|
|
Nikita Stsepuro, Pavel Nosov, Maxim Galkin, George Krasin, Michael Kovalev and Sergey Kudryashov
|
|
|
|
|
Xiangdong Sun, Lijun Lu, Li Qi, Yingjie Mei, Xiaoyun Liu and Wufan Chen
|
|
|
|
|
Jifang Wu, Jianghua Lv, Haoming Guo and Shilong Ma
|
|
|
|
|
Giovanni Crisci, Giancarlo Ramaglia, Gian Piero Lignola, Francesco Fabbrocino and Andrea Prota
|
|
|
|
|
Eva Llera-Sastresa, Luis M. Romeo, Sabina Scarpellini and Pilar Portillo-Tarragona
|
|
|
|
|
Marina Bonomolo, Patrizia Ribino and Gianpaolo Vitale
|
|
|
|
|
|
Jae Yun Lee, Young Geun Yoon, Tae Keun Oh, Seunghee Park and Sang Il Ryu
|
|
|
|
|
Cher Ming Tan, Preetpal Singh and Che Chen
|
|
|
|
|
Mohammed Isam Ismael Abdi, Muhammad Umer Khan, Ahmet Günes and Deepti Mishra
|
|
|
|
|
Flaminia Chellini, Alessia Tani, Sandra Zecchi-Orlandini, Marco Giannelli and Chiara Sassoli
|
|
|
|
|
Marta Castrica, Dino Miraglia, Laura Menchetti, Raffaella Branciari, David Ranucci and Claudia M. Balzaretti
|
|
|
|
|
Almudena Díaz Zayas, Francisco Javier Rivas Tocado and Pilar Rodríguez
|
|
|
|
|
Maria-Teresa Sebastiá-Frasquet, Jesús-A Aguilar-Maldonado, Iván Herrero-Durá, Eduardo Santamaría-del-Ángel, Sergio Morell-Monzó and Javier Estornell
|
|
|
|
|
Dimitar V. Bozalakov, Joannes Laveyne, Mohannad J. Mnati, Jan Van de Vyver and Lieven Vandevelde
|
|
|
|
|
Gun-Cheol Lee, Youngmin Kim and Seongwon Hong
|
|
|
|
|
Dong-Yeon Kim, Han-Sol Choi, Jae Hyuk Lim, Kyung-Won Kim and Juwon Jeong
|
|
|
|
|
Paul Cockson, Michelle Schroeder-Moreno, Patrick Veazie, Gabby Barajas, David Logan, Matthew Davis and Brian E. Whipker
|
|
|
|
|
Rashad Sawires, José A. Peláez and Mohamed Hamdache
|
|
|
|
|
Shuo Wang, Zhiqiang Zhou, Hongjie Zhang and Jing Li
|
|
|
|
|
Peter W. Harris and Bernadette K. McCabe
|
|
|
|
|
Johann Emhofer, Klemens Marx, Tilman Barz, Felix Hochwallner, Luisa F. Cabeza, Gabriel Zsembinszki, Andreas Strehlow, Birgo Nitsch, Michael Wiesflecker and Werner Pink
|
|
|
|
|
Mariano Basile, Gianluca Dini, Filippo Vernia and Luigi Lamoglie
|
|
|
|
|
Bongsik Park, Yeong-Tae Choi and Hyunmin Kim
|
|
|
|
|
Revital Marbel, Boaz Ben-Moshe and Tal Grinshpoun
|
|
|
|
|
Hongbing Chen, Bin Xu, Jiang Wang, Xin Nie and Yi-Lung Mo
|
|
|
|
|
Theoklis Nikolaidis, Soheil Jafari, David Bosak and Pericles Pilidis
|
|
|
|
|
Jung-Nan Chang, Tung-Tsan Chen, Chang-Chi Hung and Her-Yung Wang
|
|
|
|
|
