|
|
Zhenbang Ma, Yuntian Wu, Jie Zhang and Mao Zhang
|
|
|
|
|
Jindrich Melichar, Nikol ?i?ková, Jirí Bro?ovský, Lenka Mészárosová and Radek Hermann
|
|
|
|
|
Betty Lala and Aya Hagishima
|
|
|
|
|
Fan Yang, Gan Qin, Kang Liu, Feng Xiong and Wu Liu
|
|
|
|
|
Mian Luo, Junjie Dai, Ziqi Ding and Ye Liu
|
|
|
|
|
Mohammed Fareed Sherzad and Dirk Goossens
|
|
|
|
|
|
Huijuan Jia, Zhiyuan Liu, Binsheng Zhang, Yongsheng Song and Xian Zhang
|
|
|
|
|
Xiaona Shi, Xian Rong, Lin Nan, Lida Wang and Jianxin Zhang
|
|
|
|
|
Wei Hu, Kendrik Yan Hong Lim and Yiyu Cai
|
|
|
|
|
Jacek Golaszewski, Malgorzata Golaszewska and Grzegorz Cygan
|
|
|
|
|
Veerendrakumar C. Khed, Vyshnavi Pesaralanka, Musa Adamu, Yasser E. Ibrahim, Marc Azab, M. Achyutha Kumar Reddy, Ahmad Hakamy and Ahmed Farouk Deifalla
|
|
|
|
|
Bingcai Sun, Duanzhu Ma, Lei Gao, Mingchuan He, Zengli Peng, Xin Li and Wenhua Wang
|
|
|
|
|
Depeng Chen, Xin Chen, Zhiwei Ma, Yaodong Wang, Anthony Paul Roskilly and Jian Zhou
|
|
|
|
|
Assunta Paola Piccolo, Giovanna Longobardi and Antonio Formisano
|
|
|
|
|
Ravijanya Chippagiri, Hindavi R. Gavali, Ana Bras and Rahul V. Ralegaonkar
|
|
|
|
|
Yaolin Lin, Jingye Liu, Kamiel Gabriel, Wei Yang and Chun-Qing Li
|
|
|
|
|
Roman Lewandowski, Olga Kawa and Robert Studzinski
|
|
|
|
|
Niall Holmes, Mark Tyrer and Denis Kelliher
|
|
|
|
|
Jussi Matias Savolainen, Hüseyin Emre Ilgin, Eveliina Oinas and Markku Karjalainen
|
|
|
|
|
Xiaoran Huang, Wei Yuan, Marcus White and Nano Langenheim
|
|
|
|
|
Markus Beßling, Leonie Manko and Jeanette Orlowsky
|
|
|
|
|
Wajiha Mohsin Shahzad, Gowthamraj Rajakannu and Nazanin Kordestani Ghalenoei
|
|
|
|
|
A. R. Avinash, A. Krishnamoorthy, Kiran Kamath and M. Chaithra
|
|
|
|
|
Yajian Wang, Pengpeng Li, Huifang Liu, Wentao Wang, Yang Guo and Linbing Wang
|
|
|
|
|
Zhiqun Sun, Yanbo Wu, Hao Sun, Dian Zhou, Yang Lou and Lei Qin
|
|
|
|
|
Malek Almobarek, Kepa Mendibil, Abdalla Alrashdan and Sobhi Mejjaouli
|
|
|
|
|
Jian Liu, Tiange Ge, Yuedong Wu and Rui Chen
|
|
|
|
|
Eduardo González-Díaz, José Miguel Márquez-Martinón, Ana Pérez-García, Norena Martín-Dorta and Benjamín González-Díaz
|
|
|
|
|
Mohamed H. Elnabawi, Aysha Alhumaidi, Bana Osman and Reem Alshehhi
|
|
|
|
|
Mohannad Alhusban and Azadeh Parvin
|
|
|
|
|
Satheeskumar Navaratnam, Deighton Widdowfield Small, Marco Corradi, Perampalam Gatheeshgar, Keerthan Poologanathan and Craig Higgins
|
|
|
|
|
Peifang Hu, Yong Liu, Jingfeng Wang, Wanqian Wang and Guangdong Pan
|
|
|
|
|
Yuliang Wang, Zhaohui Wang, Yunlong Zhou, Zhinian Yang and Yumin Zhang
|
|
|
|
|
Qi Si, Yong Tang, Liang Zong, Heng Liu and Buqing Kang
|
|
|
|
|
Ali K. Saleh, Zafer Sakka and Hasan Almuhanna
|
|
|
|
|
Jair A. Baldovino, Carlos Millan-Paramo and Manuel Saba
|
|
|
|
|
Meixiang Gu, Xiaocong Cai, Qiang Fu, Haibo Li, Xi Wang and Binbing Mao
|
|
|
|
|
Rui Guo, Dan Yang, Bin Jia and Deyun Tang
|
|
|
|
|
Sadi I. Haruna, Han Zhu, Yasser E. Ibrahim, Jianwen Shao, Musa Adamu and Abdulwarith I. B. Farouk
