|
|
Wenbo Zhang, Yuchen Zhao, Fangjing Li and Hongbo Zhu
|
|
|
|
|
Zhongzhi Jiang and Qiliang Ni
|
|
|
|
|
Chunlai Wang, Chang Zuo and Ze Zhao
|
|
|
|
|
Laura Ragni, Fabio Micozzi, Laura Gioiella, Maria Gabriella Castellano, Samuele Infanti and Andrea Dall?Asta
|
|
|
|
|
Giampiero Lovat, Paolo Burghignoli, Rodolfo Araneo and Salvatore Celozzi
|
|
|
|
|
Wei Yu, Binghai Lv and Julong Yuan
|
|
|
|
|
Indrakshi Dey and Nicola Marchetti
|
|
|
|
|
Zhenping Li, Zhen Cao, Pengfei Li, Yong Zhong and Shaobo Li
|
|
|
|
|
Monnamme Tlotleng, Sisa Pityana and Sibusisiwe Motha
|
|
|
|
|
Jialin Zhang, Mairidan Wushouer, Gulanbaier Tuerhong and Hanfang Wang
|
|
|
|
|
Qiao Meng, Ke Zhong and Mingzhi Sun
|
|
|
|
|
Petronela Anca Onache, Alina Florea, Elisabeta-Irina Geana, Corina Teodora Ciucure, Roxana Elena Ionete, Dorin Ioan Sumedrea and Ovidiu Ti?a
|
|
|
|
|
Vasile-Andrei Olteanu, Catalin-Victor Sfarti, Gheorghe G. Balan, Oana Timofte, Elena Gologan, Dana Elena Mitrica, Georgiana-Emmanuela Gilca-Blanariu, Cristina Gena Dascalu, Ion Sandu and Gabriela Stefanescu
|
|
|
|
|
Ming Zhong, Ye Ma, Zhan Li, Jiajian He and Yaxin Liu
|
|
|
|
|
Joel de Conceição Nogueira Diniz, Anselmo Cardoso de Paiva, Geraldo Braz Junior, João Dallyson Sousa de Almeida, Aristofanes Correa Silva, António Manuel Trigueiros da Silva Cunha and Sandra Cristina Alves Pereira da Silva Cunha
|
|
|
|
|
Richard Kephart, Sebastian Plamowski and Pawel D. Domanski
|
|
|
|
|
Thomas Senfter, Manuel Berger, Markus Schweiberer, Serafin Knitel and Martin Pillei
|
|
|
|
|
Marko Jevtic, Sa?a Mladenovic and Andrina Granic
|
|
|
|
|
Jinxiu Zhao, Li Su, Xiangyu Wang, Jinjian Li, Fan Yang, Na Jiang and Quan Hu
|
|
|
|
|
|
Nengliang Huang, Ye Tian, Rui Yang, Tonghu Xiao, Hua Li and Xiuyong Chen
|
|
|
|
|
Raufar Shameem, Lukas M. Bongartz, Anton Weissbach, Hans Kleemann and Karl Leo
|
|
|
|
|
|
Renata Vceláková, Marcela Prokopová, Vilém Pechanec, Lenka ?terbová, Ondrej Cudlín, Ahmed Mohammed Ahmed Alhuseen, Jan Purkyt and Pavel Cudlín
|
|
|
|
|
Chaolei Chen, Huaishu Hou, Mingxu Su, Shiwei Zhang, Chaofei Jiao and Zhifan Zhao
|
|
|
|
|
Ayele Tesema Chala and Richard Ray
|
|
|
|
|
Yong Tao, Yuanlong Ji, Dongming Han, He Gao and Tianmiao Wang
|
|
|
|
|
José Neves and João Crucho
|
|
|
|
|
Olga Maslova, Olga Senko, Marina A. Gladchenko, Sergey N. Gaydamaka and Elena Efremenko
|
|
|
|
|
Haerul Hidayaturrahman, Hyuk Jun Kwon, Yumeng Bao, Shaik Gouse Peera and Tae Gwan Lee
|
|
|
|
|
Katarina Vrane?ic, Stjepan Laku?ic and Marijana Serdar
|
|
|
|
|
Piotr Kaczmarzyk, Pawel Janik, Daniel Maloziec, Wojciech Klapsa and Lukasz Wargula
|
|
|
|
|
Chavarat Jarungvittayakon, Anak Khantachawana and Paphon Sa-ngasoongsong