Dan Zhang, Yinghong Wen, Jinbao Zhang, Jianjun Xiao, Yali Song and Qi Geng
|
|
|
|
|
Mohamed Abuhelala, Umair A. Korai, Anderson L. Sanches, Wing C. Kwong and Ivan Glesk
|
|
|
|
|
Akm Ashiquzzaman, Hyunmin Lee, Kwangki Kim, Hye-Young Kim, Jaehyung Park and Jinsul Kim
|
|
|
|
|
Liwei Chen, Meng Kou and Songwei Wang
|
|
|
|
|
Dongyue Yang, Chen Chang, Guohua Wu, Bin Luo and Longfei Yin
|
|
|
|
|
Zuzana Cervenanská, Janette Kotianová, Pavel Va?an, Bohuslava Juhásová and Martin Juhás
|
|
|
|
|
Qin Jiang, Xiaogang He, Jun Wang, Jiahong Wen, Haizhen Mu and Ming Xu
|
|
|
|
|
Soohwan Cho, Deokyoon Ko and Sooyoung Park
|
|
|
|
|
Jose de la Luz Sosa, Daniel Olvera-Trejo, Gorka Urbikain, Oscar Martinez-Romero, Alex Elías-Zúñiga and Luis Norberto López de Lacalle
|
|
|
|
|
Ioannis Paliokas, Athanasios T. Patenidis, Eirini E. Mitsopoulou, Christina Tsita, George Pehlivanides, Elli Karyati, Spyros Tsafaras, Evangelos A. Stathopoulos, Alexandros Kokkalas, Sotiris Diplaris, Georgios Meditskos, Stefanos Vrochidis, Eleana Tasiopoulou, Christodoulos Riggas, Konstantinos Votis, Ioannis Kompatsiaris and Dimitrios Tzovaras
|
|
|
|
|
|
Tao Meng, Huadong Wei, Kanjun Ying and Menghua Wang
|
|
|
|
|
Runze Chen, Lixin Wang, Hongkai Zhang, Mengyao Cui and Min Guo
|
|
|
|
|
KyoHoon Jin, JeongA Wi, KyeongPil Kang and YoungBin Kim
|
|
|
|
|
Sergey Ulyanov, Igor Bychkov and Nikolay Maksimkin
|
|
|
|
|
Yeuntae Yoo, Seungmin Jung, Sungwoo Kang, Sungyoon Song, Jaehyeong Lee, Changhee Han and Gilsoo Jang
|
|
|
|
|
Margarida Antunes, António Santos, Teresa Valente and Teresa Albuquerque
|
|
|
|
|
Heba Beshai, Gursimran K. Sarabha, Pranali Rathi, Arif U. Alam and M. Jamal Deen
|
|
|
|
|
Minjeong Kim, Daseon Hong and Sungsu Park
|
|
|
|
|
Yinan Hu, Geoffrey Z. Iwata, Lykourgos Bougas, John W. Blanchard, Arne Wickenbrock, Gerhard Jakob, Stephan Schwarz, Clemens Schwarzinger, Alexej Jerschow and Dmitry Budker
|
|
|
|
|
Mariacristina Siotto, Marco Germanotta, Massimo Santoro, Chiara Di Blasi, Claudia Loreti, Simona Mastropaolo and Irene Aprile
|
|
|
|
|
Marek Trojanowicz, Magdalena Owczarek-Wesolowska, Lubomil Pospí?il and Olgierd Jamroz
|
|
|
|
|
Marcelo Precoppe, Gregory Afra Komlaga, Arnaud Chapuis and Joachim Müller
|
|
|
|
|
Emmanuele Peluso, Riccardo Rossi, Andrea Murari, Pasqualino Gaudio, Michela Gelfusa, on behalf of the ASDEX Upgrade Team and on behalf of the EUROfusion MST1 Team
|
|
|
|
|
|
