|
|
Yong-Xiang Ren and Pei-Wen Hao
|
|
|
|
|
Victor D. Telekh, Aleksei V. Pavlov, Daniil V. Kirillov, Evgeny V. Vorob?ev, Alexander G. Turyanskiy, Viacheslav M. Senkov, Petr A. Tsygankov, Freddy F. Parada-Becerra, Vladimir R. Vesnin and Andrei S. Skriabin
|
|
|
|
|
Yue Cheng, Ting Cao, Zhiguo Xiao, Haijie Zhu and Miao Yu
|
|
|
|
|
Jun Wang, Jia-He Chen, Zhen-Chong Chen, Zhen-Yi Wu, Xiao-Na Zhong and Jing-Ping Ke
|
|
|
|
|
Yupeng Cao, Zhimin Wang, Weidong Shi, Guoran Hua and Ming Qiu
|
|
|
|
|
Javier Bedmar, Jorge de la Pezuela, Ainhoa Riquelme, Belén Torres and Joaquín Rams
|
|
|
|
|
Bogdan-Ovidiu Taranu, Paula Ianasi, Stefania Florina Rus and Alexandra Ioana Bucur
|
|
|
|
|
Carmen Stavarache, Mircea Vinatoru and Timothy Mason
|
|
|
|
|
Feifei Huang, Erju Liu, Yi Qin, Qingrui Wang, Ying Jin, Lei Wen and Hai Chang
|
|
|
|
|
Carlos Ocampo-Ortega, Ines Riech, Arturo Abelenda, Ricardo Mis-Fernández, Patricia Rodríguez-Fragoso and Julio Mendoza-Alvarez
|
|
|
|
|
Ubair Abdus Samad, Mohammad Asif Alam, Arfat Anis, Hany S. Abdo, Hamid Shaikh and Saeed M. Al-Zahrani
|
|
|
|
|
Yongming Yan, Zixiang Luo, Ke Liu, Chen Zhang, Maoqiu Wang and Xinming Wang
|
|
|
|
|
Katarzyna Mitura, Joanna Kornacka, Aleksandra Niemiec-Cyganek, Lucyna Pawlus-Lachecka, Katarzyna Mydlowska, Anna Sobczyk-Guzenda, Witold Kaczorowski, Paulina Ossowska, Blazej Balasz and Piotr Wilczek
|
|
|
|
|
Yue Cheng, Jiaxiang Jiang, Lei Xia, Hongxia Xu, Changlin Ye, Juan Sun and Rui Gu
|
|
|
|
|
Aleksandr Klimov, Ilya Bakeev, Efim Oks and Aleksey Zenin
|
|
|
|
|
|
Zhiqiang Xu, Yunxian Cui, Baoliang Li, Ketong Liu, Feiting Shi and Peng Cao
|
|
|
|
|
Omar Al-Zuhairi, Ahmad Shuhaimi, Nafarizal Nayan, Adreen Azman, Anas Kamarudzaman, Omar Alobaidi, Mustafa Ghanim, Estabraq T. Abdullah and Yong Zhu
|
|
|
|
|
Kouamé Boko Joël-Igor N?Djoré, Moussa Grafouté, Younes Makoudi, Waël Hourani and Christophe Rousselot
|
|
|
|
|
Yuan Ren, Liming Wang, Jianfeng Li, Wei Cheng and Xinqiang Ma
|
|
|
|
|
Xianghui Kong, Shuai Cui, Gaoqiang Wang, Wenjun Hu, Yunpeng Liang and Zhibin Zhang
|
|
|
|
|
Florentina Monica Raduly, Valentin Raditoiu, Alina Raditoiu, Violeta Purcar, Georgiana Ispas, Adriana Nicoleta Frone, Raluca Augusta Gabor and Cristian-Andi Nicolae
|
|
|
|
|
Guodong Zeng, Wenjuan Wu, Juechi Li, Qinsheng Xu, Xianghang Li, Xiangpeng Yan, Ye Han and Jincheng Wei
|
|
|
|
|
Holger Schwarz, Thomas Uhlig, Thomas Lindner, Thomas Lampke, Guntram Wagner and Thomas Seyller
|
|
|
|
|
