|
|
|
Shihao Luo, Youhua Fan and Naigang Cui
|
|
|
|
|
Fengqin Zhu, Oleg E. Gulin and Igor O. Yaroshchuk
|
|
|
|
|
Vladimir A. Sreckovic, Desanka M. ?ulic, Veljko Vujcic, Zoran R. Mijic and Ljubinko M. Ignjatovic
|
|
|
|
|
Jeongyeon Choi and Heekyung Jeon
|
|
|
|
|
Shahab Ud Din, Khan Muhammad, Muhammad Fawad Akbar Khan, Shahid Bashir, Muhammad Sajid and Asif Khan
|
|
|
|
|
Wonho Kim, Kyungsu Jang, Changwook Ji and Eunkyung Lee
|
|
|
|
|
Alexander K. Kuc, Semen A. Kurkin, Vladimir A. Maksimenko, Alexander N. Pisarchik and Alexander E. Hramov
|
|
|
|
|
Razvan Pîrloaga, Dragos Ene and Bogdan Antonescu
|
|
|
|
|
Yafeng Li, Jin Wang, Yonggang Shan, Chong Wang and Yuanbiao Hu
|
|
|
|
|
|
Jong-Won Lee and Cheolmin Baek
|
|
|
|
|
Seungtae Hong, Hyunwoo Cho and Jeong-Si Kim
|
|
|
|
|
Stjepan Frljic, Bojan Trkulja and Igor ?iger
|
|
|
|
|
Maoqing Chen, Qifeng Liu and Yong Zhao
|
|
|
|
|
Robert Stefan Vizitiu, Andrei Burlacu, Cherifa Abid, Marina Verdes, Marius Costel Balan and Marius Branoaea
|
|
|
|
|
Natsuko Hichijo, Tadahide Noguchi, Kenichi Sasaguri and Yoshiyuki Mori
|
|
|
|
|
Maria Skublewska-Paszkowska, Pawel Powroznik, Jakub Smolka, Marek Milosz, Edyta Lukasik, Dilbar Mukhamedova and Elzbieta Milosz
|
|
|
|
|
Yujin Kim, Jihye Kim and Minjung Woo
|
|
|
|
|
Diana Cri?an, Alexandru Irimia, Dan Gota, Liviu Miclea, Adela Puscasiu, Ovidiu Stan and Honoriu Valean
|
|
|
|
|
Wael S. Amer, Tarek S. Amer, Roman Starosta and Mohamed A. Bek
|
|
|
|
|
Alireza Rastegarpanah, Ali Aflakian and Rustam Stolkin
|
|
|
|
|
Cong Hung Nguyen, Cong Minh Ho and Kyoung Kwan Ahn
|
|
|
|
|
Francisco José Sánchez-Cuesta, Yeray González-Zamorano, Aida Arroyo-Ferrer, Martín Avellanal, Josué Fernández-Carnero and Juan Pablo Romero
|
|
|
|
|
Mihai Octavian Negrea, Bogdan Neamtu, Ioana Dobrota, Ciprian Radu Sofariu, Roxana Mihaela Crisan, Bacila Ionut Ciprian, Carmen Daniela Domnariu and Minodora Teodoru
|
|
|
|
|
Harry D. Kambezidis, Ashraf Farahat, Mansour Almazroui and Emad Ramadan
|
|
|
|
|
Yu Ding, Tongyu Liu and Mengmeng Yan
|
|
|
|
|
Min-Tae Kim and Kun-Yung Kim
|
|
|
|
|
Yan-Feng Li, Ming Huang, Song Bai, Yuan Chen and Hong-Zhong Huang
|
|
|
|
|
Peter Kote? and Josef Vican
|
|
|
|
|
Volodymyr Voloshchuk, Paride Gullo, Eugene Nikiforovich and Nadia Buyak
|
|
|
|
|
Mostafa Zafari, Abolghasem Sadeghi-Niaraki, Soo-Mi Choi and Ali Esmaeily
|
|
|
|
|
