|
|
Yang Zhang, Weicheng Wu, Yaozu Qin, Ziyu Lin, Guiliang Zhang, Renxiang Chen, Yong Song, Tao Lang, Xiaoting Zhou, Wenchao Huangfu, Penghui Ou, Lifeng Xie, Xiaolan Huang, Shanling Peng and Chongjian Shao
|
|
|
|
|
Ahmed Samy Nassar, Sébastien Lefèvre and Jan Dirk Wegner
|
|
|
|
|
Rong Yang and Baoning Niu
|
|
|
|
|
Andriani Skopeliti, Leda Stamou, Lysandros Tsoulos and Shachak Pe?eri
|
|
|
|
|
Qifei Zhou, Na Ren, Changqing Zhu and A-Xing Zhu
|
|
|
|
|
Xueting Jin and Daoqin Tong
|
|
|
|
|
Jorge Rodríguez-Echeverría, Ivana Semanjski, Casper Van Gheluwe, Daniel Ochoa, Harm IJben and Sidharta Gautama
|
|
|
|
|
Martina E. Deininger, Maximilian von der Grün, Raul Piepereit, Sven Schneider, Thunyathep Santhanavanich, Volker Coors and Ursula Voß
|
|
|
|
|
Hongji Cao, Yunjia Wang, Jingxue Bi, Shenglei Xu, Minghao Si and Hongxia Qi
|
|
|
|
|
David Haynes, Philip Mitchell and Eric Shook
|
|
|
|
|
Satej Soman, Anni Beukes, Cooper Nederhood, Nicholas Marchio and Luís M. A. Bettencourt
|
|
|
|
|
Josef Rada, Marian Rybansky and Filip Dohnal
|
|
|
|
|
Colin Fischer, Monika Sester and Steffen Schön
|
|
|
|
|
Quan Xiong, Xiaodong Zhang, Wei Liu, Sijing Ye, Zhenbo Du, Diyou Liu, Dehai Zhu, Zhe Liu and Xiaochuang Yao
|
|
|
|
|
Boxi Shen, Xiang Xu, Jun Li, Antonio Plaza and Qunying Huang
|
|
|
|
|
Yuxin Qiao, Huazhong Zhu, Huaping Zhong and Yuzhe Li
|
|
|
|
|
Jianwei Huang, Mei-Po Kwan, Zihan Kan, Man Sing Wong, Coco Yin Tung Kwok and Xinyu Yu
|
|
|
|
|
Johannes Scholz and Janja Jeznik
|
|
|
|
|
Elzbieta Lewandowicz and Pawel Flisek
|
|
|
|
|
Nathalie Guimarães, Luís Pádua, Telmo Adão, Joná? Hru?ka, Emanuel Peres and Joaquim J. Sousa
|
|
|
|
|
Xuzhe Lyu, Ming Hao and Wenzhong Shi
|
|
|
|
|
Chris A. de Rijke, Gloria Macassa, Mats Sandberg and Bin Jiang
|
|
|
|
|
Keqing Li, Changyong Liang, Wenxing Lu, Chu Li, Shuping Zhao and Binyou Wang
|
|
|
|
|
Xiao Huang, Zhenlong Li, Junyu Lu, Sicheng Wang, Hanxue Wei and Baixu Chen
|
|
|
|
|
Muhammad Hamid Chaudhry, Anuar Ahmad and Qudsia Gulzar
|
|
|
|
|
Chidubem Iddianozie and Gavin McArdle
|
|
|
|
|
Rolando Salas López, Darwin Gómez Fernández, Jhonsy O. Silva López, Nilton B. Rojas Briceño, Manuel Oliva, Renzo E. Terrones Murga, Daniel Iliquín Trigoso, Elgar Barboza Castillo and Miguel Ángel Barrena Gurbillón
|
|
|
|
|
Beata Medynska-Gulij and Krzysztof Zagata
|
|
|
|
|
Xiaoming Man and Yanguang Chen
|
|
|
|
|
Guanwei Zhao and Muzhuang Yang
|
|
|
|
|
Alexander Bustamante, Laura Sebastia and Eva Onaindia
|
|
|
|
|
Jhe-Syuan Lai, Yu-Chi Peng, Min-Jhen Chang and Jun-Yi Huang
|
|
|
|
|
Tao Zhou, Bo Huang, Xiaoqian Liu, Guangqin He, Qiang Gou, Zhihui Huang and Cheng Xie
|
|
|
|
|
SeyedehRabeeh HosseiniHaghighi, Fatemeh Izadi, Rushikesh Padsala and Ursula Eicker
|
|
|
|
|
|
Zhenwu Wang, Benting Wan and Mengjie Han
|
|
|
|
|
István Waltner, Sahar Saeidi, János Grósz, Csaba Centeri, Annamária Laborczi and László Pásztor
|
|
|
|
|
Chengming Li, Jiaxi Hu, Zhaoxin Dai, Zixian Fan and Zheng Wu
|
|
|
|
|
Yangnan Guo, Cangjiao Wang, Shaogang Lei, Junzhe Yang and Yibo Zhao
|
|
|
|
|
Arseniy Zhogolev and Igor Savin
|
|
|
|
|
Sanjiwana Arjasakusuma, Sandiaga Swahyu Kusuma, Raihan Rafif, Siti Saringatin and Pramaditya Wicaksono