Miroslav Cekon, Karel Struhala and Daniel Kopkáne
|
|
|
|
|
Luminita Oancea, Mihai Burlibasa, Alexandru Eugen Petre, Eugenia Panaitescu and Corina Marilena Cristache
|
|
|
|
|
Hisham ElMoaqet, Jungyoon Kim, Dawn Tilbury, Satya Krishna Ramachandran, Mutaz Ryalat and Chao-Hsien Chu
|
|
|
|
|
Vu Hoang Minh Doan, Van Tu Nguyen, Jaeyeop Choi, Sumin Park and Junghwan Oh
|
|
|
|
|
Norbert Jendzelovsky and Katarina Tvrda
|
|
|
|
|
Kai Xu, Gang Wang, Liquan Wang, Feihong Yun, Wenhao Sun, Xiangyu Wang and Xi Chen
|
|
|
|
|
Atefeh Rahiminasab, Peyman Tirandazi, M. J. Ebadi, Ali Ahmadian and Mehdi Salimi
|
|
|
|
|
Stéphane Guédron, Dario Achá, Sylvain Bouchet, David Point, Emmanuel Tessier, Carlos Heredia, Stéfany Rocha-Lupa, Pablo Fernandez-Saavedra, Marizol Flores, Sarah Bureau, Israel Quino-Lima and David Amouroux
|
|
|
|
|
Luis Salvador-Ullauri, Patricia Acosta-Vargas and Sergio Luján-Mora
|
|
|
|
|
Atabek E. Atamuratov, Ahmed Yusupov, Zukhra A. Atamuratova, Jean Chamberlain Chedjou and Kyandoghere Kyamakya
|
|
|
|
|
Félix Escolano Sánchez, Manuel Bueno Aguado and Eugenio Sanz Pérez
|
|
|
|
|
Tadashi Togashi, Shigeki Owada, Yuya Kubota, Keiichi Sueda, Tetsuo Katayama, Hiromitsu Tomizawa, Toshinori Yabuuchi, Kensuke Tono and Makina Yabashi
|
|
|
|
|
Aelee Yoo, Sooyeon Shin, Junwon Lee and Changjoo Moon
|
|
|
|
|
Jae-Yong Yoo, Soo-Yeon Kim and Sang-Keun Oh
|
|
|
|
|
Yun Yang, Jiacheng Wang, Tianyuan Liu, Xiaolei Lv and Jinsong Bao
|
|
|
|
|
Xin Jiang and Zhengfeng Bai
|
|
|
|
|
Ilavenil Soundharrajan, Karnan Muthusamy, Ouk-Kyu Han, Hyun Jeong Lee, Sumitha Purushothaman, Dahye Kim and Ki Choon Choi
|
|
|
|
|
Yuh-Shihng Chang, Chao-Nan Chen and Chia-Ling Liao
|
|
|
|
|
Unai Izagirre, Imanol Andonegui, Aritz Egea and Urko Zurutuza
|
|
|
|
|
Jan Metje, Fabiano Lever, Dennis Mayer, Richard James Squibb, Matthew S. Robinson, Mario Niebuhr, Raimund Feifel, Stefan Düsterer and Markus Gühr
|
|
|
|
|
Henrich Lauko, Martina Olliaro, Agostino Cortesi and Petr Roc?kai
|
|
|
|
|
Carlo Albino Frigo, Christian Wyss and Reinald Brunner
|
|
|
|
|
Hiroshi Iwayama, Masanari Nagasaka, Ichiro Inoue, Shigeki Owada, Makina Yabashi and James R. Harries
|
|
|
|
|
Daniel Jerouschek, Ömer Tan, Ralph Kennel and Ahmet Taskiran
|
|
|
|
|
Chuchai Anunmana, Chananchida Ueawitthayasuporn, Sirichai Kiattavorncharoen and Prakan Thanasrisuebwong
|
|
|
|
|