Junjie Chen, Wei Yang, Chenqi Liu and Leiyue Yao
|
|
|
|
|
Diego de Benito-Gorrón, Daniel Ramos and Doroteo T. Toledano
|
|
|
|
|
Xueshan Wu, Song Huang, Min Li and Yufeng Deng
|
|
|
|
|
Tomasz Rak and Dariusz Rzonca
|
|
|
|
|
Rui Qiao, Guili Xu, Yuehua Cheng, Zhengyu Ye and Jinlong Huang
|
|
|
|
|
Petr Belousov, Anna Semenkova, Yulia Izosimova, Inna Tolpeshta, Anna Romanchuk, Sergey Zakusin, Ekaterina Tyupina and Victoria Krupskaya
|
|
|
|
|
Parastoo Pourali, Oldrich Benada, Miroslav Pátek, Eva Neuhöferová, Volha Dzmitruk and Veronika Benson
|
|
|
|
|
Pangwei Wang, Xiao Liu, Yunfeng Wang, Tianren Wang and Juan Zhang
|
|
|
|
|
Hongjiang Cui, Ying Guan and Wu Deng
|
|
|
|
|
Roberto Belotti, Ilaria Palomba, Erich Wehrle and Renato Vidoni
|
|
|
|
|
Tai-Lin Chin and Wan-Ni Shih
|
|
|
|
|
Dong Zhao, Liyan Wang, Fangmei Liu, Dong Zhong and Min Wu
|
|
|
|
|
Enkeleda Ozuni, Ani Vodica, Marta Castrica, Gabriele Brecchia, Giulio Curone, Stella Agradi, Dino Miraglia, Laura Menchetti, Claudia M. Balzaretti and Egon Andoni
|
|
|
|
|
Jiayi Peng, Hao Xu, Hailei Jia, Dragoslav Sumarac, Tongfa Deng, Xin Zhang and Maosen Cao
|
|
|
|
|
Huan Yan, Shiqiao Gao and Lei Jin
|
|
|
|
|
|
Muhammad Bilal Riaz, Jan Awrejcewicz and Aziz Ur Rehman
|
|
|
|
|
Yawar Rehman, Hafsa Amanullah, Dost Muhammad Saqib Bhatti, Waqas Tariq Toor, Muhammad Ahmad and Manuel Mazzara
|
|
|
|
|
Jianjie Sun, Xi Chen, Zhengwu Fu and Giuseppe Lacidogna
|
|
|
|
|
Eunsam Kim, Yunho Cho and Hyoseop Shin
|
|
|
|
|
Álvaro Rollón de Pinedo, Mathieu Couplet, Bertrand Iooss, Nathalie Marie, Amandine Marrel, Elsa Merle and Roman Sueur
|
|
|
|
|
Florina Miere (Groza), Alin Cristian Teu?dea, Vasile Laslo, Simona Cavalu, Lumini?a Fritea, Luciana Dobjanschi, Mihaela Zdrinca, Marcel Zdrinca, Mariana Ganea, Priscilla Pa?c, Adriana Ramona Memete, Angela Antonescu, Andreea Margareta Vlad and Simona Ioana Vicas
|
|
|
|
|
Ali Baghernejad and Amjad Anvari-Moghaddam
|
|
|
|
|
David Sebastian Puma-Benavides, Javier Izquierdo-Reyes, Renato Galluzzi and Juan de Dios Calderon-Najera
|
|
|
|
|
Oscar Danilo Montoya, Luis Fernando Grisales-Noreña, Lázaro Alvarado-Barrios, Andres Arias-Londoño and Cesar Álvarez-Arroyo
|
|
|
|
|
Vitor Heidrich, Petr Karlovsky and Lukas Beule
|
|
|
|
|
Yuna Hur, Suhyune Son, Midan Shim, Jungwoo Lim and Heuiseok Lim
|
|
|
|
|
Chunxiao Huang, Shunshi Hu, Muhammad Hasan Ali Baig and Ying Huang