|
|
|
|
|
Ahsan Waqar, Krzysztof Skrzypkowski, Hamad Almujibah, Krzysztof Zagórski, Muhammad Basit Khan, Anna Zagórska and Omrane Benjeddou
|
|
|
|
|
Yizheng Yu, Pengxiang Lv, Xiao Liu and Xiang Liu
|
|
|
|
|
Emanuela Bologna, Ettore Dinoto, Francesco Di Simone, Felice Pecoraro, Sara Ragusa, Katia Siciliano and Massimiliano Zingales
|
|
|
|
|
Chuanxi Niu, Weihao Wang, Hebin Guo and Kexin Li
|
|
|
|
|
Ali A. Hammadi and Zaid H. Nasralla
|
|
|
|
|
Azza Alajlan and Malak Baslyman
|
|
|
|
|
Brendan C. O?Kelly, Jacinto Alonso-Azcárate and José Manuel Moreno-Maroto
|
|
|
|
|
Maro? Jakubec, Eva Lieskovská, Boris Bucko and Katarína Zábovská
|
|
|
|
|
Yuefei Sun, Xianbo Sun, Tao Hu and Li Zhu
|
|
|
|
|
Thi-Thu-Huong Le, Aji Teguh Prihatno, Yustus Eko Oktian, Hyoeun Kang and Howon Kim
|
|
|
|
|
Leonce W. Tokam and Sanoussi S. Ouro-Djobo
|
|
|
|
|
|
|
Junbo Liu, Ji Zhou, Dajie Yu, Haifeng Sun, Song Hu and Jian Wang
|
|
|
|
|
Antonio Mazzotti, Laura Langone, Elena Artioli, Simone Ottavio Zielli, Alberto Arceri, Stefania Setti, Massimiliano Leigheb, Elena Manuela Samaila and Cesare Faldini
|
|
|
|
|
Xuewei Liu, Zhizhen Zhang, Xiaomeng Shi and Xiaoli Xu
|
|
|
|
|
Ivonne Nuñez, Elia Esther Cano, Edmanuel Cruz and Carlos Rovetto
|
|
|
|
|
Bingyao Huang, Haodong Zhang, Zundi Liu, Xiaoyuan Yang, Wei Li and Yuyang Li
|
|
|
|
|
Yunqian Yu, Kun Tang and Yaqing Liu
|
|
|
|
|
Subramanian Venkatesan, Dhandayuthapani Udhaya Nandhini, Kandasamy Senthilraja, Balasubramaniam Prabha, Sivaprakasam Jidhu Vaishnavi, Tamilmani Eevera, Eagan Somasundaram, Natarajan Balakrishnan, Muthurajan Raveendran, Vellingiri Geethalakshmi and Servakaranpalayam Subramaniam Sivakumar
|
|
|
|
|
Jiangfeng Li, Jian Dang, Chaohao Xia, Rong Jia, Gaoming Wang, Peihang Li and Yunxiang Zhang
|
|
|
|
|
Guangchao Ye, Wei Wang, Haicheng Liu, Wenqiang Xie, Shixing Xia, Qinggang Meng and Peng Lin
|
|
|
|
|
Juan Chen, Zhencai Zhu, Haiying Hu, Lin Qiu, Zhenzhen Zheng and Lei Dong
|
|
|
|
|
Yingfa Lu, Wenqing Sun, Hao Yang, Junjie Jiang and Lier Lu
|
|
|
|
|
Marina Cunha Passarelli, Estefanía Bonnail, Augusto Cesar and Inmaculada Riba
|
|
|
|
|
Cunxiang Xie, Limin Zhang and Zhaogen Zhong
|
|
|
|
|
Bingran Jiang, Yi?ao Jiang, Huaduo Gu, Yaping Chen and Jiafeng Wu
|
|
|
|
|
Yuanbo Dong, Bifeng Song, Wenqing Yang and Dong Xue
|
|
|
|
|
Dongshuai Tian and Hong Zheng
|
|
|
|
|
Suraj Chakravarthi Raja, Won Suk You, Kian Jalaleddini, Justin C. Casebier, Nina R. Lightdale-Miric, Vincent R. Hentz, Francisco J. Valero-Cuevas and Ravi Balasubramanian
|
|
|
|
|
Jing Chen, Gang Zhou, Jicang Lu, Shiyu Wang and Shunhang Li
|
|
|
|
|
Mehrdad Koohnavard, Berkan Celikten, Arda Buyuksungur and Kaan Orhan
