|
|
Zhou Lei and Yiyong Huang
|
|
|
|
|
Yazhi Liu, Jiye Zhang, Wei Li, Qianqian Wu and Pengmiao Li
|
|
|
|
|
Athanasios Goudosis and Sokratis Katsikas
|
|
|
|
|
Guillermo Rodríguez-Abitia and Graciela Bribiesca-Correa
|
|
|
|
|
Lili Sun, Xueyan Liu, Min Zhao and Bo Yang
|
|
|
|
|
Hamed Z. Jahromi, Declan Delaney and Andrew Hines
|
|
|
|
|
Future Internet Editorial Office
|
|
|
|
|
Guowei Cui, Wei Shuai and Xiaoping Chen
|
|
|
|
|
Yao Du, Zehua Wang and Victor C. M. Leung
|
|
|
|
|
Zhi-Peng Yang, Lu Hua, Ning-Jie Gao, Ru Huo, Jiang Liu and Tao Huang
|
|
|
|
|
Jedsada Phengsuwan, Tejal Shah, Nipun Balan Thekkummal, Zhenyu Wen, Rui Sun, Divya Pullarkatt, Hemalatha Thirugnanam, Maneesha Vinodini Ramesh, Graham Morgan, Philip James and Rajiv Ranjan
|
|
|
|
|
Nuno Marques da Costa, Nelson Mileu and André Alves
|
|
|
|
|
Nadezhda N. Pokrovskaia, Olga N. Korableva, Lucio Cappelli and Denis A. Fedorov
|
|
|
|
|
Nadezhda N. Pokrovskaia, Veronika L. Leontyeva, Marianna Yu. Ababkova, Lucio Cappelli and Fabrizio D?Ascenzo
|
|
|
|
|
|
Gabriela Torres Delgado and Neil Hernández-Gress
|
|
|
|
|
Tianfang Sun, Pin Yang, Mengming Li and Shan Liao
|
|
|
|
|
Joachim Bjørge Ulven and Gaute Wangen
|
|
|
|
|
|
FengLei Yang, Fei Liu and ShanShan Liu
|
|
|
|
|
|
|
Vanessa Rodríguez-Breijo, Núria Simelio and Pedro Molina-Rodríguez-Navas
|
|
|
|
|
Dongwei Guo, Mengmeng Fu and Hai Li
|
|
|
|
|
Diego Reforgiato Recupero
|
|
|
|
|
Cristòfol Rovira, Lluís Codina and Carlos Lopezosa
|
|
|
|
|
Dimitrios Papamartzivanos, Sofia Anna Menesidou, Panagiotis Gouvas and Thanassis Giannetsos
|
|
|
|
|
Valerio Basile, Francesco Cauteruccio and Giorgio Terracina
|
|
|
|
|
Chuanyan Hao, Anqi Zheng, Yuqi Wang and Bo Jiang
|
|
|
|
|
Dwiza Riana, Achmad Nizar Hidayanto, Sri Hadianti and Darmawan Napitupulu
|
|
|
|
|
Daniel Abril-López, Hortensia Morón-Monge, María del Carmen Morón-Monge and María Dolores López Carrillo
|
|
|
|
|
Mohammed Amine Bouras, Qinghua Lu, Sahraoui Dhelim and Huansheng Ning
|
|
|
|
|
Angeliki Kitsiou, Eleni Tzortzaki, Christos Kalloniatis and Stefanos Gritzalis
|
|
|
|
|
Xavier Boulet, Mahdi Zargayouna, Gérard Scemama and Fabien Leurent
|
|
|