|
|
|
|
|
Oscar Álvarez, Enrique Muñoz, Nelson Maureira-Carsalade and Ángel Roco-Videla
|
|
|
|
|
Chen Qiao, Fenglin Xu, Pengcheng Su, Yang Liu, Yifang Zhang, Honglin Zhu, Haitao Huang, Man Huang, Jilong Chen and Dunlong Liu
|
|
|
|
|
Khuram Rafique and Hammad Alotaibi
|
|
|
|
|
Chia-Yi Wu, Haolin Li, Joris Van Kerrebrouck, Caro Meysmans, Piet Demeester and Guy Torfs
|
|
|
|
|
Quoc-Trung Do, Wen-Yang Chang and Li-Wei Chen
|
|
|
|
|
Armando Levid Rodríguez-Santiago, José Aníbal Arias-Aguilar, Hiroshi Takemura and Alberto Elías Petrilli-Barceló
|
|
|
|
|
Remo De Donno, Alessia Fracassi, Antonio Ghidoni, Alessandro Morelli and Gianmaria Noventa
|
|
|
|
|
Ki-Cheol Yoon, Kwang-Gi Kim, Jun-Won Chung and Byeong-Soo Kim
|
|
|
|
|
Lorena Oteiza, Antonio Ferruelo, Nicolás Nín, Mario Arenillas, Marta de Paula, Rachele Pandolfi, Laura Moreno, Raquel Herrero, Paloma González-Rodríguez, Óscar Peñuelas, Francisco Pérez-Vizcaíno and José A. Lorente
|
|
|
|
|
|
Roxana-Mihaela Crisan, Ciprian Ionut Bacila, Bogdan Neamtu, Adrian Nicolae Cristian, Elena Topîrcean, Adriana Popescu and Silviu Morar
|
|
|
|
|
Yaojung Shiao, Thang Hoang and Po-Yao Chang
|
|
|
|
|
Mujtaba Hussain, Abdul Salam, Muhammad Fahad Arain, Azeem Ullah, Anh-Tuan Dao, Hai Vu-Manh, Duy-Nam Phan, Aamir Shabbir Ansari, Muhammad Qamar Khan, Zafar Javed and Ick-Soo Kim
|
|
|
|
|
Mohammad Shah Jamal, Khan Sobayel, Halina Misran, Taskina Nasrin, Khaled Althubeiti, Hend I. Alkhammash, Md. Shahiduzzaman, Kamaruzzaman Sopian, Nowshad Amin and Md. Akhtaruzzaman
|
|
|
|
|
Sebastian Romero, Habib M. Fardoun, Victor M. R. Penichet, Maria D. Lozano and Jose A. Gallud
|
|
|
|
|
Yue Sun, Sandor Brockhauser and Péter Hegedus
|
|
|
|
|
Óscar López, Alfonso González, Francisco J. Álvarez and David Rodríguez
|
|
|
|
|
Sergey A. Shoydin, Sergey B. Odinokov, Artem L. Pazoev, Ivan K. Tsyganov and Ekaterina A. Drozdova
|
|
|
|
|
Radu Prejbeanu, Mihail Lazar Mioc, Bogdan Deleanu, Andrei Balanescu, Musab Al Qatawneh and Daniel Malita
|
|
|
|
|
Núria Valls Canudas, Míriam Calvo Gómez, Elisabet Golobardes Ribé and Xavier Vilasis-Cardona
|
|
|
|
|
Ruslan M. Sarimov, Alexander V. Simakin, Tatyana A. Matveeva, Sergey V. Gudkov, Gennady A. Lyakhov, Vladimir I. Pustovoy, Alexey V. Troitskii and Ivan A. Shcherbakov
|
|
|
|
|
Tim Tofan and Raimondas Jasevicius
|
|
|
|
|