|
|
|
|
|
Melika Hejazikhah and Parastoo Jamshidi
|
|
|
|
|
Rio Arifando, Shinji Eto and Chikamune Wada
|
|
|
|
|
Katsuya Nakamura, Yoshikazu Kobayashi, Kenichi Oda and Satoshi Shigemura
|
|
|
|
|
Lei Sun, Weimin Shi, Junru Wang, Huimin Mao, Jiajia Tu and Luojun Wang
|
|
|
|
|
Xin Fang, Tong Zhen and Zhihui Li
|
|
|
|
|
Rytis Maskeliunas, Robertas Dama?evicius, Vidas Raudonis, Au?ra Adomaviciene, Juozas Raistenskis and Julius Gri?kevicius
|
|
|
|
|
Tadeusz Malewski, Piotr Borowik, Ireneusz Olejarski, Artur Rutkiewicz, Adam Okorski and Tomasz Oszako
|
|
|
|
|
Afrah Almansoori, Mostafa Al-Emran and Khaled Shaalan
|
|
|
|
|
Asher Sajid, Omar S. Sonbul, Muhammad Rashid and Muhammad Yousuf Irfan Zia
|
|
|
|
|
Der-Lor Way and Yu-Hsien Wei
|
|
|
|
|
|
Kuo-Ing Hwu, Jenn-Jong Shieh and Pin-Jung Chen
|
|
|
|
|
Qi Zhang, Mi Zhao, Jingqi Huang, Xiuli Du and Guoliang Zhang
|
|
|
|
|
Wenping Liu, Malgorzata Muzolf-Panek and Tomasz Kleiber
|
|
|
|
|
Willams Costa, Estefanía Talavera, Renato Oliveira, Lucas Figueiredo, João Marcelo Teixeira, João Paulo Lima and Veronica Teichrieb
|
|
|
|
|
Rui Hong, Xiujuan Wang, Yong Fang, Hao Wang, Chengpeng Wang and Huanqin Wang
|
|
|
|
|
Ji-hwan Kim, Dong-seok Lee and Soon-kak Kwon
|
|
|
|
|
Rui-Hua Liu and Quan Zhou
|
|
|
|
|
Yifan Qi, Yongming Li and Anyu Du
|
|
|
|
|
Jiamei Wu, Chenxu Zhang, Huifen Yang, Pan Chen and Jian Cao
|
|
|
|
|
Filippo Catalano, Moises Diaz, Roberto Romaniello, Gianfranco Semeraro and Giuseppe Pirlo
|
|
|
|
|
Jyoti Neupane, Joe Mari Maja, Gilbert Miller, Michael Marshall, Matthew Cutulle and Jun Luo
|
|
|
|
|
Luca Lanteri, Sara Calandra, Francesca Briani, Chiara Germinario, Francesco Izzo, Sabrina Pagano, Claudia Pelosi and Alba Patrizia Santo
|
|
|
|
|
Chengxi Xu, Yunyi Zhang, Fan Shi, Hong Shan, Bingyang Guo, Yuwei Li and Pengfei Xue
|
|
|
|
|
Chongxun Mo, Zhiwei Yan, Rongyong Ma, Xingbi Lei, Yun Deng, Shufeng Lai, Keke Huang and Xixi Mo
|
|
|
|
|
Ersen Huang, Hongjun Ke and Huanhuan Hu
|
|
|
|
|
Ling Zhao, Xin Chi, Pan Li and Jiawei Ding
|
|
|
|
|
Alberto Gracia, Francisco Javier Torrijo, Julio Garzón-Roca, Miguel Pérez-Picallo and Olegario Alonso-Pandavenes
|
|
|
|
|
Hua Wang, Ling Luo and Tao Liu
|
|
|
|
|
Yuchao Lin, Chenyang Dong, Difei Wu, Shengchuan Jiang, Hui Xiang and Zihang Weng
|
|
|
|
|
Sergei Chuprov, Pavel Belyaev, Ruslan Gataullin, Leon Reznik, Evgenii Neverov and Ilia Viksnin
|
|
|
|
|
|
Bochuan Hou, Yang Xin, Hongliang Zhu, Yixian Yang and Jianhua Yang
|
|
|
|
|
Mengran Zhou, Xiaokang Yao, Ziwei Zhu and Feng Hu
|
|
|
|
|
María Simón-Portela, José Ramón Villar-García, Desirée Rodríguez-Robles and Pablo Vidal-López
|
|
|
|
|
