|
|
Shih-Chun Hsiao, Han-Lun Wu, Wei-Bo Chen, Chih-Hsin Chang and Lee-Yaw Lin
|
|
|
|
|
Naicheng Li, Jingyao Zhang, Xinyu Zhao, Pengbin Wang, Mengmeng Tong and Patricia M. Glibert
|
|
|
|
|
Zhongcheng Wang, Tatjana Paulauskiene, Jochen Uebe and Martynas Bucas
|
|
|
|
|
Demetris Kletou, Periklis Kleitou, Ioannis Savva, Martin J. Attrill, Stephanos Charalambous, Alexis Loucaides and Jason M. Hall-Spencer
|
|
|
|
|
Mary Jacketti, James D. Englehardt and C.J. Beegle-Krause
|
|
|
|
|
Yang Yu, Huiping Xu and Changwei Xu
|
|
|
|
|
Said Alhaddad, Lynyrd de Wit, Robert Jan Labeur and Wim Uijttewaal
|
|
|
|
|
S. M. Rashidul Hasan and Md. Mashud Karim
|
|
|
|
|
Jong Dae Do, Yeon S. Chang, Jae-Youll Jin, Weon Mu Jeong, Byunggil Lee and Ho Kyung Ha
|
|
|
|
|
Dimitris I. Manolas, Vasilis A. Riziotis and Spyros G. Voutsinas
|
|
|
|
|
Wahyu Nirbito, Muhammad Arif Budiyanto and Robby Muliadi
|
|
|
|
|
Apostolos Papanikolaou, Yan Xing-Kaeding, Johannes Strobel, Aphrodite Kanellopoulou, George Zaraphonitis and Edmund Tolo
|
|
|
|
|
Luca Giuseppe Costanzo, Giuliana Marletta and Giuseppina Alongi
|
|
|
|
|
Kazunori Nakajima, Naoki Sakamoto, Keiko Udo, Yuriko Takeda, Eiji Ohno, Masafumi Morisugi and Ryuta Mori
|
|
|
|
|
Chunyi Zhong, Fang Yin, Junbo Zhang, Shuo Zhang, Rong Wan and Daisuke Kitazawa
|
|
|
|
|
Mahdi Tabatabaei Malazi, Emir Taha Eren, Jing Luo, Shuo Mi and Galip Temir
|
|
|
|
|
|
Kelly Grassi, Émilie Poisson-Caillault, André Bigand and Alain Lefebvre
|
|
|
|
|
Antonio Salvaggio, Roberta Pecoraro, Chiara Copat, Margherita Ferrante, Alfina Grasso, Elena Maria Scalisi, Sara Ignoto, Vincenza Serena Bonaccorsi, Giuseppina Messina, Bianca Maria Lombardo, Francesco Tiralongo and Maria Violetta Brundo
|
|
|
|
|
|
Herman D. Haustein, Alon Gany and Ezra Elias
|
|
|
|
|
Zongchen Jiang, Yi Ma and Junfang Yang
|
|
|
|
|
Igor Nesteruk, Srecko Krile and Zarko Koboevic
|
|
|
|
|
Christina Giamali, George Kontakiotis, Efterpi Koskeridou, Chryssanthi Ioakim and Assimina Antonarakou
|
|
|
|
|
Emanuele Alcaras, Claudio Parente and Andrea Vallario
|
|
|
|
|
Pham Van Hieu, Nguyen Thi Hoang Ha, Luu Viet Dung and Koji Omori
|
|
|
|
|
Wenliang Qiu, Vikram Pakrashi and Bidisha Ghosh
|
|
|
|
|
George Kontakiotis, Leonidas Moforis, Vasileios Karakitsios and Assimina Antonarakou
|
|
|
|
|
Vincent Gruwez, Corrado Altomare, Tomohiro Suzuki, Maximilian Streicher, Lorenzo Cappietti, Andreas Kortenhaus and Peter Troch
|
|
|
|
|
Zhen Ren, Jianhua Wang and Decheng Wan
|
|
|
|
|
Nicolas Guillou, George Lavidas and Georges Chapalain
|
|
|
|
|
Garrett Staines, Gayle Barbin Zydlewski, Haley A. Viehman and Rachel Kocik
|
|
|
|
|
Jiahao Wang, Kefeng Mao and Xi Chen
|
|
|
|
|
Sante Francesco Rende, Alessandro Bosman, Rossella Di Mento, Fabio Bruno, Antonio Lagudi, Andrew D. Irving, Luigi Dattola, Luca Di Giambattista, Pasquale Lanera, Raffaele Proietti, Luca Parlagreco, Mascha Stroobant and Emilio Cellini
|
|
|
|
|
Luca Massi, Laura Frittitta, Chiara Melillo, Francesca Polonelli, Veronica Bianchi, Anna Maria De Biasi and Caterina Nuccio
|
|
|
|
|
|
Yuan Zheng, Dongyu Yang, Shiqing Qin and Yixin Zhang
|
|
|
|
|
