|
|
|
Tomoyuki Setoguchi, Yoichiro Ogino, Riichi Ouchida, Akira Takahashi, Yasunori Ayukawa and Kiyoshi Koyano
|
|
|
|
|
Ana Moldovan, Maria-Alexandra Hoaghia, Anamaria Iulia Török, Marius Roman, Ionut Cornel Mirea, Reka Barabas, Valer Micle and Oana Cadar
|
|
|
|
|
Purificación García-Segovia, Marta Igual and Javier Martínez-Monzó
|
|
|
|
|
Yan Su, Kailiang Weng, Chuan Lin and Zeqin Chen
|
|
|
|
|
Nikos Tsiknakis, Elisavet Savvidaki, Sotiris Kafetzopoulos, Georgios Manikis, Nikolas Vidakis, Kostas Marias and Eleftherios Alissandrakis
|
|
|
|
|
Jeiyoon Park, Chanhee Lee, Chanjun Park, Kuekyeng Kim and Heuiseok Lim
|
|
|
|
|
Yue Wang, Choonhwa Lee, Shuyang Ren, Eunsam Kim and Sungwook Chung
|
|
|
|
|
Veton Hamza, Bojan Stopar, Toma? Ambro?ic and Oskar Sterle
|
|
|
|
|
Qingzhu Zhang, Guobiao Zuo, Qinghui Lai, Jin Tong and Zhihong Zhang
|
|
|
|
|
Christian Gallegos-Calderón, Javier Naranjo-Pérez, Iván M. Díaz and José M. Goicolea
|
|
|
|
|
Filippo Busato, Renato Lazzarin and Marco Noro
|
|
|
|
|
Chi-Hsiu Su and Chin-Hsien Wu
|
|
|
|
|
Ljubica Dudak, Stevan Milisavljevic, Mitar Jocanovic, Ferenc Kiss, Dragoljub ?evic, Velibor Karanovic and Marko Oro?njak
|
|
|
|
|
Rashida Salimova, Peyman Pourafshary and Lei Wang
|
|
|
|
|
Jia-Lin Wu, Pei-Chun Wong, Chung-Wei Ho, Chien-Han Chen, Kuan-Ya Liao, Ronald Lovel, Tang Bo-Chung Wu, Wen-Ying Chang, Yan-Zhang Lee and Willie Lin
|
|
|
|
|
Ralf Stemmer, Hai-Dang Vu, Sébastien Le Nours, Kim Grüttner, Sébastien Pillement and Wolfgang Nebel
|
|
|
|
|
Stefanie Klatt, Benjamin Noël, André Nicklas, Karsten Schul, Florian Seifriz, Alessa Schwarting and Frowin Fasold
|
|
|
|
|
Alaa Sheta, Hamza Turabieh, Thaer Thaher, Jingwei Too, Majdi Mafarja, Md Shafaeat Hossain and Salim R. Surani
|
|
|
|
|
|
Hideki Ogawa and Yasutake Takahashi
|
|
|
|
|
Olli S. Rummukainen, Thomas Robotham and Emanuël A. P. Habets
|
|
|
|
|
Arman Alahyari, David Pozo and Meisam Farrokhifar
|
|
|
|
|
José-Antonio Cervantes, Sonia López, Salvador Cervantes, Adriana Mexicano and Jonathan-Hernando Rosales
|
|
|
|
|
Sung-Yu Tsai and Jen-Yuan Chang
|
|
|
|
|
Khaled Ibrahim Azarroug Ehwailat, Mohd Ashraf Mohamad Ismail and Ali Muftah Abdussalam Ezreig
|
|
|
|
|
Magdalena Mazur-Milecka, Jacek Ruminski, Wojciech Glac and Natalia Glowacka
|
|
|
|
|
Maëlys Brochard, Paula Correia, Maria João Barroca and Raquel P. F. Guiné
|
|
|
|
|
Steren Chabert, Juan Sebastian Castro, Leonardo Muñoz, Pablo Cox, Rodrigo Riveros, Juan Vielma, Gamaliel Huerta, Marvin Querales, Carolina Saavedra, Alejandro Veloz and Rodrigo Salas
|
|
|
|
|
Olga Zubkova, Aleksey Alexeev, Arseniy Polyanskiy, Kirill Karapetyan, Olga Kononchuk and Markus Reinmöller
|
|
|
|
|
Zhiqiang Han, Sookhyun Jeong, Jae-Won Jang, Jong Hun Woo and Daekyun Oh
|
|
|
|
|
Dorina Camelia Ilie?, Nicolaie Hodor, Liliana Indrie, Paula Dejeu, Alexandru Ilie?, Adina Albu, Tudor Caciora, Marin Ilie?, Lucian Barbu-Tudoran and Vasile Grama
|
|
|
|
|
Young-Bin Jo, Jihyun Lee and Cheol-Jung Yoo
|
|
|
|
|
Usman Nasir, Ruidong Chang and Hossein Omrany
|
|
|
|
|
Laura Miller and Raimondo Penta
|
|
|
|
|
Clélia Afonso, Ana Patrícia Correia, Marta V. Freitas, Teresa Mouga and Teresa Baptista
|
|
|
|
|
Alberto Encarnación-Martínez, Pedro Pérez-Soriano, Roberto Sanchis-Sanchis, Rafael Berenguer-Vidal and Antonio García-Gallart
|
|
|
|
|
Anton Vladimirovich Burtsev and Vasily Nikolaevich Selivanov