Zehui Gao, Shuhong Wang, Hong Yin, Qianbai Zhao, Paramonov Vladimr and Youming Li
|
|
|
|
|
Ping Lou, Weixiong Huang and Xinde Huang
|
|
|
|
|
Eike Jakubowitz, Thekla Feist, Alina Obermeier, Carina Gempfer, Christof Hurschler, Henning Windhagen and Max-Heinrich Laves
|
|
|
|
|
Serena Incerti-Parenti, Maria Lavinia Bartolucci, Elena Biondi, Andrea Fiordelli, Corrado Paganelli and Giulio Alessandri-Bonetti
|
|
|
|
|
Yujia Chen, Wei Tan, Li Li and Hongbing Ji
|
|
|
|
|
Azad A. Ameen, Tarik A. Rashid and Shavan Askar
|
|
|
|
|
Xuan Xu, Penghe Cao, Yuchao Wang, Wei Wu, Jiahuan Guo, Jiejie Sun, Xiaoming Zou, Weifeng Wang and Honghua Ruan
|
|
|
|
|
Yanjie Zhao, Huicheng Lai and Guxue Gao
|
|
|
|
|
Jiawei Ye, Lihong Zhao, Shuang Liu, Peiwei Wu and Jintao Cai
|
|
|
|
|
|
Xuejia Wu, Zhong Su, Lei Li and Zekun Bai
|
|
|
|
|
Mengtao Zhang, Mengli Wang, Hang Guo, Junjun Hu and Jian Xiong
|
|
|
|
|
Zhengyan Hu, Nacima Labadie and Lyes Khoukhi
|
|
|
|
|
Lin He, Shengnan Wang and Xinran Cao
|
|
|
|
|
Yijun Xiao, Hui Lv and Xing?an Wang
|
|
|
|
|
Haruki Morioka, Haruki Ozawa and Takeo Kato
|
|
|
|
|
Md Rezaul Hoque Khan, Atiqul Alam Chowdhury, Mohammad Rakibul Islam, Md Sanowar Hosen, Mhamud Hasan Mim and Mirza Muntasir Nishat
|
|
|
|
|
Md. Mostafizer Rahman and Yutaka Watanobe
|
|
|
|
|
Ling Fan, Zhize Xun and Shuquan Peng
|
|
|
|
|
Songtao Fan, Zhihong Zhang, Gary J. Duncan, Amanda Morris, Lorraine Scobbie, Donna Henderson, Philip Morrice, Wendy R. Russell, Sylvia H. Duncan and Madalina Neacsu
|
|
|
|
|
|
|
Evgeny Yakovlev, Alexander Orlov, Alina Kudryavtseva, Sergey Zykov and Ivan Zubov
|
|
|
|
|
Yu Dai, Yuqiao Liu, Lei Yang and Yufan Fu
|
|
|
|
|
Xuanyang Zhang, Miao Yu, Jiaxin Liang, Chao Yang and Wei Liu
|
|
|
|
|
Bin Ma, Xinchao Ding and Xingzhou Chen
|
|
|
|
|
Yue Jiang, Yanlin Li, Aijun Yao, Xiangzhi Gao and Hui Li
|
|
|
|
|
Calin Petrascu, Adrian Tulbure and Vasile Topa
|
|
|
|
|
Paraskevi Lampropoulou, Petros Petrounias, Aikaterini Rogkala, Panagiota P. Giannakopoulou, Eleni Gianni, Spiridon Mantzoukas, Ioannis Lagogiannis, Nikolaos Koukouzas, Sophia Hatziantoniou and Dimitrios Papoulis
|
|
|
|
|
Youngki Park and Youhyun Shin
|
|
|
|
|
Jéssica Monteiro, Filipe Sá and Jorge Bernardino
|
|
|
|
|
Alejandra Vera-Burau, Daniel Álvarez-Ramírez, Lluís Sanmiquel and Marc Bascompta
|
|
|
|
|
Rhessa Grace Guanga Ortizo, Vishal Sharma, Mei-Ling Tsai, Jia-Xiang Wang, Pei-Pei Sun, Parushi Nargotra, Chia-Hung Kuo, Chiu-Wen Chen and Cheng-Di Dong
|
|
|
|
|
Emanuela Bortolin, Concetta Boniglia, Maria Campaniello, Andrea Chiappinelli, Marina Foti, Marco Iammarino, Olga Lai, Valeria Nardelli, Antonella Nardoni, Irene Palermo, Maria Cristina Quattrini and Michele Tomaiuolo
|
|
|
|