Duc-Ky Ngo, Minh-Trieu Tran, Soo-Hyung Kim, Hyung-Jeong Yang and Guee-Sang Lee
|
|
|
|
|
Przemyslaw Ignaciuk and Lukasz Wieczorek
|
|
|
|
|
Yafei Wang, Xiaoxue Du, Guoxin Ma, Yong Liu, Bin Wang and Hanping Mao
|
|
|
|
|
Zhiyong Zhang, Thomas Sattel, Yujie Zhu, Xuan Li, Yawei Dong and Xiaoting Rui
|
|
|
|
|
Qiong Wu, Hairui Zhang, Wei Zhao and Xilu Zhao
|
|
|
|
|
Konrad Johan Jensen, Morten Kjeld Ebbesen and Michael Rygaard Hansen
|
|
|
|
|
|
Yi Liu, Laijun Sun, Hongyi Bai and Zhiyong Ran
|
|
|
|
|
Yaxi Pan, Ling Zhang and Duan Huang
|
|
|
|
|
|
|
Liu Yang, Tang Wei, Liu Lisheng, Shao Junfeng, Shao Ming and Cheng Xiangzheng
|
|
|
|
|
Tsara Kamilah Ridwan, Maman Hermana, Luluan Almanna Lubis and Zaky Ahmad Riyadi
|
|
|
|
|
Jorge Paz-Ferreiro, María Luisa Álvarez-Calvo, Cícero Célio de Figueiredo, Ana-Maria Mendez and Gabriel Gascó
|
|
|
|
|
Matthew Mamera, Johan J. van Tol, Makhosazana P. Aghoghovwia and Elmarie Kotze
|
|
|
|
|
Hyundo Yoon, Soojung Moon, Youngki Kim, Changhee Hahn, Wonjun Lee and Junbeom Hur
|
|
|
|
|
Enrico Dalpadulo, Francesco Gherardini, Fabio Pini and Francesco Leali
|
|
|
|
|
Janis Karl, Franziska Kirsch, Norbert Faderl, Leonhard Perko and Teresa Fras
|
|
|
|
|
Nicola Magnavita, Mario Sabatelli, Egeria Scoditti and Francesco Chirico
|
|
|
|
|
Lahiba Imtiaz, Sardar Kashif Ur Rehman, Shazim Ali Memon, Muhammad Khizar Khan and Muhammad Faisal Javed
|
|
|
|
|
Francisco Silva, Tania Pereira, Julieta Frade, José Mendes, Claudia Freitas, Venceslau Hespanhol, José Luis Costa, António Cunha and Hélder P. Oliveira
|
|
|
|
|
Uros Josic, Tatjana Maravic, Maurizio Bossù, Milena Cadenaro, Allegra Comba, Gaetano Ierardo, Antonella Polimeni, Federica Florenzano, Lorenzo Breschi and Annalisa Mazzoni
|
|
|
|
|
Yevhenii Shapovalov, Sergey Zhadan, Günther Bochmann, Anatoly Salyuk and Volodymyr Nykyforov
|
|
|
|
|
Haidi Zhu, Haoran Wei, Baoqing Li, Xiaobing Yuan and Nasser Kehtarnavaz
|
|
|
|
|
Elvin Eziama, Faroq Awin, Sabbir Ahmed, Luz Marina Santos-Jaimes, Akinyemi Pelumi and Danilo Corral-De-Witt
|
|
|
|
|
Laura Monroy, Marco Jiménez-Rodríguez, Eva Monroy, Miguel González-Herráez and Fernando B. Naranjo
|
|
|
|
|
Han Kyul Kim, Sae Won Choi, Ye Seul Bae, Jiin Choi, Hyein Kwon, Christine P. Lee, Hae-Young Lee and Taehoon Ko
|
|
|
|
|
Hongwei Jiang, Yuanyao Li, Chao Zhou, Haoyuan Hong, Thomas Glade and Kunlong Yin
|
|
|
|
|