Xianghui Kong, Gaoqiang Wang, Yunpeng Liang, Zhibin Zhang and Shuai Cui
|
|
|
|
|
Ya-Qian Xiao and Chi-Wai Kan
|
|
|
|
|
Qiang Li, Hongming Liang, Jinlong Song, Chenguang Guo and Jinbao Tang
|
|
|
|
|
Evgeniy V. Orekhov, Andrey Yu. Arbenin, Elena G. Zemtsova, Darya N. Sokolova, Alexandra N. Ponomareva, Maxim A. Shevtsov, Natalia M. Yudintceva and Vladimir M. Smirnov
|
|
|
|
|
Aleksandra Lont, Jacek Górka, Damian Janicki and Krzysztof Matus
|
|
|
|
|
Roberto Montanari, Alex Lanzutti, Maria Richetta, Javokhir Tursunbaev, Emanuele Vaglio, Alessandra Varone and Claudio Verona
|
|
|
|
|
Soo-Hwan Byun, Chanyang Min, Woojin Bang, Byoung-Eun Yang, Seok Jin Hong, Sang Chul Park and Hyo Geun Choi
|
|
|
|
|
Zhou Fang, Lijin Huang and Junjie Fu
|
|
|
|
|
Alessandro M. Ralls, Ashish K. Kasar, Mohammadreza Daroonparvar, Arpith Siddaiah, Pankaj Kumar, Charles M. Kay, Manoranjan Misra and Pradeep L. Menezes
|
|
|
|
|
Naotaka Itano, So Yoon Lee and Ai Serizawa
|
|
|
|
|
Andrew J. Clayton, Ali Abbas, Peter J. Siderfin, Stephen Jones, Ana Teloeken, Ochai Oklobia, John M. Walls and Stuart J. C. Irvine
|
|
|
|
|
Mingxia Wu, Zhiheng Ma, Yu Fan, Yuetao Wu, Zhongxun An, Hongbin Zhao, Yanli Liu and Jiaqiang Xu
|
|
|
|
|
Stefano Mauro Martinuzzi, Lorenzo Donati, Walter Giurlani, Federico Pizzetti, Emanuele Galvanetto, Nicola Calisi, Massimo Innocenti and Stefano Caporali
|
|
|
|
|
Noor Ayuma Mat Tahir, Shahira Liza, Kanao Fukuda, Syazwani Mohamad, Mohd Zakir Fathi Hashimi, Mohd Saifulnizam Mohd Yunus, Yazid Yaakob and Intan Sharhida Othman
|
|
|
|
|
Sherif Fathy El-Gioushy, Ahmed M. El-Masry, Mohammad Fikry, Mohamed F. El-Kholy, Ayman E. Shaban, Rokayya Sami, Eman Algarni, Garsa Alshehry, Huda Aljumayi, Nada Benajiba, Amina A. M. Al-Mushhin, Reham M. Algheshairy and Hamed E. El-Badawy
|
|
|
|
|
Xiuli Song, Liuxin Shi, Su Liu, Chen Hou, Kai Zhu, Qiang Cheng and Luyu Mei
|
|
|
|
|
Cristina Lavinia Nistor, Catalin Ionut Mihaescu, Daniela Bala, Ioana Catalina Gifu, Claudia Mihaela Ninciuleanu, Sabina Georgiana Burlacu, Cristian Petcu, Mariana-Gratiela Vladu, Adi Ghebaur, Lenuta Stroea and Ludmila Otilia Cinteza
|
|
|
|
|
Shindume Lomboleni Hamukwaya, Huiying Hao, Zengying Zhao, Jingjing Dong, Tingting Zhong, Jie Xing, Liu Hao and Melvin Mununuri Mashingaidze
|
|
|
|
|
Yunzhe Wang, Xiangzheng Cheng, Junfeng Shao, Changbin Zheng, Anmin Chen and Luwei Zhang
|
|
|
|
|
Samra Saleem, Ammara Maryam, Kaneez Fatima, Hadia Noor, Fatima Javed and Muhammad Asghar
|
|
|
|
|
