|
|
Sebastian Bickel, Stefan Goetz and Sandro Wartzack
|
|
|
|
|
Alkmini Michaloglou and Nikolaos L. Tsitsas
|
|
|
|
|
David Rajaratnam, Torsten Schaub, Philipp Wanko, Kai Chen, Sirui Liu and Tran Cao Son
|
|
|
|
|
Shenquan Huang, Ya-Chih Tsai and Fuh-Der Chou
|
|
|
|
|
Anastasios Kaltsounis, Evangelos Spiliotis and Vassilios Assimakopoulos
|
|
|
|
|
Dominik Stallmann and Barbara Hammer
|
|
|
|
|
Georgios Chalkiadakis, Ioannis Ziogas, Michail Koutsmanis, Errikos Streviniotis, Costas Panagiotakis and Harris Papadakis
|
|
|
|
|
Masahito Kumagai, Kazuhiko Komatsu, Masayuki Sato and Hiroaki Kobayashi
|
|
|
|
|
Franco Bagnoli and Michele Baia
|
|
|
|
|
Anne Fischer, Alexandre Beiderwellen Bedrikow, Iris D. Tommelein, Konrad Nübel and Johannes Fottner
|
|
|
|
|
Zahra Nazari and Petr Musilek
|
|
|
|
|
|
Maxim Saveliev, Maksym Pantin, Igor Skiter, Thomas B. Scott and Peter G. Martin
|
|
|
|
|
|
Sotirios Kontogiannis, Theodosios Gkamas and Christos Pikridas
|
|
|
|
|
Dimitrios Matthes and Vasileios Drakopoulos
|
|
|
|
|
Adnan Alhaj Hasan, Aleksey A. Kvasnikov, Dmitriy V. Klyukin, Anton A. Ivanov, Alexander V. Demakov, Dmitry M. Mochalov and Sergei P. Kuksenko
|
|
|
|
|
Raoul R. Nigmatullin and Jocelyn Sabatier
|
|
|
|
|
Liliya Demidova, Dmitry Zhukov, Elena Andrianova and Vladimir Kalinin
|
|
|
|
|
Lei Chen, Zhihao Wang, Ru Huo and Tao Huang
|
|
|
|
|
Jorge Chamorro-Padial and Rosa Rodríguez-Sánchez
|
|
|
|
|
|
Binghang Lu, Christian Moya and Guang Lin
|
|
|
|
|
Eric Dolores-Cuenca, José Antonio Arciniega-Nevárez, Anh Nguyen, Amanda Yitong Zou, Luke Van Popering, Nathan Crock, Gordon Erlebacher and Jose L. Mendoza-Cortes
|
|
|
|
|
Shenghan Wei, Xiang Li, Yong Yao and Suixian Yang
|
|
|
|
|
Riccardo Pellegrini and Andrea Serani
|
|
|
|
|
Ji Zhang, Xiangze Jia, Zhen Wang, Yonglong Luo, Fulong Chen, Gaoming Yang and Lihui Zhao
|
|
|
|
|
Aleksandr Kulikov, Pavel Ilyushin, Anton Loskutov and Sergey Filippov
|
|
|
|
|
|
Michael R. Lindstrom, Xiaofu Ding, Feng Liu, Anand Somayajula and Deanna Needell
|
|
|
|
|
Andreas Pester, Yevgeniya Sulema, Ivan Dychka and Olga Sulema
|
|
|
|
|
Pedro Cabalar, Jorge Fandinno, Torsten Schaub and Philipp Wanko
|
|
|
|
|
Mahmoud Saleh, Endre Kovács and Imre Ferenc Barna
|
|
|
|
|
Vivian Schiller, Sandra Klaus, Ali Bilen and Gisela Lanza
|
|
|
|
|
Antiopi Panteli and Basilis Boutsinas
|
|
|
|
|
Bradley Walters, Sandra Ortega-Martorell, Ivan Olier and Paulo J. G. Lisboa
|
|
|
|
|
Eric M. Takyi, Rana D. Parshad, Ranjit Kumar Upadhyay and Vikas Rai
|
|
|
|
|
Christian Haubelt, Luise Müller, Kai Neubauer, Torsten Schaub and Philipp Wanko
|
|
|
|
|
|
Denis E. Baskan, Daniel Meyer, Sebastian Mieck, Leonhard Faubel, Benjamin Klöpper, Nika Strem, Johannes A. Wagner and Jan J. Koltermann
|
|
|
|
|
Md Ishtyaq Mahmud, Muntasir Mamun and Ahmed Abdelgawad
|
|
|