Claudia Giacomozzi, Giada Lullini, Alberto Leardini, Paolo Caravaggi, Maurizio Ortolani, Giulio Marchesini, Luca Baccolini and Lisa Berti
|
|
|
|
|
Mohammad Khursheed Alam, Kiran Kumar Ganji, Alreshidi Meshari, Srinivas Munisekhar Manay, Nafij Bin Jamayet and Ammar A Siddiqui
|
|
|
|
|
Federico Colombo, Luigi Lentini, Andrea Trivella, Terenziano Raparelli and Vladimir Viktorov
|
|
|
|
|
Fu-I Chou, Tian-Hsiang Huang, Po-Yuan Yang, Chin-Hsuan Lin, Tzu-Chao Lin, Wen-Hsien Ho and Jyh-Horng Chou
|
|
|
|
|
Sinan Alkassar, Mohammed A. M. Abdullah, Bilal A. Jebur, Ghassan H. Abdul-Majeed, Bo Wei and Wai Lok Woo
|
|
|
|
|
Chenyang Wang, Wanlu Jiang, Xukang Yang and Shuqing Zhang
|
|
|
|
|
Lennart Jütte, Gaurav Sharma, Dierk Fricke, Maximilian Franke, Merve Wollweber and Bernhard Roth
|
|
|
|
|
Alberto Fortelli, Alessandro Fedele, Giuseppe De Natale, Fabio Matano, Marco Sacchi, Claudia Troise and Renato Somma
|
|
|
|
|
Shiqing Wu, Shiyu Zhao, Qianqian Zhang, Long Chen and Chenrui Wu
|
|
|
|
|
Linfeng Lu, Di Wang, Zifan Dai, Tengfei Luo, Songlin Ding and Hanlin Hao
|
|
|
|
|
Suqin Xiong, Jiahai Zhang, Baoliang Zhang, Guodong Sun, Zhen Chen, Jia Qi and Yongquan Sun
|
|
|
|
|
Hyun Joon Park, Min Seok Lee, Dong Il Park and Sung Won Han
|
|
|
|
|
Mohammadreza Shekari, Hamidreza Arasteh, Alireza Sheikhi Fini and Vahid Vahidinasab
|
|
|
|
|
Alina Girip, Razvan Calota and Anica Ilie
|
|
|
|
|
Ali Ghamari, Behroz Almasi, Chang-hyuk Kim, Seong-Hoon Jeong and Kee-Jeung Hong
|
|
|
|
|
Yuhang Gao, Juanning Si, Sijin Wu, Weixian Li, Hao Liu, Jianhu Chen, Qing He and Yujin Zhang
|
|
|
|
|
Yonggang Hou, Shenghua Lv, Haoyan Hu, Xinming Wu and Leipeng Liu
|
|
|
|
|
Iztok Fister, Jr., Sancho Salcedo-Sanz, Andrés Iglesias, Du?an Fister, Akemi Gálvez and Iztok Fister
|
|
|
|
|
Tingwei Ren, Chunting Wu, Yongji Yu, Tongyu Dai, Fei Chen and Qikun Pan
|
|
|
|
|
Weiqiang Li, Liai Xu, Rui Xia, Ying Shen, Zhujun Zhu, Youjian Yu and Yunxiang Zang
|
|
|
|
|
Pierandrea Dal Fabbro, Stefano Rosso, Alessandro Ceruti, Diego Boscolo Bozza, Roberto Meneghello, Gianmaria Concheri and Gianpaolo Savio
|
|
|
|
|
Ahmed Mahdi Jubair, Rosilah Hassan, Azana Hafizah Mohd Aman, Hasimi Sallehudin, Zeyad Ghaleb Al-Mekhlafi, Badiea Abdulkarem Mohammed and Mohammad Salih Alsaffar
|
|
|
|
|
Antonino Ferraro, Vincenzo Moscato and Giancarlo Sperlì
|
|
|
|
|
Tomá? Mandicák, Peter Mésáro?, Andrea Kanáliková and Matej ?pak
