|
|
Rocio Gonzalez, Taha B. M. J. Ouarda, Prashanth R. Marpu, Mariam M. Allam, Elfatih A. B. Eltahir and Simon Pearson
|
|
|
|
|
Yungang Li, Daming He, Xue Li, Yueyuan Zhang and Liyan Yang
|
|
|
|
|
Guohua Fang, Ting Wang, Xinyi Si, Xin Wen and Yu Liu
|
|
|
|
|
Sining Chen, Longcang Shu and Chengpeng Lu
|
|
|
|
|
Luxon Nhamo, Tafadzwanashe Mabhaudhi and Manuel Magombeyi
|
|
|
|
|
|
Pauline N. Mollema, Marco Antonellini, Alwin Hubeek and Peter M. J. A. Van Diepenbeek
|
|
|
|
|
Feng Huang, Nan Zhang, Xirong Ma, Dayong Zhao, Lidan Guo, Li Ren, Yao Wu and Ziqiang Xia
|
|
|
|
|
Changqing Meng, Jianzhong Zhou, Muhammad Tayyab, Shuang Zhu and Hairong Zhang
|
|
|
|
|
Mohammed Nanekely, Miklas Scholz and Furat Al-Faraj
|
|
|
|
|
Giuseppina Siciliano, Frauke Urban, May Tan-Mullins, Lonn Pichdara and Sour Kim
|
|
|
|
|
Matthias Zessner, Ottavia Zoboli, Gerold Hepp, Max Kuderna, Christine Weinberger and Oliver Gabriel
|
|
|
|
|
Ngai Weng Chan, Ranjan Roy and Brian C. Chaffin
|
|
|
|
|
Alida Alves, Arlex Sanchez, Zoran Vojinovic, Solomon Seyoum, Mukand Babel and Damir Brdjanovic
|
|
|
|
|
Yue Zhang, Yong Zhao, Qingming Wang, Jianhua Wang, Haihong Li, Jiaqi Zhai, Yongnan Zhu and Jiazhen Li
|
|
|
|
|
Liangping Li and Guanxing Huang
|
|
|
|
|
Sijia Li, Jiquan Zhang, Guangyi Mu, Hanyu Ju, Rui Wang, Danjun Li and Ali Hassan Shabbir
|
|
|
|
|
Antonia Longobardi, Nazzareno Diodato and Mirka Mobilia
|
|
|
|
|
Zhiqiang Tan and Jiahu Jiang
|
|
|
|
|
Xihua Wang, Guangxin Zhang and Y. Jun Xu
|
|
|
|
|
Oscar Pozos-Estrada, Alejandro Sánchez-Huerta, José Agustín Breña-Naranjo and Adrián Pedrozo-Acuña
|
|
|
|
|
Andrzej Walega, Dariusz Mlynski, Andrzej Bogdal and Tomasz Kowalik
|
|
|
|
|
Zhaobin Zhang, Xiao Li and Jianming He
|
|
|
|
|
George Karavokiros, Archontia Lykou, Ifigenia Koutiva, Jelena Batica, Antonis Kostaridis, Alida Alves and Christos Makropoulos
|
|
|
|
|
José Pablo Bonilla Valverde, Clemens Blank, Mario Roidt, Lisa Schneider and Catalin Stefan
|
|
|
|
|
Shuiwang Duan, Tamara Newcomer-Johnson, Paul Mayer and Sujay Kaushal
|
|
|
|
|
Muhammad Babur, Mukand Singh Babel, Sangam Shrestha, Akiyuki Kawasaki and Nitin K. Tripathi
|
|
|
|
|
Blandine Boeuf, Oliver Fritsch and Julia Martin-Ortega
|
|
|
|
|
Bjorgvin Vilbergsson, Gudmundur V. Oddsson and Runar Unnthorsson
|
|
|
|
|
Andres Susaeta, José R. Soto, Damian C. Adams and Derek L. Allen
|
|
|
|
|
Keli He, Tao Lv, Shubiao Wu, Luchen Guo, Zeeshan Ajmal, Hongzhen Luo and Renjie Dong
|
|
|
|
|
Mariela A. Yevenes, Karline Soetaert and Chris M. Mannaerts
|
|
|
|
|
Younghun Jung, Yongchul Shin, Nam-Il Won and Kyoung Jae Lim
|
|
|
|
|
Miguel Ángel López Zavala and Eunice Espinoza Estrada
|
|
|
|
|
Jonas W. Pedersen, Nadia S. V. Lund, Morten Borup, Roland Löwe, Troels S. Poulsen, Peter S. Mikkelsen and Morten Grum
|
|
|
|
|
Wenfeng Wang, Xi Chen, Hongwei Zheng, Ruide Yu, Jing Qian, Yifan Zhang and Jianjun Yu
|
|
|
|
|
Yajing Lu, Denghua Yan, Tianling Qin, Yifan Song, Baisha Weng, Yong Yuan and Guoqiang Dong
|
|
|
|
|
Hailu Sheferaw Ayele, Ming-Hsu Li, Ching-Pin Tung and Tzu-Ming Liu
|
|
|
|
|
Sarah Irwin, Andre Schardong, Slobodan P. Simonovic and Niru Nirupama
|
|
|
|
|
Mónica Santos and Marcelo Fragoso
|
|
|
|
|
Weikang Zhang, Xinhong Fu, Jing Lu, Lin Zhang, Kwamega Michael, Guoqiang Liu, Fan Yang and Yuying Liu
|
|
|
|
|
Álvaro-Francisco Morote, María Hernández and Antonio-Manuel Rico
|
|
|
|
|
|
Wei Du, Yiping Li, Lei Hua, Chao Wang, Peifang Wang, Jingyu Wang, Ying Wang, Li Chen, Robert Bofah Buoh, Mercy Jepkirui, Baozhu Pan, Yong Jiang and Kumud Acharya
|
|
|
|
|
Angel Udias, Anna Malagò, Marco Pastori, Olga Vigiak, Arnaud Reynaud, Francisco Javier Elorza and Faycal Bouraoui
|
|
|
|
|
Angel Udias, Alessandro Gentile, Peter Burek, Ad De Roo, Faycal Bouraoui, Ine Vandecasteele, Carlo Lavalle and Giovanni Bidoglio
|
|
|
|
|
Wieslawa Kasperska-Wolowicz, Karolina Smarzynska, Zygmunt Miatkowski, Tymoteusz Bolewski and Ryszard Farat
|
|
|
|
|
Juan Carlos Camacho-Chab, Fabiola Lango-Reynoso, María Del Refugio Castañeda-Chávez, Itzel Galaviz-Villa, Demian Hinojosa-Garro and Benjamín Otto Ortega-Morales
|
|
|
|
|
Youn Shik Park and Bernie A. Engel
|
|
|
|
|
Guimei Jiao, Tianlin Guo and Yongjian Ding
|
|
|
|
|
Ayoup M. Ghrair and Othman Al-Mashaqbeh
|
|
|
|
|
Eleanor Butterworth, Andrew Richards, Mark Jones, Gabriella Mansi, Ezio Ranieri, Gabriela Dotro and Bruce Jefferson
|
|
|
|
|
Xingjun Hong, Shenglian Guo, Le Wang, Guang Yang, Dedi Liu, Haijin Guo and Jun Wang
|
|
|
|
|
Jian Yin, Huixiao Wang and Yan Cai
|
|
|
|
|
Yi Wang, Bin He, Weili Duan, Weihong Li, Pingping Luo and Bam H. N. Razafindrabe
|
|
|