|
|
|
|
|
Husam H. Hussein, Issam Khoury and Joshua S. Lucas
|
|
|
|
|
Elizabeth Vintzileou, Charalambos Mouzakis, Lucia Karapitta and Androniki Miltiadou-Fezans
|
|
|
|
|
Jianian He, Yicheng Li, Shuhong Lin, Xian Dong and Shizhe Chen
|
|
|
|
|
Luca Zaniboni and Rossano Albatici
|
|
|
|
|
Issam Ouahmane, Rachid El Alaiji, Mohammed Sallaou and Larbi Lasri
|
|
|
|
|
Qiang Fu, Meixiang Gu, Jie Yuan and Yifeng Lin
|
|
|
|
|
Jingyi Mu, Tian Wang and Zhenlin Zhang
|
|
|
|
|
Young-Hwi Kim, Jin-Seok Choi, Tian-Feng Yuan and Young-Soo Yoon
|
|
|
|
|
Maha Al-Kasasbeh, Randa Oqab Mujalli, Osama Abudayyeh, Hexu Liu and Amr Altalhoni
|
|
|
|
|
Mourad Khelifa, Amar Khennane and Marc Oudjene
|
|
|
|
|
Dan Xue, Xiaojing Zhao, Jianjun Dong, Rui Ren, Yuanxian Xu and Zhilong Chen
|
|
|
|
|
Victoria Patricia López-Cabeza, Eduardo Diz-Mellado, Carlos Alberto Rivera-Gómez and Carmen Galán-Marín
|
|
|
|
|
Xiaoran Huang, Pixin Gong, Siyan Wang, Marcus White and Bo Zhang
|
|
|
|
|
Huan Chen, Ke Zhang, Kun Zhou, Tugen Feng, Xiaotong Sun, Xingchen Kuang, Yang Li and Zuocai Wang
|
|
|
|
|
Thu Huynh Van, Sawekchai Tangaramvong, Soviphou Muong and Phuc Tran Van
|
|
|
|
|
Changqing Sun, Hong Chen, Ruyin Long and Ruihua Liao
|
|
|
|
|
Xianlei Fu, Maozhi Wu and Limao Zhang
|
|
|
|
|
Yang Li, Jiaqi Chai, Ruijun Wang, Yu Zhou and Xiaogen Tong
|
|
|
|
|
Try Ramadhan, Beta Paramita and Ravi Shankar Srinivasan
|
|
|
|
|
Zhipeng Zhai, Wei Guo, Yanhui Liu, Shuang Zou and Fulin Zhou
|
|
|
|
|
Yongshun Xu, Ming Chi and Heap-yih Chong
|
|
|
|
|
Qiang Xu, Bo Liu, Jianyun Chen, Jing Li and Mingming Wang
|
|
|
|
|
Sally Septania Napitupulu, Gagoek Hardiman and Rumiati Rosaline Tobing
|
|
|
|
|
Zaiyu Zhang, Jiaqi Wang, Qing Sun, Penggang Tian, Jiantao Wang, Yanru Wu and Yuwei Li
|
|
|
|
|
Piyong Yu, Yinlan Shen and Yangzhi Ren
|
|
|
|
|
Jawad Ahmad, Dumitru Doru Burduhos-Nergis, Mohamed Moafak Arbili, Saleh M. Alogla, Ali Majdi and Ahmed Farouk Deifalla
|
|
|
|
|
Zhixiang Hu, Huiyu Zhu, Lei Huang and Cheng Cheng
|
|
|
|
|
Jing Jia, Jieya Gao, Weixin Wang, Ling Ma, Junda Li and Zijing Zhang
|
|
|
|
|
Hany El-Kady, Osama Amer, Ahmed H. Ali and Hesham Haggag
|
|
|
|
|
Wuyue Xiong, Xuenan Xu, Long Chen and Jian Yang
|
|
|
|
|
Neset Berkay Dogan, Bilal Umut Ayhan, Gokhan Kazar, Murathan Saygili, Yunus Emre Ayözen and Onur Behzat Tokdemir
|
|
|
|
|
Jiping Ge, Luqi Lai, Side Liu and Xingfei Yan
|
|
|
|
|
Xuesen Zheng, Timothy Heath and Sifan Guo
|
|
|
|
|
Zhou Lin, Hongmei Zhang, Giorgio Monti and Chiara Castoro
|
|
|
|
|
Xianfei Yin and Mingzhu Wang
|
|
|
|
|
Linjie Huang, Jianping Han, Hongwei Wen, Chunyu Li, Haocheng He, Yuxin Luo and Zhendong Qian
|
|
|
|
|
Baofeng Huang, Yixian Xu and Guojun Zhang
|
|
|
|
|
Rana Khallaf, Lama Khallaf, Chimay J. Anumba and Obinna C. Madubuike
|
|
|
|
|
Sahil Ali Khan, Tabish Alam, Mohammad Saaim Khan, Paolo Blecich, Mohammad Arif Kamal, Naveen Kumar Gupta and Anil Singh Yadav
|
|
|
|
|
Seung-Min Lee, Chan-Jae Park and Chan-Hoon Haan
|
|
|
|
|