|
|
|
|
|
Shih-Hsiung Lee and Hung-Chun Chen
|
|
|
|
|
Stanislav Sukhikh, Svetlana Noskova, Svetlana Ivanova, Elena Ulrikh, Alexsander Izgaryshev, Timothy Larichev, Oksana Kozlova, Alexander Prosekov and Olga Babich
|
|
|
|
|
Hannah Park, Nafiseh Faghihi, Manish Dixit, Jyotsna Vaid and Ann McNamara
|
|
|
|
|
Jun-Sik Yoon, Jong-Min Kim, Han-Jae Chung, You-Jin Jeong, Gwang-Woo Jeong, Ilwoo Park, Gwang-Won Kim and Chang-Hyun Oh
|
|
|
|
|
Alla V. Varenik and Sergey K. Konovalov
|
|
|
|
|
Massimo Brignone and Daniele Mestriner
|
|
|
|
|
Sylwester Borowski, Jerzy Kaszkowiak and Edmund Dulcet
|
|
|
|
|
Mariola Drozdowska, Teresa Leszczynska, Ewelina Piasna-Slupecka, Dominik Domagala and Aneta Koronowicz
|
|
|
|
|
Parvesh Kumar and Amit Kumar Shrivastava
|
|
|
|
|
Haimin Wu, Luming Feng, Zhaoming Teng and Yiming Shu
|
|
|
|
|
Zijing Wang, Xiangdong Xie, Jinfeng Zhang and Guofeng Du
|
|
|
|
|
Byungkwan Park, Soon-Wook Choi, Chulho Lee, Tae-Ho Kang, Seungchul Do, Woon-Yong Lee and Soo-Ho Chang
|
|
|
|
|
Lijana Maskeliunaite and Henrikas Sivilevicius
|
|
|
|
|
Jun Cong Ge, Sam Ki Yoon and Jun Hee Song
|
|
|
|
|
Shun Zhong, Suxia Zhang, Jie Yang and Yanan Zhang
|
|
|
|
|
Inwook Heo, Khaliunaa Darkhanbat, Sun-Jin Han, Seung-Ho Choi, Hoseong Jeong and Kang Su Kim
|
|
|
|
|
Marcell Surányi, Michael Leighton, Christian Reinbrecht and Michael Bader
|
|
|
|
|
Yong Joon Jeong, Hyelin Jeon and Se Chan Kang
|
|
|
|
|
Yifei Wei, Zhenhong Jia, Jie Yang and Nikola K. Kasabov
|
|
|
|
|
Eduardo García-Martínez, Jesús Muñoz-Cruzado-Alba, José F. Sanz-Osorio and Juan Manuel Perié
|
|
|
|
|
Yuting Xie, Xiaowei Chi, Haiyuan Li, Fuwen Wang, Lutao Yan, Bin Zhang and Qinjian Zhang
|
|
|
|
|
Gilberto Alvarado-Robles, Francisco J. Solís-Muñoz, Marco A. Garduño-Ramón, Roque A. Osornio-Ríos and Luis A. Morales-Hernández
|
|
|
|
|
Marlene Vuillemin, Jesper Holck, Martin Matwiejuk, Eduardo S. Moreno Prieto, Jan Muschiol, Dora Molnar-Gabor, Anne S. Meyer and Birgitte Zeuner
|
|
|
|
|
Yingying Zhao, Jiying Liu, Moon Keun Kim, Shiyu Zhou and Yanqiu Du
|
|
|
|
|
Laura Sofía Hoyos-Gomez and Belizza Janet Ruiz-Mendoza
|
|
|
|
|
Seiki Chiba and Mikio Waki
|
|
|
|
|
Salvatore D?Amato, Romolo Fragola, Pierfrancesco Bove, Giorgio Lo Giudice, Paolo Gennaro, Rita Vitagliano and Samuel Staglianò
|
|
|
|
|
|
Marko Munih, Zoran Ivanic and Roman Kamnik
|
|
|