|
|
|
|
|
Vaidas Luko?evicius, Rolandas Makaras and Andrius Dargu?is
|
|
|
|
|
Kyung-Yuk Ko, Eun-Young Choi, Se-Hee Jeong, Sohwa Kim, Choon-Kil Lee, Chulhyun Lee and Sooyeul Cho
|
|
|
|
|
Erling Nilsson and Emma Arvidsson
|
|
|
|
|
Dong-Kyu Chae, Sung-Jun Park, Eujeanne Kim, Jiwon Hong and Sang-Wook Kim
|
|
|
|
|
Xiangzhi Zeng and Wencai Yang
|
|
|
|
|
In-Seong Hwang, Chul-Woo Park, Hye-In Kang, Sung-yoon Joe, Na-Young Pak and Dae-won Chung
|
|
|
|
|
Andrea Pinna, Giorgio Pia, Maria Francesca Casula, Francesco Delogu, Elisa Sogne, Andrea Falqui and Luca Pilia
|
|
|
|
|
Mohamed F. Aly Aboud, Zeid A. ALOthman and Abdulaziz A. Bagabas
|
|
|
|
|
Wenhao Zhao, Xuping Ji, Yaqing Jiang and Tinghong Pan
|
|
|
|
|
Monika Tanwar, Hyunseok Park and Nagarajan Raghavan
|
|
|
|
|
Marta Pedzik, Tomasz Rogozinski, Jerzy Majka, Kinga Stuper-Szablewska, Petar Antov, Lubos Kristak, Richard Kminiak and Martin Kucerka
|
|
|
|
|
Mohamed F. Sanad, Bianca P. Meneses-Brassea, Dawn S. Blazer, Shirin Pourmiri, George C. Hadjipanayis and Ahmed A. El-Gendy
|
|
|
|
|
Dinesh Nagumothu, Peter W. Eklund, Bahadorreza Ofoghi and Mohamed Reda Bouadjenek
|
|
|
|
|
?tepán Horník, Lenka Michálková, Jan Sýkora, Vladimír ?dímal, ?tepánka Vlcková, ?tepánka Dvorácková and Daniela Pelclová
|
|
|
|
|
Ayan Barbora, Shailendra Rajput, Konstantin Komoshvili, Jacob Levitan, Asher Yahalom and Stella Liberman-Aronov
|
|
|
|
|
Rita D. G. Franca, Virgínia C. F. Carvalho, Joana C. Fradinho, Maria A. M. Reis and Nídia D. Lourenço
|
|
|
|
|
|
Kehua Han, Peng Deng, Enyi Chu and Qingjie Jiao
|
|
|
|
|
Aldo Arrais, Marta Manzoni, Alessia Cattaneo, Valentina Gianotti, Nadia Massa, Giorgia Novello, Alice Caramaschi, Elisa Gamalero and Elisa Bona
|
|
|
|
|
Indrama Das, Swati Bandyopadhyay and Alain Trémeau
|
|
|
|
|
Anissa Belkheiri, Ali Forouhar, Alina Violeta Ursu, Pascal Dubessay, Guillaume Pierre, Cedric Delattre, Gholamreza Djelveh, Slim Abdelkafi, Nasser Hamdami and Philippe Michaud
|
|
|
|
|
Alessandra Fusco, Vittoria Savio, Debora Stelitano, Adone Baroni and Giovanna Donnarumma
|
|
|
|
|
Ruo Huang, Shelby McIntyre, Meina Song, Haihong E and Zhonghong Ou
|
|
|
|
|
Ali Selim, Mamdouh Abdel-Akher, Salah Kamel, Francisco Jurado and Sulaiman A. Almohaimeed
|
|
|
|
|
Carlos Prados Sesmero, Luca Rosario Buonocore and Mario Di Castro
|
|
|
|
|
Bernardo Anes, Joao Figueiredo and Mouhaydine Tlemçani
|
|
|
|
|
Julio Garrote, Evelyng Peña and Andrés Díez-Herrero
|
|
|
|
|
Nicolas Alberto Sbrugnera Sotomayor, Fabrizia Caiazzo and Vittorio Alfieri
|
|
|
|
|
Yoo-Won Lee, Woo-Seok Oh, Dong-Soo Kim, Doo-Jin Hwang and Kyoung-Hoon Lee
|
|
|
|
|
Ayas Shaqour, Hooman Farzaneh and Huthaifa Almogdady
|
|
|
|
|
Ling Zou, Zhongbo Lou, Minghui Li, Honghua Xue, Yu Chen and Wengang Zhang
|
|
|
|
|
Cristina Baglivo, Marina Bonomolo, Paolo Maria Congedo, Marco Beccali and Simona Antonaci
|
|
|
|
|
Arvind Kumar Gangwar, Sandeep Kumar and Alok Mishra
|
|
|
|
|
Lilian Bossuet and El Mehdi Benhani
|
|
|
|
|
Moshi Geso, Salem Saeed Alghamdi, Abdulrahman Tajaldeen, Rowa Aljondi, Hind Alghamdi, Ali Zailae, Essam H. Mattar, Nissren Tamam, Abdullah Aljehani, Hiba Omer and Abdelmoneim Sulieman
|
|
|
|
|
Inkyu Kim, Hansol Kim, Eunjoo H. Lee, Geonung Jo, Chun Soo Na, Kyungtae Kang and Tae Hoon Lee
|
|
|
|
|
Fatma Mansouri, Khawla Chouchene, Nicolas Roche and Mohamed Ksibi
|
|
|