Jennifer Hellal, Jörg Schäfer, Régis Vigouroux, Laurent Lanceleur and Valérie Laperche
|
|
|
|
|
Tanja Bohinc, Aleksander Horvat, Miha Ocvirk, Iztok Jo?e Ko?ir, Ksenija Rutnik and Stanislav Trdan
|
|
|
|
|
Hongmin Zhao, Dongting Sun and Zhigang Luo
|
|
|
|
|
Marco Grella, Antonio Miranda-Fuentes, Paolo Marucco, Paolo Balsari and Fabrizio Gioelli
|
|
|
|
|
|
Lucia Fontana, Alfonso Mastropietro, Elisa Scalco, Denis Peruzzo, Elena Beretta, Sandra Strazzer, Filippo Arrigoni and Giovanna Rizzo
|
|
|
|
|
Sang Hun Lee, Wonbin Lee, Jin Hee Hyun, Byeong Gwan Bhang, Jinho Choi and Hyung Keun Ahn
|
|
|
|
|
Péter Böröcz and Bence Molnár
|
|
|
|
|
Han-Yan Wu, Ling-Hwei Chen and Yu-Tai Ching
|
|
|
|
|
María-Luisa Pérez-Delgado
|
|
|
|
|
Yohei Uemura, Toshihiko Yokoyama, Tetsuo Katayama, Shunsuke Nozawa and Kiyotaka Asakura
|
|
|
|
|
Ivana Marin, Ana Kuzmanic Skelin and Tamara Grujic
|
|
|
|
|
Alan Griffin, Ian C. Kenny, Thomas M. Comyns and Mark Lyons
|
|
|
|
|
Dorota Oszutowska-Mazurek, Miroslaw Parafiniuk and Przemyslaw Mazurek
|
|
|
|
|
Ladislav Karrach, Elena Pivarciová and Pavol Bozek
|
|
|
|
|
Diego A. Campos, Eunice M. Andrade, Andréa D. A. Castanho, Ramon C. Feitosa and Helba Q. A. Palácio
|
|
|
|
|
Beom Kwon and Sanghoon Lee
|
|
|
|
|
Alessandra B. Matias, Paolo Caravaggi, Ulisses T. Taddei, Alberto Leardini and Isabel C. N. Sacco
|
|
|
|
|
Antía Fdez-Sanromán, Marta Pazos, Emilio Rosales and María Angeles Sanromán
|
|
|
|
|
Pablo Garza, Suresh Perinpanayagam, Sohaib Aslam and Andrew Wileman
|
|
|
|
|
Jiwon Kim and Taezoon Park
|
|
|
|
|
Pablo González-Frutos, Santiago Veiga, Javier Mallo and Enrique Navarro
|
|
|
|
|
Muhammad Naveed Iqbal, Lauri Kütt, Bilal Asad, Toomas Vaimann, Anton Rassõlkin and Galina L. Demidova
|
|
|
|
|
Alexander Heilmeier, André Thomaser, Michael Graf and Johannes Betz
|
|
|
|
|
Siti Nur Hanisah Umar, Mohammad Nishat Akhtar, Elmi Abu Bakar, Noorfazreena M. Kamaruddin and Abdul Rahim Othman
|
|
|
|
|
Miguel Angel Dilena and Marie Soressi
|
|
|
|
|
Jaroslaw Latalski and Daniele Zulli
|
|
|
|
|
Tabita Dameria Marbun, Kihwan Lee, Jaeyong Song, Chan Ho Kwon, Duhak Yoon, Sang Moo Lee, Jungsun Kang, Chanho Lee, Sangbuem Cho and Eun Joong Kim
|
|
|
|
|
Andrew Walker, Dipta Das and Tomas Cerny
|
|
|
|
|
Jun Zhang, Hua Liu, Jianwei Cao, Weidong Zhu, Bo Jin and Wei Li
|
|
|
|
|
Benjamin Saß, Barbara Carl, Mirza Pojskic, Christopher Nimsky and Miriam Bopp
|
|
