|
|
Hsin-Hung Cho, Wei-Che Chien, Fan-Hsun Tseng and Han-Chieh Chao
|
|
|
|
|
Muhammad Emad-Ud-Din and Ya Wang
|
|
|
|
|
Salvatore Serrano and Marco Scarpa
|
|
|
|
|
Qi Shi, Daheng Wang, Wen Chen, Jinpei Yu, Weiting Zhou, Jun Zou and Guangzu Liu
|
|
|
|
|
Gerhard Hasslinger, Konstantinos Ntougias, Frank Hasslinger and Oliver Hohlfeld
|
|
|
|
|
Gemma Di Federico and Andrea Burattin
|
|
|
|
|
Karen Schnell, Kaushik Roy and Madhuri Siddula
|
|
|
|
|
Yusuf Kirikkayis, Florian Gallik, Michael Winter and Manfred Reichert
|
|
|
|
|
Sheng-Ming Wang and Wei-Min Cheng
|
|
|
|
|
Yibrah Gebreyesus, Damian Dalton, Sebastian Nixon, Davide De Chiara and Marta Chinnici
|
|
|
|
|
Leina Abdelgalil and Mohamed Mejri
|
|
|
|
|
Hamna Waheed, Waseem Akram, Saif ul Islam, Abdul Hadi, Jalil Boudjadar and Noureen Zafar
|
|
|
|
|
Ruhi Kiran Bajaj, Rebecca Mary Meiring and Fernando Beltran
|
|
|
|
|
Zixiu Wu, Simone Balloccu, Vivek Kumar, Rim Helaoui, Diego Reforgiato Recupero and Daniele Riboni
|
|
|
|
|
Juergen Mangler, Joscha Grüger, Lukas Malburg, Matthias Ehrendorfer, Yannis Bertrand, Janik-Vasily Benzin, Stefanie Rinderle-Ma, Estefania Serral Asensio and Ralph Bergmann
|
|
|
|
|
Habiba Sultana, A. H. M. Kamal, Gahangir Hossain and Muhammad Ashad Kabir
|
|
|
|
|
|
Hasna Boumechaal and Zizette Boufaida
|
|
|
|
|
Daniel Andrade, Roberto Magueta, Adão Silva and Paulo Marques
|
|
|
|
|
Mansoor Iqbal, Zahid Ullah, Izaz Ahmad Khan, Sheraz Aslam, Haris Shaheer, Mujtaba Humayon, Muhammad Asjad Salahuddin and Adeel Mehmood
|
|
|
|
|
Ganjar Alfian, Muhammad Syafrudin, Norma Latif Fitriyani, Sahirul Alam, Dinar Nugroho Pratomo, Lukman Subekti, Muhammad Qois Huzyan Octava, Ninis Dyah Yulianingsih, Fransiskus Tatas Dwi Atmaji and Filip Benes
|
|
|
|
|
Juan Wang, Jing Zhong and Jiangqi Li
|
|
|
|
|
Haoming Liang, Jinze Du, Hongchen Zhang, Bing Han and Yan Ma
|
|
|
|
|
Oluwakemi Christiana Abikoye, Esau Taiwo Oladipupo, Agbotiname Lucky Imoize, Joseph Bamidele Awotunde, Cheng-Chi Lee and Chun-Ta Li
|
|
|
|
|
Denis Rangelov, Philipp Lämmel, Lisa Brunzel, Stephan Borgert, Paul Darius, Nikolay Tcholtchev and Michell Boerger
|
|
|
|
|
Rameez Asif, Syed Raheel Hassan and Gerard Parr
|
|
|
|
|
Raman Singh, Sean Sturley and Hitesh Tewari
|
|
|
|
|
Konstantinos Ntafloukas, Liliana Pasquale, Beatriz Martinez-Pastor and Daniel P. McCrum
|
|
|
|
|
Davide Berardi, Franco Callegati, Andrea Giovine, Andrea Melis, Marco Prandini and Lorenzo Rinieri
|
|
|
|
|
Raihan Ur Rasool, Hafiz Farooq Ahmad, Wajid Rafique, Adnan Qayyum, Junaid Qadir and Zahid Anwar
|
|
|
|
|
Lili Jiang and Vicenç Torra
|
|
|
|
|
Jingsha He, Yue Li and Nafei Zhu
|
|
|