, Maria Geralda Benedito, Nicolás Duarte Cano, Antonio Pires de Camargo and Ariovaldo José da Silva
|
|
|
|
|
César Padilla-Mendoza, Franklin Torres-Bejarano, Gabriel Campo-Daza and Luis Carlos González-Márquez
|
|
|
|
|
Mulugeta Admas, Assefa M. Melesse, Brook Abate and Getachew Tegegne
|
|
|
|
|
Mohamed Sameer Hoosain, Babu Sena Paul, Wesley Doorsamy and Seeram Ramakrishna
|
|
|
|
|
Annalisa Azzola, Virginia Picchio, Valentina Asnaghi, Carlo Nike Bianchi, Carla Morri, Alice Oprandi and Monica Montefalcone
|
|
|
|
|
Bin Xu, Dapeng Li, Kaijin Wei, Xiangyun Zhu, Jin Xu and Baoshan Ma
|
|
|
|
|
Zhenjiang Wu, Chuiyu Lu, Qingyan Sun, Wen Lu, Xin He, Tao Qin, Lingjia Yan and Chu Wu
|
|
|
|
|
|
Andrei Kholmogorov, Vladimir Ponomarev, Nadezhda Syrbu and Svetlana Shkorba
|
|
|
|
|
Vedran Krevh, Jannis Groh, Lutz Weihermüller, Lana Filipovic, Jasmina Defterdarovic, Zoran Kovac, Ivan Magdic, Boris Lazarevic, Thomas Baumgartl and Vilim Filipovic
|
|
|
|
|
Luofan Li, Xinju Li, Beibei Niu and Zixuan Zhang
|
|
|
|
|
Sergey Kunin, Olga Semenova, Terry V. Callaghan, Olga Shaduyko and Vladimir Bodur
|
|
|
|
|
Donat-P. Häder and Kunshan Gao
|
|
|
|
|
Fei Li, S. G. Cheung, P. K. S. Shin, Xiaoshou Liu, Yanan Li and Fanghong Mu
|
|
|
|
|
Marco Cavaliere, Vittoria Scipioni, Fabio Francescangeli, Luciana Ferraro and Fabrizio Frontalini
|
|
|
|
|
Tengyun Xue, Xiuli Xue, Sichun Long, Qiunan Chen, Shide Lu and Chaofeng Zeng
|
|
|
|
|
Farzaneh Soltani, Saman Javadi, Abbas Roozbahani, Ali Reza Massah Bavani, Golmar Golmohammadi, Ronny Berndtsson, Sami Ghordoyee Milan and Rahimeh Maghsoudi
|
|
|
|
|
Vanessa Gonçalves, Antonio Albuquerque, Paulo Carvalho, Pedro Almeida and Victor Cavaleiro
|
|
|
|
|
Hao Xue, Min Xu, Yueyang Yu, Jiancheng Wan, Chen Liu and Fansheng Meng
|
|
|
|
|
Hao Zou, Jing-Sen Cai, E-Chuan Yan, Rui-Xuan Tang, Lin Jia and Kun Song
|
|
|
|
|
Alexei V. Chernyshev and Neonila E. Polyakova
|
|
|
|
|
Putu Ayustin Suriasni, Ferry Faizal, Camellia Panatarani, Wawan Hermawan and I Made Joni
|
|
|
|
|
Esther Sánchez-Almodóvar, Jorge Olcina-Cantos, Javier Martí-Talavera, Antonio Prieto-Cerdán and Ascensión Padilla-Blanco
|
|
|
|
|
Priyanka Lal, Biswaranjan Behera, Malu Ram Yadav, Eshita Sharma, Muhammad Ahsan Altaf, Abhijit Dey, Awadhesh Kumar, Rahul Kumar Tiwari, Milan Kumar Lal and Ravinder Kumar
|
|
|
|
|
Suyu Jiang, Fei Yan, Jian Zhang and Bo Song
|
|
|