|
|
Pengcheng Liu and Jia Xiao
|
|
|
|
|
Adrian Linsel, Sebastian Wiesler, Joshua Haas, Kristian Bär and Matthias Hinderer
|
|
|
|
|
Brian Tomaszewski, Amy Walker, Emily Gawlik, Casey Lane, Scott Williams, Deborah Orieta, Claudia McDaniel, Matthew Plummer, Anushka Nair, Nicolas San Jose, Nathan Terrell, Kyle Pecsok, Emma Thomley, Erin Mahoney, Emily Haberlack and David Schwartz
|
|
|
|
|
Ruihong Yao, Fei Wang, Shuhui Chen and Shuang Zhao
|
|
|
|
|
|
Hosam Alrahhal, Mohamad Shady Alrahhal, Razan Jamous and Kamal Jambi
|
|
|
|
|
Dariusz Gotlib, Michal Wyszomirski and Milosz Gnat
|
|
|
|
|
Zhenghong Peng, Ru Wang, Lingbo Liu and Hao Wu
|
|
|
|
|
Pavlína Netrdová and Vojtech Nosek
|
|
|
|
|
José Lucas Safanelli, Raul Roberto Poppiel, Luis Fernando Chimelo Ruiz, Benito Roberto Bonfatti, Fellipe Alcantara de Oliveira Mello, Rodnei Rizzo and José A. M. Demattê
|
|
|
|
|
Chia-An Ku and Hung-Kai Tsai
|
|
|
|
|
Franco Perazzoni, Paula Bacelar-Nicolau and Marco Painho
|
|
|
|
|
Nimisha Wagle and Tri Dev Acharya
|
|
|
|
|
Jaroslav Burian, Karel Macku, Jarmila Zimmermannová and Rostislav Nétek
|
|
|
|
|
Tran Ngoc Khanh Ni, Hoang Cong Tin, Vo Trong Thach, Cédric Jamet and Izuru Saizen
|
|
|
|
|
Xinxin Zhou, Zhaoyuan Yu, Linwang Yuan, Lei Wang and Changbin Wu
|
|
|
|
|
Meisam Moharrami, Amin Naboureh, Thimmaiah Gudiyangada Nachappa, Omid Ghorbanzadeh, Xudong Guan and Thomas Blaschke
|
|
|
|
|
José Miguel Gómez-López, José Luis Pérez-García, Antonio Tomás Mozas-Calvache and Jorge Delgado-García
|
|
|
|
|
Dionysios N. Apostolopoulos and Konstantinos G. Nikolakopoulos
|
|
|
|
|
Lichun Sui, Fei Ma and Nan Chen
|
|
|
|
|
Xinyu Zhang, Junqiang Zhang, Yiping Tian, Zhilong Li, Yi Zhang, Lirui Xu and Song Wang
|
|
|
|
|
Toshikazu Seto, Hiroshi Kanasugi and Yuichiro Nishimura
|
|
|
|
|
Xiaohua Tong, Runjie Wang, Wenzhong Shi and Zhiyuan Li
|
|
|
|
|
Zengli Wang and Hong Zhang
|
|
|
|
|
Paulo Raposo, Guillaume Touya and Pia Bereuter
|
|
|
|
|
Atakan Körez, Necaattin Barisçi, Aydin Çetin and Uçman Ergün
|
|
|
|
|
Yun Zhou, Mingguo Ma, Kaifang Shi and Zhenyu Peng
|
|
|
|
|
Hana Kubícková, Karel Jedlicka, Radek Fiala and Daniel Beran
|
|
|
|
|
Kwanghee Jung, Vinh T. Nguyen, Diana Piscarac and Seung-Chul Yoo
|
|
|
|
|
Yingbin Deng, Yingwei Yan, Yichun Xie, Jianhui Xu, Hao Jiang, Renrong Chen and Runnan Tan
|
|
|
|
|
Surya Afnarius, Masril Syukur, Eri Gas Ekaputra, Yolanda Parawita and Ridho Darman
|
|
|
|
|
Lei Zhou, Siyu Wang, Mingyi Du, Jianhua Yang, Yinuo Zhu and Jianjun Wu
|
|
|
|
|
Sijing Ye, Changqing Song, Changxiu Cheng, Shi Shen, Peichao Gao, Ting Zhang, Xiaoqiang Chen, Yuanhui Wang and Changjun Wan