J. Guadalupe Monjardin-Quevedo, Federico Valenzuela-Beltran, Alfredo Reyes-Salazar, J. Martin Leal-Graciano, Xochitl G. Torres-Carrillo and J. Ramon Gaxiola-Camacho
|
|
|
|
|
Jianjun Wei, Yufei Wang, Jiaqing Wang, Xupei Yao, Di Wang and Xiangyu Wang
|
|
|
|
|
Yishu Xia, Wuxiong Li, Weiya Liu, Yanhui Liu, Xin Xu and Chenyun Zhang
|
|
|
|
|
Rodrigo Pedral Sampaio, António Aguiar Costa and Inês Flores-Colen
|
|
|
|
|
Jing Cui, Gang Hu, Yang Zhan and Rui Pang
|
|
|
|
|
Aleksey Zhukov, Irina Stepina and Sofia Bazhenova
|
|
|
|
|
Vincenzo Ballerini, Eugenia Rossi di Schio and Paolo Valdiserri
|
|
|
|
|
Amr N. Mohamed, Ashraf Abd Elfattah Elmokadem, Shimaa M. Ali and Nancy Badawey
|
|
|
|
|
Lianghui Li, Bixiong Li, Zhiwen Wang, Zhibo Zhang and Othman Alselwi
|
|
|
|
|
Vedat Togan, Fatemeh Mostofi, Yunus Emre Ayözen and Onur Behzat Tokdemir
|
|
|
|
|
Yanbing Zhao, Caiqian Yang, Chengyu Yan, Jing Yang and Zhiren Wu
|
|
|
|
|
Chang Hoon Choi and Junbok Lee
|
|
|
|
|
Junwei Fan, Shijiao Yang, Bo Deng, Bing Sun and Taoying Liu
|
|
|
|
|
Yanan Huang and Qilin Zhang
|
|
|
|
|
Xueqin Chen, Qiao Dong and Shi Dong
|
|
|
|
|
Shuaidong Yang, Yueming Gao, Xiqi Liu, Gang Wang, Leibo Song and Chunyan Bao
|
|
|
|
|
Hasan Al-Mosawe, Amjad Albayati, Yu Wang and Nuha S. Mashaan
|
|
|
|
|
Ailin Zhang, Zhiqiang Xie, Leilei Shi, Yanxia Zhang, Daxing Zhou and Xiangdong Zhang
|
|
|
|
|
Mohammed Shaaban, Mohamed Naguib Abouelsaad, Salah El Bagalaty and Mohamed E. El Madawy
|
|
|
|
|
Lisheng Luo, Houlin Fu, Yongqiang Zhang and Xinran Xie
|
|
|
|
|
Wenwen Xie, Binchao Deng, Yilin Yin, Xindong Lv and Zhenhua Deng
|
|
|
|
|
Srijeet Halder, Kereshmeh Afsari, John Serdakowski, Stephen DeVito, Mahnaz Ensafi and Walid Thabet
|
|
|
|
|
Zebiao Shao, Bo Wang, Yao Xu, Liang Sun, Xichen Ge, Lvpei Cai and Cheng Chang
|
|
|
|
|
Eddy Yusslee and Sherif Beskhyroun
|
|
|
|
|
Naida Ademovic, Mirko Toholj, Dalibor Radonic, Filippo Casarin, Sanda Komesar and Karlo Ugarkovic
|
|
|
|
|
Anastasia Puzatova, Pshtiwan Shakor, Vittoria Laghi and Maria Dmitrieva
|
|
|
|
|
Xueyan Wang, Yuan Mei, Yili Yuan, Rong Wang and Dongbo Zhou
|
|
|
|
|
Wenhai Zhao, Wanrun Li, Boyuan Fan and Yongfeng Du
|
|
|
|
|
André Furtado, Hugo Rodrigues and António Arêde
|
|
|
|
|
Rundong Pu, Guoqian Ren, Haijiang Li, Wei Jiang, Jisong Zhang and Honglei Qin
|
|
|
|
|
Ridwan Taiwo, Mohamed Hussein and Tarek Zayed
|
|
|
|
|
Su-yeon Jung, Sowon Han, Min-Goo Lee and Heangwoo Lee
|
|
|
|
|
Marina Gravit, Nail Ikhiyanov, Anton Radaev and Daria Shabunina
|
|
|
|
|
Fernando Gómez-Martínez and Agustín Pérez-García
|
|
|
|
|
Adriana Brandis, Ivan Kraus and Simon Petrovcic
|
|
|
|
|
Ruiyue Liu, Jiatong Liu, Zhenzhen Wu, Ling Chen and Jiejun Wang
|
|
|
|
|
Chengyu Li, Cong Luo and Aizhu Zhu
|
|
|
|
|
Zhen Peng, Yihua Chen, Wu Deng, Isaac Yu Fat Lun, Naibin Jiang, Gang Lv and Tongyu Zhou
|
|
|
|
|
Cheng Liu, Jian Liu, Jie Wei, Shenchun Xu and Yu Su
|
|
|
|
|
Zabih Mehdipour, Elisa Poletti, Jorge M. Branco and Paulo B. Lourenço
|
|
|