Mathew B. R. Topper, Sterling S. Olson and Jesse D. Roberts
|
|
|
|
|
Iñigo Zabarte-Maeztu, Fleur E. Matheson, Merilyn Manley-Harris, Robert J. Davies-Colley, Megan Oliver and Ian Hawes
|
|
|
|
|
|
Hitoshi Tanaka, Nguyen Xuan Tinh and Ahmad Sana
|
|
|
|
|
Floris de Wit, Marion Tissier and Ad Reniers
|
|
|
|
|
|
Chao Ji, Cynthia Juyne Beegle-Krause and James D. Englehardt
|
|
|
|
|
Sarat Chandra Mohapatra and C. Guedes Soares
|
|
|
|
|
Xiang Gao, Linying Chen, Pengfei Chen, Yu Luo and Junmin Mou
|
|
|
|
|
Chien-Chung Yuan, Rong-Her Chiu and Cunqiang Cai
|
|
|
|
|
Ivana Martic, Nastia Degiuli, Andrea Farkas and Ivan Gospic
|
|
|
|
|
Zhijian Zhao, Xianku Zhang and Ze Li
|
|
|
|
|
Yingjun Hu, Anmin Zhang, Wuliu Tian, Jinfen Zhang and Zebei Hou
|
|
|
|
|
|
Patrizia Pagliara, Amilcare Barca, Tiziano Verri and Carmela Caroppo
|
|
|
|
|
Linfeng Chen, Xueshen Cao, Shiyan Sun and Jie Cui
|
|
|
|
|
Dracos Vassalos and Donald Paterson
|
|
|
|
|
Bao-Yu Ni, Zi-Wang Chen, Kai Zhong, Xin-Ang Li and Yan-Zhuo Xue
|
|
|
|
|
Sang-Ho Oh and Jae-Sung Lee
|
|
|
|
|
|
Igor Vujovic, Jo?ko ?oda, Ivica Kuzmanic and Miro Petkovic
|
|
|
|
|
Yogang Singh, Marco Bibuli, Enrica Zereik, Sanjay Sharma, Asiya Khan and Robert Sutton
|
|
|
|
|
|
Christian Bräuer-Burchardt, Christoph Munkelt, Ingo Gebhart, Matthias Heinze, Stefan Heist, Peter Kühmstedt and Gunther Notni
|
|
|
|
|
Yang Wu, Xing Wang, Jian-Hua Shen, Jie Cui, Chang-Qi Zhu and Xin-Zhi Wang
|
|
|
|
|
Simone Marini, Nikolla Gjeci, Shashank Govindaraj, Alexandru But, Benjamin Sportich, Ennio Ottaviani, Fausto Pedro García Márquez, Pedro Jose Bernalte Sanchez, Jonas Pedersen, Casper Vetke Clausen, Fantina Madricardo, Fedeirca Foglini, Federico Bonofiglio, Laura Barbieri, Massimiliano Antonini, Yeidy Sorani Montenegro Camacho, Peter Weiss, Kathrin Nowak, Makthoum Peer, Thibaud Gobert, Alessio Turetta, Elias Chatzidouros, Dongik Lee, Dimitris Zarras, Theodore Steriotis, Georgia Charalambopoulou, Thanos Yamas and Mayorkinos Papaeliasadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Gianmaria Giannini, Irina Temiz, Paulo Rosa-Santos, Zahra Shahroozi, Victor Ramos, Malin Göteman, Jens Engström, Sandy Day and Francisco Taveira-Pinto
|
|
|
|
|
Shaoyang Qiu, Hongxiang Ren and Haijiang Li
|
|
|
|
|
Yilin Yang and Jinzhao Li
|
|
|
|
|
|
Michele Arienzo, Francesco Bolinesi, Giuseppe Aiello, Diana Barra, Carlo Donadio, Corrado Stanislao, Luciano Ferrara, Olga Mangoni, Maria Toscanesi, Antonella Giarra and Marco Trifuoggi
|
|
|
|
|
Nan Jiang, Changming Wang, Qian Wu and Shuo Li
|
|
|
|
|
Yong Wan, Xiaolei Shi, Yongshou Dai, Ligang Li, Xiaojun Qu and Xiaoyu Zhang
|
|
|
|
|
Jennifer Smith, Fatemeh Yazdanpanah, Rebecca Thistle, Mashrura Musharraf and Brian Veitch
|
|
|
|
|
Qian Li, Yu Cao, Boyang Li, David M. Ingram and Aristides Kiprakis
|
|
|
|
|
Shueei-Muh Lin, Yang-Yih Chen, Hung-Chu Hsu and Meng-Syue Li
|
|
|
|
|
Marco Pellegrini, Giovanni Preda and Cesare Saccani
|
|
|
|
|
|
Marianna Cavallo, Katia Frangoudes, José Pérez Agúndez and Pascal Raux
|
|
|
|
|
Xiaoming Wang and Gaosheng Wu
|
|
|
|
|
Jia-hui Shi and Zheng-jiang Liu
|
|
|
|
|
|
Patrick L. Colin and T. M. Shaun Johnston
|
|
|
|
|