|
|
|
|
|
Dongchao Wang, Yi Yang, Agen Qiu, Xiaochen Kang, Jiakuan Han and Zhengyuan Chai
|
|
|
|
|
|
Hao Cheng, Stefania Zourlidou and Monika Sester
|
|
|
|
|
Gamze Dane, Aloys Borgers, Deniz Ikiz Kaya and Tao Feng
|
|
|
|
|
Jianxiao Liu, Wenzhong Shi and Pengfei Chen
|
|
|
|
|
Pengcheng Shi, Qin Ye and Lingwen Zeng
|
|
|
|
|
Sergiy Kostrikov, Rostyslav Pudlo, Dmytro Bubnov and Vladimir Vasiliev
|
|
|
|
|
Níckolas Castro Santana, Osmar Abílio de Carvalho Júnior, Roberto Arnaldo Trancoso Gomes and Renato Fontes Guimarães
|
|
|
|
|
Charlie Marshak, Marc Simard, Michael Denbina, Johan Nilsson and Tom Van der Stocken
|
|
|
|
|
Ali Afghantoloee, Mir Abolfazl Mostafavi, Geoffrey Edwards and Amin Gharebaghi
|
|
|
|
|
Zhe Ma, Zhe Liu, Yuanyuan Zhao, Lin Zhang, Diyou Liu, Tianwei Ren, Xiaodong Zhang and Shaoming Li
|
|
|
|
|
Cedrique Fotsing, Nafissetou Nziengam and Christophe Bobda
|
|
|
|
|
Antoni Domènech, Inmaculada Mohino and Borja Moya-Gómez
|
|
|
|
|
Yasmine Lamari, Bartol Freskura, Anass Abdessamad, Sarah Eichberg and Simon de Bonviller
|
|
|
|
|
Alexei Goudine, Robert Newell and Christopher Bone
|
|
|
|
|
Andrew Marx, Mia Poynor, Young-Kyung Kim and Lauren Oberreiter
|
|
|
|
|
Keyu Bao, Rushikesh Padsala, Daniela Thrän and Bastian Schröter
|
|
|
|
|
Alberto Jopia, Francisco Zambrano, Waldo Pérez-Martínez, Paulina Vidal-Páez, Julio Molina and Felipe de la Hoz Mardones
|
|
|
|
|
Zhiran Zhang, Dexuan Sha, Beidi Dong, Shiyang Ruan, Agen Qiu, Yun Li, Jiping Liu and Chaowei Yang
|
|
|
|
|
Lorenzo Gianquintieri, Maria Antonia Brovelli, Andrea Pagliosa, Gabriele Dassi, Piero Maria Brambilla, Rodolfo Bonora, Giuseppe Maria Sechi and Enrico Gianluca Caiani
|
|
|
|
|
Sina Keller, Raoul Gabriel and Johanna Guth
|
|
|
|
|
Ruxia Chen, Huimin Yan, Fang Liu, Wenpeng Du and Yanzhao Yang
|
|
|
|
|
Chenyu Zuo, Linfang Ding and Liqiu Meng
|
|
|
|
|
Pengpeng Li, An Luo, Jiping Liu, Yong Wang, Jun Zhu, Yue Deng and Junjie Zhang
|
|
|
|
|
Chengming Li, Zixian Fan, Zheng Wu, Zhaoxin Dai, Li Liu and Chengcheng Zhang
|
|
|
|
|
Zhibin Pan, Jin Tang, Tardi Tjahjadi, Zhihu Wu and Xiaoming Xiao
|
|
|
|
|
Ziyi Wang, Debin Ma, Ru Pang, Fan Xie, Jingxiang Zhang and Dongqi Sun
|
|
|
|
|
Christos Karydas and Bin Jiang
|
|
|
|
|
Cristina Henriques, Alexandre Domingues and Margarida Pereira
|
|
|
|
|
Tao Pei, Yaxi Liu, Hua Shu, Yang Ou, Meng Wang and Lianming Xu
|
|
|
|
|
Francisco Javier Mesas-Carrascosa
|
|
|
|
|
Zihe Hu, Jing Guo and Xuequan Zhang
|
|
|
|
|
Irene Chrysafis, Georgios Korakis, Apostolos P. Kyriazopoulos and Giorgos Mallinis
|
|
|
|
|
Reinhold Lehneis, David Manske and Daniela Thrän
|
|
|
|
|
Xiran Zhou, Xiao Xie, Yong Xue, Bing Xue, Kai Qin and Weijiang Dai
|
|
|
|
|
Nathaniel R. Geyer, Fritz C. Kessler and Eugene J. Lengerich
|
|
|
|
|
Sung-Hwan Kim, Ki-Joune Li and Hwan-Gue Cho
|
|
|
|
|
Shaojun Liu, Ling Zhang, Yi Long, Yao Long and Mianhao Xu
|
|
|
|
|
Mauro De Donatis, Mauro Alberti, Mattia Cipicchia, Nelson Muñoz Guerrero, Giulio F. Pappafico and Sara Susini
|
|
|
|
|
Xinyi Niu, Yufeng Yue, Xingang Zhou and Xiaohu Zhang
|
|
|
|
|
Chien-Hsiung Chen and Xiao Li
|
|
|
|
|
Nuno Martinho, José-Paulo de Almeida, Nuno E. Simões and Alfeu Sá-Marques
|
|
|