|
|
|
|
|
Zejun Xiang, Ronghua Yang, Chang Deng, Mingxing Teng, Mengkun She and Degui Teng
|
|
|
|
|
Liang Zhou, Shaohua Wang and Zhibang Xu
|
|
|
|
|
Qi Liu, Hidayat Ullah, Wanggen Wan, Zhangyou Peng, Li Hou, Tong Qu and Saqib Ali Haidery
|
|
|
|
|
Jie Shen, Jingyi Zhou, Jiemin Zhou, Lukas Herman and Tomas Reznik
|
|
|
|
|
Iwona Cieslak, Andrzej Bilozor, Anna Zróbek-Sokolnik and Marek Zagroba
|
|
|
|
|
Jiani Ouyang, Hong Fan, Luyao Wang, Mei Yang and Yaohong Ma
|
|
|
|
|
Ahsen Maqsoom, Bilal Aslam, Usman Hassan, Zaheer Abbas Kazmi, Mahmoud Sodangi, Rana Faisal Tufail and Danish Farooq
|
|
|
|
|
|
Naoko Nitta, Kazuaki Nakamura and Noboru Babaguchi
|
|
|
|
|
Yaqian Chen, Jiangfeng She, Xingong Li, Shuhua Zhang and Junzhong Tan
|
|
|
|
|
Bandar Fuad Khashoggi and Abdulkader Murad
|
|
|
|
|
Zhihuan Wang, Mengyuan Yao, Chenguang Meng and Christophe Claramunt
|
|
|
|
|
Ruiting Zhai, Chuanrong Zhang, Weidong Li, Xiang Zhang and Xueke Li
|
|
|
|
|
Samain Sabrin, Maryam Karimi and Rouzbeh Nazari
|
|
|
|
|
Lukasz Wielebski, Beata Medynska-Gulij, Lukasz Halik and Frank Dickmann
|
|
|
|
|
Jingxue Wang, Ning Zhang, Xiangqian Wu and Weixi Wang
|
|
|
|
|
|
Tao Li, Xiaoshu Cao, Menglong Qiu and Yu Li
|
|
|
|
|
Bin Jiang and Terry Slocum
|
|
|
|
|
Zhenghong Peng, Ru Wang, Lingbo Liu and Hao Wu
|
|
|
|
|
Pablo Salvador, Diego Gómez, Julia Sanz and José Luis Casanova
|
|
|
|
|
Li He, Antonio Páez, Jianmin Jiao, Ping An, Chuntian Lu, Wen Mao and Dongping Long
|
|
|
|
|
Nivedita Nukavarapu and Surya Durbha
|
|
|
|
|
Ron Mahabir, Ross Schuchard, Andrew Crooks, Arie Croitoru and Anthony Stefanidis
|
|
|
|
|
Lukas Oswald and Michael Leitner
|
|
|
|
|
Xiaoyi Yuan, Andrew Crooks and Andreas Züfle
|
|
|
|
|
Chun Hui, Changxiu Cheng, Lixin Ning and Jing Yang
|
|
|
|
|
René Chénier, Mesha Sagram, Khalid Omari and Adam Jirovec
|
|
|
|
|
|
Yufeng He, Yehua Sheng, Yunqing Jing, Yue Yin and Ahmad Hasnain
|
|
|
|
|
Radoslaw Cellmer, Aneta Cichulska and Miroslaw Belej
|
|
|
|
|
Eleonora Grilli and Fabio Remondino
|
|
|
|
|
Bashar Alsadik and Fabio Remondino
|
|
|
|
|
Faming Huang, Jiawu Chen, Zhen Du, Chi Yao, Jinsong Huang, Qinghui Jiang, Zhilu Chang and Shu Li
|
|
|
|
|
|
Faramarz F. Samavati and Troy Alderson
|
|
|
|
|
Andrea Semenzato, Salvatore Eugenio Pappalardo, Daniele Codato, Umberto Trivelloni, Silvano De Zorzi, Sabrina Ferrari, Massimo De Marchi and Matteo Massironi
|
|
|
|
|
Ermioni-Eirini Papadopoulou, Vlasios Kasapakis, Christos Vasilakos, Apostolos Papakonstantinou, Nikolaos Zouros, Athanasia Chroni and Nikolaos Soulakellis
|
|
|
|