Alvise Benetazzo, Francesco Barbariol and Silvio Davison
|
|
|
|
|
Nan Zou, Zhenqi Jia, Jin Fu, Jia Feng and Mengqi Liu
|
|
|
|
|
Antonio Saporito, Adam Persson, Lars Larsson and Antonio Mancuso
|
|
|
|
|
Eva Leu, Thomas A. Brown, Martin Graeve, Jozef Wiktor, Clara J. M. Hoppe, Melissa Chierici, Agneta Fransson, Sander Verbiest, Ane C. Kvernvik and Michael J. Greenacre
|
|
|
|
|
Qiong Hu, Li Zou, Tong Lv, Yingjie Guan and Tiezhi Sun
|
|
|
|
|
Ario Damar, Franciscus Colijn, Karl-Juergen Hesse, Luky Adrianto, Yonvitner, Achmad Fahrudin, Fery Kurniawan, Ageng Dwi Prismayanti, Siti Mira Rahayu, Bambang Yudho Rudianto and Agus Ramli
|
|
|
|
|
Hazem Nagy, Kieran Lyons, Glenn Nolan, Marcel Cure and Tomasz Dabrowski
|
|
|
|
|
Junwei Yu, Shaowei Zhang, Wencai Yang, Yongzhi Xin and Huaining Gao
|
|
|
|
|
Liting Yu, Mi-An Xue and Aimeng Zhu
|
|
|
|
|
Jean T. Ellis, Michelle E. Harris, Mayra A. Román-Rivera, J. Brianna Ferguson, Peter A. Tereszkiewicz and Sean P. McGill
|
|
|
|
|
Marco Piccardi, Ivan D. Correa and Enzo Pranzini
|
|
|
|
|
Christopher H. Barker, Vassiliki H. Kourafalou, CJ Beegle-Krause, Michel Boufadel, Mark A. Bourassa, Steve G. Buschang, Yannis Androulidakis, Eric P. Chassignet, Knut-Frode Dagestad, Donald G. Danmeier, Anusha L. Dissanayake, Jerry A. Galt, Gregg Jacobs, Guillaume Marcotte, Tamay Özgökmen, Nadia Pinardi, Rafael V. Schiller, Scott A. Socolofsky, Dalina Thrift-Viveros, Brian Zelenke, Aijun Zhang and Yangxing Zhengadd Show full author list remove Hide full author list
|
|
|
|
|
Ladislav Illes, Tomas Kalina, Martin Jurkovic and Vladimir Luptak
|
|
|
|
|
Peng Zhang, Shan-Shan Wei, Ji-Biao Zhang, Zhou Ou, Yu-Qin Yang and Ming-Yue Wang
|
|
|
|
|
Francis Gohin, Philippe Bryère, Alain Lefebvre, Pierre-Guy Sauriau, Nicolas Savoye, Vincent Vantrepotte, Yann Bozec, Thierry Cariou, Pascal Conan, Sylvain Coudray, Gaelle Courtay, Sylvaine Françoise, Anne Goffart, Tania Hernández Fariñas, Maud Lemoine, Aude Piraud, Patrick Raimbault and Michael Rétho
|
|
|
|
|
Fengmei Jing, Li Xu, Zhiqun Guo and Hengxu Liu
|
|
|
|
|
Han Zhou, Pengyao Yu, Xiang Jin and Tianlin Wang
|
|
|
|
|
Goran Vizentin, Goran Vukelic, Lech Murawski, Naman Recho and Josip Orovic
|
|
|
|
|
Davide Asnicar, Costanza Cappelli, Ahmad Safuan Sallehuddin, Nur Atiqah Maznan and Maria Gabriella Marin
|
|
|
|
|
Sang Soo Hwang, Sung Jin Gil, Gang Nam Lee, Ji Won Lee, Hyun Park, Kwang Hyo Jung and Sung Bu Suh
|
|
|
|
|
Chatuphorn Somphong, Keiko Udo, Sompratana Ritphring and Hiroaki Shirakawa
|
|
|
|
|
Ziyu Chen, Philip Orton and Thomas Wahl
|
|
|
|
|
Charlotte E. Lyddon, Jennifer M. Brown, Nicoletta Leonardi and Andrew J. Plater
|
|
|
|
|
Yana Saprykina, Margarita Shtremel, Samiksha Volvaiker and Sergey Kuznetsov
|
|
|
|
|
Nguyen Quang Duc Anh, Hitoshi Tanaka, Ho Sy Tam, Nguyen Xuan Tinh, Tran Thanh Tung and Nguyen Trung Viet
|
|
|
|
|
Jaroslav Homi?in, Peter Ka??ay, Matej Urbanský, Michal Pu?kár, Robert Grega and Jozef Krajnák
|
|
|
|
|
Zhongcheng Wang, Sergejus Lebedevas, Paulius Rapalis, Justas Zaglinskis, Rima Mickeviciene, Vasilij Djackov and Xiaoyu Liu
|
|
|
|
|
Mohammad Vaferi, Kayvan Pazouki and Arjen Van Klink
|
|
|