|
|
Mwehe Mathenge, Ben G. J. S. Sonneveld and Jacqueline E. W. Broerse
|
|
|
|
|
Yeran Sun, Xuke Hu, Ying Huang and Ting On Chan
|
|
|
|
|
Yizhen Zhang, Tao Wang, Agus Supriyadi, Kun Zhang and Zhi Tang
|
|
|
|
|
Jernej Tekavec, Anka Lisec and Eugénio Rodrigues
|
|
|
|
|
Iori Sasaki, Masatoshi Arikawa and Akinori Takahashi
|
|
|
|
|
|
Davide Sartirana, Marco Rotiroti, Chiara Zanotti, Tullia Bonomi, Letizia Fumagalli and Mattia De Amicis
|
|
|
|
|
Jinglun Li, Jiapeng Xiu, Zhengqiu Yang and Chen Liu
|
|
|
|
|
Pengcheng Zhao, Qingwu Hu, Zhixiong Tang and Mingyao Ai
|
|
|
|
|
Pengpeng Huo, Miaole Hou, Youqiang Dong, Aiqun Li, Yuhang Ji and Songnian Li
|
|
|
|
|
Yongjun Wang, Tengping Jiang, Jing Liu, Xiaorui Li and Chong Liang
|
|
|
|
|
Ananta Man Singh Pradhan and Yun-Tae Kim
|
|
|
|
|
Ding Ma, Zhigang Zhao, Ye Zheng, Renzhong Guo and Wei Zhu
|
|
|
|
|
Xu Ge, Dasaraden Mauree, Roberto Castello and Jean-Louis Scartezzini
|
|
|
|
|
Marc van den Homberg, Arjen Crince, Jurg Wilbrink, Daniël Kersbergen, Gumbi Gumbi, Simon Tembo and Rob Lemmens
|
|
|
|
|
Ying-ying Li, Yu Liu, Manjula Ranagalage, Hao Zhang and Rui Zhou
|
|
|
|
|
Jan Pavlík, Markéta Hrncírová, Michal Stoces, Jan Masner and Jirí Vanek
|
|
|
|
|
Claudia Costa, José António Tenedório and Paula Santana
|
|
|
|
|
|
Azam Kadirhodjaev, Fatemeh Rezaie, Moung-Jin Lee and Saro Lee
|
|
|
|
|
Özge Öztürk Hacar, Fatih Gülgen and Serdar Bilgi
|
|
|
|
|
Florent Poux, Roland Billen, Jean-Paul Kasprzyk, Pierre-Henri Lefebvre and Pierre Hallot
|
|
|
|
|
Seongin Ahn, Dong-Woo Ryu and Sangho Lee
|
|
|
|
|
|
Elgar Barboza Castillo, Efrain Y. Turpo Cayo, Cláudia Maria de Almeida, Rolando Salas López, Nilton B. Rojas Briceño, Jhonsy Omar Silva López, Miguel Ángel Barrena Gurbillón, Manuel Oliva and Raul Espinoza-Villar
|
|
|
|
|
Kee Moon Jang, Jaeman Kim, Hye-Yeong Lee, Hyemin Cho and Youngchul Kim
|
|
|
|
|
Alejandro Zunino, Guillermo Velázquez, Juan Pablo Celemín, Cristian Mateos, Matías Hirsch and Juan Manuel Rodriguez
|
|
|
|
|
Nikolaos Depountis, Maria Michalopoulou, Katerina Kavoura, Konstantinos Nikolakopoulos and Nikolaos Sabatakakis
|
|
|
|
|
Kainan Mao, Yuehong Chen, Guohao Wu, Junwang Huang, Wanying Yang and Zelong Xia
|
|
|
|
|
Omid Ghorbanzadeh, Khalil Didehban, Hamid Rasouli, Khalil Valizadeh Kamran, Bakhtiar Feizizadeh and Thomas Blaschke
|
|
|
|
|
J. A. Navarro, R. Tomás, A. Barra, J. I. Pagán, C. Reyes-Carmona, L. Solari, J. L. Vinielles, S. Falco and M. Crosetto
|
|
|
|
|
Andres Velastegui-Montoya, Aline de Lima and Marcos Adami
|
|
|
|
|
Takumi Fujiwara and Wataru Takeuchi
|
|
|
|
|
Caterina Caprioli, Marta Bottero and Elena De Angelis
|
|
|
|
|
Nida Qayyum, Sajid Ghuffar, Hafiz Mughees Ahmad, Adeel Yousaf and Imran Shahid
|
|
|
|
|
Maria Antonia Brovelli, Yaru Sun and Vasil Yordanov
|
|
|
|
|
Bing Han, Mingxing Hu and Jialing Wang
|
|
|
|
|
Yan Zhou, Yuling Pang, Fen Chen and Yeting Zhang
|
|
|
|
|
Cristiano Pesaresi, Giuseppe Migliara, Davide Pavia and Corrado De Vito
|
|
|
|
|
Lorenzo Teppati Losè, Filiberto Chiabrando and Fabio Giulio Tonolo
|
|
|
|
|
Daisuke Murakami, Mami Kajita and Seiji Kajita
|
|
|
|
|
Nikiforos Samarinas, Nikolaos Tziolas and George Zalidis
|
|
|
|
|
Qiang Chen, Mingyi Du, Qianhao Cheng and Changfeng Jing
|
|
|
|
|
Ling Ruan, Xuan Kou, Junlian Ge, Yi Long and Ling Zhang
|
|
|
|
|
Franco Perazzoni, Paula Bacelar-Nicolau and Marco Painho
|
|
|
|
|
Hongzhen Tian, Kai Xu, Joaquim I. Goes, Qinping Liu, Helga do Rosario Gomes and Mengmeng Yang
|
|
|
|
|
Ronghao Yang, Qitao Li, Junxiang Tan, Shaoda Li and Xinyu Chen
|
|
|
|
|
Alexander Dunkel, Marc Löchner and Dirk Burghardt
|
|
|
|
|
Ahmed Karam, Thorbjørn M. Illemann, Kristian Hegner Reinau, Goran Vuk and Christian O. Hansen
|
|
|
|
|
Varvara Antoniou, Emmanuel Vassilakis and Maria Hatzaki
|
|
|
|
|
Luká? Bruha, Josef La?tovicka, Tomá? Palatý, Eva ?tefanová and Premysl ?tych
|
|
|
|
|
Christof Beil, Roland Ruhdorfer, Theresa Coduro and Thomas H. Kolbe
|
|
|
|
|
Maxim Rossknecht and Enni Airaksinen
|
|
|
|
|
Ahram Song and Yongil Kim
|
|
|
|