|
|
Burhan Ul Islam Khan, Farhat Anwar, Farah Diyana Bt. Abdul Rahman, Rashidah Funke Olanrewaju, Khang Wen Goh, Zuriati Janin and Md Arafatur Rahman
|
|
|
|
|
Ruisen Yang, Yong Gan and Chenfang Zhang
|
|
|
|
|
Chih-yuan Li, Michael Renda, Fatima Yusuf, James Geller and Soon Ae Chun
|
|
|
|
|
Rashidah Funke Olanrewaju, Burhan Ul Islam Khan, Khang Wen Goh, Aisha Hassan Abdalla Hashim, Khairul Azami Bin Sidek, Zuhani Ismail Khan and Hamdan Daniyal
|
|
|
|
|
Chaïm van Toledo, Marijn Schraagen, Friso van Dijk, Matthieu Brinkhuis and Marco Spruit
|
|
|
|
|
Zhiyang Sun, Tiancheng Guo, Shiyu Luo, Yingqiu Zhuang, Yuke Ma, Yang Chen and Xin Wang
|
|
|
|
|
Shervin Zakeri and Dimitri Konstantas
|
|
|
|
|
Jingxia Chen, Yang Liu, Wen Xue, Kailei Hu and Wentao Lin
|
|
|
|
|
Nicolo? Brandizzi, Samuele Russo, Gaspare Galati and Christian Napoli
|
|
|
|
|
Albert Weichselbraun, Roger Waldvogel, Andreas Fraefel, Alexander van Schie and Philipp Kuntschik
|
|
|
|
|
Aviad Levi and Shani Alkoby
|
|
|
|
|
Yitao Zhang, Weiming Cai, Shengli Fan, Ruiyin Song and Jing Jin
|
|
|
|
|
Alexandr A. Kalinin, Selvam Palanimalai, Junqi Zhu, Wenyi Wu, Nikhil Devraj, Chunchun Ye, Nellie Ponarul, Syed S. Husain and Ivo D. Dinov
|
|
|
|
|
Fuhid Alanazi, Valerie Gay and Ryan Alturki
|
|
|
|
|
Rami Malkawi, Mohammad Daradkeh, Ammar El-Hassan and Pavel Petrov
|
|
|
|
|
Émilie Vayre, Christine Morin-Messabel, Florence Cros, Anne-Sophie Maillot and Nelly Odin
|
|
|
|
|
Georgia Ayfantopoulou, Marios Nikolaos Militsis, Josep Maria Salanova Grau and Socrates Basbas
|
|
|
|
|
Luiz Henrique Américo Salazar, Wemerson Delcio Parreira, Anita Maria da Rocha Fernandes and Valderi Reis Quietinho Leithardt
|
|
|
|
|
Changchun Li and Chengxiang Hu
|
|
|
|
|
Mark Burgin and Rao Mikkilineni
|
|
|
|
|
Gabriel Boroghina, Dragos Georgian Corlatescu and Mihai Dascalu
|
|
|
|
|
Nadja Schömig, Katharina Wiedemann, André Wiggerich and Alexandra Neukum
|
|
|
|
|
Zhu Fang and Zhengquan Xu
|
|
|
|
|
Youmna Abdelwahab, Mohamed Kholief and Ahmed Ahmed Hesham Sedky
|
|
|
|
|
Xiang Chen, Shouzhi Xu, Kai Ma and Peng Chen
|
|
|
|
|
|
Richard Romero Izurieta, Segundo Moisés Toapanta Toapanta, Luis Jhony Caucha Morales, María Mercedes Baño Hifóng, Eriannys Zharayth Gómez Díaz, Luis Enrique Mafla Gallegos, Ma. Roció Maciel Arellano and José Antonio Orizaga Trejo
|
|
|
|
|
Yongbo Jiang, Gongxue Sun and Tao Feng
|
|
|
|
|
Shudong Liu, Zhenghao Ji, Yi He, Jing Lu, Gongpu Lan, Jia Cong, Xiaoyu Xu and Boyu Gu
|
|
|
|
|
Jamil Al-Sawwa and Mohammad Almseidin
|
|
|
|
|
Anton V. Shafrai, Larisa V. Permyakova, Dmitriy M. Borodulin and Irina Y. Sergeeva
|
|
|
|
|
Ian Andrew Grout and Lenore Mullin
|
|
|
|
|
Robyn C. Thompson, Seena Joseph and Timothy T. Adeliyi
|
|
|
|
|
Garima Agrawal, Yuli Deng, Jongchan Park, Huan Liu and Ying-Chih Chen
|
|
|
|
|
Dorota Kaminska, Grzegorz Zwolinski, Hena Maloku, Mimoza Ibrani, Jo?e Guna, Matev? Pogacnik, Rain Eric Haamer, Gholamreza Anbarjafari, Lejla Abazi-Bexheti, Kristel Bozhiqi and Albana Halili
|
|
|
|
|
Leonardo Ranaldi, Marco Gerardi and Francesca Fallucchi
|
|
|
|
|
|
Oriol Borrás-Gené, Raquel Montes Díez and Almudena Macías-Guillén
|
|
|
|
|
Li Huang, Bo Tang, Xingfa Liu and Jianben Liu
|
|
|
|
|
Roseline Oluwaseun Ogundokun, Rytis Maskeliunas, Sanjay Misra and Robertas Damasevicius
|
|
|
|
|
Usman Sammani Sani, Owais Ahmed Malik and Daphne Teck Ching Lai
|
|
|
|
|
Nadera Sultana Tany, Sunish Suresh, Durgesh Nandan Sinha, Chinmay Shinde, Cristina Stolojescu-Crisan and Rahamatullah Khondoker
|
|
|
|
|
Yongbo Jiang, Juncheng Lu and Tao Feng
|
|
|
|
|
Matthew Spradling and Jeremy Straub
|
|
|