Yuxiao Qiu, Rongying Liu, Linchi Zou, Haitao Chi, Chen Wang, Binshu Wang and Junfeng Chen
|
|
|
|
|
Xinlin Wang, Han Yu, Jinkun Jiang, Chengui Xia and Zengxia Zhang
|
|
|
|
|
Iwona Niedzielska, Daniel Ciapinski, Michal Bak and Damian Niedzielski
|
|
|
|
|
María Elena Sánchez Vergara, María José Canseco Juárez, Ricardo Ballinas Indili, Genaro Carmona Reyes, José Ramón Álvarez Bada and Cecilio Álvarez Toledano
|
|
|
|
|
Ana M. Beltrán, Paloma Trueba, Flora Borie, Ana Alcudia, Belén Begines, José A. Rodriguez-Ortiz and Yadir Torres
|
|
|
|
|
Yichang Lin and Sheng Liu
|
|
|
|
|
Baiyang Chen, Peihu Gao, Bo Zhang, Daming Zhao, Wei Wang, Can Jin, Zhong Yang, Yongchun Guo, Minxian Liang, Jianping Li, Yongqing Lu, Lu Jia and Dan Zhao
|
|
|
|
|
Violeta Purcar, Valentin Raditoiu, Florentina Monica Raduly, Alina Radi?oiu, Mihai Anastasescu, Monica Popa, Simona Caprarescu, Raluca Somoghi, Mariana Constantin, Cristina Firinca and Georgiana Cornelia Ispas
|
|
|
|
|
Guosheng Li, Huan Xiong, Qi Ren, Xiaoguang Zheng and Libao Wu
|
|
|
|
|
Giovanni Falisi, Giordano Foffo, Marco Severino, Carlo Di Paolo, Serena Bianchi, Sara Bernardi, Davide Pietropaoli, Sofia Rastelli, Roberto Gatto and Gianluca Botticelli
|
|
|
|
|
Elio Padoan, Enzo Montoneri, Giorgio Bordiglia, Valter Boero, Marco Ginepro, Philippe Evon, Carlos Vaca-Garcia, Giancarlo Fascella and Michéle Negre
|
|
|
|
|
Roberto Lo Giudice, Alessandro Sindoni, João Paulo Mendes Tribst, Amanda Maria de Oliveira Dal Piva, Giuseppe Lo Giudice, Ugo Bellezza, Giorgio Lo Giudice and Fausto Famà
|
|
|
|
|
Gladys Casiano-Jiménez, César Ortega-López, Jairo Arbey Rodríguez-Martínez, María Guadalupe Moreno-Armenta and Miguel J. Espitia-Rico
|
|
|
|
|
Francesco Censorii, Luca Cotignoli, Valeria Vignali and Alberto Bartoli
|
|
|
|
|
Hoang Ngoc Cuong, Nguyen Cong Minh, Nguyen Van Hoa, Dang Ha Giang, Nguyen Van Hieu and Pham Viet Nam
|
|
|
|
|
Guang Liang, Chaoji Zhou and Yuxiang Liu
|
|
|
|
|
Shiyuan Liu, Botao Hu, Junkai Zhao, Wenjun Jiang, Deqiang Feng, Ce Zhang and Wei Yao
|
|
|
|
|
Jingjing Xue, Li Wang, Yong Fan, Jianing Xu, Jie Zhao, Limei Tian and Wenbo Du
|
|
|
|
|
Qiuli Zhang, Yi Feng, Zhaoyang Chen, Wenzhi Liao, Shuo Zhang, Jun Zhou and Lei Wu
|
|
|
|
|
Jiao Qu, Juanjuan Liu and Qi Zhu
|
|
|
|
|
Ewelina Basiak, Manfred Linke, Frédéric Debeaufort, Andrzej Lenart and Martin Geyer
|
|
|
|
|
Ali Salimian, Arjang Aminishahsavarani and Hari Upadhyaya
|
|
|
|
|
Lijun Wang, Yan Liu, Hui Chen and Mengchao Wang
|
|
|
|
|