|
|
|
Iman Babaei, Ravin Garg, Lorenzo Vigna, Davide Salvatore Paolino, Giovanni Belingardi, Lucio Cascone, Andrea Calzolari and Giuseppe Galizia
|
|
|
|
|
Wei-tao Du, Qiang Zeng, Yi-min Shao, Li-ming Wang and Xiao-xi Ding
|
|
|
|
|
Bo-Wei Li, Min-Cheng Zhong and Feng Ji
|
|
|
|
|
Heng Zhang, Xinxin Zhao, Jue Yang and Wenming Zhang
|
|
|
|
|
Yassine Bouteraa, Ismail Ben Abdallah, Atef Ibrahim and Tariq Ahamed Ahanger
|
|
|
|
|
Giorgio Licciardi, Costantino Del Gaudio and Jocelyn Chanussot
|
|
|
|
|
Raul Galvan-Correa, Mauricio Olguin-Carbajal, Juan Carlos Herrera-Lozada, Jacobo Sandoval-Gutierrez, José Félix Serrano-Talamantes, Rodrigo Cadena-Martinez and Carlos Aquino-Ruíz
|
|
|
|
|
Yuan Jiang, Yanju Ji, Yibing Yu, Shipeng Wang and Yuan Wang
|
|
|
|
|
So Hyun Seo, Jae Myung Ryu and Hojong Choi
|
|
|
|
|
Paúl Vintimilla-Tapia, Jack Bravo-Torres, Martín López-Nores, Pablo Gallegos-Segovia, Esteban Ordóñez-Morales and Manuel Ramos-Cabrer
|
|
|
|
|
Adam Jakubas, Krzysztof Chwastek, Artur Cywinski, Adam Gnatowski and Lukasz Suchecki
|
|
|
|
|
Jae-Kyoung Lee and Chang Geun Song
|
|
|
|
|
Di Liu, Seung Hyun Hur, Jin Suk Chung and Won Mook Choi
|
|
|
|
|
Michal Walkowski, Maciej Krakowiak, Jacek Oko and Slawomir Sujecki
|
|
|
|
|
Wahiba Yaïci, Evgueniy Entchev, Pouyan Talebizadehsardari and Michela Longo
|
|
|
|
|
Yang Liu, Bo Zhang, Yinian Feng, Xiaolin Lv, Dongfeng Ji, Zhongqian Niu, Yilin Yang, Xiangyang Zhao and Yong Fan
|
|
|
|
|
Xu Zhang, Chuanxue Song, Shixin Song, Jingwei Cao, Silun Peng, Chunyang Qi, Feng Xiao and Da Wang
|
|
|
|
|
Katarzyna Antosz, Lukasz Pasko and Arkadiusz Gola
|
|
|
|
|
Ling Zhang, Hao Li and Zhaohui Xue
|
|
|
|
|
Youngwon Ryan Kim, Suhan Park and Gerard J. Kim
|
|
|
|
|
Zainal Arifin, Suyitno Suyitno, Dominicus Danardono Dwi Prija Tjahjana, Wibawa Endra Juwana, Mufti Reza Aulia Putra and Aditya Rio Prabowo
|
|
|
|
|
Md Arafat Habib, Cheol Hong Kim and Jong-Myon Kim
|
|
|
|
|
Mai Zhang, Andres Castillo and Borja Peleato
|
|
|
|
|
Katarzyna Kubicka and Urszula Radon
|
|
|
|
|
Hang Fan, Xuemin Zhang, Shengwei Mei, Kunjin Chen and Xinyang Chen
|
|
|
|
|
Jingjing Hu, Jian Li, Jiayi Zhao, Zichen Ren, Yiying Gu and Mingshan Zhao
|
|
|
|
|
Paul Urgiles, Miguel A. Sebastian and Juan Claver
|
|
|
|
|
Fermín Valera-Garrido, Sergio Jiménez-Rubio, Francisco Minaya-Muñoz, José Luis Estévez-Rodríguez and Archit Navandar
|
|
|