|
|
Chin-Chen Chang, Jui-Feng Chang, Wei-Jiun Kao and Ji-Hwei Horng
|
|
|
|
|
Vladimir M. Ivanov, Anton M. Krivtsov, Sergey V. Strelkov, Nikolay V. Kalakutskiy, Andrey I. Yaremenko, Marina Yu. Petropavlovskaya, Maria N. Portnova, Olga V. Lukina and Andrey P. Litvinov
|
|
|
|
|
Shornalatha Euttamarajah, Yin Hoe Ng and Chee Keong Tan
|
|
|
|
|
Luca Casini and Marco Roccetti
|
|
|
|
|
Youngjoon Yoon and Hyogon Kim
|
|
|
|
|
Sheetal Ghorpade, Marco Zennaro and Bharat Chaudhari
|
|
|
|
|
Francesco Barchi, Luca Zanatta, Emanuele Parisi, Alessio Burrello, Davide Brunelli, Andrea Bartolini and Andrea Acquaviva
|
|
|
|
|
Taher M. Ghazal, Mohammad Kamrul Hasan, Muhammad Turki Alshurideh, Haitham M. Alzoubi, Munir Ahmad, Syed Shehryar Akbar, Barween Al Kurdi and Iman A. Akour
|
|
|
|
|
Yangheran Piao, Kai Ye and Xiaohui Cui
|
|
|
|
|
Yu Zhao, Yi Zhu, Qiao Yu and Xiaoying Chen
|
|
|
|
|
Ibtihal Ellawindy and Shahram Shah Heydari
|
|
|
|
|
Peter Kieseberg, Sebastian Schrittwieser and Edgar Weippl
|
|
|
|
|
Bander Alzahrani and Nikos Fotiou
|
|
|
|
|
Alba Vázquez-López and Manuel Marey-Perez
|
|
|
|
|
Deemah Tashman and Walaa Hamouda
|
|
|
|
|
Oscar Rojas, Veronica Gil-Costa and Mauricio Marin
|
|
|
|
|
Klaus Kammerer, Manuel Göster, Manfred Reichert and Rüdiger Pryss
|
|
|
|
|
David Balderas, Pedro Ponce, Diego Lopez-Bernal and Arturo Molina
|
|
|
|
|
Seng Boon Lim, Jalaluddin Abdul Malek and Tan Yigitcanlar
|
|
|
|
|
Seraphim S. Moumgiakmas, Gerasimos G. Samatas and George A. Papakostas
|
|
|
|
|
Kun Liang, Jingjing Liu and Yiying Zhang
|
|
|
|
|
Simon Nam Thanh Vu, Mads Stege, Peter Issam El-Habr, Jesper Bang and Nicola Dragoni
|
|
|
|
|
Dénes László Fekete and Attila Kiss
|
|
|
|
|
Francesco Chiti, Romano Fantacci, Roberto Picchi and Laura Pierucci
|
|
|
|
|
Akash Gupta and Adnan Al-Anbuky
|
|
|
|
|
Ibsa K. Jalata, Thanh-Dat Truong, Jessica L. Allen, Han-Seok Seo and Khoa Luu
|
|
|
|
|
Diego Lopez-Bernal, David Balderas, Pedro Ponce and Arturo Molina
|
|
|
|
|
Maarit Tihinen, Ari Pikkarainen and Jukka Joutsenvaara
|
|
|
|
|
Umar Iqbal, Ashraf Abosekeen, Jacques Georgy, Areejah Umar, Aboelmagd Noureldin and Michael J. Korenberg
|
|
|
|
|
Barry Dowdeswell, Roopak Sinha and Stephen G. MacDonell
|
|
|
|
|
Gurbaksh Bhullar, Simon Osborne, María José Núñez Ariño, Juan Del Agua Navarro and Fernando Gigante Valencia
|
|
|
|
|
Marianna Di Gregorio, Marco Romano, Monica Sebillo, Giuliana Vitiello and Angela Vozella
|
|
|
|
|
Wei-Min Cheng and Sheng-Ming Wang
|
|
|
|
|
Nisha Rawindaran, Ambikesh Jayal, Edmond Prakash and Chaminda Hewage
|
|
|