Yunkai Qi, Jianjun Gu, Guochao Shi, Xin Li, Ao Wang and Shumin Yang
|
|
|
|
|
Shuqiang Wang, Yanpeng Xue, Yanyan Xue, Cunjing Lv and Ying Jin
|
|
|
|
|
Manuel Miguel Jordán, Jesús María Rincón López, María Belén Almendro-Candel and José Navarro-Pedreño
|
|
|
|
|
Espedito Vassallo, Marco Aloisio, Matteo Pedroni, Francesco Ghezzi, Pierfrancesco Cerruti and Riccardo Donnini
|
|
|
|
|
Juan Carlos Vara, Juan Delgado, Alejandro Estrada-Martínez, Esteban Pérez-Pevida, Aritza Brizuela, Begoña Bosch, Román Pérez and Javier Gil
|
|
|
|
|
Laura Khamkhash, Svetlana Em, Anara Molkenova, Yoon-Hwae Hwang and Timur Sh. Atabaev
|
|
|
|
|
Shuai (Marshall) Yang, Jinbao Huang, Jian Chen, James Joseph Noël, Ivan Barker, Jeffrey Daniel Henderson, Ping He, Haiping Zhang, Hui Zhang and Jesse Zhu
|
|
|
|
|
Luchuan Chen, Sixin Yu, Ying Zhu, Xiaomeng Zhang, Wenjuan Wu, Qiang Sun, Tingting Chen, Xiaoyan Wang and Jincheng Wei
|
|
|
|
|
Maged S. Al-Fakeh, Roaa O. Alsaedi, Nesrine Amiri and Gadah A. Allazzam
|
|
|
|
|
Iwona Niedzielska, Natalia Sitek-Ignac, Michal Bak and Damian Niedzielski
|
|
|
|
|
Patricia Jovicevic-Klug, Matic Jovicevic-Klug and Bojan Podgornik
|
|
|
|
|
Pi-Chen Lin, Kaifan Lin, Yu-Hsuan Lin, Kai-Chiang Yang, Vladimir Ivanovitch Semenov, Hsin-Chih Lin and Miin-Jang Chen
|
|
|
|
|
Tudor Bibire, Onur Yilmaz, Cristina Mihaela Ghiciuc, Nela Bibire and Radu Danila
|
|
|
|
|
Congcong Cao, Wenya Li, Zhengmao Zhang, Xiawei Yang and Yaxin Xu
|
|
|
|
|
Hongfei Cao, Zhao Liang, Xi Peng, Xin Cai, Kewei Wang, Hui Wang and Zhongda Lyu
|
|
|
|
|
Mohamed M. Khader, Mohammed M. Babatin and Ahmed M. Megahed
|
|
|
|
|
Mohammed M. Al Moaleem, Hafiz A. Adawi, Khalaf F. Alsharif, Hassan A. Alhazmi, Faris A. Alshahrani, Ramzi M. Abu Hadi, Recep Kara, Hussam M. Muyidi, Asaad Khalid, Abdulrahman M. Asiri, Ahmed H. Huraysi, Jabbar A. Khubrani, Shilpa Bhandi and Shankargouda Patil
|
|
|
|
|
Sergey N. Grigoriev, Marina A. Volosova, Sergey V. Fedorov, Mars S. Migranov, Mikhail Mosyanov, Andrey Gusev and Anna A. Okunkova
|
|
|
|
|
Lei Zhang, Wei Wang, Rong Dai, Jing Ning, Fuchun Zhang and Junfeng Yan
|
|
|
|
|
Yunchae Jeon, Donghyun Lee and Hocheon Yoo
|
|
|
|
|
Yujin Kim, Sung Hwan Joo, Seong Gwan Shin, Hyung Wook Choi, Chung Wung Bark, You Seung Rim, Kyung Hwan Kim and Sangmo Kim
|
|
|
|
|
Hussein Ali Hussein, Sabah Ibrahim Wais and Khedir R. Khedir
|
|
|
|
|
Sally F. Abo El-Ezz, Lo?ay A. A., Nadi Awad Al-Harbi, Salem Mesfir Al-Qahtani, Hitham M. Allam, Mohamed A. Abdein and Zinab A. Abdelgawad
|
|
|