|
|
Gengyu He, Jingjing Yan, Jinghua Sha, Ci Song and Shuai Zhong
|
|
|
|
|
John P. Gannon, David A. Kinner and Mark L. Lord
|
|
|
|
|
Yi Hong, Céline Bonhomme and Ghassan Chebbo
|
|
|
|
|
Jos Frijns, Heather M. Smith, Stijn Brouwer, Kenisha Garnett, Richard Elelman and Paul Jeffrey
|
|
|
|
|
Thomas Grischek and Rico Bartak
|
|
|
|
|
Ripendra Awal, Haimanote K. Bayabil and Ali Fares
|
|
|
|
|
Sungil Jeon, Saeid Rajabzadeh, Ryo Okamura, Toru Ishigami, Susumu Hasegawa, Noriaki Kato and Hideto Matsuyama
|
|
|
|
|
Junfei Qiao, Zhiqiang Hu and Wenjing Li
|
|
|
|
|
Ashlynn S. Stillwell and Michael E. Webber
|
|
|
|
|
Jian Peng, Yiping Cao, Megan A. Rippy, A. R. M. Nabiul Afrooz and Stanley B. Grant
|
|
|
|
|
Yi Ji, Xiaohui Lei, Siyu Cai and Xu Wang
|
|
|
|
|
Daryl Gunning, Julie Maguire and Gavin Burnell
|
|
|
|
|
Alessio Radice, Laura Longoni, Monica Papini, Davide Brambilla and Vladislav Ivov Ivanov
|
|
|
|
|
Alban Lika, Francesco Galioto, Alessandra Scardigno, Pandi Zdruli and Davide Viaggi
|
|
|
|
|
Kumudu Rathnayaka, Hector Malano and Meenakshi Arora
|
|
|
|
|
Jian Jiao, Derong Su, Liliang Han and Yadong Wang
|
|
|
|
|
|
|
Emin C. Dogrul, Charles F. Brush and Tariq N. Kadir
|
|
|
|
|
Eylon Shamir, Alon Rimmer and Konstantine P. Georgakakos
|
|
|
|
|
Xiao Zhang, Zengchuan Dong, Hoshin Gupta, Guangdong Wu and Dayong Li
|
|
|
|
|
Uri Yogev, Adrian Barnes and Amit Gross
|
|
|
|
|
Charles Gyamfi, Julius M. Ndambuki and Ramadhan W. Salim
|
|
|
|
|
Manuel Regueiro-Picallo, Juan Naves, Jose Anta, Jerónimo Puertas and Joaquín Suárez
|
|
|
|
|
Jian Zuo and Tai-Shung Chung
|
|
|
|
|
Alberto-Jesús Perea-Moreno, María-Jesús Aguilera-Ureña, José-Emilio Meroño-De Larriva and Francisco Manzano-Agugliaro
|
|
|
|
|
Daniel Mora-Melià, Jimmy H. Gutiérrez-Bahamondes, Pedro L. Iglesias-Rey and F. Javier Martínez-Solano
|
|
|
|
|
Wang Tian, Huayong Zhang, Lei Zhao, Yuanwu Xiong and Hai Huang
|
|
|
|
|
Youngho Ahn and Jeongdong Choi
|
|
|
|
|
Jana Ringleb, Jana Sallwey and Catalin Stefan
|
|
|
|
|
Guihua Lu, Hongwei Wu, Heng Xiao, Hai He and Zhiyong Wu
|
|
|
|
|
Carmen Leix, Rebecca Hartl, Christian Zeh, Franz Beer, Jörg E. Drewes and Konrad Koch
|
|
|
|
|
Federico Bonetti, Stefano Corsi, Luigi Orsi and Ivan De Noni
|
|
|
|
|
Christian León-Celi, Pedro L. Iglesias-Rey, F. Javier Martínez-Solano and Daniel Mora-Melia
|
|
|
|
|
Morgan C. MacDonald, Mark Elliott, Terence Chan, Annika Kearton, Katherine F. Shields, Jamie Bartram and Wade L. Hadwen
|
|
|
|
|
Daniel G. Neary and Brenda R. Baillie
|
|
|
|
|
René P. Mbanguka, Steve W. Lyon, Karin Holmgren, Marc Girons Lopez and Jerker Jarsjö
|
|
|
|
|
Kurt Christian Kersebaum, Joop Kroes, Anne Gobin, Jozef Takác, Petr Hlavinka, Miroslav Trnka, Domenico Ventrella, Luisa Giglio, Roberto Ferrise, Marco Moriondo, Anna Dalla Marta, Qunying Luo, Josef Eitzinger, Wilfried Mirschel, Hans-Joachim Weigel, Remy Manderscheid, Munir Hoffmann, Pavol Nejedlik, Muhammad Anjum Iqbal and Johannes Hösch
|
|
|
|
|
Stefano Casadei, Arnaldo Pierleoni and Michele Bellezza
|
|
|
|
|
Ke Chen, Shengtian Yang, Changsen Zhao, Zongli Li, Ya Luo, Zhiwei Wang, Xiaolin Liu, Yabing Guan, Juan Bai, Qiuwen Zhou and Xinyi Yu
|
|
|
|
|
Yuan Tian, Chengqun Yu, Xinjie Zha, Jianshang Wu, Xing Gao, Chujian Feng and Kunli Luo
|
|
|
|
|
|
Judith C. Stagl and Fred F. Hattermann
|
|
|
|
|
En Hu, Hu He, Yaling Su, Erik Jeppesen and Zhengwen Liu
|
|
|
|
|
Chaojun Gu, Xingmin Mu, Guangju Zhao, Peng Gao, Wenyi Sun and Qiang Yu
|
|
|
|
|
Hongyan Li, Shanshan Bao, Xiaojun Wang and Hang Lv
|
|
|
|
|
Jiao Gu, Zenghong Xu, Hui Jin, Xiaoyu Ning, Hu He, Jinlei Yu, Erik Jeppesen and Kuanyi Li
|
|
|
|
|
Yared Abayneh Abebe, Solomon D. Seyoum, Zoran Vojinovic and Roland K. Price
|
|
|
|
|
Lisa M. Casanova and Mark D. Sobsey
|
|
|
|
|
Jakub Langhammer and Julius Cesák
|
|
|
|
|
Ammar Rafiei Emam, Binaya Kumar Mishra, Pankaj Kumar, Yoshifumi Masago and Kensuke Fukushi
|
|
|
|
|
Xiaoyan Zhang and Meixian Liu
|
|
|
|
|
Geneille E. Greaves and Yu-Min Wang
|
|
|
|
|
Shaoyuan Bai, Tao Lv, Yanli Ding, Xuefen Li, Shaohong You, Qinglin Xie and Hans Brix
|
|
|
|
|
Zhuo Wang, Wenjing Zhang, Shuo Li, Jingjing Zhou and Dan Liu
|
|
|
|
|
Soojin Kim, Seungjong Bae, Sorae Kim, Seung-Hwan Yoo and Min-Won Jang
|
|
|
|
|
Yiman Li, Tianming Huang, Zhonghe Pang, Yingchun Wang and Chao Jin
|
|
|
|
|
|
Christian Lenhart, Brad Gordon, Joshua Gamble, Dean Current, Nikol Ross, Lydia Herring, John Nieber and Heidi Peterson
|
|
|
|
|
Jun Zhai, Jun Xiao, Md. Hasibur Rahaman, Yasinta John and Jingsong Xiao
|
|
|
|
|
Jianhui Xu, Yi Zhao, Kaiwen Zhong, Huihua Ruan and Xulong Liu
|
|
|